Esileht Ajaviite- ja muud jutud Internetist armastust otsimas

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Internetist armastust otsimas

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Oppa, sa ei ole vist tõesti paksu inimest näinudki….

Aga tegelt ka, äkki lõpetaks juba selle kaalu teemal inimese tümitamise ära?

Ta on 6 kg juurde võtnud, täiesti katastroof teie jaoks eksole, see annab ikka küll alust inimest jätkuvalt jämedaks, paksuks, trullaks ja kelleks iganes sõimata 🤦‍♀️

Aga see ongi elu, sa ei saa kõigile meeldida ja ka tema ei pea kõigile meeldima. See ei tähenda seda, et tema võib ennast teistele peale suruda, aga sina näiteks ei tohi talle samaga vastata. Maailm on isetekkeline süsteem, igale kaalule on vastukaal. Kui talle ei meeldi kui keegi teda tümitab, siis hoidku madalat profiili. Õige hõlma ei hakka keegi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Ära ütle siis

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Oppa, sa ei ole vist tõesti paksu inimest näinudki….

Aga tegelt ka, äkki lõpetaks juba selle kaalu teemal inimese tümitamise ära?

Ta on 6 kg juurde võtnud, täiesti katastroof teie jaoks eksole, see annab ikka küll alust inimest jätkuvalt jämedaks, paksuks, trullaks ja kelleks iganes sõimata 🤦‍♀️

Aga see ongi elu, sa ei saa kõigile meeldida ja ka tema ei pea kõigile meeldima. See ei tähenda seda, et tema võib ennast teistele peale suruda

Oot, ma ei saa nüüd aru, kuidas ta teistele (sulle?) ennast peale surub? 🤨
Sa ikka ise haiglasest uudishimust ja vabatahtlikult jälgid tema tegemisi sotsiaalmeedias ja ei suuda mitte kuidagi unfollow vajutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oot, ma ei saa nüüd aru, kuidas ta teistele (sulle?) ennast peale surub? 🤨
Sa ikka ise haiglasest uudishimust ja vabatahtlikult jälgid tema tegemisi sotsiaalmeedias ja ei suuda mitte kuidagi unfollow vajutada.

Olen samuti arvamusel, et tema paksuks nimetamine on kohatu ja sobimatu, kuid siinkohal vaidleks sulle vastu. Kui sa näiteks Instagramis oled ja luubile klõpsad, siis ta viskab sulle random contenti, sh triinud ja justinid. Ei pea neid üldse followima. Teiseks ronisid nad oma suure armastusega just hiljuti telekasse ka.

TikTokis on samamoodi. Vaatad aga FYP ja üks hetk on tooliga seksimist imiteeriv Justin seal ees, ilma et sa teda üldse followiksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naine on 27 a., kui vana noormees on?

Minu teada on mees sama vana.

Vaatasin TL vanemaid vloge youtubes. Nii kena pere oli ja ta ise tundus ka hoopis teine inimene ja täiskasvanulik.

Ma olen sama vaadanud… kurb

Please wait...
Postitas:
Kägu

Njahh… minu viis senti on, et 50-50 et asi ka toimiks, ja see saab olema raske.

Esiteks, Austraaliast ei saa Eestisse lihtsalt ‘ kolida’. Kui see mees on alla 30a, siis saab vist aastase tooviisa, ja see on ka koik, partnerviisa taotlemine Eestis on yllatavalt keeruline.

Teiseks, kultuurierinevused. Ma olen abielus austraallasega juba kuus aastat, ja isegi tana ajavad teatud asjad ikka taiega narvi. Ma voitlen juba kuuendat aastat jalanoude toaskandmisega, pean olema kiire, et seda jubedat gravy’t mu tehtud toidule peale ei kallataks ning see ylim sotsiaalsus ajab kohati mooda seina yles ronima.

Minu mees oli vaga avatud Eestisse kolimisele, kuniks ta esimese Eesti reisini, talvel. Ta ei oelnud kyll midagi, aga ma nagin, et kui ta Eestisse veaks, oleks see ilmselt ka meie suhte lopu algus. Onneks olen mina siin elamisega rahul ( veel).

Plusspooltest – Austraalia meeste suhtumine suhetesse ja naistesse vorreldes Eesti meestega on parem. Vaga palju parem, palju rohkem on austust ning vordsust suhtes. Oleme Eesti mehe kuidagi ara hellitanud, Eesti meeste ootused on ymmardamine ja naine peab samal ajal ka alati hea valja nagema ( samas kui nad ise meenutavad valdavalt Nike dressides mutte)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Plusspooltest – Austraalia meeste suhtumine suhetesse ja naistesse vorreldes Eesti meestega on parem. Vaga palju parem, palju rohkem on austust ning vordsust suhtes. Oleme Eesti mehe kuidagi ara hellitanud, Eesti meeste ootused on ymmardamine ja naine peab samal ajal ka alati hea valja nagema ( samas kui nad ise meenutavad valdavalt Nike dressides mutte)

Sorri, aga see on ikka räme üldistamine. Ma olen 30ndate alguses ja see mehetüüp, keda sina kirjeldad, esineb mu isa põlvkonnas, ehk siis praegu 50-60-aastased mehed võib-olla on veel suures osas sellised. Minu abikaasa ei eelda mitte midagi, me oleme kodus võrdsed partnerid ja kõiges kodu ja lastega seonduvas oleme tiim. Sama toimub meie sõprade peredes.
Välja näeme mõlemad sellised nagu ise tahame ja keegi kellelegi ettekirjutusi tegema ei tule ja pole kunagi tulnud ka.
Eestlane või austraallane, tasub ikka valida, kellega suhelda, siis pole vaja inimesi nende päritolumaa järgi lahterdada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorri, aga see on ikka räme üldistamine.

Mul tekib ka alati selliste “eesti mehed on nõmedad, välismaa mehed on head” üldistajate puhul küsimus: palju te nende Eesti meestega olnud olete siis? Kõik ikka läbi proovinud? Või kui suure valimi põhjal sellise julge üldistuse teha suvatsesite?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eriti veel antud juhul on tegelikult eksmees (eestlane) endast ju Triinu enda meediakanalites parema mulje jätnud kui see aussie praegu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma elasin ka algul neile kaasa aga peale seda, kui noormehe tiktoki kontot vaatasin siis.. mnjah. Laivides jätab ta igaljuhul kordades parema mulje, kui oma veidrates videodes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline on otsida õigustusi mõnitavale käitumisele. Inimese enda sisemine moraal peaks olema selline, mis lihtsalt ei pane halvasti ütlema. See, et suur osa elust on kolinud sotsiaalmeediasse ning näidatakse avalikkisele enda elu, ei ole põhjus, et võiks halvasti öelda. Piisab sellest, kui ütled, et mulle ei meeldi. Aga mõne kommentaari puhul on väga selgelt aru saada, et kohe on tahetud salvata. Psühholoogia käsitleb seda kui enese madalat enesehinnangut ja täpselt nii ongi, mõnitavate kommentaaride kirjutajad ilmselt ei tunnista seda iseendalegi.
Analoogne näide oleks see, kui koolis keegi kannab riideid, mis kandja jaoks on isikupärased, aga kellegi teise jaoks nõmedad. Sellest sünnib norimine või klassikaline koolikiusamine, sest et ise ta paneb ju omale nii tobedad riided selga.

Mis puudutab noori armunuid, siis minu meelest oleks kõik täiesti kahe inimese enda asi, mida teevad, aga laps muudab alati dünaamikat ning olukorda. Lapse huvid peavad olema number üks. Midagi pole teha. Ja armunud ema peab säilitama selge mõistuse, et tema elu ei ole vaid tema elu, sest ka laps saab sellest osa. Loodan südamest, et enne leitakse aega kahekesi tutvumiseks ning laps tuuakse sellesse suhtesse nii hilja kui võimalik ning tõesti nii, et omavaheline sobivus on ka päriselus olemas. Sest lapse elus hakkaks noor mees etendama sekundaarset meherolli ning see eeldab, et ta on piisavalt küps isiksus ja sobiv eeskuju. Eks see ongi ema otsustada.
Aga see võib ka olla nende jaoks ennekõike sotsmeedia trikk, sest see on osa nende elatusallikast ning kindlasti on neil ka omavaheline klapp virtuaalsel tasandil olemas ning kui sellest peakski midagi erilist arenema välja, on see ju õnnelik lõpp.
Mina loodan, et TL on emotsionaalselt toibunud lahutusest ning on piisavalt enesekindel naine ja ema, et selgelt mõelda.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Internetist armastust otsimas