Esileht Tööelu, raha ja seadused. Inimesed, kes elavad Türil …

Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Teema: Inimesed, kes elavad Türil …

Postitas:
Kägu

Mina ei ole väitnud, et Türi on kogu aeg puupüsti täis. Keegi teine samuti pole seda väitnud.

Mis see lause siis tähendab? “Kesklinn autosid ja inimesi puupüsti täis.”

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole väitnud, et Türi on kogu aeg puupüsti täis. Keegi teine samuti pole seda väitnud.

Mis see lause siis tähendab? “Kesklinn autosid ja inimesi puupüsti täis.”

“Hetkel keskpäev” võrdub siis “kogu aeg”??

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõikides Eesti väikelinnades haigutab tühjus. Varem oli isegi Tartu suvel täiesti välja surnud. Nüüd oluliselt parem ja kesklinna on aidanud täita autovabaduse puiestee.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole väitnud, et Türi on kogu aeg puupüsti täis. Keegi teine samuti pole seda väitnud.

Mis see lause siis tähendab? “Kesklinn autosid ja inimesi puupüsti täis.”

“Hetkel keskpäev” võrdub siis “kogu aeg”??

Et siis keskpäeval on Türi linn puupüsti rahvast täis? Kohe nii, et ei ole kuhugile astuda?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis keskpäeval on Türi linn puupüsti rahvast täis? Kohe nii, et ei ole kuhugile astuda?

Oh jumal küll. Kas piltlikust väljendist oled kunagi midagi kuulnud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis keskpäeval on Türi linn puupüsti rahvast täis? Kohe nii, et ei ole kuhugile astuda?

Oh jumal küll. Kas piltlikust väljendist oled kunagi midagi kuulnud?

Piltlik väljend ei puutu ju asjasse. Selle kommentaariga taheti öelda, et keskpäeval on Türi kesklinnas väga palju rahvast. Aga see ei ole ju ometigi tõsi!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis keskpäeval on Türi linn puupüsti rahvast täis? Kohe nii, et ei ole kuhugile astuda?

Oh jumal küll. Kas piltlikust väljendist oled kunagi midagi kuulnud?

Piltlik väljend ei puutu ju asjasse. Selle kommentaariga taheti öelda, et keskpäeval on Türi kesklinnas väga palju rahvast. Aga see ei ole ju ometigi tõsi!

Räägib jälle inimene, kes sealt korra aastas läbi sõidab.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis keskpäeval on Türi linn puupüsti rahvast täis? Kohe nii, et ei ole kuhugile astuda?

Oh jumal küll. Kas piltlikust väljendist oled kunagi midagi kuulnud?

Piltlik väljend ei puutu ju asjasse. Selle kommentaariga taheti öelda, et keskpäeval on Türi kesklinnas väga palju rahvast. Aga see ei ole ju ometigi tõsi!

Räägib jälle inimene, kes sealt korra aastas läbi sõidab.

Jätke juba.

Alles täna käisin sugulastel Türil külas.

Vaikelu. Õhk seisab. Null inimest, null naeratavat vastutulijat.

Ei mingit sotsialiseerumist, elu, suve nautimist.

Olin oma koera ja lastega see veidrik, kes jalutama läks…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaikelu. Õhk seisab. Null inimest, null naeratavat vastutulijat. Ei mingit sotsialiseerumist, elu, suve nautimist.

Ärge nüüd vaikelu teemaga üle ka pingutage. Perekool on regulaarselt täis teemasid, kuidas inimesi häirivad naabrite tegemised, muru niitmine, grillimine, õues möllavad lapsed, tüütud sugulased, kes külla trügivad ja nende tegemisi segavad, ämmade-äiadega kohtumised, palavad suveilmad, kui võiks ringi käia ja suve nautida, aga oodatakse jahedat sügist jne. Nüüd üritab mõni perekoolikas tõestada vastupidist, et rahulikud kohad on nõmedad ja ei sobi, tahaks sotsialiseeruda, õues naabreid näha ja vastutulijatele naeratada. Elada keset linna, kus kõik oleks käe-jala juures, aga ümbritsetud metsaga, kus teisi ei kuule. See on rohkem vaidlemine vaidlemise päras, nagu öeldakse, kärss kärnas ja maa külmunud. Fakt on see, et Perekool on täis introverte, kes sisimas naudivad vaikset ja rahulikku elukeskkonda. Tore, kui elukohtade osas jätkub valikut ja ei pea elama keset Lasnamäge.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on rohkem vaidlemine vaidlemise päras

Kui keegi ütleks, et talle meeldis väikseses kohas ringi liikuda, sest tunni aja jooksul nägi ainult kolme inimest. Milline rahulik ja mõnus koht! Siis hüpatakse selga, et ära valeta, mitte keegi ei naudi liiga vaikset linnatänavat, liba! 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on rohkem vaidlemine vaidlemise päras

Kui keegi ütleks, et talle meeldis väikseses kohas ringi liikuda, sest tunni aja jooksul nägi ainult kolme inimest. Milline rahulik ja mõnus koht! Siis hüpatakse selga, et ära valeta, mitte keegi ei naudi liiga vaikset linnatänavat, liba! ????

Tegelikult pole ju point ammu selles, mis kellelegi meeldib, vaid faktides. Kui mõni siin väidab, et keskpäeval või kell 18 õhtul ei olnud Türi linnas mitte ühtegi inimest, siis see on ju ilmselgelt vale. Mulle väga meeldib vaikne ja rahulik elukoht, vähe inimesi ja autosid, aga Türi pole mu jaoks piisavalt vaikne ja tühi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tore, kui elukohtade osas jätkub valikut ja ei pea elama keset Lasnamäge.

Millal sa viimati Lasnamäel käisid muidu? Ei ole see linnaosa sugugi selline, et inimesed rüseleksid tänavatel 😀

Kõige rohkem inimesi Tallinnas on vanalinnas/südalinnas, selle ümber jääb kesklinna piirkond, seal enam ei pruugi väga palju inimesi liikvel olla. Telliskivi loomelinnaku kandis on suurem liikumine, eks inimesed käivad rohkem seal, kus on mingid tõmbekeskused. “keset lasnamäge” neid tõmbekeskusi ei ole väga, puuduvad kohvikud-restoranid. Ega Mustamägi või õismägi selles osas väga palju paremad ei ole.

Kui Türil ka pole eriti sellist kohvik-restoran, niisama ajaveetmise kohta, siis keegi ei usu seda juttu, et sealne kesklinn kuidagi puupüsti täis oleks. Sel hetkel kui kuskil kultuurimajas midagi toimub, siis ehk küll, aga kui puudub stabiilne vaba aja väljaspool kodu veetmise harjumus ja kohad, kuhu minna, siis ongi nii, et igaüks istub oma urus ja keegi ei liigu.

Mõnele meeldib, mõnele ei meeldi, aga selles suhtes jääb fakt faktiks, et Türi on pigem see koht, kus pole midagi teha=pole inimesi liikvel. Käivad hommikul turul ära ja siis ülejäänud aja istuvad toas või sõidavad kuskile mujale aega veetma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

keegi ei usu seda juttu, et sealne kesklinn kuidagi puupüsti täis oleks. Türi on pigem see koht, kus pole midagi teha=pole inimesi liikvel. Käivad hommikul turul ära ja siis ülejäänud aja istuvad toas või sõidavad kuskile mujale aega veetma.

Kas keegi väitis, et Lasnamäel inimesed rüselevad tänaval või Türi kesklinn on rahvast puupüsti täis? Kui mõni inimene sattus liikuma ajal, kui nägi natuke rohkem inimesi ja tundus, et midagi toimub, mis sellest siis on? Hakkame lehekülgede kaupa tõestama, et pole võimalik, sest sina käisid erinevatel aegadel ja ei näinud mitte kedagi? Enamus perekoolikaid naudib vaikelu ja loe teemasid, kuidas paljusid häirivad inimesed, tüütud naabrid, ämmad, sugulased ja nüüd on mõnel probleem, et appi, mõnes kohas on liiga vähe inimesi, kellele vastu naeratada. 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muideks Türi on ainuke nelja tähega linn Eestis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muideks Türi on ainuke nelja tähega linn Eestis.

Tapa ei ole linn enam?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi väitis, et Lasnamäel inimesed rüselevad tänaval või Türi kesklinn on rahvast puupüsti täis?

Keegi siin eespool just nii väitis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge nüüd vaikelu teemaga üle ka pingutage. Perekool on regulaarselt täis teemasid, kuidas inimesi häirivad naabrite tegemised, muru niitmine, grillimine, õues möllavad lapsed, tüütud sugulased, kes külla trügivad ja nende tegemisi segavad, ämmade-äiadega kohtumised, palavad suveilmad, kui võiks ringi käia ja suve nautida, aga oodatakse jahedat sügist jne. Nüüd üritab mõni perekoolikas tõestada vastupidist, et rahulikud kohad on nõmedad ja ei sobi, tahaks sotsialiseeruda, õues naabreid näha ja vastutulijatele naeratada. Elada keset linna, kus kõik oleks käe-jala juures, aga ümbritsetud metsaga, kus teisi ei kuule. See on rohkem vaidlemine vaidlemise päras, nagu öeldakse, kärss kärnas ja maa külmunud. Fakt on see, et Perekool on täis introverte, kes sisimas naudivad vaikset ja rahulikku elukeskkonda. Tore, kui elukohtade osas jätkub valikut ja ei pea elama keset Lasnamäge.

Mina olen introvert. Mulle ei meeldi väga palju suhelda. Olen rohkem omaette ning oma suhtlusvajaduse rahuldan tööl ja perekoolis. Sellest mulle piisab ning väga palju rohkemat suhtlust ei vaja.

Samas,tahan, et mu ümber oleks elu ja melu. Ma ise sellest otseselt osa võtta ei taha, aga mulle meeldib teadmine, et mu ümber midagi toimub, et inimesed toimetavad, liiguvad, tegutsevad. Ja minu jaoks ongi siin suur erinevus. See, et ma eriti suhelda ei viitsi, ei tähenda ju ometigi seda, et tahan elada ja olla täielikus üksinduses ja haudvaikuses. Või et mulle meeldibki, et kodulinnas ühtegi inimest ringi ei liigu, üritusi ei toimu ning elu seisab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen introvert. Mulle ei meeldi väga palju suhelda. Olen rohkem omaette ning oma suhtlusvajaduse rahuldan tööl ja perekoolis. Sellest mulle piisab ning väga palju rohkemat suhtlust ei vaja. Samas,tahan, et mu ümber oleks elu ja melu. Ma ise sellest otseselt osa võtta ei taha, aga mulle meeldib teadmine, et mu ümber midagi toimub, et inimesed toimetavad, liiguvad, tegutsevad.

Kuidagi vastuoluline. Mis siis, kui su naabriteks satuvad inimesed, kes teevad tihti remonti või üritavad sinuga pidevalt kontakti luua? Oled sa kindel, et sulle meeldib, kui tahad õues rahus raamatut lugeda, puhata, aga paratamatult saad osa melust ja elust ümberringi? Küll kilkavad naabrite lapsed, viskavad aeg-ajalt palli üle su aia, küll käivad neil külalised ja muusika, grillimise saatel jutuvadin. Kui elad juhuslikult kohaliku laululava lähedal, siis saad nädalavahetuseti osa süldibändi kontsertidest, mis sulle ei pruugi meeldida. Tahan öelda, et melu ja elu keskel sa ei saa kunagi valida, mida kuuled ja kaudselt võtad osa ka ebameelivatest sündumustest ja pead olukorraga leppima. Arusaadavam, kui soov on elada suure linna lähedal ja vajadusel saad sõita, kuhu vaja, aga see pole ka päris melu ja elu keskel elamine. Kõigile ei sobigi elada metsa sees, kus lähim naaber km kaugusel, aga enamuses väikelinnadest sa pole täielikus üksinduses ja haudvaikuses, kus mitte ühtegi inimest ei liigu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidagi vastuoluline. Mis siis, kui su naabriteks satuvad inimesed, kes teevad tihti remonti või üritavad sinuga pidevalt kontakti luua? Oled sa kindel, et sulle meeldib, kui tahad õues rahus raamatut lugeda, puhata, aga paratamatult saad osa melust ja elust ümberringi? Küll kilkavad naabrite lapsed, viskavad aeg-ajalt palli üle su aia, küll käivad neil külalised ja muusika, grillimise saatel jutuvadin. Kui elad juhuslikult kohaliku laululava lähedal, siis saad nädalavahetuseti osa süldibändi kontsertidest, mis sulle ei pruugi meeldida. Tahan öelda, et melu ja elu keskel sa ei saa kunagi valida, mida kuuled ja kaudselt võtad osa ka ebameelivatest sündumustest ja pead olukorraga leppima. Arusaadavam, kui soov on elada suure linna lähedal ja vajadusel saad sõita, kuhu vaja, aga see pole ka päris melu ja elu keskel elamine. Kõigile ei sobigi elada metsa sees, kus lähim naaber km kaugusel, aga enamuses väikelinnadest sa pole täielikus üksinduses ja haudvaikuses, kus mitte ühtegi inimest ei liigu.

Ei ole vastuoluline. Mulle ei meeldi otsene ja vahetu suhtlus, kuid mulle meeldib, kui taustaks käib “elu”. Linnakodus kostab laste mänguväljakult laste hääli ja kilkeid. Maal kuulen naabrite kanade kaagutamist ja trimmeri häält. Mulle see meeldib ja tekidab kuidagi õdusa tunde. Küll aga ei meeldi see, kui kortermajas naaber puurib või kuulab tümakaga muusikat. Tavalised olmehelid aga mõjuvad kuidagi hästi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muideks Türi on ainuke nelja tähega linn Eestis. Tapa ei ole linn enam?

Sul on õigus. Tapa ja Türi on ainukesed neljatähelised linnad Eestis, mis lõpevad a tähega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muideks Türi on ainuke nelja tähega linn Eestis. Tapa ei ole linn enam?

Sul on õigus. Tapa ja Türi on ainukesed neljatähelised linnad Eestis, mis lõpevad a tähega.

Kas see pidi vaimukas olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aga ei meeldi see, kui kortermajas naaber puurib või kuulab tümakaga muusikat.

Kui tähelepanelikult lugesid, siis just sellest käis ka jutt. Kui su naabriteks satuvad inimesed, kes teevad tihti remonti või saad nädalavahetuseti osa süldibändi kontsertidest, mis sulle ei pruugi meeldida, siis melu ja elu keskel sa ei saa kunagi valida, mida kuuled ja kaudselt võtad osa ka ebameelivatest sündmustest ja pead olukorraga leppima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maal kuulen naabrite kanade kaagutamist ja trimmeri häält.

No näed, ei ole maal ka haudvaikus, mida paaniliselt kardad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Inimesed, kes elavad Türil …