Esileht Tööelu, raha ja seadused. inkasso tüütab

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: inkasso tüütab

Postitas:

Kas inkassol on õigus tüüdata pereliikmeid, neid solvata ja suisa mõnitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksa võlg ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksa võlg ära!

Ehk vastaks küsimusele, mitte ei lahmiks.
Ma pole kuskil öelnud, et mina võlgu olen või üldse kuidagi selle võlaga seotud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kuskil öelnud, et mina võlgu olen või üldse kuidagi selle võlaga seotud.

Miks inkasso siis su pereliikmeid tüütab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 12:41; 11.10 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kuskil öelnud, et mina võlgu olen või üldse kuidagi selle võlaga seotud.

Miks inkasso siis su pereliikmeid tüütab?

😀 😀 😀
Kus on kirjas, et see tüütamine on seoses minuga või et üldse on tegemist minu perega?
Oi, kui naljakas 😀

Võlgu on minu mehe vend ja tüüdatakse ämma ja äia.
Kas Sa nüüd oskad öelda, kas inkassol on õigus seda teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kuskil öelnud, et mina võlgu olen või üldse kuidagi selle võlaga seotud.

Miks inkasso siis su pereliikmeid tüütab?

???? ???? ????
Kus on kirjas, et see tüütamine on seoses minuga või et üldse on tegemist minu perega?
Oi, kui naljakas ????

Võlgu on minu mehe vend ja tüüdatakse ämma ja äia.
Kas Sa nüüd oskad öelda, kas inkassol on õigus seda teha?

Võlglase ema ja isa käest ikka võib küsida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kuskil öelnud, et mina võlgu olen või üldse kuidagi selle võlaga seotud.

Miks inkasso siis su pereliikmeid tüütab?

???? ???? ????
Kus on kirjas, et see tüütamine on seoses minuga või et üldse on tegemist minu perega?
Oi, kui naljakas ????

Võlgu on minu mehe vend ja tüüdatakse ämma ja äia.
Kas Sa nüüd oskad öelda, kas inkassol on õigus seda teha?

Võlglase ema ja isa käest ikka võib küsida

Asi ei ole küsimises vaid solvamises, mõnitamises ja ka ähvardamises.
Aga sain juba teada, et ega ei või ikka küll isegi küsida, sest see on vastuolus andmekaitseseadusega.
Isiku sellist infot ei tohi teistele jagada ehk siis hetkel emale ja isale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastake küsimusele 🙂 Olen 3. osapool, kes ka hiljuti inkasso surve alla sattus, kuna mees maksis 5 eurose visiiditasu vale viitenumbriga TÜKile, sealt anti asi edasi inkassosse ning selle aja jooksul, kui TÜK ise asja selgitas ja inkassosse teateid saatis, et võlga tegelikult ei ole olnudki, jõudis inkasso helistada 4 korda mehele ja 1 kord mulle (abikaasale) ning nõuda võla ja inkassotasu maksmist. Ametlik kirjalik suhtlus oli viisakas, kuid kõnede ajal lasti kogu oma kasvatamatus välja. Saime pisiasja eest sõimata ja kirju vahetada nii et vähe pole. Edaspidi ongi nüüd kodus kokkulepe, et visiiditasud makstakse ainult kaardiga ja kohapeal, sest sellist jama ei ole vaja uuesti läbi elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole küsimises vaid solvamises, mõnitamises ja ka ähvardamises.
Aga sain juba teada, et ega ei või ikka küll isegi küsida, sest see on vastuolus andmekaitseseadusega.
Isiku sellist infot ei tohi teistele jagada ehk siis hetkel emale ja isale.

No kui see mehe vend on alaealine, siis küsitakse ikka vanematelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 12:41; 11.10 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ei ole küsimises vaid solvamises, mõnitamises ja ka ähvardamises.
Aga sain juba teada, et ega ei või ikka küll isegi küsida, sest see on vastuolus andmekaitseseadusega.
Isiku sellist infot ei tohi teistele jagada ehk siis hetkel emale ja isale.

No kui see mehe vend on alaealine, siis küsitakse ikka vanematelt.

Ei ole alaealine. Täiesti täiskasvanud inimene on, vanus 30+.
Mehe vanemad ei tea isegi temast suurt midagi juba mitu aastat. Nüüd hakkas inkasso pommitama neid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole alaealine. Täiesti täiskasvanud inimene on, vanus 30+.
Mehe vanemad ei tea isegi temast suurt midagi juba mitu aastat. Nüüd hakkas inkasso pommitama neid.

Mida nad tahavad, lihtsalt mingit telefoninumbrit kuidas temaga kontakti saada? Kui nii, siis…
1. Isikuandmete kaitse seadus § 6 ütleb, et isikuandmeid võib koguda vaid ausal ja seaduslikul teel. Kedagi kolmandat niiviisi pidevalt kottida ja välja pinnida teise kontaktandmeid, ei ole küll see aus ja seaduslik tee. Seda enam, et õngitsetakse üldsegi kellegi kolmanda isiku (võlglase) andmeid, mitte nende, kellele helistatakse. Iga inimene jagab või avaldab oma isikuandmed ise, kui vajalikuks peab või seadus seda nõuab.
2. Isik, sõlmides teenuse tarbimise lepingu (millest iganes see võlgnevus tekkis), avaldas seal ka oma kontaktandmed, kasutagu neid.

Ei taha telefoninumbrit, see on neil endal ka olemas, kuid ilmselt siis ei ole tulemust.
Tahavad, et vanemad pojale räägiks, et see ikka võla ära maksaks. Koputavad südametunnistusele, et vanemate viga, kui ei ole suutnud korraliku poega kasvatada ja otsigu vanemad poeg üles, kuidas nad nii saamatud on. Uurivad, miks poeg üldse kõrvale hoiab, kas tal ikka tööd on jne.
Siis helistavad paari nädala pärast uuesti, et kas vanemad on vahepeal pojaga kontakti saanud ja info edasi andnud ja umbes samas stiilis taas, et miks nad ei tunne huvi, et poja võlg makstud saaks, et poeg peab ju muidu veel raugana seda maksma, et kas seda tahavdki endale lapsele jms.
Ja täiesti tõsiselt sellises stiilis, mitte ma ei mõtle siin välja praegu seda juttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämm ja äi blokeerigu ära see number.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te korduvalt lasete endaga nii teha? Salvestage inkasso solvavad kõned, mis on tehtud valele adressaadile ja andke kohtusse või andmekaitse inspektsiooni, kel on õigus neid korrale kutsuda. Kohtusse andes saaks isegi kahjutasu nõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämm ja äi blokeerigu ära see number.

Helistatakse erinevatelt numbritelt. Päris rumalad nad ka ei ole just.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahavad, et vanemad pojale räägiks, et see ikka võla ära maksaks. Koputavad südametunnistusele, et vanemate viga, kui ei ole suutnud korraliku poega kasvatada ja otsigu vanemad poeg üles, kuidas nad nii saamatud on. Uurivad, miks poeg üldse kõrvale hoiab, kas tal ikka tööd on jne.
Siis helistavad paari nädala pärast uuesti, et kas vanemad on vahepeal pojaga kontakti saanud ja info edasi andnud ja umbes samas stiilis taas, et miks nad ei tunne huvi, et poja võlg makstud saaks, et poeg peab ju muidu veel raugana seda maksma, et kas seda tahavdki endale lapsele jms.
Ja täiesti tõsiselt sellises stiilis, mitte ma ei mõtle siin välja praegu seda juttu.

Issand kui haige! Ma nende vanemate asemel kirjutakse neile, et vastavalt isikuandmete kaitse seaduse § 10-le on nende isikuandmete töötlemine lubatud üksnes nende endi nõusolekul. Nemad kui andmesubjektid, kelle telefonile koguaeg helistatakse, ei ole aga sellist kirjalikku nõusolekut enda tüütamiseks andnud. Tulenevalt isikuandmete kaitse seaduse § 21 lg 2 p 1-le ja 3-le nõuad isikuandmete töötlemise lõpetamist ning kogutud isikuandmete kustutamist. Ehk annavad mõista, et kõned pole enam tere tulnud ning nõuavad oma telefoninumbri kustutamist andmebaasist. Ja kui siis mingi aeg veel mõni seesugune kõne tuleks, siis saadaks kogu asja juba Andmekaitseinspektsiooni, mida tegelikult võivad nad sisuliselt juba praegu teha. Kusjuures sellel inkassofirmal lasuks kohustus tõestada, et neil on nõusolek (IKS ütleb veel et nõusolek peab olema kirjalik!!) tüütamiseks olemas.

Suur tänu asjaliku info eest!
Eile aitasin mehe vanematel andmekaitseinspektsiooni avalduse ära teha. Ehk on abi 🙂 Sealt selgitati küll, et parem oleks, kui mehe vend ise teeks selle avalduse, aga kuna temaga kontakti ei saa, siis öeldi, et võivad vanemad ise ka teha.

Aga siinsele lahmijale – maksa võlg ära! – stiilis, jõudu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maksa-võlg-ära – kas oled inakssost?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlglane ju tüütab heauskliku võlausaldajat ja tema perekonda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 15:02; 12.10 18:43; 12.10 19:51; 13.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlglane ju tüütab heauskliku võlausaldajat ja tema perekonda

Aga see ei puutu kuidagi võlglase perekonda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei puutu? Teie perekond ju tüütab samuti võlausaldajat ja tema perekonda ja nad seda kindlasti samuti ei soovi. Makske võlg ära ja keegi teid enam ei tüüta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 15:02; 12.10 18:43; 12.10 19:51; 13.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei puutu? Teie perekond ju tüütab samuti võlausaldajat ja tema perekonda ja nad seda kindlasti samuti ei soovi. Makske võlg ära ja keegi teid enam ei tüüta.

Täiskasvanud inimest ei saa perekond kontrollida, aga lohutuseks võin öelda, et jätan oma 40aastase poja taskurahast, jõulukingist ja võileivast ilma, kui ta kuhugi võlgu jääb. Mingit inkasso ila ma telefonil välja aga ei kannataks. Kui ise võlgu jään, on teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei puutu? Teie perekond ju tüütab samuti võlausaldajat ja tema perekonda ja nad seda kindlasti samuti ei soovi. Makske võlg ära ja keegi teid enam ei tüüta.

Ei usu, et teemaalgataja või ta ämm-äi seda inkassofirmat või teenusepakkujat kõnedega pommitab.

Õigust jääb ülegi võlgnikel. Kui poega pole osanud korralikuks kasvatada, siis pead kannatama ikka sina, aga mitte võõrad inimesed

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 15:02; 12.10 18:43; 12.10 19:51; 13.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õigust jääb ülegi võlgnikel. Kui poega pole osanud korralikuks kasvatada, siis pead kannatama ikka sina, aga mitte võõrad inimesed

Ei õigusta võlgu jäämist ega võlgu olemist, kuid Su väide on üpris tobe….mil moel need võõrad inimesed nüüd siis kannatavad?
Sinu loogikast lähtuvalt võiks ju öelda, et miks see võlausaldaja siis üldse võlgu andis või et lollidelt tulebki raha ära võtta.
Võlaks on väike parkimistrahv. Mil moel nüüd siis võlausaldaja kannatab?
Tunne tekib, et mingi rahuldamata inkassotibi teritab siin hambaid ja arvab, et võib kõike öelda võhivõõrastele, mis sülg suhu toob. Ega ikka ei tohi küll! Mõni inimene oskab selle vastu ka abi otsida, et temaga nii ei käitutaks. Pealegi poleks inkassotibil töödki, kui võlglasi poleks.
Kordan veel, ma ei õigusta võlgu olemist.

Teema polnud siiski mitte sellest, et vanematele helistatakse vaid sellest, KUIDAS nendega käitutakse. Kas see on Sinu arvates normaalne? Kust võtab keegi õiguse võhivõõraid alandada, mõnitada ja nende kohta mingeid hinnaguid anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlgu jäämist sa ju õigustadki, kui on pisike parkimistrahv, siis maksa ära ja keegi ei tüüta enam kedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 15:02; 12.10 18:43; 12.10 19:51; 13.10 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võlgu jäämist sa ju õigustadki, kui on pisike parkimistrahv, siis maksa ära ja keegi ei tüüta enam kedagi.

Mina ei õigusta kedagi ja ei hakka ka kellegi trahvi maksma. Ei tee seda ka minu mees või ämm ja äi või veel keegi kolmas osapool.
Ja ma kordan, et asi ei olegi tüütamises vaid selles, KUIDAS seda tehakse.
Sellist käitumist ei õigusta miski.
Oleks inimese moodi palutud, siis ämm ja äi oleks selle isegi ära tasunud, aga sellise klähvimise peale nad seda kindlasti ei tee vaid otsisid abi enda kaitsmiseks. Mitte keegi ei palunud neid kenasti, kohe esimene kõne oli juba mõnitav ja alandav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole alaealine. Täiesti täiskasvanud inimene on, vanus 30+.
Mehe vanemad ei tea isegi temast suurt midagi juba mitu aastat. Nüüd hakkas inkasso pommitama neid.

Mida nad tahavad, lihtsalt mingit telefoninumbrit kuidas temaga kontakti saada? Kui nii, siis…
1. Isikuandmete kaitse seadus § 6 ütleb, et isikuandmeid võib koguda vaid ausal ja seaduslikul teel. Kedagi kolmandat niiviisi pidevalt kottida ja välja pinnida teise kontaktandmeid, ei ole küll see aus ja seaduslik tee. Seda enam, et õngitsetakse üldsegi kellegi kolmanda isiku (võlglase) andmeid, mitte nende, kellele helistatakse. Iga inimene jagab või avaldab oma isikuandmed ise, kui vajalikuks peab või seadus seda nõuab.
2. Isik, sõlmides teenuse tarbimise lepingu (millest iganes see võlgnevus tekkis), avaldas seal ka oma kontaktandmed, kasutagu neid.

Ei taha telefoninumbrit, see on neil endal ka olemas, kuid ilmselt siis ei ole tulemust.
Tahavad, et vanemad pojale räägiks, et see ikka võla ära maksaks. Koputavad südametunnistusele, et vanemate viga, kui ei ole suutnud korraliku poega kasvatada ja otsigu vanemad poeg üles, kuidas nad nii saamatud on. Uurivad, miks poeg üldse kõrvale hoiab, kas tal ikka tööd on jne.
Siis helistavad paari nädala pärast uuesti, et kas vanemad on vahepeal pojaga kontakti saanud ja info edasi andnud ja umbes samas stiilis taas, et miks nad ei tunne huvi, et poja võlg makstud saaks, et poeg peab ju muidu veel raugana seda maksma, et kas seda tahavdki endale lapsele jms.
Ja täiesti tõsiselt sellises stiilis, mitte ma ei mõtle siin välja praegu seda juttu.

Aga kus siin see mõnitanine ja ähvardamine on? Tegelikult ka – räägid suuri ja koledaid sõnu alandamisest ja solvamisest, aga mitte ühtegi neist kirja pole saanud. Sinu kallutatud hinnang TEISE inimese jutu põhjal (ega sina ju inkassoga rääkinud – kogu ümberjutustus on ju nende “kolmandate isikute” suust ja poolne) ei päde, kui sa annad ebaadekvaatseid hinnanguid. Lisaks see halvustav “inkassotibi” – sorry, aga teie vahmiil eesotsas võlgnike, teatraalsete ämmade-äiade ja suht rumala sinuga (kes usub vaid ühte osapoolr) jätab küll mulje “tagasiküsija on ise süüdi” perekonnast. Liiati, et jutt oli VÄIKESEST trahvist, mille üle kemplemine viib rohkem aega ja närve, kui asi seda väärt. Makske ära, siis kaevake kohtuid mööd või veetke muud moodi vaba aega.

Ja ei, ka mina ei poolda võlguolemist, ma isegi ei laena kunagi midagi sisse-välja, aga praegusel juhul ma ei saa sellest pushimisest aru: miks teile seda vaja on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 05:24; 15.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju pole kas manipuleeritakse või mõnitatakse…

Tõesti? Aga kus siin need alandused ja mis hullud väljendused sul veel olid, on? Tahaks kohe aru saada, sest liialdajaid ja teatraalsusele kalduvaid inimesi kohe üldse ei kannata. Sina ju pole selline, ega?

Noh, kellele väike, kellele suur. Pensionärile ilmselgelt liiga suur.. ja ma ei suuda ette kujutada inimest, kes sellist juttu üldse ajab..et hakata pensionäri käest ebaseaduslikult tema süütundele rõhudes temalt kellegi kolmanda inimese võlga väljapressima. See kuidagi juba kelmuse järele lõhnab.. Mõnede inkassofirmade tegutsemine on jätnud üpris küsitava mulje. Ettevõte peaks olema ikka midagi soliidset. Tean üks inkassofirma ajab oma võlglasi taga tutvumisportaalides ja jututubades. Ei saada aru, et kui võlgnik maksta ei soovi, siis inkassokesel polegi muud midagi teha ja nii ongi..

Kui sa nii hirmasti ämma-äia pärast muretsed, siis maksa ise ära ja jutul lõpp. Mida sa dramatiseerid?
LOOMULIKULT peaks igaüks ise oma võlgu maksma, aga praegu mängid siin murest murtud miniat, samal ajal ei tee midagi.
Jah, ideaalis peaks firma olema soliidne, aga sa ei saa seda nõuda ja võlgu käsitlev firma on ilmselt üks viimasemaid, kes soliidust taga ajab. Lepi sellega, et see konkreetne asutus pole ja lõpeta ohkimine: maksa ise vanakeste eest ära ja kasseeri võlglaselt teiste meetoditega uuesti sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 05:24; 15.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti? Aga kus siin need alandused ja mis hullud väljendused sul veel olid, on? Tahaks kohe aru saada, sest liialdajaid ja teatraalsusele kalduvaid inimesi kohe üldse ei kannata. Sina ju pole selline, ega?

Kui sa nii hirmasti ämma-äia pärast muretsed, siis maksa ise ära ja jutul lõpp. Mida sa dramatiseerid?
LOOMULIKULT peaks igaüks ise oma võlgu maksma, aga praegu mängid siin murest murtud miniat, samal ajal ei tee midagi.
Jah, ideaalis peaks firma olema soliidne, aga sa ei saa seda nõuda ja võlgu käsitlev firma on ilmselt üks viimasemaid, kes soliidust taga ajab. Lepi sellega, et see konkreetne asutus pole ja lõpeta ohkimine: maksa ise vanakeste eest ära ja kasseeri võlglaselt teiste meetoditega uuesti sisse.

Sa ikka süvene, kellega Sa vaidled 🙂 Mina neid tekste, millele Sina vastad, ei kirjutanud.

Siin ei ole absoluutselt mitte midagi vaielda ega midagi vastuväiteks või nende tegevuse õigustuseks seletada. Fakt on see, et nende tegevus on EBASEADUSLIK. Isegi sel juhul oleks ebaseadulsik, kui nad viisakalt paluks, et vanemad selle raha ära tasuks. Selle teema tegingi ainult selleks, et teada saada, kas neil on õigus nii teha või mitte.

Hea soovitus Sul, et maksa ära ja kasseeri võlglaselt sisse. Vanemad ei tea juba mitu aastat, kus poeg on, kust mina seda siis teadma peaks?
Minu mõistuseni hetkel ei jõua küll, miks mina selle võla ära maksma peaks? Et vanemaid ei tüüdataks? Inkasso ebaseaduslikut tegevuse vastu piisab täiesti avaldusest Andmekaitseinspektsiooni ja seda ma ka tegin.

Ja tead, mis tore lugu. Kui neilt küsida, mis summas täpselt võlg on, no et maksaks siis ära, siis seda EI ÖELDA, sest neil ei olevat selleks õigust. Öeldi ainult, et tegemist on parkimistrahviga ja summa väga suur ei ole. Mingi suvalise summa kannaks siis üle või kuidas?

Teemaalgataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 11.10 11:38; 11.10 12:14; 11.10 12:54; 11.10 13:43; 11.10 16:00; 11.10 16:44; 12.10 11:12; 12.10 11:15; 12.10 22:21; 13.10 11:59; 15.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. inkasso tüütab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.