Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Inofolic ja muutused kehas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Inofolic ja muutused kehas

Postitas:

Naised, kellel on PCOS või ilma PCOS diagnoosita multifollikulaarsed munasarjad, kas teil on kehas toimunud Inofolicu tarbimisel ka mingeid muutusi? Ise olen 2,5 kuud tarvitanud ja panin tähele, et karvakasv jalgadel on aeglasemaks jäänud ning juuksed muutuvad kiiremini rasuseks. Tundub, et keha toodab vist rohkem östrogeeni. Mul endal PCOS diagnoosi ei ole, aga on multifollikulaarsed veidi suurenenud munasarjad. Näonahk on ka vist veidi puhtam ja nn munavalgevoolust on palju rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 15:51; 17.02 16:12; 19.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pcos olen infolicut tarbinud peaaegu aasta. Alguses karvakasv tõesti aeglustus aga nüüd mu meelest sama. Muid muutusi pole märganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole pcos diagnoosi aga lh oli fsh suhtes üle ja iga tsükkel oli munasarjas 1-2 tsüsti ja mensesed ebaregulaarsed, tsüklid pikad.

Minul muutusid tsüklid lühemaks (32 päeva varasema 50-66 päeva asemel).
Akne ei olnud enam nii tugev ja põletikuline.
Ov hakkas tihedamalt toimuma kui varem (juba cd 11-13).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin veel tähele, et juuste pesu ajal tuleb tunduvalt vähem juukseid peast ära lisaks eelnevale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 15:51; 17.02 16:12; 19.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu… kui kaua oled Inofolicut tarvitanud? Kas võtad järjest igapäevaselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimane kägu… kui kaua oled Inofolicut tarvitanud? Kas võtad järjest igapäevaselt?

Olen teemaalgataja ja see “viimane kägu”, 2 pool kuud ja 2 pakki päevas olen kasutanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 15:51; 17.02 16:12; 19.02 10:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Inofolic ja muutused kehas