Esileht Ajaviite- ja muud jutud Inimestega juhtuvad ikka igasuguseid asju!

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Inimestega juhtuvad ikka igasuguseid asju!

Postitas:
Kristiba

Ühest foorumist välja võetud..:D

Tere! Palun lugege, mis mul öelda on. Olen väga segudes ja ei tea, mida teha. Paar päeva tagasi masturbeerisin munaga. Olin just orgasmi saamas, kui mu tupp äkitselt selle sisse imes. Olin nagu tolmuimeja täisvõimsusel. Ehmatasin ja hirm oli naha vahel kogu järgneva päeva. Muna lihtsalt ei tulnud välja!!
Järgmisel päeval oli koolis kekas korvpall ning muna kukkus ise välja! Muna kukkus püksi. Kartsin seda välja võtta kuna teised tüdrukud oleksid siis näinud. Nad arvasid, et mul kasvas püksis noks või mida iganes… Ma võtsin muna aluspüksest välja alles kodus. Üllatusena polnud muna enam toores! See oli täiesti kõva!! Mu tupp on tolmuimeja ning veekeetja?? See oli kõvaks keenud muna! Ja see pole veel kõik… Ma panin muna külmkappi kuna mul ei tulnud midagi paremat pähe. Paar tundi hiljem sõi mu isa muna võileiba!
Kas ma peaksin isale ütlema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Natuke nalja!

Ma ei tea, vbl minu hoomorisoolikas on kuidagi imelik, kuid vapsee ei olnud naljakas. Mingi hädine puberteetiku kirjutatud \”vaimukus\”.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mitte naljakas, vaid labane ja rõve.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube naljakas? Aga inimeste huumorimeel on erinev, eks olegi…

Please wait...
Postitas:
Kristiba

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei tea, vbl minu hoomorisoolikas on kuidagi imelik, kuid vapsee ei olnud naljakas. Mingi hädine puberteetiku kirjutatud \”vaimukus\”.[/tsitaat]

Aitähh…aga minu jaoks on naljakas.:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kristiba kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aitähh…aga minu jaoks on naljakas.:)[/tsitaat]

Palun palun! Mille eest?

Please wait...
Postitas:
Kristiba

vabandust,panin vale peal kirja.sorry veelkord.lihtsalt see lugu tundub absurdsena.

Please wait...
Postitas:
kaarel

RE: Inimestega juhtuvad ikka igasuguseid asju!

ongi absurd, see lugu on inglise keelest tõlgitud ja kurat teab kelle poolt välja mõeldud.

Please wait...
Postitas:
Kristiba

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]ongi absurd, see lugu on inglise keelest tõlgitud ja kurat teab kelle poolt välja mõeldud.[/tsitaat]

aga võibolla tõesti.mina nägin seda esmakordselt facebookis.siis otsisingi selle foorumi kust see võeti.see oli täitsa eestikeelne foorum.Aga muidugi keegi võis selle sinna ka tõlkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

siin on tunduvalt andekamaid postitusi-lyhinovelle, see on suht nyri kui aus olla:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perekool peaks nüüd uued meetmed käsile võtma, kuna viimasel ajal on massiliselt siin risustamas käima hakanud uustulnukad, kes siis haiglaslikke vaimusünnitusi välja paiskavad, mida ainult haige aju genereerib. Üks siin ei saanud kuidagi vabaneda oma sõbranna raseerimata jalgevahest, mida serveerib uutes olukordades, teine jääb veebiseksist rasedaks ja nüüd seegi siin. Ellimineerida sellised siit!

Please wait...
Postitas:
Kägu

eLimineerida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Perekool peaks nüüd uued meetmed käsile võtma, kuna viimasel ajal on massiliselt siin risustamas käima hakanud uustulnukad, kes siis haiglaslikke vaimusünnitusi välja paiskavad, mida ainult haige aju genereerib. Üks siin ei saanud kuidagi vabaneda oma sõbranna raseerimata jalgevahest, mida serveerib uutes olukordades, teine jääb veebiseksist rasedaks ja nüüd seegi siin. Ellimineerida sellised siit! [/tsitaat]Sind ennast tuleks steriliseerida. Igatahes parem kui lugeda seda tavalist tädide tänitamist siin oma värdjate meeste kohta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sind ennast tuleks steriliseerida. Igatahes parem kui lugeda seda tavalist tädide tänitamist siin oma värdjate meeste kohta. [/tsitaat]

Lase oma arstil kangemad rohud peale kirjutada, praegused jäävad sulle lahjaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lase oma arstil kangemad rohud peale kirjutada, praegused jäävad sulle lahjaks.[/tsitaat]No tõesti vaimukas sinust! Mis sest et 257. korda loen, iga kord on naljakas. Ausõna on. Maini veel koolivaheaega ka, oleks täiuslikult vaimukas.

Please wait...
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Inimestega juhtuvad ikka igasuguseid asju!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.