Esileht Tööelu, raha ja seadused. Inkassofirma nõue

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Inkassofirma nõue

Postitas:

Tere, avastasin oma meilist “Junk* all AA1 inkasso nõude. See on vana nõua Osta.ee-lt ja aastast 2010 dets. Minu teada polnud mul mingeid tasumata arveid ja kui osta.eest vaatasin oli mingi trahv (ei müünud oksjonil olnud asja, asi sai küll klaaritud, aga tundub et sain veel trahvi ka summas 200eek). ehk siis osta.ee nõua oli 15,90 ja nüüd kui kirjutasin AA1 inkassole,et olen nõus selle tasuma kuigi 3.a peaks olema ju aegumise aeg? Teatasid nad,et nõuavad juba 100€. Kuidas see summa nii suur saab olla? Kas neil on õigus seda nõuda? Olin nõus maksma siis esialgse summa 15,90 ja sama palju siis nö nõude eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 13:57; 28.11 10:25; 28.11 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vt punkti 3 ja küsi inkassolt dokumente.
http://www.kivar.ee/blog/mida-inkassofirmaga-suheldes-meeles-pidada/

Mõni pädevam võiks kirjutada, kas inkassole “olen nõus maksma” kirja saatmine toob kaasa ebameeldivusi aegumise argumendi juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teab äkki keegi targem öelda.. jäin sissetulekust ilma ning seetõttu sattusin inkassosse. olen üritanud nendega mõistlikult rääkida ning kohe algusest saadik proovida jõuda kokkuleppele. Olen seletanud, et on olemas ka laps ehk siis ülalpeetav ning hetkel on võimalik tasuda neile 20eur (nüüd olen pakkunud 50eur) iga kuu kuniks leian töö ning sissetuleku, et siis summat suurendada ning võlg kiiremini likvideerida. Nende ainus vastus on, et nemad maksegraafikuid ei pea pakkuma ning summa pole piisavalt suur ning tahavad asja ikkagi kohtusse viia.

Kas on targem minna kohtusse? Kuidas kohus toimib sellise juhtumiga? Kui pangakonto arestitakse, siis mis summast alates? St palju jäetakse raha et ennast ja last üleval pidada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aa1 inkasso on see sama idr inkasso millest siin foorumis juba juttu oli, seega unusta ära, nad ei saa midagi teha, saadavad sulle lihtsalt maile ja ongi kõik, loodavad et kunagi maksad, aga reaalselt ei tee midagi ja ei saagi teha midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inkassoga on mõttetu vaielda, isegi kui sa ei ole võlgu – nad ei loe ühtegi su saadetud dokumenti ega ka vaata ka tõendeid. lihtsalt nõuavad. Meile kirjutati naabrimehe prügivedu kaela, selle asemel, et arve naabrimehele teha – anti inkassosse. Meil oli selleks ajaks leping prügiveoga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma küsimise peale sellise vahva kirja :

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 13:57; 28.11 10:25; 28.11 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina:””Sooviks kõiki dokumente, mille alusel seda 100€ te nõuate? Samuti arvutuskäiku ja põhjendust. Sooviks ka nõude põhjust (mille alusel see nõue on).””

NEMAD”Väljavõte lepingust on endiselt allpool ja ka osta.ee kodulehel. Arve samuti endiselt leitav teie osta.ee kontol. Saadetud info ignoreerimine, ei tee seda olematuks.
Lihtne mõttekõik edasisest:
Teie keeldute tasumast – osta.ee annab teid kohtusse ja nõuab põhisumma 15,90 + viivised 68,35 + kahjuhüvitisnõue tulenevalt lepingust 16,00 = nõude summa 100,25 EUR
Teie suudate kuidagi kohtule ära põhjendada miks te võlgnevust õigeaegselt ei tasunud ja et teil on majanduslikult keeruline jne. ning kohtunik tulebki teile vastu ja vähendab viiviseid põhisumma suuruseni ning mõistab selle välja. Ehk vastavalt kohtuotsusele peate maksma osta.ee-le põhisumma 15,90 + vähendatud viivised 15,90 + kahjuhüvitisnõue 16,00 = kokku tasuda 47,80 EUR … justkui oleks võidus AGA vastavalt Eesti Vabariigi Tsiviilkohtumenetlusseadustikule peab kaotaja pool (selleks olete endiselt teie, viiviste summat küll vähendati kuid võlgnevus mõisteti ikkagi välja) tasuma ka hageja (osta.ee siis) menetluskulud. Menetluskulud, mis sulle selle hagimenetlusega kaasnevad, on riigilõiv 75 eurot + esindustasu 490 eurot + täitemenetluskulud ca 65 eurot = 630 eurot.
Seega te justkui võidate viiviste vähendamisega ca 50 eurot aga kogu vaidluse tõttu kaotate 630 lisaks. Tundub endiselt mõistlik?
Vaidlus on perspektiivitu ja teie jaoks majanduslikult kahjulik.
Võlgnevuse summa 100,25 EUR tuleb koheselt tasuda AA1 Vara OÜ arveldusarvele EE512200221048005985 Swedbank´is. Selgitusse märkida oma nimi ja isikukood (viitenumbrit ei ole vaja).

Kui te ei suuda kogusummat korraga tasuda, siis saame koostada ka graafiku. Selleks on teil vaja teada anda, millal teete esimese makse (konkreetne kuupäev) ja palju suudate kuus tasuda.
Esimese maksegraafiku koostamine on tasuta. Iga järgneva maksegraafiku koostamine maksab 10,00 EUR.

Kui teil on täiendavaid küsimusi või ettepanekuid siis saatke need palun käesolevale e-posti aadressile. Teie Osta.ee konto on piiratud kasutamisega, kuni võlgnevuse täieliku tasumiseni.

Lugupidamisega,

AA1 INKASSO™│M: +372 55 670 144

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 13:57; 28.11 10:25; 28.11 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea, nii lolli vastuse peale vastaks ilmselt, et jään kohtukutset ootama, lugupidamisega see ja see

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah võlg on aegunud, see ei oma tähtsust, et tunnistasite, et olete võlgu – võlg on ikkagi aegubud ja enam ei ole neil õigus teilt raha nõuda. Ütleks nii, et nemad on ise süüdi, et lasid võlal aeguda ja varem ei tegutsenud. Kohtukulude pärast pole tõesti vaja muretseda, need saate lasta maksta inkassol.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.mallukas.com/2016/11/25/vajad-abi-inkassoga/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore on näha nii palju toredaid inimesi, kes oma kohustusi täita ei taha. Kindlasti soovin minagi tööandjana teid kõiki kindlasti tööle võtta või muulaadset koostööd teha. Mida te undate siin, ärge jäägu võlgu ja pole mingit inkassofirmat ega kohut ega muud jama …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida te undate siin

ja sa tööandjana jätad muidugi 2 aastat hiljem suvaliselt tuututades palju esinduslikuma mulje.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Inkassofirma nõue

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.