Esileht Tööelu, raha ja seadused. Inkasso kirjad minu postkastis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Inkasso kirjad minu postkastis

Postitas:

Tere

Pidevalt saadab inkasso ja muud tegelased minu aadressile kirju. Tavaliselt kirjutan peale \”ei ela aadressil\” ja viin tagasi posti, aga see jääb ikka eemale natuke mu tavapärasest trajektoorist. Mis juhtub, kui ma need kirjad lihtsalt ära viskan? Kas mul korteriomanikuna on mingeid kohustusi? Korterisse sisse kirjutatud see inimene pole, samuti pole ta siin minu teada kunagi elanud ka, aga elas kõrvalmajas, aga aadress kirjade peal on tõesti meie maja oma. Facebookist otsisin üles selle inimese ja kirjutasin talle ka, aga ta ei vastanud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada inkassole email, et hakkad arveid esitama postkasti ummistamise eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinul nüüd küll mingeid kohustusi pole, viisakas on muidugi kiri märkega tagasi saata (huvitav, kas eesti post saadab ka?) ja võimalusel ka firmat maili teel teavitada. Kui nad siis ka edasi saadaksid, siis viskaks juba ilmselt prügikasti.
Viimasel ajal küll harva, aga varem sagedasti sain ühe eestis üsna levinud tänavanimega igasuguste võlglaste kirju. Kui indeksit polnud, toodi meile, mõnikord polnud ka linna kirjas ja mõnikord oli adressat ilmselt teadlikult vale aadressi andnud. Viskasin alati märkega \”vale aadress\” eesti posti postkasti tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna teadsin inimese aadressi, kellele need kirjad saadetud olid. OLi nii inkassost kui mujalt. Muude firmade kirjad tegin lahti ja saatsin neile meilid. INkassole teatasin inimese uue aadressi. üle aasta läks selleks, et kirju meile enam ei tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul polnud kirjad inkassost vaid erinevatelt telefonifirmadelt jms. Kirjad olid mõeldud meie äsja ostetud korteri eelmise omaniku üürinikele. Eelmine omanik kolis kuhugi piiri taha, üürnikest ei teadnud ma midagi. Helistasin kirjas olnud telefoninr ja andsin teada, et sellel aadressil ei saa neid inimesi kätte ning kirjad jäid mingil hetkel järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helista nendesse inkassofirmadesse ja tee natuke lärmi- küll nad siis selle aadressi ära kustutavad oma andmebaasist. Tean ise, saadame ka vahest portsu igasuguseid kirju välja, millest vahest mõnisada tagasi tulevad. Eriti kui e-postile saadame. Pole ressurssi kõik aadresse ära parandada või kustutada. Aga kui keegi ikka helistab ja pahast häält teeb, siis on see aadress kadunud koheselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain inkasso kirja, saatsin neile viisaka e-maili, et nii ja naa, isik ei ela antud aadressil, inkasso kirja lasin edasi toimetada võlgnikule, siis tuli samalt ettevõttelt uus inkassonõue, selle peale saatsin neile veel viisakama e-maili, inkasso kirjale kirjutasin peale, et vale aadress, tagastada saatjale ja viskasin posti tagasi, tundub, et inkasso sai nüüd aru, rohkem kirju pole oma postkastist leidnud (julianus)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Inkasso kirjad minu postkastis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.