Esileht Ilu ja tervis Intensiiv

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Intensiiv

Postitas:

Mida seadus ette näeb? Kas lapse isa uus elukaaslane tohib viibida minu lapsega kahekesi intensiivis? Mina seda naist ei tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 14:44; 12.07 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seadus seda ei reguleeri. Oma peresugteid pead ikka ise klaaruma

+19
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 07:26; 11.07 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida seadus ette näeb? Kas lapse isa uus elukaaslane tohib viibida minu lapsega kahekesi intensiivis? Mina seda naist ei tunne.

Vaevalt et sa kõiki arste, õdesid ja sanitaregi tunned, kes sinu lapsega seal kahekesi viibivad.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas riigiski ei tohi olla

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ei taha lubada või tunned muret,mõtled, et kas ikka lubatakse, kuigi ta pole lapsevanem?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on sinu lapsega haiglas intensiivis ja sina oled perekoolis? Ahah. Aasta ema kandidaat? No hea siis, et seal vähemalt KEEGI lapsega on…

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema on sinu lapsega haiglas intensiivis ja sina oled perekoolis? Ahah. Aasta ema kandidaat? No hea siis, et seal vähemalt KEEGI lapsega on…

Loodan, et su enda laps intensiivi ei satu. Õudne.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 14:44; 12.07 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see naine on intensiivis sinu lapsega? Miks mitte sina või lapse isa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 16:29; 14.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui suhted lapse isaga on nii halvad, et seadusest abi on vaja otsida, siis küsi arstidelt, kas on võimalik piirata külastajate ringi sugulastega, ehk siis ema-isa. Mõistlikum oleks muidugi öelda lapse isale, et tema uus elukaaslane ei ole sinna oodatud, et tekitab pingeid olukorras, kus niigi lapse tervise pärast närvis oled.

Oleneb ka, kui lähedane laps ise isa uue naisega on. Kui nad on palju koos olnud, siis võib-olla ei ole selle naise tõrjumine kuigi mõistlik, tema sealolek võib ju olla samasugune siiras mure, nagu teistel lapsega seotud inimestel.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Intensiiv ei ole haigla eesruum, kuhu igaüks ligi pääseb. Sinna pääseb väga vähe inimesi arstide loal.
Jah, lapse ema võib draamat teha ja tekida, aga on see lapse, arstide ja teiste patsientide huvides?
Ja kui inimene mõjub tervenemisele halvasti, eemaldavad arstid ta patsiendist, olgu selleks ema või kasuema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 07:26; 11.07 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu laps oleks intensiivis, siis olgu seal tema kõrval kasvõi Vladimir Putin! Mul tõesti täiesti ükskõik.
See oleks küll viimane asi mille pärast muretseda. Sellisel hetkel on oluline ainult laps, mitte minu isiklikud suhted kolmandate isikutega.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigla sisekorras peaks kirjas olema- ainult lähisugulased ühekaupa ja max 15min korraga. Tegelikkuses antakse telefonis infot igaühele, kes küsib ja pole kindel, kas sellest külastuspiirangust kinni peetakse. Saad osakonnas öelda, et ei luba oma lapse juurde võõraid nö sugulasi, võib-olla nad siis hoiavad paremini silma peal.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see naine on intensiivis sinu lapsega? Miks mitte sina või lapse isa?

Ma oleksin alati ise, aga haigus on raske ja kestnud kaua. Isa oma nö vahetuse ajal läheb trenni ja jätab oma elukaaslasega kahekesi. Minu elukaaslane külastab vaid koos minuga, ei pea mõeldavaks teda oma lapse eest vastutama panna, kuigi nad on lähedased. Trennist ja tööst ei suuda selles mures mõeldagi, enamgi veel usaldada mulle tundmatut inimest.

+3
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 00:05; 11.07 14:44; 12.07 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see naine on intensiivis sinu lapsega? Miks mitte sina või lapse isa?

Ma oleksin alati ise, aga haigus on raske ja kestnud kaua. Isa oma nö vahetuse ajal läheb trenni ja jätab oma elukaaslasega kahekesi. Minu elukaaslane külastab vaid koos minuga, ei pea mõeldavaks teda oma lapse eest vastutama panna, kuigi nad on lähedased. Trennist ja tööst ei suuda selles mures mõeldagi, enamgi veel usaldada mulle tundmatut inimest.

Probleem on ju siis selles, et isa ei taha oma haige lapse kõrval olla ja peab trenni olulisemaks. Mina eelistaksin, et isa uus naine on lapsele seltsiks kui et laps on intensiivis üksi ilma ühegi lähedase inimeseta.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see ‘lähedane inimene’ seal INTENSIIVIS saab lapse heaks teha? Mitte midagi. Intensiiv on ainult arstide ja õdede päralt, mingid ‘lähedased’ ei muuda seal midagi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida see ‘lähedane inimene’ seal INTENSIIVIS saab lapse heaks teha? Mitte midagi. Intensiiv on ainult arstide ja õdede päralt, mingid ‘lähedased’ ei muuda seal midagi.

sõltub intensiivist.
nt imikutega nii, et reanimatsioonis, kui laps on klaasist kastis, siis tõesti ei tohigi midagi teha, seal pääses lapse lähedusse vaid loetud minutiteks ööpäevas.
aga kui on intensiivravipalatis, siis meie lapse korral küll arstid-õed eeldasid, et mähkmete vahetamist, sondiga toitmist-jootmist teeb juures olev vanem, samuti riiete vahetamine, kui laps end täis oksendas vmt. ja keegi pere esindajatest oli lapse juures suurema osa ööpäevast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lähedane koomas, istusin kogu aeg intensiivis juures. Ei keelanud keegi. Aga eks olenebki haiguse raskusastmest. Mida lahkemad meedikud, seda hullem asi on.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 16:29; 14.07 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lähedane koomas, istusin kogu aeg intensiivis juures. Ei keelanud keegi. Aga eks olenebki haiguse raskusastmest. Mida lahkemad meedikud, seda hullem asi on.

Kahjuks on nii jah.. 🙁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see naine on intensiivis sinu lapsega? Miks mitte sina või lapse isa?

Ma oleksin alati ise, aga haigus on raske ja kestnud kaua. Isa oma nö vahetuse ajal läheb trenni ja jätab oma elukaaslasega kahekesi. Minu elukaaslane külastab vaid koos minuga, ei pea mõeldavaks teda oma lapse eest vastutama panna, kuigi nad on lähedased. Trennist ja tööst ei suuda selles mures mõeldagi, enamgi veel usaldada mulle tundmatut inimest.

müts maha su exi elukaaslase ees, kes hoiab silma peal, tema jaoks võõral lapsel. Mis teha kui isa vastutustundetu ja südamega tundub just olema see uus elukaaslane, kes endale vastutuse võtnud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis Intensiiv

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.