Esileht Ajaviite- ja muud jutud Inimesed, keda teised ei salli

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Inimesed, keda teised ei salli

Postitas:
Kägu

Tunnete mõnda persiooni, keda keegi ei salli? Pole sõpru, ei käi kellegagi läbi, sugulasi ei kannata, sõpradega elu jooksul kõigiga tülli läinud. Väsitav on kuulata, et kõik on halvad, tema on kannataja ja kõik teevad liiga. Ise on tegelikult labiilne, valetaja ( tõesti veider, kui 60-aastane valetab pisiasju).
Teate selliseid ego-maniakke ja energiavampiire, kellega ei suuda läbisaada?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See olen vist mina.

60 küll ei ole, kedagi ei väsita (pole ju keda), ei valeta, ego ega maniakk pole, samuti mitte energiavampiir.

Aga muu klapib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnete mõnda persiooni, keda keegi ei salli?

Sattusid sellise otsa ja nüüd tahad imetabaseid ümbersündimise lugusid kuulda?
Või miks peaks sellisega üldse läbi saama?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnete mõnda persiooni, keda keegi ei salli? Pole sõpru, ei käi kellegagi läbi, sugulasi ei kannata, sõpradega elu jooksul kõigiga tülli läinud. Väsitav on kuulata, et kõik on halvad, tema on kannataja ja kõik teevad liiga. Ise on tegelikult labiilne, valetaja ( tõesti veider, kui 60-aastane valetab pisiasju).

Tean. Tegelikult on veel üks vältimatu joon: kusagil mujal – eelmises töökohas, eelmises elukohas, mingis teises elus – austasid ja armastasid teda kõik. Aga siin ja praegu on peamiselt lollid ja ebaintelligentsed tegelased tema ümber juhtunud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnete mõnda persiooni, keda keegi ei salli? Pole sõpru, ei käi kellegagi läbi,

See olen mina enam- vähem. Mingeid lugupeetud ja kõigi poolt austatud hetki pole esinenud ka. Lihtsalt olen liiga omamoodi ilmselt, et teistega seltsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma samastun ka pigem selle kirjeldatud tegelasega kui mingi rõõmsameelse kõigile meeldiva massiga. Ei kurda, et keegi mulle liiga teeks, aga enamus inimesi on minu aravtes nii igavad ja rumalad, et nendega suhtlemine ei vääri mu energiat.
Ei igatse ka mingeid arvukaid pealiskaudseid sõbrannasuhteid, kus kõik kõiki seljataga klatšivad ja näo ees naeratavad. Piisab paarist lähedasest inimesest, kes on ehedad.
Aga mis puutub “eelmisse ellu” ja tänasesse päeva, siis ega lolle on ikka plahvatuslikult rohkem küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kurda, et keegi mulle liiga teeks, aga enamus inimesi on minu aravtes nii igavad ja rumalad, et nendega suhtlemine ei vääri mu energiat

No oletame. Aga kui see igav ja rumal inimene sulle soovib head uust aastat, siis sa ehk naeratades sooviksid sama vastu? Kui ei, siis seda oligi ilmselt teemalagatuses mõeldud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen selline: sugulastega praktiliselt ei suhtle, sõpru ei ole ja liiga tehakse mulle pidevalt, sest olen liiga sirgjooneline ja mulle ei meeldi p…sepugemine. Valdav enamus inimesi ilmselt tõesti vihkab mind.Lugusid ma välja ei mõtle, minu kohta on küll palju lugusid välja mõeldud ja ennast nendega lõbustatud. Energiavampiir ei ole, kuid energiast ka just ei pakata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mitmeid teemasid sa juba lood? alles tegid teema selles kätetu mehest
mine palun ravile!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tean sellist inimest, parem on tõesti temaga mitte suhelda – kohutavalt kriitiline teiste suhtes, teiseks on tema ainult, kes teab kuidas tuleb kasvatada lapsi (endal tal lapsi ei ole), korraldada peresuhteid (üksik naine). Vahetab tihti töökohti, kuna tekivad konfliktid, milles on süüdi kõik teised. Sugulastega on riius (süüdi loomulikult sugulased). jne, jne, jne. Pisiasjadest teeb tohutu probleemi, mistõttu on pidevalt haiguslehel jne.
Küsite, miks mina sellise inimesega suhtlen – mu vanemad on tema naabrid, lastena mängisime koos ning aegajalt puutun kokku. Kuna ta on ka oma vanematega riius – siis see aasta jõulude ajal me ei kohtunud.

Sirjejooneline käitumine võib tähendada ka äärmiselt matslikku teist solvavat otseütlemist. On ikka matslik öelda kilpnäärme haigele – küll sa oled paksuks läinud. või inimesele, kes on aasta jooksul matnud oma ema ja isa – issand, kui kehv sa välja näed. Need, kes siin ennast otsekohesteks ja sirgjoonelisteks inimesteks peavad võiksid hankida filtri aju ja suu vahele.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma samastun ka pigem selle kirjeldatud tegelasega kui mingi rõõmsameelse kõigile meeldiva massiga. Ei kurda, et keegi mulle liiga teeks, aga enamus inimesi on minu aravtes nii igavad ja rumalad, et nendega suhtlemine ei vääri mu energiat.
Ei igatse ka mingeid arvukaid pealiskaudseid sõbrannasuhteid, kus kõik kõiki seljataga klatšivad ja näo ees naeratavad. Piisab paarist lähedasest inimesest, kes on ehedad.
Aga mis puutub “eelmisse ellu” ja tänasesse päeva, siis ega lolle on ikka plahvatuslikult rohkem küll.

Mu arust kirjeldati kedagi, kes selle üle kaebab, et ta teiste poolt armastatud pole. Sind ei paista see häirivat, siis ikka vähe erinevad tüübid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida kõike moded teada ei saa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mine palun ravile!

Nii käivadki siin asjad või? Päris haige!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean kahte sellist. Esimene on selline, kes seltskonnas olles vahetpidamata räägib, kusjuures enamus tema lugudest on välja mõeldud. Nii jaburad lood lihtsalt. Räägib ka väga isiklikest asjadest avalikult, nii et teistel on häbi. Tal endal ilmselt mitte. Ükskord näiteks, kui oli endale just proteesid saanud, siis koukis need endal suust välja ja näitas kõigile söögi ajal laua ääres. Teine ongi selline, kes on kõigiga tülis. Eesti riik ja naised ja kõik on pahad, kõik röövivad teda ja tahavad ainult raha saada. Ise on tegelikult teistele võlgu ja oma palga joob enamasti maha. Õnneks need ainult tuttavad, keda ühiste tuttavate kaudu väga-väga harva kohtan.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mine palun ravile!

Head uut aastat sulle ka, valvehulluke!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean inimest, kes kedagi ei salli, aga muu klapib. See vist ei loe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

väldin suhtlemist selliste ülisõbralike ja p….epugejate inimestega, kuna esimesed võivad olla tohutud lobamokad, teised tahavad ainult oma tahtmist saada. kahtlane kontingent mõlemad

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alati on olnud selliseid inimesi. Keskajal olid nõiaprotsessid.
Arvan, et osad inimesed on teenimatult kuulutatud persona non gratadeks, mõni on ka teistest parem ja targem, kadedus mängib samuti masside suhtumisel rolli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei kurda, et keegi mulle liiga teeks, aga enamus inimesi on minu aravtes nii igavad ja rumalad, et nendega suhtlemine ei vääri mu energiat

No oletame. Aga kui see igav ja rumal inimene sulle soovib head uust aastat, siis sa ehk naeratades sooviksid sama vastu? Kui ei, siis seda oligi ilmselt teemalagatuses mõeldud.

Ikka soovin, jah – see on viisakus, mida neil minu nimetatud igavatel ja rumalatel üldjuhul enam väga ei ole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõpradeta ja sugulasteta inimene ei pruugi iseenesest üldse selline olla, keda ei sallita. Ta võib olla keegi, kes saab näiteks kõigiga läbi, sest ei võta pooli, aga ei ole nii huvitav, et temaga sõbraks saada tahetakse. Ta võib olla lihtsalt introvertne ja häbelik või teistsuguste huvidega, kui töökaaslased. Sugulased olenevad täiesti juhusest, kui su vanemad on joodikud, siis vaevalt, et sind väiksena ka teistele sugulastele tutvustati ja vanavanematel võivad sarnased geenid olla. Või on vanemad üldse surnud, oled vanaemaga üles kasvanud, aga ta on juba seniilne, oled lastekodulaps vms.

Teiseks, ma olen tähele pannud, et neil lastel, kes hiljemalt lasteaias lähedasi sõprussuhteid ei oma, jäävadki üsna üksildaseks. Ei mõtle, et nad peaks kogu lasteaiaaja parima sõbraga olema, aga et neil pole üldse sõpru olnud, ei lasteaias ega ka peretuttavate seas. Sel ajal õpib laps teisi usaldama ning nendega suhtlema. Kui sõpru ei teki ka alg- ja põhikoolis, siis on tavaliselt juba kindlasti liiga hilja. Jällegi, pole oluline, et need sõbrad püsima jääks või käiks samas koolis, aga niisama tuttavatena suhtleval lapsel tekivad ka tulevases elus peamiselt niisama tuttavad. Teiseks on ta üksindusega ära harjunud ega tahagi nii palju inimesi enda ümber.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tunnen sellist. 25a mees

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas saab inimene, kes kellegagi ei suhtle, olla energiavampiir?
Aga ma ei ole ka populaarne. Küll sugulastega ja sõpradega saan hästi läbi, aga suvaliselt suhtlema ei hakka. Kaldun arvama, et mind põlgav inimeste hulk on suurem kui mind armastav. Ikka minu introvertsuse ja otsekohesuse pärast. Otsekohesus ei löö välja kohe, aga pikalt ma mingit jama ei kannata. Ja keeldun juba ise paljudega suhtlemast, sest mulle ei sobi see. Ma tahangi olla omas mullis, ajada oma asja ja elada ainult oma elu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Marimell ja Eveliis 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ega päriselus tahaks sellisega suhelda küll.
aga kui võtta laiemalt, silmaringi avardades, siis kes loeks raamatuid või huvituks teatrist, kui seal pole tegelaseks mõnd isekat, hullu või halva käitumisega tegelast.
Ma veel arenen, ärge pange pahaks. olen mõelnud sageli raamatut lugedes või filmi vaadates, et tegelane peaks pöörduma psühholoogile. aga see on hoopis kunst.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommertsliku maailma lärm on nii suur et paratamatult otsivad inimesed juba vaikust ja naudivad seda.

No siiski mitte kõik ei räägi sealjuures PARATAMATULT, kuidas teised on pätid, vargad, valetajad, ja nemad ainsana õilsad kannatajad. Või räägivad?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ka selline. Valetaja küll mitte. Läbi ei käi kellegagi, sest polegi kedagi. Olen häbelik ja halb suhtleja, nii ei teki sõpru ega häid tuttavaid. Sugulasi eriti pole. Tõsi osadega neist ei suhtle, sest tegu on äärmiselt negatiivsete inimestega, kes mu ellu toovad rohkem halba kui head. Teistest olen lihtsalt kaugenenud. Ei saa öelda, et mitte keegi mind ei salli, aga tõepoolest on palju selliseid. Põhjuseks just vähene suhtlemine ja sellest tekkinud valearvamused minu kohta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean ühte sellist naist, ta oli mu endine koolikaaslane. Ma ei tea tema elu nii üksikasjalikult, kuid nägin, kuidas ta kaotas mõne aasta jooksul enamus oma tutvusringkonnast, küll mitte valetamise ega energiavampiiritsemise tulemusena.

Nimelt hakkas ta hoopis esoteerikast huvituma, self-help raamatuid lugema, igasuguste soolapuhujate kursustel käima, kive, kristalle, tarokaarte, unenäopüüdjaid jms kraami kokku ostma. Korraliku hariduse omandamine asendati esoteerikakursustega ja ta tõsimeeli arvab, et on samasuguse haridustasemega nagu tavalised inimesed oma magistri-, inseneri- ja arstikraadidega. Oma töölt tuli ära, sest see on liiga ahistav tema vabale hingele. Välimus oli täiesti käest lastud ja võiks isegi öelda, et muutus lausa metslase sarnaseks. Ju siis oli vaimumaailm nii tähtis. Ta üritas isegi vist mingeid enda koolitusi müüa, täpselt nagu need teised esoteerika-tädid ja lingamimasseerijad, kuid ei suutnud huvilisi leida. Kuna tal puudus sissetulek ja ei saanud iseseisvalt elamisega hakkama siis kolis ta tagasi oma vanemate poole. Elasin sellel ajal tema vanematega samas kandis ja sattusime vahepeal tänaval või poes nägema, nendest jutuajamistest pärinevadki minu andmed ja tähelepanekud. Ma ei tea, mis temast nüüd saanud on, kuid ega seal midagi head loota ei ole, ta oli ikka täiesti puntras enda eluga, arvates ise tõsimeeli, et on mingi sisemise tõe ja valguse leidnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
nyah nyah

Sattusin kord taaraautomaadi järjekorda mehe taha, kes seda masinat lakkamatult ropusti sõimas & paaril korral ka rusikaga lõi. Taarat loopis sisse, suvaline ots ees. Masin, mõistagi, läx lollix iga paari pudeli järel. Kui ta kord ometigi oma asjaga otsa peale sai, pistsin enda tagastatava kraami rahulikult sisse & kõik sujus.

Nii et leidub ka inimesi, keda ei salli isegi taaraautomaat. Mine võta kinni, mix.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sa too näiteid. Äkki saab sind sinu probleemis aidata. Mingeid turul kuuldud lugusid on siin PK pidevalt kuuldud ning enam ei üllata õhust tõmmatud provotseerivad libad. lmselt sellistel teemaalgatajatel on endil päris suured probleemid, et isegi turumutid ei soovi nendega suhelda.

Olgu. Mida teha füüsiliselt suurepärases vormis 95-aastasega, kes arvab, et samas korteris elav väimees kuulab tema telefonikõnesid pealt kahtlaste arvutiseadmete abil (arvutihiir), et tema lapselapselapsed on ära vahetanud tema telefoni mingi teise vastu (sest et varem sel küll ometi kaamerasilma ei olnud, see ei loe midagi, et ta ilmselt ei oskaks võõralt telefonilt helistamisnuppugi leida), ja et tema ainus lapselaps valetab talle näkku, öeldes, et tal on endiselt vana telefon? Naabrid murravad tema äraolekul sisse ja vahetavad uusi kingi vanade vastu või hapukoore viletsama vastu. Väimehe juurde kolisimegi ta seetõttu, et eelmised naabrid tegid samu tempe. Eelmises kohas elas ta tütre surma järel aasta aega üksi, sealt oli ta nõus korterist terve kauni suveaja jooksul välja jalutama minema ainult siis, kui ma tükkis vastsündinuga niikaua tema kodu valvasin. Ja siis jäin ma arvatavasti kah magama, sest ikka oli keegi sees käinud ja fotod ära varastanud, õnneks selgus küll paari minuti jooksul, et ta oli nad ilmselt ise enne lahkumist kähku kuhugi tugitooli istme alla peitnud. Üle-eelmised naabrid tema algses kodukohas olid päris hirmsad, need valvasid kirvega lausa ukse taga. Kordan, füüsiliselt on tervis suurepärane ja elab ilmselt veel kaua, aga kui tema järelt varastavad ja talle valetavad juba tema ainsad lähisugulased, siis kust leiaks kellegi, kes seda ei teeks, kus saaks vanainimene end turvaliselt tunda, mitte öö otsa üleval istuda ja rahusteid neelata? Ja kas õigem oleks talle vastu vaielda ja öelda, et ei, su kingi ei ole ära vahetatud (seega andes mõista, et vanainimene on loll) või nõustuda, et jah, nii see on, vanad prügikastist leitud kingad sulle asemele sokutatud (seega andes mõista, et meil on suva, et talle pidevalt tuppa sisse murtakse, sest politseisse me sellega ju ometi ei lähe)? Meil mehega on mõistus suht otsas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga sa too näiteid. Äkki saab sind sinu probleemis aidata. Mingeid turul kuuldud lugusid on siin PK pidevalt kuuldud ning enam ei üllata õhust tõmmatud provotseerivad libad. lmselt sellistel teemaalgatajatel on endil päris suured probleemid, et isegi turumutid ei soovi nendega suhelda.

Olgu. Mida teha füüsiliselt suurepärases vormis 95-aastasega, kes arvab, et samas korteris elav väimees kuulab tema telefonikõnesid pealt kahtlaste arvutiseadmete abil (arvutihiir), et tema lapselapselapsed on ära vahetanud tema telefoni mingi teise vastu (sest et varem sel küll ometi kaamerasilma ei olnud, see ei loe midagi, et ta ilmselt ei oskaks võõralt telefonilt helistamisnuppugi leida), ja et tema ainus lapselaps valetab talle näkku, öeldes, et tal on endiselt vana telefon? Naabrid murravad tema äraolekul sisse ja vahetavad uusi kingi vanade vastu või hapukoore viletsama vastu. Väimehe juurde kolisimegi ta seetõttu, et eelmised naabrid tegid samu tempe. Eelmises kohas elas ta tütre surma järel aasta aega üksi, sealt oli ta nõus korterist terve kauni suveaja jooksul välja jalutama minema ainult siis, kui ma tükkis vastsündinuga niikaua tema kodu valvasin. Ja siis jäin ma arvatavasti kah magama, sest ikka oli keegi sees käinud ja fotod ära varastanud, õnneks selgus küll paari minuti jooksul, et ta oli nad ilmselt ise enne lahkumist kähku kuhugi tugitooli istme alla peitnud. Üle-eelmised naabrid tema algses kodukohas olid päris hirmsad, need valvasid kirvega lausa ukse taga. Kordan, füüsiliselt on tervis suurepärane ja elab ilmselt veel kaua, aga kui tema järelt varastavad ja talle valetavad juba tema ainsad lähisugulased, siis kust leiaks kellegi, kes seda ei teeks, kus saaks vanainimene end turvaliselt tunda, mitte öö otsa üleval istuda ja rahusteid neelata? Ja kas õigem oleks talle vastu vaielda ja öelda, et ei, su kingi ei ole ära vahetatud (seega andes mõista, et vanainimene on loll) või nõustuda, et jah, nii see on, vanad prügikastist leitud kingad sulle asemele sokutatud (seega andes mõista, et meil on suva, et talle pidevalt tuppa sisse murtakse, sest politseisse me sellega ju ometi ei lähe)? Meil mehega on mõistus suht otsas.

Vaimse tervise probleemidega on meil küll raske abi leida, aga tasuks siiski rääkida selle inimese perearstiga ja võibolla, kui vanainimene on nõus (perearsti juurde ta vast saate), siis ka eriarsti juurde viia. Üks peretuttav üksik vanaproua läks ka peast imelikuks, ise seda loomulikult eitades, aga tutvusringkonnas oli hea ja usaldusväärne arst, kes asja uuris ja suutis meelitada teda mingeid ravimeid võtma. Sellest oli palju abi ja vanaproua sai veel mitu aastat endaga hakkama, kuni lõpuks füüsilise tervise halvenemise pärast hooldekodusse läks.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Inimesed, keda teised ei salli

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.