Esileht Tööelu, raha ja seadused. Internetis professionaalse CV kujundamine? Kus pakutakse sellist teenust?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Internetis professionaalse CV kujundamine? Kus pakutakse sellist teenust?

Postitas:

Oleks abi vaja CV kujundamisel ja foto lisamisel. Kes oskaks öelda firmat, kes pakuks sellist teenust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 11:06; 15.08 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.cvkeskus.ee

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäta kontakt, võin ära teha.
Ainult CV sind sealjuures tööle ei pruugi aidata, enamasti tahetakse selle kõrval näha sama head motivatsioonikirja ja/või esseed.

Olen mõlemat teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult CV sind sealjuures tööle ei pruugi aidata, enamasti tahetakse selle kõrval näha sama head motivatsioonikirja ja/või esseed.

Need ikka pigem aitavad töövestlusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kandideerid kojameheks pole see CV professionaalsus väga oluline. Kui sekretäriks ja vajad kujundamiseks teenuse sisseostmist, siis kuidas tööga hakkama saaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult vajan ma CV-d koristajaks kandideerimise jaoks. Tõsiselt. Nüüdseks ma olen saanud siit sealt päris häid näpunäiteid, kuidas seda teha võiks. Ja nii ma pusingi nüüd esialgu ise. Aga kägu 02.08 aitäh sulle!!! Kui jänni peaksin jääma, tean kelle poole võiks abi saamiseks pöörduda. Ja teistele vastanutele ka aitäh- head mõtted.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 11:06; 15.08 07:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Internetis professionaalse CV kujundamine? Kus pakutakse sellist teenust?