Esileht Veebikonstaabel Interneti teel ostmine ja kaubast ilma jäämine – kas keegi on üldse kunagi raha tagasi saanud?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Interneti teel ostmine ja kaubast ilma jäämine – kas keegi on üldse kunagi raha tagasi saanud?

Postitas:

Olen lugenud korduvalt nii siit, kui ka teistest foorumitest, et interneti teel asju ostes (ka läbi vahendaja) on jäädud ilma nii kaubast kui ka rahast. Mida olete sellisel juhul ette võtnud ja kas kunagi keegi on üldse saanud raha tagasi? Huvitab just läbi vahendajate ostmine. Kas politseisse on mõtet avaldust teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eBay-st ostes olen raha tagasi saanud, kui pakki pole kohale tulnud.

Aga mitte kuskil üheski eluvaldkonnas ei soovita kasutada ühekski tegevuseks vahendajaid, kui iseseisvalt vähegi oskad ja hakkama saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ebayst, dhgatest, madeinchinast tellides olen küll raha tagasi saanud, kui kaup pole kas kohale jõudnudki või on olnud sees vähem, kui pidi olema (nt tellisin mitu ühesugust mänguasja sugulastele jõulukinkideks, sees oli 1 vähem, müüja tegi tagasimakse).
sama ka suurte netipoodidega, nt saatiś sportsdirect mulle jalanõud, kus oli ühes karbis 2 vasaku jala oma, esitasin pretensiooni ja fotod ning tehti tagasiarvestus.
amazonest sai ostetud arvutikott, mis lagunes paari kuuga, kuna oli tegu väga maineks tootja tootega, siis sihtlesin nende klienditeenindusega, esitasin ostudokumendid, fotod etikettidest ja vigastatud kohast ning nad saatsid mulle asemele tuttuue, mis oli teisest partiist (enam mitte praak)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siin üks osta.ee keskkonnas tegutsenud ja 2012 kevadel karistatud pettur:

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=forum.thread&orderby=&thread_id=7307&start=71

tegutseb sealjuures jätkuvalt ja alates aprillist 2012 on negatiivseid kommentaare üksjagu, enamusel sama teema: raha makstud, kaupa pole

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=feedback.show&user=275579

veebikonstaablitele küsimus:
kuna temal tingimisi karistus peal, siis kas tõesti teda kuidagi takistada ei saa seal tegutsemast??
peab keegi otse politseisse avalduse ikkagi jälle tegema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ikkagi avaldus esitada, kuna kellegi postitus internetis ei ole aluseks uue menetluse alustamiseks või ka näiteks kriminaalhooldajal kohtu poole pöördumiseks. See postitus on tõestamist vajav fakt ja selle tõeväärtus selgub just menetluse käigus, mis algab siis, kui vastav avaldus tehakse.

Kas saaks takistada? Hetkel on ainus võimalus teiste teavitamine ja üldsuse õpetamine, et inimeste nimesid, kellega äri tehakse, tuleks googeldada, et iga imeline pakkumine ei pruugi olla imeline, et kui kelm ei soovi raha saada endanimelisele kontole, on midagi valesti (tema konto on arestitud vmt).

Samas, see, et pettur edasi tegutseb, ei tähenda, et ta ei ole juba karistada saanud või et tema suhtes jooksvalt menetlusi ei ole. Aga eks see ole nagu elukutseliste varastega – ta varastab täpselt siis, kui võimalus tekib ja ainsaks tõkkeks on vangla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Veebikonstaabel Interneti teel ostmine ja kaubast ilma jäämine – kas keegi on üldse kunagi raha tagasi saanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.