Esileht Pereelu ja suhted Inimesed siin ja võõrsil

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Inimesed siin ja võõrsil

Postitas:

Immigrandid kirjutavad muudkui, et läksid Eestist ära, kuna siin on ebasõbralikud, kurjad, ebaausad, ebaviisakad inimesed. Kes need inimesed on? Mingisugused teised inimesed? Kes keelab siinsamas, oma maal, kena inimene olla? Võõrsil ju hakatakse hoobilt headeks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 12:19; 22.01 13:07; 22.01 20:37; 22.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kibestnud plähmimine, ei muud. Ikka hea ju teisi süüdistada oma vigades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 12:42; 22.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kibestunud \”plähmimine\” on teil siin, kui teil pole aimugi millised inimesed väljas pool seda sitaauku elavad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kibestunud \”plähmimine\” on teil siin, kui teil pole aimugi millised inimesed väljas pool seda sitaauku elavad :)[/tsitaat]

Aga miks sa (ja teised minejad) siin selline inimene pole? Seal hakkad hoobilt heaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 12:19; 22.01 13:07; 22.01 20:37; 22.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kibestunud \”plähmimine\” on teil siin, kui teil pole aimugi millised inimesed väljas pool seda sitaauku elavad :)[/tsitaat]

Ise oled samuti sellest august pärit. See teeb siis sinust maailma reostava junni?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 12:42; 22.01 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei maksa mokk töllakil joosta iga inimese järel, tuleb rahulikult oma elu elada, siis pole ka pettumist inimestes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kibestunud \”plähmimine\” on teil siin, kui teil pole aimugi millised inimesed väljas pool seda sitaauku elavad :)[/tsitaat]

oi, milline hea südamlik ja kena kõnepruugiga inimene meie hulka sattunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates on see lihtne ja loogiline. miks ma Eestis elades ei olnud nii r66msameelne, s6bralik ja avatud? sest mu elu oli omadega ummikus. pidev rahaprobleem, tujukas ylemus, kade naaber jne. miks inimesed siin, Eestist eemal nii depressiivsed ei ole? sest neil ei ole siin selliseid probleeme. neil ei ole vaja m6elda, mida ylehomme lastele syya anda v6i kas veab kuidagi rahadega uue palgani v2lja v6i huvitav mida see tige naabrimutt nyyd ytleb, kui ma uue v2rskelt soetatud autoga hoovi s6idan… elukvaliteet on teine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Immigrandid kirjutavad muudkui, et läksid Eestist ära, kuna siin on ebasõbralikud, kurjad, ebaausad, ebaviisakad inimesed. [/tsitaat]

Ikka emigrant on see sõna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui võrrelda inimeste käitumist kasvõi erinevates lennujaamades, on see totaalselt erinev. No näiteks lõunamaades on see tavaline, et mõni väike tüdruk ütleb võõrastele inimestele:\”Vaadake, mul on uus karu\” ja siis kogu see seltskond, sealhulgas ka mehed, kiidavad ta karu ja teevad talle endale komplimente. Eestis mõeldaks selle peale ilmselt kohe, et need mehed on pedofiilid, sest siin on tõesti inimesed kuidagi paranoilisemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu arvates on see lihtne ja loogiline. miks ma Eestis elades ei olnud nii r66msameelne, s6bralik ja avatud? sest mu elu oli omadega ummikus. pidev rahaprobleem, tujukas ylemus, kade naaber jne. miks inimesed siin, Eestist eemal nii depressiivsed ei ole? sest neil ei ole siin selliseid probleeme. neil ei ole vaja m6elda, mida ylehomme lastele syya anda v6i kas veab kuidagi rahadega uue palgani v2lja v6i huvitav mida see tige naabrimutt nyyd ytleb, kui ma uue v2rskelt soetatud autoga hoovi s6idan… elukvaliteet on teine.[/tsitaat]

Elukvaliteet ei muuda inimese loomust. Näiteks uusrikkad on ikka samasugused mölakad edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 12:19; 22.01 13:07; 22.01 20:37; 22.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ikka emigrant on see sõna.[/tsitaat]

Nojah, oleneb kustpooolt vaadata. Meile emigrandid, võõrsil immigrandid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.01 12:19; 22.01 13:07; 22.01 20:37; 22.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Immigrandid kirjutavad muudkui, et läksid Eestist ära, kuna siin on ebasõbralikud, kurjad, ebaausad, ebaviisakad inimesed. Kes need inimesed on? Mingisugused teised inimesed? Kes keelab siinsamas, oma maal, kena inimene olla? Võõrsil ju hakatakse hoobilt headeks?[/tsitaat]
ma ei ole immigrant 🙂
aga plaanin Eestist emigreeruda küll. Üsna pea. Ja sõbralik olemisega ei ole probleeme, olen kogu aeg sõbralik. Liigagi, see on aegaajalt ikka kurjalt kätte ka maksnud, sest inimesed kipuvad seda ära kasutama või valesti aru saama. Aga see selleks, mis seal ikka.
Paraku aga minu laste õpetaja, kohaliku raamatukogu töötajad ja konsumi müüjad ei ole enamasti sõbralikud. rääkimata kaasliiklejatest, kelle hulgas on ikka tõelisi õudusunenägusid. igasugustest netikommentaatoritest jms huvitavatest \”nähtustest\” ei hakka rääkimagi. Ma ei suuda kahjuks neid kõiki muuta 🙁 Seepärast ei saa nad olla ka kuidagi põhjuseks siia jääda.
Niisamuti, nagu ma ka ise kuskil mujal ei muutu seepärast kohe halvemaks või paremaks, kui siin, aga saan elada inimväärsemat elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 20:47; 22.01 20:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui võrrelda inimeste käitumist kasvõi erinevates lennujaamades, on see totaalselt erinev. No näiteks lõunamaades on see tavaline, et mõni väike tüdruk ütleb võõrastele inimestele:\”Vaadake, mul on uus karu\” ja siis kogu see seltskond, sealhulgas ka mehed, kiidavad ta karu ja teevad talle endale komplimente. Eestis mõeldaks selle peale ilmselt kohe, et need mehed on pedofiilid, sest siin on tõesti inimesed kuidagi paranoilisemad.[/tsitaat]
Jaah, nii ta on. Imestan alati seda tohutut erinevust, kui reisimas olen käinud. Näiteks Hispaanias/Itaalias paar nädalat ringi rännates, ka erinevaid lennuliine kasutades oli emotsioon valdavalt ja alati positiivne. Meeldiv. Sõbralik. Ja siis, peale paarinädalast ringi rändamist lennujaamas Tallinna suunduva lennu check-in’is saad kohe aru, et \”oh jah, tunda kohe, et eestlased/venelased, Tallinna saba\”.. . Niii masendav 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 20:47; 22.01 20:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Inimesed siin ja võõrsil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.