Esileht Pereelu ja suhted Inimesed, kellele Te ei meeldi

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Inimesed, kellele Te ei meeldi

Postitas:

Küsimus, kuidas suhtute või suhtlete inimestega kellele Teie ei meeldi? Oletame, et mingi kokkupuude on vältimatu.
Olukord ise on minu õega, kelle elu juba mitu aastat stressi täis ja ei oska teda enam aidata.
Nimelt, ta oli suhteliselt tuline teismeline ja oma tolleaegse boyfriendiga pidutsesid , jõid ja nautisid elu. Umbes 24 aastaselt läksid nad lahku, õde läks õppima ja hakkas korralikuks, nüüd uus mees pere ja on üle 10 a karsklane ja tubli olnud. On tõesi väga tore inimene ja hea vestluskaaslane.
Aga tema uus mees ja noorpõlve armastus on sugulased ja need sugulased teavad teda ka n-ö sellest noorpõlve ajast ja viskavad igal võimalikul moel talle seda ette, et oli mis möllueit jne. Ja nüüd nad elavad suhteliselt lähestikku kõik ja õde on pidevalt masendunud, et teda tagaräägitakse ja tunneb, et ei suuda enam tuuleveskitega võidelda.

Äkki mõni tark siin foorumis oskab nõu anda?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 14:49; 07.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et inimestele tõesti läheb korda, mida neist seljataga räägitakse, kuna mulle selline asi absoluutselt korda ei lähe, kui just rääkija pole mu väga lähedane inimene ja selle jutu põhjal kuidagi meie suhe kannataks, siis ma ehk ei ole parim nõuaandja, aga soovitan siiski – mitte sõbrustada inimestega, kes sinust lugu ei pea. Las siis omaette räägivad mida tahvad, milleks neile veel sellist rõõmu pakkuda, et kohe stressis olla selle pärast – kas praegune mees siis on mõjutatud kuidagi nendest juttudest? Võidelda pole siin küll midagi, mida rohkem võitled, seda rohkem ju “süüdi” tundud olevat.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õel on oma mehe suguvõsaga probleeme, ok…
aga miks siis sina talle ei meeldi? Mis on õel sinu vastu?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma neile ei meeldi ja see mulle teada on, siis ilmselt on see vastastikkune ja sel juhul ei suhtlegi. Lähestikku elamine ei kohusta suhtlema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige parem nõu on sellistes olukordades suhe lõpetada. Isegi kolida oleks hea. Suhtumine meeste poolt on lapsik ja ilmselt ka tegu väiksema kohaga kus igaühel on kõige ja kõigiga asja.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õel on oma mehe suguvõsaga probleeme, ok…
aga miks siis sina talle ei meeldi? Mis on õel sinu vastu?

??

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 14:49; 07.02 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 24 aastaselt läksid nad lahku, õde läks õppima ja hakkas korralikuks, nüüd uus mees pere ja on üle 10 a karsklane ja tubli olnud. On tõesi väga tore inimene ja hea vestluskaaslane.

???
Kellelgi on probleem sellega, mis toimus 10 (kümme!) aastat tagasi? Ma isegi ei mäleta enam mis ma 10a tagasi täpselt tegin või kui palju “möllasin”
Eriti, kui praegu ei tee seda.
Kogu see teema tundub nagu pseudeprobleem olema.
Ma saaks veel aru, kui õde oleks 10a tagasi prostituut olnud ja nüüd kannapöörde teinud, võibolla SIIS oleks mõnel paremini informeeritud lambal nagu ütlemist, aga praegusel juhul?

Ja mida siis täpsemalt need onuheinod teevad, kas “viskavad igal võimalikul moel talle seda ette” või siis “tagaräägivad”?
Esimest saab lihtsalt ju vältida – kui need inimesed teda ei salli, siis pole mõtet nendega ka suhelda. Tagarääkimise vastu ei saa midagi teha.
Mees peaks hoopis peeglisse vaatama ja oma naist kaitsma, kui tema sugulastega tegu. Õde vaevalt, et vägivalda kasutades selle mehega suhtlema hakkas ja see vast oli ikka mehe oma vabatahtlik valik, millele ta praegu näkku sülitab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea inimesi kellele ma ei meeldi. st jäelikult me lhtlt ei suhtle ja tunne on vastastikune. tegelt. mul ei ole yhtegi tuttavat, kes mulle ei meeldi. on tuttavaid, kelle vaateed ei meeldi,on sugulasi, kes on padu EKRELASED JA antud sugulaste eest ma lihtsalt varjan, et oman ka teist värvi inimestega suhteid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oligi ju möllueit, mis siis sellest. Teil seal külas vist uudiseid napib, et muust pole rääkida, kuidas keegi 10 aastat tagasi käitus. Täiesti naljakas probleem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selline rääkimine on tavaline. tavaliselt on see aga kiituse ja imetluse näol. nt oli laps väiksena masuurikas, aga hiljem muutus asjalikuks noormeheks. või oli keegi joodik, elas sotsabist. aga võttis end kätte ja jättis joomise, sai töökoha ja nüüd on korralik. väärib imetlust. mõne olukorra puhul käib aga minevik alati kaasas. nt tõsielusaate staari staatusest ei pääse vist surmani. ja Suviste kallim ei pääse ka minevikust. isegi oodates last on ta ikka meedias Suviste eks. seda last ei oota ta mitte Ukult vaid oma mehelt ja see suhe oli neil ehk 10a tagasi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väikeses kohas inimesed ei unusta kunagi. olin ise samas olukorras nagu su õde, kes möllu tegi ja hiljem korralikuks hakkas. ma isegi ei kujuta ette kuidas linnakese klatsimoorid mu pidusid kajastasid või sellest rääkisid, arvatavasti vürtsitati jutte rohkete liialdustega ja sildistati nagu jaksati. kolisin väikelinnast ära kuna tõepoolest ei tahtnud peret luua ja lapsi saada linnas, kus iga teine vastutulija ütleb: “nää, SEE tuleb” või siis “kuule, SELLE laps käib sinu lapsega samas rühmas või” sinna juurde pööritatakse tähendusrikkalt silmi ja kui nendega rääkima lähed, siis vastatakse ühesilbiliste lausetega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus, kuidas suhtute või suhtlete inimestega kellele Teie ei meeldi? Oletame, et mingi kokkupuude on vältimatu.
Olukord ise on minu õega, kelle elu juba mitu aastat stressi täis ja ei oska teda enam aidata.
Nimelt, ta oli suhteliselt tuline teismeline ja oma tolleaegse boyfriendiga pidutsesid , jõid ja nautisid elu. Umbes 24 aastaselt läksid nad lahku, õde läks õppima ja hakkas korralikuks, nüüd uus mees pere ja on üle 10 a karsklane ja tubli olnud. On tõesi väga tore inimene ja hea vestluskaaslane.
Aga tema uus mees ja noorpõlve armastus on sugulased ja need sugulased teavad teda ka n-ö sellest noorpõlve ajast ja viskavad igal võimalikul moel talle seda ette, et oli mis möllueit jne. Ja nüüd nad elavad suhteliselt lähestikku kõik ja õde on pidevalt masendunud, et teda tagaräägitakse ja tunneb, et ei suuda enam tuuleveskitega võidelda.

Äkki mõni tark siin foorumis oskab nõu anda?

Teisi muuta ei saa. Saab muuta oma suhtumist toimuvasse. Ega me oma minevikku ju muuta ei saa. Saame suhtumist muuta. Ja see lugu oleks väga hea võimalus õel arusaada, et tegudel on tagajärjed. Tagajärjed võivad tulla mitmekümne aasta pärast. Kuna õde on haritud, soovitaks mina tal oma koegmus kirjutada välja. Kas raamatuks või päevikuks. Ja sellise vaatega, et lugejal sellest kunagi abi oleks. Hea võimalus kasvõi oma lapsele lugeda anda, kui “möllutama” hakkab. On suur tõenäosus, et su õde seisab vastamisi ühel hetkel iseendaga nii, et tema laps teeb tegusid, mida ta ise kunagi tegi. Mina soovitaks kirjutada ja mõista, et kui olnud siis olnud, mis tehtud see tehtud, loeb see, mis on. Tagarääkimine ei ole tõe rääkimine. See tuleb ka selgeks endale teha. Tagarääkimine on mitte tõepäraste juttude levitamine. Või tegeled hetkel sina ka selle tegevusega, mis õele niiväga haiget teeb – tagarääkimisega ?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olin ka noorena paras möllueit – olen laual tantsinud ja klaase vastu seina loopinud. Ajad olid sellised, enamik linna noori pidutses 4 päeva järjest. Lõpetasin ülikooli ka selle möllu kõrvalt ära ja töötan samas linnas suht positsioonikal kohal ja mind absoluutselt ei huvita, kas keegi pööritab silmi või mitte, see on tema probleem.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab endale paksu nahka kasvatama.
Mina sellistele tagarääkimistele üldse ei reageeri. Ühe korra ütlen naeratades, et “jah, oli küll, möödus ammu juba, kuidas Te viitsite veel seda jura meelde tuletada” ja kõik. Rohkem ma sellele tähelepanu ei pööra. Soovitan. Inimesed kiirelt tüdinevad rääkida asjadest, mis peategelast ei huvita ja ei kõiguta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus, kuidas suhtute või suhtlete inimestega kellele Teie ei meeldi? Oletame, et mingi kokkupuude on vältimatu.
Olukord ise on minu õega, kelle elu juba mitu aastat stressi täis ja ei oska teda enam aidata.
Nimelt, ta oli suhteliselt tuline teismeline ja oma tolleaegse boyfriendiga pidutsesid , jõid ja nautisid elu. Umbes 24 aastaselt läksid nad lahku, õde läks õppima ja hakkas korralikuks, nüüd uus mees pere ja on üle 10 a karsklane ja tubli olnud. On tõesi väga tore inimene ja hea vestluskaaslane.
Aga tema uus mees ja noorpõlve armastus on sugulased ja need sugulased teavad teda ka n-ö sellest noorpõlve ajast ja viskavad igal võimalikul moel talle seda ette, et oli mis möllueit jne. Ja nüüd nad elavad suhteliselt lähestikku kõik ja õde on pidevalt masendunud, et teda tagaräägitakse ja tunneb, et ei suuda enam tuuleveskitega võidelda.

Äkki mõni tark siin foorumis oskab nõu anda?

Imestama paneb, et see suguvõsa ei räägi su õe noorpõlve armastusest niimoodi, sest su jutu järgi oli tema ka möllutaat. Et oma sugulane võib nooruspõlves juua ja keegi ei räägi, aga see naine, kellega ta oli, on ikka joodik mis joodik. Või, et mees võib juua ja naine mitte? Loogiline oleks, et nad räägiks rohkem oma sugulasest, sest temaga puutuvad ju rohkem kokku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et inimestele tõesti läheb korda, mida neist seljataga räägitakse, kuna mulle selline asi absoluutselt korda ei lähe, kui just rääkija pole mu väga lähedane inimene ja selle jutu põhjal kuidagi meie suhe kannataks, siis ma ehk ei ole parim nõuaandja, aga soovitan siiski – mitte sõbrustada inimestega, kes sinust lugu ei pea. Las siis omaette räägivad mida tahvad, milleks neile veel sellist rõõmu pakkuda, et kohe stressis olla ssselleeselle pärast – kas praegune mees siis on mõjutatud kuidagi nendest juttudest? Võidelda pole siin küll midagi, mida rohkem võitled, seda rohkem ju “süüdi” tundud olevat.

Oleneb ju mida räägitakse. Kui ma oleks teismelisena nn möllumutt olnud, või veel hullem, hiljem ja praegu täiesti korralik, siis häiriks küll. See on ju nagu tagakiusamine. Võiks väärtustada inimest sellisena nagu ta momendil on ja isegi kiita, et aru peas lõpuks.
Aga mingid sellised jutud, et see näed shoppab iga päev, iga päev tuleb suurte firmakottidega koju, siis see ajab naerma. Seda siis räägiti minu kohta. Ma tõesti käin iga päev poes, aga toidupoes, mul on jah kilekotid käekotis nö korduvalt kasutusel, aga mingite guesside jms peale ma raha ei raiska. Ka ei tule ma iga päev pungil ja mitme kotiga. Lapsele ostan midagi ja midagi värsket, pungil kotist on asi kaugel ????. See firmakott võib olla Zara, või Mango vms. Ausõna südamest naersin, kui üks “heategija” tuli rääkima, mis jutt on üles aetud. Too ehmus minu reaktsiooni peale. Lisasin ka, et võib edaspidi taolised kõlakad rahulikult oma teada jätta, mind tõesti ei huvita.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtleks pigem neutraalselt.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 01:13; 13.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtleks pigem neutraalselt.

See on tõesti väga oluline sõnum, mille ütlemiseks pool aastat vana teema üles kaevata!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljenduma pead muidugi mahedalt, roppusteta. Mulle meenus, kui ma kunagi sattusin Herta Elvistega ühte laudkonda. Ammu, mitukümmend aastat tagasi, oli see aeg, kui akoholi niimoodi ei müüdud (Andropov?) ja tänavalt viidi ära iga vähegi napsutanud inimene kainestusmajja. Seltskonnas püüti Elvistet kuidagi torgata või solvata, igatahes keegi küsis, et noh kuidas sina ja teised näitlejad nüüd hakkama saavad nende alkopiirangutega, teatris ju ilmselt juuakse palju. Elviste naeris ja ütles – selliste seadustega ma oleksin nooremana vist iganädalaselt soolaputkas istunud.

Gorbatšov.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtleks pigem neutraalselt.

See on tõesti väga oluline sõnum, mille ütlemiseks pool aastat vana teema üles kaevata!

Kwaak-kwaak.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 01:13; 13.08 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole ju tagarääkimine. Noormees, ilmselt on tal endiselt tunded su õe suhtes, meenutab ilusaid noorusaegu lihtsalt. Ju siis on mõistust vahepeal juurde tulnud. Ma ei tunneks end häirituna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus, kuidas suhtute või suhtlete inimestega kellele Teie ei meeldi? Oletame, et mingi kokkupuude on vältimatu.

Olukord ise on minu õega, kelle elu juba mitu aastat stressi täis ja ei oska teda enam aidata.

Nimelt, ta oli suhteliselt tuline teismeline ja oma tolleaegse boyfriendiga pidutsesid , jõid ja nautisid elu. Umbes 24 aastaselt läksid nad lahku, õde läks õppima ja hakkas korralikuks, nüüd uus mees pere ja on üle 10 a karsklane ja tubli olnud. On tõesi väga tore inimene ja hea vestluskaaslane.

Aga tema uus mees ja noorpõlve armastus on sugulased ja need sugulased teavad teda ka n-ö sellest noorpõlve ajast ja viskavad igal võimalikul moel talle seda ette, et oli mis möllueit jne. Ja nüüd nad elavad suhteliselt lähestikku kõik ja õde on pidevalt masendunud, et teda tagaräägitakse ja tunneb, et ei suuda enam tuuleveskitega võidelda.

Äkki mõni tark siin foorumis oskab nõu anda?

Ma prooviks pinnapealseks jääda ja üritada rääkida ainult suvalistest asjadest. Aga kui keegi lihtsalt tüli norib sedasi, siis ma vist ütleksin midagi, mida vb. kahetseksin hiljem. Kas kuidagi vältida ei anna seltskonda siis? Igasugu klatsihimulisi on igal pool. Selleks ei peagi eriline jobu alati olema. See on nagu hobi paljudele. Mind klats ei kõiguta, sest lõpuks leitakse ju uus kont, mida närida. Kas sa nii ei saa, et mõtled endale lihtsalt selgeks, et nende jutt ei ole adekvaatne ja ebaadekvaatne jura sind ei kõiguta lihtsalt? Ma mõtlen, et suure tõenäosusega ei räägita ega teata rääkida ju midagi, mis päriselt korda läheb. Noorena pea panemine on täiesti normaalne asi ju. Samuti päriselt vigade tegemine elus. Nooruse saavutusi ma vigadeks ei loeks ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Inimesed, kellele Te ei meeldi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.