Esileht Kodunurk Integreeritav ahi koos mikrofunktsiooniga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Integreeritav ahi koos mikrofunktsiooniga

Postitas:

Tere, köögikäod! Olen ahjuotsingul ja tundub, et minule sobivaid ahjusid lihtsalt ei toodeta.

Mul on hetkel olemas integreeritud Siemensi kompaktahi, millel on ka mikrolaine ahju funktsioon. Ahi tuli minu juurde koos majaga, ehk siis eelmised omanikud olid selle juba soetanud ja nii ma ta omanikuks sain. Kuna minu kokkamisambitsioonid on suuremad kui üks toit korraga ahjus ja pidevalt jään seetõttu oma ahjuga hätta, otsustasin otsida täismõõdus ahju. Valik on meeletu, hinnavahemikud kümnekordsete erinevustega, aga mida ei ole, see on suur ahi koos mikrolaineahju funktsiooniga. Kuna majapidamises ka kaks last, kes viimatinimetet’ funktsionaalsust väga aktiivselt söögi soojendamisel kasutavad (ning teevad ka näiteks popcorni), siis see funktsioon oleks vajalik küll. Eraldi mikrokat ei kavatse selleks aga kindlasti osta.

Seega, kas keegi on kuskil näinud korralikus mõõdus integreeritavat ahju, mis samal ajal funkkaks ka mikrona?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 20:48; 01.04 15:56; 02.04 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hmm, kui maja sisustasime, siis pakuti ka mikroka funktsiooniga ahju ja minu meelest olidki need kõik sellised poolpidused. vähemalt meil müüdavad. kuskilt mujalt saad kindlasti suurema ka tellida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 22:50; 01.04 16:23; 02.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega, kas keegi on kuskil näinud korralikus mõõdus integreeritavat ahju, mis samal ajal funkkaks ka mikrona?

Kõik kohad neid ju täis: https://www.bosch-home.ee/tootelist/pliidid-ahjud-pliidiplaadid-ja-ohupuhastid/mikrolaineahjud/integreeritavad-ahjud-mikrolainefunktsiooniga?pageNumber=1 (vajuta seda “leia edasimüüja”)
või
https://www.miele.ee/majapidamine/mikrolainetega-kuepsetusahjud-1452.htm

Aga kas mitte päris ässad ikka eraldi ahjusid ei kasuta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:34; 02.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega, kas keegi on kuskil näinud korralikus mõõdus integreeritavat ahju, mis samal ajal funkkaks ka mikrona?

Kõik kohad neid ju täis: https://www.bosch-home.ee/tootelist/pliidid-ahjud-pliidiplaadid-ja-ohupuhastid/mikrolaineahjud/integreeritavad-ahjud-mikrolainefunktsiooniga?pageNumber=1 (vajuta seda “leia edasimüüja”)

või

https://www.miele.ee/majapidamine/mikrolainetega-kuepsetusahjud-1452.htm

Aga kas mitte päris ässad ikka eraldi ahjusid ei kasuta?

Need Mieled on kõik pisikesed kompaktahjud. Aga Boschil on ka suured olemas, suur tänu! Paraku edasimüüjad listitakse seal absoluutselt kõik kes midagigi Boschi tehnikast müüvad. Eks tuleb siis hakata läbi helistama, et kas neid konkreetseid mudeleid on. Edasimüüjate netipoodides paraku ei olnud.

Ässade eri tasemete osas jään vastuse võlgu, puudub vastav teave 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 20:48; 01.04 15:56; 02.04 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need Mieled on kõik pisikesed kompaktahjud. Aga Boschil on ka suured olemas, suur tänu! Paraku edasimüüjad listitakse seal absoluutselt kõik kes midagigi Boschi tehnikast müüvad. Eks tuleb siis hakata läbi helistama, et kas neid konkreetseid mudeleid on. Edasimüüjate netipoodides paraku ei olnud.

itek on müünud seda suurt boschi ahju 2500 euroga – oled valmis ostma? mujalt (mitte eestist) saaks märksa odavamalt, tundub mulle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 22:50; 01.04 16:23; 02.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tuleb siis hakata läbi helistama, et kas neid konkreetseid mudeleid on. Edasimüüjate netipoodides paraku ei olnud.

Halloo, sa hakkad nišitoodet ostma ja loodad, et see on kodupoes kohe letis olemas.
Selge see, et mine kuhugi suuremasse kohale ja las tellivad selle ahju omale spetsiaalselt sinu jaoks kohale. Võimalik, et tahavad ka poolt raha ette, kõik see on normaalne.

Vaatasin, see HNG8764C6 maksab ka saksa netipoes 2250€, ehk kui meil on ta 2500, siis on veel ok.
250€-ga Saksas ise küll ära ei käi ja ega ntx. DHL sellise suure ja raske kasti eest vähem ei küsi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:34; 02.04 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, see HNG8764C6 maksab ka saksa netipoes 2250€, ehk kui meil on ta 2500, siis on veel ok.

ma konkreetsest ahjust ei tea midagi, aga sama põhimõttega ahjude hinnad algasid uk-s vähem kui 1000 naelast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 22:50; 01.04 16:23; 02.04 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tuleb siis hakata läbi helistama, et kas neid konkreetseid mudeleid on. Edasimüüjate netipoodides paraku ei olnud.

Halloo, sa hakkad nišitoodet ostma ja loodad, et see on kodupoes kohe letis olemas.

Ma olin oma ahjuga nii harjunud, et ei tulnud ausalt öeldes selle pealegi, et selline kaks ühes lahendus on nišitoode. Ja kuramuse kallis on ta küll. Tahaks ikkagi oma silmaga vaadata ja näpuga katsuda enne ostu.

Tegemist ei ole ju mingi ulmetehnoloogiaga. Mikrolaineahi maksab ca 100 eurot, asi siis see plaadi keerlemise mootor ja mikrolainete element tavalisele ahjule juurde panna…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.03 20:48; 01.04 15:56; 02.04 17:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalisel ahjul on ju metalldetaile. See ahi vajab eraldi materjale. Lihtsam on küll osta eraldi mikrolaineahi, valik on tohutu ja igal hetkel võid ära visata kui enam ei vaja, kui hakata mingit ülikallist ja sellevõrra kehvemate teiste omadustega ahju soetama. Tänapäeval, kui ahjul on niivõrd palju olulisi omadusi, ilma milleta ahju enam ettegi ei kujuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna minu kokkamisambitsioonid on suuremad kui üks toit korraga ahjus ja pidevalt jään seetõttu oma ahjuga hätta, otsustasin otsida täismõõdus ahju. Valik on meeletu, hinnavahemikud kümnekordsete erinevustega, aga mida ei ole, see on suur ahi koos mikrolaineahju funktsiooniga.

Tõeliselt ambitsioonikas kokk, kes sellist imevigurit otsib 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Integreeritav ahi koos mikrofunktsiooniga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.