Esileht Kodunurk Integreeritav ahi – milline?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Integreeritav ahi – milline?

Postitas:

Küsimus siis pealkirjas.Köögiremont hakkab lõppema, vaja uut eraldiseisvat int. ahju. Tahan kindlasti palju panne, mis omadused veel ühel heal ahjul peaks olema. Tänud vastajatele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõigepealt otsusta ära, kas integreeritav või eraldiseisev 🙂
Panne saab juurde osta, aga isiklikult soovitan pürolüüsiga ahju, eriti kui oled usinam küpsetaja. Taimer peab ahjul kindlasti olema, siis ei unusta pirukaid ahju ja igapäevaselt kasutusel n.ö. munakella rollis.
Kui olete usinad lihasööjad siis vbl on mõnus ka see pöörlev grillvarras – meil talveperioodil päris tihti kasutuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad/vajalikud funktsioonid: taimer, küpsetise sisetemperatuuriandur, pürolüüs, kiirkuumutus. Pöördõhk ja infrapunagrill on ka head lisad. Väljatõmmatavad siinid kindlasti.
Ma ei tea, kas pannide arv on väga varieeruv ahjuti – 2/3 on ilmselt standard (1 sügav, 1 madal servadega, 1 madal libistatav)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldiseisev JA integreeritav. Eraldiseisev, st ilma pliidiplaadita, pliit tuleb teise kohta. Ja integreeritav, st mööblisse ehitatud. Vaatasin, päris paljudel ahjudel on ainult üks küpsetusplaat kaasas, ei ole sügavat panni (või kui see on, siis pole jälle küpsetusplaati). Kas metallhoidikud külgedel tähandab sama mis väljatõmmatavad siinid (vabandust, kui väga rumal küsimus on, pole kunagi varem ahju ostnud ja vanal polnud miksit säärast olemas)? Kas keegi kirjutaks ka oma ahju margi. Olen kuulnud, et Elektroluxi tooteid ei soovitata osta, et lähevad kiiresti katki, on see nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]liizu67 kirjutas:[/small]
[tsitaat] Olen kuulnud, et Elektroluxi tooteid ei soovitata osta, et lähevad kiiresti katki, on see nii?[/tsitaat]

Kust sa seda kuulnud oled? Ma ei ole kindel, et nii ühekülgeselt oleks õigelane öelda selle firma kohta.

Meil on Electroluxi boiler – 10 aastat juba töötab väga hästi. Samuti on meil Electroluxi kuivati ja pesumasin – samuti suurepäraselt töötavad.

Kindlasti on paremaid firmasid ja ma ostaks kõik Miele tooted, kui raha nii palju oleks, aga minu kodus on Electroluxi tooted hästi toiminud – hinna ja kvaliteedi suhe on meie perele sobinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, siinid on sellised, mida määda saad kypsetusplaadi ahjust välja tõmmata nagu sahtli (juhul kui tahad midagi lisada, segada jne – väga mugav). Soovitan AEG ahju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Integreeritav ahi – milline?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.