Esileht Ajaviite- ja muud jutud Insta-beibed?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 247 )

Teema: Insta-beibed?

Postitas:
Kägu

Jessique on näost juba nii ära lõigatud, tundub et on hiigelrinnad ka veel ette lasknud opereerida :/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasin selle Sirelini facebooki… 2013a piltidel on nii kena tüdruk aga nüüd.. no pole minu maitse.
Tattood on lahedad 😃

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd leidis endast üle 20a vanema mehe ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma sain teada, et osad beibed rahastavad oma elu vuffeli müügiga. Ostavad türgist ja egiptimaalt vufflit ja siis ärivad mitmekordse hinnaga Eestis maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures ma sain teada, et osad beibed rahastavad oma elu vuffeli müügiga. Ostavad türgist ja egiptimaalt vufflit ja siis ärivad mitmekordse hinnaga Eestis maha.

Seda on nad oma 15 aastat juba teinud, võib-olla kauemgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õudne stiil mehel 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jätkem see vaene Keiti rahule – on ju siin ka mitmest teemast läbi jooksnud, et ta põeb anoreksiat. Loodame, et siia ei tule õelaid kommentaare tema koleda välimuse kohta – inimene on haige ja tal puudub kriitikameel.

Ei tahagi õelalt öelda, aga lõpeta endale valetamine. Kui inimene põeb anoreksiat, peaks ta ravil olema, mitte kodus oma kahest kondist pilte klõpsima. https://www.instagram.com/p/Bbjqv7IBmh1/?taken-by=ketukee siin pildi all väidab ta kusjuures, et tal on “ideaalsed geenid” ja “sööb palju tahab, aga juurde ei võta”. Kahju, et on nii neid, kes seda jama usuvad, kui neid, kes õhkavad, kui täiuslik figuur tal on. Ühele, kes julges öelda, et see pole normaalne, kargas mingi beibede kamp kallale. Õudne, kas see blondeerija söövitab viimsedki ajurakud peast?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jessique on näost juba nii ära lõigatud, tundub et on hiigelrinnad ka veel ette lasknud opereerida :/

??? Vaatasin igaks juhuks veel üle, ma ei näe mingit näost lõikamist ning miks peaks nii noor juba lõikama, teiseks, tissid on ju mingi A, max B korv-millest või kellest sa räägid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See Jessica on oma konto kinni pannud või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Thats it?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin selle Sirelini facebooki… 2013a piltidel on nii kena tüdruk aga nüüd.. no pole minu maitse.
Tattood on lahedad 😃

Tattood on hirmutavad. Kahjuks ei kaunista need kedagi ja see noor ja kaunis naine on lihtsalt oma keha täilikult ära rikkunud. 🤤

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii mitugi neist rahastab end siiski seksi eest raha küsides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuum mees. Tõsiselt ei võtaks, aga seksisõbraks küll:P

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kustutas oma konto ära peale kriminaalist “eluarmastusega” lahku minemist. Tegi uue konto, mõnda aega oli see kinnine, kuniks leidis Ameerikast uue sugardaddy ning hakkas uue ringiga oma fäääänsit elu ja new love eksponeerima, loomulikult on nüüd konto avalik, et ikka kõik näeksid 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kustutas oma konto ära peale kriminaalist “eluarmastusega” lahku minemist. Tegi uue konto, mõnda aega oli see kinnine, kuniks leidis Ameerikast uue sugardaddy ning hakkas uue ringiga oma fäääänsit elu ja new love eksponeerima, loomulikult on nüüd konto avalik, et ikka kõik näeksid 😀

Väga räme ikka. Pole ju võimalik, et nii kiiresti peale lahkuminekut on juba USAs elab uue eluarmastusega. Kas neil kõigil on koguaeg mitu rauda tules vms?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siret Sakkeus on täitsa kokku kuivanud. Viimane story pilt instas in eriti õudne, puusakont ainult.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Siret Sakkeus on täitsa kokku kuivanud. Viimane story pilt instas in eriti õudne, puusakont ainult.

Anoreksia tundub, mul on kahju temast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kujutan ette 80-aastaselt neid lipsukesi reite peal 😂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et kõhnumine algas pärast mehest lahkuminekut. Deprekas (mingi jobu pärast)? Kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nagu ta ise ühe pildi all ütleb:

“nothing feels@better than being skinny so f*ck off 🐖🐖💁🏽‍♀️”

Ei saagi aru, on’s seal mõeldud, et peab no-matter-what iga hinna eest ja vahendeid valimata skinny olema või on see tal ikkagi tervislikul teel saavutatud. Aga teisi, “heitereid”, seaikooniga tähistada pole vast tema poolt kõige ilusam. Kuigi seda vast pole ka antud teema siin.

Please wait...
Postitas:
kirilind2

aaa, need on instabeibed. mina mõtlesin, et need on need pardid ja hobused. aga ei olegi, hoopis peenem nimi. no minu jaoks on nad ikka pardid ja hobused.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.instagram.com/sirelinsakkeus/

Hea näide sellest, kuidas soll vananemisele kaasa aitab. Neiu sai alles 23! Mul vajus imestusest suu lahti, oleks pakkunud talle miinimum 28.

No viimaste piltide põhjal tundub rohkem 48

Vrdl https://www.instagram.com/p/BzbqXmTFkot/ (tema on 49)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haters gonna hate, aga minu arust on ta tegelikult üsna kaunis naisterahvas. Huul vb on natuke suur, aga samas ehk prunditab lihtsalt pildi jaoks. Ja oleme ausad see “anorektilisus” läheb paraku väga paljudele meestele peale (ilmselt ka nii mõnegi teie abikaasale…)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et kõhnumine algas pärast mehest lahkuminekut. Deprekas (mingi jobu pärast)? Kahju.

Mis, läks mehest lahku?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja oleme ausad see “anorektilisus” läheb paraku väga paljudele meestele peale (ilmselt ka nii mõnegi teie abikaasale…)

https://www.instagram.com/p/B0EA07FjTLe/

Jah? Iuuuu….on ikka mõnel mehel maitse siis 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja oleme ausad see “anorektilisus” läheb paraku väga paljudele meestele peale (ilmselt ka nii mõnegi teie abikaasale…)

No need on ka teatud “mehed”, mitte tõsiseltvõetavad turvalised elukaaslased.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need naised on ju ka enda meelest lausa ideaalse kehaga. See on mingi väärastunud ilumeel, kui skelett kellegi meelest seksikas on. Ma üldjuhul ei kritiseeri maitseid, aga mul hakkab kahju lihtsalt, sest see pole okei. Peenike on normaalne olla, kuni inimene ei näe välja, nagu oleks mõnda aega mulla all kõdunenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaadates piltide like-ide nimekirju, siis meeste osakaal just väike ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte iga naise unistuseks pole sotsiaalmeedias võõraste meeste like koguda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ise ka et mehest lahku läinud. Kõik nummid armastusest ja paksust rahakotist õhkavad pildid kadunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 247 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Insta-beibed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.