Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Inofolic raseduse ajal?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Inofolic raseduse ajal?

Postitas:

Olen konsulteerinud erinevate ämmaemandatega, aga ei ole kuskilt saanud vastust, äkki oskab keegi omast kogemusest rääkida.

Täna sain testile triibud, üritanud olen peaaegu aasta. Augustikuus avastati, et munasarjad on polütsüstilise struktuuriga ning soovitati võtta Inofolicut. Kahjuks unustasin aga küsida, et kuidas käituda siis, kui peaksin vahepeal rasedaks jääma.

Inofolic sisaldab 200 mikrogrammi foolhapet, aga raseduse ajal oleks vaja 400 mikrogrammi. Osad kohad räägivad, et võiks võtta edasi 2 pakikest Inofolicut, teisest kohast soovitatakse asendanda foolhappe tablettidega. Veel sain arvamuse, et võiksin võtta Inofolicut ning lisaks foolhappe tablette ehk 600 mikrogrammi.

Olen nii segaduses 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:48; 12.10 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin inofolicut edasi ka siis kui juba triibud kätte sain. Juurde ostsin raseda vitamiinid ja inofolicu võtsin lihtsalt kuni otsa sai. Enne triipe võtsin 2 pakki päevas, kui triibud käes siis 1 pakk päevas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 22:03; 12.10 17:12; 12.10 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, okei. Aga kas 200 mikrogrammi väheks ei jää?

Ma ise ostsin D-vitamiini ja foolhappe tablette, ei tea ülda, kuidas toimima peaks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 15:48; 12.10 07:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viljatusraviarst käskis kohe lõpetada kui triibuz käes. Isegi Inofolicu kodulehel on kirjas, et rasedaks jäämisel lõpetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 16:44; 12.10 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viljatusraviarst käskis kohe lõpetada kui triibuz käes. Isegi Inofolicu kodulehel on kirjas, et rasedaks jäämisel lõpetada.

kraapiisn ka oma inofolicu infolehe välja ja sellist lauset seal küll pole, et koheselt lõpetada tarbimine, kui rase oled….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 22:03; 12.10 17:12; 12.10 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, okei. Aga kas 200 mikrogrammi väheks ei jää?

Ma ise ostsin D-vitamiini ja foolhappe tablette, ei tea ülda, kuidas toimima peaks

nagu ma kirjutasin, siis arsti soovitusel võtsin 2 pakki päeva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.10 22:03; 12.10 17:12; 12.10 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viljatusraviarst käskis kohe lõpetada kui triibuz käes. Isegi Inofolicu kodulehel on kirjas, et rasedaks jäämisel lõpetada.

kraapiisn ka oma inofolicu infolehe välja ja sellist lauset seal küll pole, et koheselt lõpetada tarbimine, kui rase oled….

Ma räägin kodulehest mitte infolehest. Seal infolehes pole pooltki kirjas. Ja koduleht on inglise keelne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 16:44; 12.10 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu viljatusraviarst käskis kohe lõpetada kui triibuz käes. Isegi Inofolicu kodulehel on kirjas, et rasedaks jäämisel lõpetada.

kraapiisn ka oma inofolicu infolehe välja ja sellist lauset seal küll pole, et koheselt lõpetada tarbimine, kui rase oled….

Ma räägin kodulehest mitte infolehest. Seal infolehes pole pooltki kirjas. Ja koduleht on inglise keelne.

Kuna ei leidnud ise ka kuskilt muud infot, siis enam Inofolicut ei võta ja võtan tavalisi foolhapp tablette.

Infoleht jah kahjuks Inofolicul väga kesine.

-teemaalgataja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Inofolic raseduse ajal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.