Esileht Lapse ootamine Instagram, veebileheküljed, grupid, podcastid, raamatud

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Instagram, veebileheküljed, grupid, podcastid, raamatud

Postitas:
Kägu

Kust saada igasugust infot esmarasedana? Milliseid instagrami kontosid jälgite? Äkki oskate soovitada mõnda podcasti, raamatut?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis infot sa täpsemalt teada tahad?
igasugune info on laialdane küsimus millele võiks sama laialt vastata – “internetist saab infot” ????

mina esmarasedana osalesin perekooli loengutes, kasutasin ovia raseduse jälgimise äppi – nüüd on ka eestikeelne “Rasedus” äpp.
instagrammis ja youtubes jälgisin beebiootel “suunamudijate” kanaleid, lugesin blogisid, ostsin paar raamatut. Liitusin väikse beebigrupiga, otsisin ise infot netist, liitusin fb veel teiste harivate gruppidega, nt lapsekamdmine, turvatoolide ja hällide jutunurk vms..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis infot sa täpsemalt teada tahad?

igasugune info on laialdane küsimus millele võiks sama laialt vastata – “internetist saab infot” ????

mina esmarasedana osalesin perekooli loengutes, kasutasin ovia raseduse jälgimise äppi – nüüd on ka eestikeelne “Rasedus” äpp.

instagrammis ja youtubes jälgisin beebiootel “suunamudijate” kanaleid, lugesin blogisid, ostsin paar raamatut. Liitusin väikse beebigrupiga, otsisin ise infot netist, liitusin fb veel teiste harivate gruppidega, nt lapsekamdmine, turvatoolide ja hällide jutunurk vms..

Ei ütleks, et suunamudijaid raseduse osas eriti harivad on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis infot sa täpsemalt teada tahad?

igasugune info on laialdane küsimus millele võiks sama laialt vastata – “internetist saab infot” ????

mina esmarasedana osalesin perekooli loengutes, kasutasin ovia raseduse jälgimise äppi – nüüd on ka eestikeelne “Rasedus” äpp.

instagrammis ja youtubes jälgisin beebiootel “suunamudijate” kanaleid, lugesin blogisid, ostsin paar raamatut. Liitusin väikse beebigrupiga, otsisin ise infot netist, liitusin fb veel teiste harivate gruppidega, nt lapsekamdmine, turvatoolide ja hällide jutunurk vms..

Ei ütleks, et suunamudijaid raseduse osas eriti harivad on.

Ei küsitudki ju raseduse kohta infot vaid esmarasedana igasugust infot.
Sealhulgas jagavad nad ka infot toodete kohta raseduse ajal,peale sünnitust ja beebile vajalikud asjad, sooduskoode jne.. ise olen saanud nii mõnegi vitamiini vms beebile mõeldud asja soodsamalt sooduskoodiga jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spotify podcastid – beebipuhvet, beebipalavik ja paus. Väga head podcastid ja erinevad teemad (rasedus, imetamine, sünnituseks valmistumine jne). Inglisekeelseid rohkemgi veel, pane lihtdalt pregnancy podcasti otsingusse ja isegi iga rasedusnädala kohta tehakse eraldi. Cara raseduappis häid podcasti soovitusi. Raamatute osas mine raamatupoe e-poodi või raamatukokku ja valik lai. Ise lugesin “Punuloogia”, “Loomuliku sünnituse teejuht”, “Kõhule pai”, “Positiivne sünnituskogemus on võimalik”, “Miks keegi mulle seda ei rääkinud?” ja veel. Valik on ikka meeletu, pead ise leidma, mis sulle rohkem meeldib, sobib ja kasulikum on. Igast raamatust ja podcastist ise sain küll häid nippe ja mõtteid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei käinud kuskil loengutes, ei lugenud raamatuid ega jälginud mingeid suunamudijaid. Kõik tuleb loomulikult ning alati on keegi kellelt küsida

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Instagram, veebileheküljed, grupid, podcastid, raamatud