Esileht Pereelu ja suhted Inimesed on lollid ja mõjutatavad-ka mina!

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Inimesed on lollid ja mõjutatavad-ka mina!

Postitas:

Ei teagi kust alustama peaksin.
Sellest, et ühel hetkel hakkasin tundma, et minu laste isa ei pööra mulle tähelepanu ja hakkasin nautima oma kolleegi seltskonda. Pikad vestlused, meelitused olid just see, mida ca pool aastat tagasi vajasin. Mõnus flirt, mis pani iga keharaku surisema ja tõstis ego ja enesekindlust. Erinevad hoiatused tuttavalt ei kõigutanud, sest olin eneselegi teadmata kõrvuni armunud. Noormees ei ole varakas- on maja ja auto… aga palk on väike ja sellest osa maksab eelmisele naisele alimentideks. Maja vajab kõpitsemist jne.. Kusjuures ühes toas on teinud remonti ca 7 kuud!!! Küsimiste peale kuulen kõikvõimalikke vabandusi, et on kiire, tööd palju, suvel tahaks õues mässata ja puhata jne…
Mees pole ideaalne aga on mingi meeletu tõmme… Kord hoolib,kord mitte. Eilse põhjal lihtne näide: Tuli külla 2 õllega, minu küsimise peale, et aga miks sa mulle siidrit ei ostnud vastas, et ei teadnud… Tõsi, me keegi ei oska mõtteid lugeda aga kui sa oled poes ja tuled külla, võiks ju helistada… Lihtne ja elementaarne viisakus…
Sessamas mõnel muul päeval tuleb külla, hoiab, suudleb, kallistab ja ma tunnen end kõige õnnelikuma inimesena. Tunnen end temaga turvaliselt ja hästi.. nagu muud maailma ei eksisteeriks ja oleksime vaid meie kaks. Kui reaalsus tagasi tuleb siis mõtlen läbi kõik tema puudused: litsmehe kuulsusega- mitu eksi ja eksid pole kunagi põhjuseta eksid!!!, majanduslik pool- ma ei saaks kunagi temaga koos lubada endale seda, mida praeguse mehega. Viimasel ajal olen hakanud tundma, et ta surub minu isiksuse alla… kui mingi erimeelsus on, siis ütleb thti, et ma ise mõtlen asju välja ja jätab mulje, et kõiges olen mina süüdi. Tihti segab poole lause pealt vahele ja tunnen, et hakkan oma sära kaotama. Olen pidevalt õnnetu ja see on nii vastik.

Tunnen ennast nii vastikuna, et olen jätnud oma mehe unarusse(ei ole ka tema ideaalne aga kes meist olekski??) ja petan teda mehega, kes mind ei vääri!!!
samas pean ka mainima, et kui oma mehega oleks kõik korras, siis ei oleks ma ka võõra mehega hakanud sebima…

Ma väärin enamat kui see, mida tema mulle pakub… Kord hoolib, siis ei hooli ja tahab omaette olla. Nii raske on nii.
Olin valmis kõigest loobuma, et olla temaga… nüüd olen valmis TEMAST loobuma, et oma mehega asjad korda ajada aga tean, et ta räägib mu ümber oma ilusate sõnadega. Ta on seda juba korduvalt teinud kui olen öelnud, et tahame elust erinevaid asju ega sobi kokku. Siis hakkab rääkima,e t olen tema mootor ja ta vajab mind. Armastab ülekõige ega suudaks ilma minuta jätkata. Suudlused, kallistused ja juba jälle olengi sulanud tema embusesse.

Kui loll saab üks naine olla???

Tänx, et sain end välja elada!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:05; 25.10 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]

Kui loll saab üks naine olla???

[/tsitaat]

Kirjutan alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei teagi kust alustama peaksin.
Sellest, et ühel hetkel hakkasin tundma, et minu laste isa ei pööra mulle tähelepanu ja hakkasin nautima oma kolleegi seltskonda. Pikad vestlused, meelitused olid just see, mida ca pool aastat tagasi vajasin. Mõnus flirt, mis pani iga keharaku surisema ja tõstis ego ja enesekindlust. Erinevad hoiatused tuttavalt ei kõigutanud, sest olin eneselegi teadmata kõrvuni armunud. Noormees ei ole varakas- on maja ja auto… aga palk on väike ja sellest osa maksab eelmisele naisele alimentideks. Maja vajab kõpitsemist jne.. Kusjuures ühes toas on teinud remonti ca 7 kuud!!! Küsimiste peale kuulen kõikvõimalikke vabandusi, et on kiire, tööd palju, suvel tahaks õues mässata ja puhata jne…
Mees pole ideaalne aga on mingi meeletu tõmme… Kord hoolib,kord mitte. Eilse põhjal lihtne näide: Tuli külla 2 õllega, minu küsimise peale, et aga miks sa mulle siidrit ei ostnud vastas, et ei teadnud… Tõsi, me keegi ei oska mõtteid lugeda aga kui sa oled poes ja tuled külla, võiks ju helistada… Lihtne ja elementaarne viisakus…
Sessamas mõnel muul päeval tuleb külla, hoiab, suudleb, kallistab ja ma tunnen end kõige õnnelikuma inimesena. Tunnen end temaga turvaliselt ja hästi.. nagu muud maailma ei eksisteeriks ja oleksime vaid meie kaks. Kui reaalsus tagasi tuleb siis mõtlen läbi kõik tema puudused: litsmehe kuulsusega- mitu eksi ja eksid pole kunagi põhjuseta eksid!!!, majanduslik pool- ma ei saaks kunagi temaga koos lubada endale seda, mida praeguse mehega. Viimasel ajal olen hakanud tundma, et ta surub minu isiksuse alla… kui mingi erimeelsus on, siis ütleb thti, et ma ise mõtlen asju välja ja jätab mulje, et kõiges olen mina süüdi. Tihti segab poole lause pealt vahele ja tunnen, et hakkan oma sära kaotama. Olen pidevalt õnnetu ja see on nii vastik.

Tunnen ennast nii vastikuna, et olen jätnud oma mehe unarusse(ei ole ka tema ideaalne aga kes meist olekski??) ja petan teda mehega, kes mind ei vääri!!!
samas pean ka mainima, et kui oma mehega oleks kõik korras, siis ei oleks ma ka võõra mehega hakanud sebima…

Ma väärin enamat kui see, mida tema mulle pakub… Kord hoolib, siis ei hooli ja tahab omaette olla. Nii raske on nii.
Olin valmis kõigest loobuma, et olla temaga… nüüd olen valmis TEMAST loobuma, et oma mehega asjad korda ajada aga tean, et ta räägib mu ümber oma ilusate sõnadega. Ta on seda juba korduvalt teinud kui olen öelnud, et tahame elust erinevaid asju ega sobi kokku. Siis hakkab rääkima,e t olen tema mootor ja ta vajab mind. Armastab ülekõige ega suudaks ilma minuta jätkata. Suudlused, kallistused ja juba jälle olengi sulanud tema embusesse.

Kui loll saab üks naine olla???

Tänx, et sain end välja elada!

[/tsitaat]neitsi mees 😀 . Ei, tegelt, hetkel juba on viiteid sellele et see mees on jube kuju, veel suudab natuke olla, aga varsti enam mitte. Soovitan sul kiiresti kiiresti oma mehesse armuda, kui tahad veel norm elu elada. Hingepiinad kaovad ka ehk ajaga, mida mehele tegid, vbl tuleb midagika ringiga tagasi….aga….hetkel hoia ja armasta oma meest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen algataja.
Jäär hoopis- manipuleerija, kange. Kohati väga kahekeelne ja keerab asju täpselt nii nagu talle sobilik on.

Tahab hoolib, ei taha ei hooli.

Oma huumoriga rikub tihti tuju. Teab, et paljud ei saa tema naljadest aru aga ikka rebib kildu. Mina aga olen kõike hinge võttev..

Küsib arvamust aga tihti ei kuula seda.

Kui mind midagi häirib vastab ainult \”Jah, ma tean, peaks selle või tolle ära tegema!\” ja kõik. Lubadused aga 0 tegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 09:05; 25.10 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kus see uus mees sul külas käib? Sinu enda kodus? Kus lapsed on siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida saakski soovitada truudusetule inimesele?
Kui suhe ei toimi, tuleb oma paarilisega midagi ette võtta või lahku minna, mitte selja taga susserdada armukestega. Kui oma mees nii ihaldatav ei ole, siis mine lahku mitte ära tee oma paarilisele tahtlikult haiget.
Sa tõesti arvad, et su valed jäävad püsima ja su partner sinu armukese pidamisest teada ei saa?
Valel on lühikesed jalad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa mõelnud, et saad just seda mida oled väärt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vabandust, kus see uus mees sul külas käib? Sinu enda kodus? Kus lapsed on siis? [/tsitaat]
Sama küsimus. Ja teiseks – kui te olete üksnes armukesed, siis mis kurat see sinu asi on, kaua ta oma ühes toas remonti teeb – või mis üldse sinu asi on tema remondiasjad?
Jäta see lugu sinnapaika.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei taha panustada oma suhtesse mehega ning päästa oma abielu, sest seda on võrreldes vähem sinu armukesega. Mina näen sinu armukest sellisena- alimentidega, tagasihoidliku sissetuleku, osalise varaga, hoolimatu mehega, kes mõnikord tõmbab sind täitsa OK-lt läbi. Sa ikka ise teed oma elu keeruliseks.
No tõesti on nii, et kui mul on reaalne suhe, siis sellise armukesega midagi teha pole. Kõik mida sa vajad, saad sa ka oma mehe käest. Kui tahad seksi ja liblikaid, siis tegutsedki selles suunas, sest seda kõike suudab pakkuda ka sinu mees, mitte mingi jorss.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot õlle ja siider on tõesti tase.
Ei toonud siidrit- järelikut ei hooli.
Äkki ei toonud hoopis seepärast, et hoolib sinu tervisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina väärid? Minu silmis ei ole sa midagi väärt. Küsimus hoopis selles kas sina väärid oma meest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see peaks ikka tõeline unistuste prints olema, kelle pärast oma seaduslik mees maha jätta ja enne seda teda veel petta. sinu jutu põhjal on tegemist aga täieliku poisikesega, kellest poleks sulle MEEST ega stabiilset kuju, kellega koos sinu lapsi kasvatada. aga samas oma mehega olla koos ainult majandusliku poole pärast? no ma ei tea. parem siis juba lapsed majanduslikult kindlustatud mehe juurde jätta ja ise saba seljas ringi tõmbama asuda. oleks kõigi suhtes ausam, kui praegune seis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa mitte midagi aru, kes on kes. Kes teeb remonti 7 kuud, kes käib külas õllega ja ilma siidrita? Laste isa? Tööjuure noormees? Kuidas saab noormees külas käia, kui oma mees (laste isa) kohal on? Või kui see on laste isa ehk oma mees, kas siis oma mees ei ela sinu juures? Kuidas ta sel juhul \”oma mees\” on?

Kes ei hooli – laste isa või uus noormees? Millal oma mees saaks mitte hooda või hoolida ja pikki vestlusi pidada, kui ta sinu juureski pole?

Täielik pudru ja kapsad ehk kadru ja pupsad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd libateema ei ole, siis kas teemaalgataja ei karda, et armuke mehele kitule läheb, kui armukesesuhe lõhki minema peaks?
Või et asi kuidagi muudmoodi välja tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, kus ta sul külas käib? Kus on su oma pere, kui te nii palju aega koos veedate?
Mulle tekkis suvel austaja. Jube põnev oli…kirjutasime, smsisime..armunu tunne tekkis sajaga.
Paar korda käisin isegi külas..nii hetke. See mees teadis, et ma ei plaani oma meest petta ja et ma ei tule tema juurde seksima. Et kui siis kõik või mitte midagi.
Eks ta lootis nagunii.
Kuid kuu aega hiljem tagus reaalsus jalaga pähe, et loll oled või? Mis sa teed? Sul on pere, sul on laps ja mees ja mis mängu sa mängid.
Ja lõpetasin ära.
Ma olen endale südamest tänulik, et ma ei maganud selle mehega…ma ei suudaks selle teadmisega oma mehega rahulikult edasi elada. Või veel hullem, et oma meest maha ei jätnud.

Eks mul ei oleks sellist seisu ilmselt kunagi tekkinudki, kui mu oma mees mind aasta varem poleks petnud. Pettis, tunnistas üles, vabandas südamest…sai ühe võimaluse. Kuid eks see hinges kripeldas..ja selleks ka selline loll seis tekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei teagi kust alustama peaksin.
Sellest, et ühel hetkel hakkasin tundma, et minu laste isa ei pööra mulle tähelepanu ja hakkasin nautima oma kolleegi seltskonda. Pikad vestlused, meelitused olid just see, mida ca pool aastat tagasi vajasin. Mõnus flirt, mis pani iga keharaku surisema ja tõstis ego ja enesekindlust. Erinevad hoiatused tuttavalt ei kõigutanud, sest olin eneselegi teadmata kõrvuni armunud. Noormees ei ole varakas- on maja ja auto… aga palk on väike ja sellest osa maksab eelmisele naisele alimentideks. Maja vajab kõpitsemist jne.. Kusjuures ühes toas on teinud remonti ca 7 kuud!!! Küsimiste peale kuulen kõikvõimalikke vabandusi, et on kiire, tööd palju, suvel tahaks õues mässata ja puhata jne…
Mees pole ideaalne aga on mingi meeletu tõmme… Kord hoolib,kord mitte. Eilse põhjal lihtne näide: Tuli külla 2 õllega, minu küsimise peale, et aga miks sa mulle siidrit ei ostnud vastas, et ei teadnud… Tõsi, me keegi ei oska mõtteid lugeda aga kui sa oled poes ja tuled külla, võiks ju helistada… Lihtne ja elementaarne viisakus…
Sessamas mõnel muul päeval tuleb külla, hoiab, suudleb, kallistab ja ma tunnen end kõige õnnelikuma inimesena. Tunnen end temaga turvaliselt ja hästi.. nagu muud maailma ei eksisteeriks ja oleksime vaid meie kaks. Kui reaalsus tagasi tuleb siis mõtlen läbi kõik tema puudused: litsmehe kuulsusega- mitu eksi ja eksid pole kunagi põhjuseta eksid!!!, majanduslik pool- ma ei saaks kunagi temaga koos lubada endale seda, mida praeguse mehega. Viimasel ajal olen hakanud tundma, et ta surub minu isiksuse alla… kui mingi erimeelsus on, siis ütleb thti, et ma ise mõtlen asju välja ja jätab mulje, et kõiges olen mina süüdi. Tihti segab poole lause pealt vahele ja tunnen, et hakkan oma sära kaotama. Olen pidevalt õnnetu ja see on nii vastik.

Tunnen ennast nii vastikuna, et olen jätnud oma mehe unarusse(ei ole ka tema ideaalne aga kes meist olekski??) ja petan teda mehega, kes mind ei vääri!!!
samas pean ka mainima, et kui oma mehega oleks kõik korras, siis ei oleks ma ka võõra mehega hakanud sebima…

Ma väärin enamat kui see, mida tema mulle pakub… Kord hoolib, siis ei hooli ja tahab omaette olla. Nii raske on nii.
Olin valmis kõigest loobuma, et olla temaga… nüüd olen valmis TEMAST loobuma, et oma mehega asjad korda ajada aga tean, et ta räägib mu ümber oma ilusate sõnadega. Ta on seda juba korduvalt teinud kui olen öelnud, et tahame elust erinevaid asju ega sobi kokku. Siis hakkab rääkima,e t olen tema mootor ja ta vajab mind. Armastab ülekõige ega suudaks ilma minuta jätkata. Suudlused, kallistused ja juba jälle olengi sulanud tema embusesse.

Kui loll saab üks naine olla???

Tänx, et sain end välja elada!

[/tsitaat]

oota, kuhu see võõras mees sulle kahe õllega külla tuli???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kus lapsed on siis? [/tsitaat]

See on üldiselt primaarne küsimus ning kelle kodus on sekundaarne küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noormees on ainult seksi peal väljas, ta ei kavatsegi raha selle alla panna (näiteks siider). Ta teab, et oled abielus ja seega ohutu. Aga mis see sinu asi on, et ta oma tuba nii kaua remondib? Sellest ta ei saa aru, miks sina sellest juttu teed, aga ta võib ju vastata, mida iganes võib rääkida, sest lõpuks ootab preemia- seks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud alguses üldse aru, kas see kahe-õlle-mees oli seaduslik abikaasa või uus peika?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei no öelgem asjad otse välja – oled räpane libu. Käid kuskil nussimas , lapse ise petmas, oled üks sitane egoist ja tainapea lihtsalt.

No ei ole normaalne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Vanematel inimestel on ütlemine, et pudel õlut ja puukuur 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma mees on Soomes vm. kaugel tööl?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei no öelgem asjad otse välja – oled räpane libu. Käid kuskil nussimas , lapse ise petmas, oled üks sitane egoist ja tainapea lihtsalt.

No ei ole normaalne! [/tsitaat] Ei käi ju. Pooltel kordadel toimub seks selle töökaaslasega ju naise pinnal, naine ootab küll lisaks seksile siidrit, aga veab, kui lonksu õlut saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Inimesed on lollid ja mõjutatavad-ka mina!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.