Esileht Ajaviite- ja muud jutud Insta-beibed?

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 247 )

Teema: Insta-beibed?

Postitas:
Kägu

Bitterly Pukson on minu arvates üks meeletult ilus naine! 🙂

ehk siis Kibely? 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selle Bitterly vanemad inglise keelt oskavad? Huvitav nimevalik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle Sirelin meeldib ja mul oli päris kahju, kui kuulsin, et ta lahku läks. Veebi vahendusel tundus, et ta on õnnelik ja kurb kuulda, et reaalsus oli ehk midagi muud.

Ma ei materdaks teda siin nii, sest on tunda, et ta tegelikult pole ju halb inimene vaid lihtsalt noor ja pisut eksinud oma teel.

Ma igatahes soovin talle vaid head ja loodan, et ühel päeval leiab tõelise õnne ja rahu oma hinge. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Riides on küll nagu ehtne maakas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://www.instagram.com/liisaleetma/?hl=en
https://www.instagram.com/lizalindd/?hl=en
https://www.instagram.com/itslindaling/?hl=en
https://www.instagram.com/deananoop/?hl=en

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas siis tänane Sirelini anatoomiatund meeldib? (Vihje; insta story)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kolme tütre emana tunnen ma masendust. Mitte kunagi maailma ajaloos pole peetud iluideaaliks nii jubedat kehatüûpi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Deana Noop oma klippides nii kiiresti ja halvasti rääägib. Väga raske jälgida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin lihtsalt suu lahti seda õudust. Vabandust, see on lihtsalt jubedalt kole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Deana Noop oma klippides nii kiiresti ja halvasti rääägib. Väga raske jälgida.

Minu arvates ka imekaunis aga no vabandust, nii lolli suuvärgiga. Rääkimise kiirus veel hullem. Kahju. Muidu oleks vast üks ilusamaid, aga kuidagi kombo kõigest on 2p.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina vaatasin lihtsalt suu lahti seda õudust. Vabandust, see on lihtsalt jubedalt kole.

Jah, seda küll. Aga ega ma neid tema storysid eriti ei vaatagi, kuna ta sihtgrupp tunduvad pigem lapsed olevat ja see storyde sisu jääb liiga sisutuks minu jaoks seetõttu. Vahel käin lihtsalt pilte vaatamas, sest no hullult ilus inimene mu meelest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, seda küll. Aga ega ma neid tema storysid eriti ei vaatagi, kuna ta sihtgrupp tunduvad pigem lapsed olevat ja see storyde sisu jääb liiga sisutuks minu jaoks seetõttu. Vahel käin lihtsalt pilte vaatamas, sest no hullult ilus inimene mu meelest.

Ilus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus te näete? Insta tal kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus te näete? Insta tal kinni.

Oma ”sõbrannad”, kes jälgivad, nõmetsevadki ju siin :’D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, mina isiklikult ei ole Sirelini söbranna ja kui oleks, ütleksin talle sama, mida siin: Kallike, palun ära piina enda keha, sa olid enne imeilusa saleda figuuriga aga nüüd on asi läinud käest.

Enda sõbrannast sa ikkagi hoolid aga kui ei kuula nõu, tuleb elada oma elu ja las sõbranna teeb mis tahab. Kedagi ei saa sundida aga arvamus vähemalt öeldud.

Mina follown teda isikliku kontoga, eks peegli ees keerlemine ja faki näitamine pole eriti täiskasvanulik aga tuleb loota, et kasvab suureks. Põnev meelelahutus, mis küll viimasel ajal muutunud pigem närvikõditavaks, sest kunagi ei tea, mis luu kuskilt rohkem väljas jälle. Ja näha on, et silmade all olev nahk vajunud alla ja tekitanud põsele (!) voldi.

Lisan uuesti, et ma ei ole sõbranna, ei ka tuttav (ja kole ning paks ka mitte).

i did(!) root for ya, Sirelin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isegi riided ei istu enam ilusti seljas. Punane kleit nagu kartulikott… Vaeseke.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

väga täiskasvanulik on tõesti kritiseerida kellegi välimust. ja siis imestame, kust see vägivald tuleb.
uskumatu seltskond!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuidas mina isiklikult kritiseerin? Ma ei ole öelnud halba sõna, et Sirelin kole jms. Mulle meeldib ta välimus (kui tal natuke rasva, tuleb puus paremini tal välja, tal on naiselik stiil, tal on ilusad juuksed, tal on ilusad silmad jms) AGA ta on hetkel kahjuks liiga kondine ja see paneb ju muretsema!

Mina ei kritiseeri ja austan teisi naisi, mina lihtsalt ahastuses et kena noor neiu aga asi läheb hapuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas mina isiklikult kritiseerin? Ma ei ole öelnud halba sõna, et Sirelin kole jms. Mulle meeldib ta välimus (kui tal natuke rasva, tuleb puus paremini tal välja, tal on naiselik stiil, tal on ilusad juuksed, tal on ilusad silmad jms) AGA ta on hetkel kahjuks liiga kondine ja see paneb ju muretsema!

Mina ei kritiseeri ja austan teisi naisi, mina lihtsalt ahastuses et kena noor neiu aga asi läheb hapuks.

A miuke sa ise oled? Inimesed, kes kritiseerivad nii, kipuvad ise.. kuidas nüüd öelda, mitte just kõige paremas vormis ja elus olema :’D

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, mina isiklikult ei ole Sirelini söbranna ja kui oleks, ütleksin talle sama, mida siin: Kallike, palun ära piina enda keha, sa olid enne imeilusa saleda figuuriga aga nüüd on asi läinud käest.

Enda sõbrannast sa ikkagi hoolid aga kui ei kuula nõu, tuleb elada oma elu ja las sõbranna teeb mis tahab. Kedagi ei saa sundida aga arvamus vähemalt öeldud.

Mina follown teda isikliku kontoga, eks peegli ees keerlemine ja faki näitamine pole eriti täiskasvanulik aga tuleb loota, et kasvab suureks. Põnev meelelahutus, mis küll viimasel ajal muutunud pigem närvikõditavaks, sest kunagi ei tea, mis luu kuskilt rohkem väljas jälle. Ja näha on, et silmade all olev nahk vajunud alla ja tekitanud põsele (!) voldi.

Eitamine on märk sellest, et sa siiski tegelikult oled kole ja paks..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on samuti ilusad pikad juuksed, 20ndates, ka mõni tattoo ja käin 3-4x nädalas jõusaalis. Minul on kõik hästi 🙂 aga saan aru, kui mind leierdada paksu lehma hulka, sest see on ainuke vastuväide ja kaitse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan peeglisse ja näen siiski 58kg kaaluvat keha. Aitab sellest “tegelikult oled sina see ja teine” vastuhakust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan peeglisse ja näen siiski 58kg kaaluvat keha. Aitab sellest “tegelikult oled sina see ja teine” vastuhakust.

Aga midagi su elus järelikult ju on valesti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest et..? Ma julgen öelda, et näen ilusa naise allakäiku ja tahaksin aidata VÄGA! aga ei saa ju kuidagi?

Kas on muu põhjus? Minu elus on kõik korras, naudin seda, tervis on korras, trenn meeldib ja mehe keha vastu minu keha õhtul on ka väga meeldiv.

Saan aru, et kas ise oled Sirelin või tema sõbranna aga see taktika minu peal ei tööta. Sinu jaoks ma võin olla paks ja õnnetu, ega see mind ei huvita ning vahet ka tee ja siinkohal lõpetan Sinuga selle vestluse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sirelin näeb praeguseks juba välja nagu Eugenia Cooney. Hirmuäratav, et selline muutus on toimunud paari nädalaga. See pole enam edevuse/lahkumineku pärast näljutamine, vaid võimaliku haiglaraviga lõppev olukord – ja sotsmeedias kõikidele kaasakiitmiseks ja kaasakaagutamiseks välja pandud. Ei teagi, mida ise teeks, kui oleks selline sõbranna või pereliige… ega see lihtne ei ole. Nagu Eugeniagi eitas oma haigust ja liigset kõhnust kuni lõpuni välja ning viidi sõprade poolt sunniviisilisele ravile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jah, ilmselt on tegemist tõsise toitumishäirega juba. Keha taju häire. Terve inimene näeb meeletus alakaalus olevat naist, aga tema imetleb end peegli ees ja ilmselt mõtleb kust veel võiks alla võtta. Kurb. Loodan, et saab ruttu abi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilus?

Aa oi, vale postitust tsiteerisin. See käis ikkagi Deana kohta mitte Sirelini

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest et..? Ma julgen öelda, et näen ilusa naise allakäiku ja tahaksin aidata VÄGA! aga ei saa ju kuidagi?

Kas on muu põhjus? Minu elus on kõik korras, naudin seda, tervis on korras, trenn meeldib ja mehe keha vastu minu keha õhtul on ka väga meeldiv.

Saan aru, et kas ise oled Sirelin või tema sõbranna aga see taktika minu peal ei tööta. Sinu jaoks ma võin olla paks ja õnnetu, ega see mind ei huvita ning vahet ka tee ja siinkohal lõpetan Sinuga selle vestluse.

”VÄGA” tahad aidata, aga miks sa siis ei aita? Kirjuta talle? Kirjuta mõnele sõbrannale? Mida sa vabandad ennast välja, fakt on ju see, et sa teed niigi haiget inimest väga haigelt siin foorumis maha, ei?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sirelin näeb praeguseks juba välja nagu Eugenia Cooney. Hirmuäratav, et selline muutus on toimunud paari nädalaga. See pole enam edevuse/lahkumineku pärast näljutamine, vaid võimaliku haiglaraviga lõppev olukord – ja sotsmeedias kõikidele kaasakiitmiseks ja kaasakaagutamiseks välja pandud. Ei teagi, mida ise teeks, kui oleks selline sõbranna või pereliige… ega see lihtne ei ole. Nagu Eugeniagi eitas oma haigust ja liigset kõhnust kuni lõpuni välja ning viidi sõprade poolt sunniviisilisele ravile.

Kommentaar eemaldatud.
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.
Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

”VÄGA” tahad aidata, aga miks sa siis ei aita? Kirjuta talle? Kirjuta mõnele sõbrannale? Mida sa vabandad ennast välja, fakt on ju see, et sa teed niigi haiget inimest väga haigelt siin foorumis maha, ei?

Sina, mina kui ka kõik teised Sirelini jälgijad on juba kursis, mis suhtumine neiul kahjuks on. Keegi ei julge midagi öelda ja miks peakski, kui ta on pannud isegi screene ülesse, kus keegi talle öelnud, et oled juba kahjuks liiga kõhna.

Vabandust, kui minu jutt on kuidagi solvava maiguga. Juhul, kui Sirelin tõesti loeb siin, siis ta ju näeb, et ka head sõnad öeldud ja me ei halvusta teda nii, et teda veel suurema auguni viia, vaid mina vähemalt püüan siit kaudselt teavitada, et Ta oli enne kaunis ja ei ole keegi talle öelnud siin, et ta paks on, et peaks alla võtma. Mina loodan, et haiglat talle ei satu teele ja keegi seda siit kindlasti ka ei soovi, ükskõik kui pahasti midagi siin kirjutatud ka ei ole temast.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 247 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Insta-beibed?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.