Esileht Pereelu ja suhted Internetist mehe leidmine

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Internetist mehe leidmine

Postitas:

Meie vestlesime Kreisiraadio jututoas 🙂 Mina olin seal admin, mees lihtsalt külastaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lehekülg on näiteks http://www.sie.ee, kus meie tutvusime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

100-ga? see pidi küll pikk periood olema. kui kiiresti sobiva välja selgitasid?[/tsitaat]

Poole aastaga. Aga ma polnud algselt kuigi valiv – kõik sobivas vanuses (10a vahemik), vallalised kõlbasid ühenduse võtmiseks, kui polnud just lauslabane, kirjaoskamatu või vaid seksisooviga tutvustus. Välimus pole minu jaoks oluline, muu kirjeldus enda kohta on ju subjektiivne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 19:10; 15.08 10:36; 15.08 10:58; 15.08 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind huvitab, millised on need portaalid, kust mehe olete leidnud? Vaatasin sinna date.ee-sse ja sealt ei leidnud mitte ühtegi sellist, kellega suhelda tahaks lähemalt. [/tsitaat]

olen sama meelt hetkel. ainuüksi vaadates nende meeste pilte, ei teki mul tahtmist isegi mitte \”tere\” neile öelda. isegi mitte naljaviluks ega isegi mitte ajaviiteks. praegu küll tundub, et valik on mega-kohutav. suurele osale on otsa ette kirjutatud \”jõmm\”, suur osa on rasvunud ja eksponeerivad oma õllekõhtu (öäk) nagu mingit aaret, suur osa on sellistes \”isa\” poosides, et süda läheb pahaks jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama – tutvusin abikaasaga 14 aastat tagasi jututoas. Ilmselgelt olid meil ühised huvid ja ühine huumorimeel. Saime üsna kiiresti reaalis kokku ning kulgeme koos ( meil juba 4 last) edaspidigi.
Mul siis netimees;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

olen sama meelt hetkel. ainuüksi vaadates nende meeste pilte, ei teki mul tahtmist isegi mitte \”tere\” neile öelda. isegi mitte naljaviluks ega isegi mitte ajaviiteks. praegu küll tundub, et valik on mega-kohutav. suurele osale on otsa ette kirjutatud \”jõmm\”, suur osa on rasvunud ja eksponeerivad oma õllekõhtu (öäk) nagu mingit aaret, suur osa on sellistes \”isa\” poosides, et süda läheb pahaks jne.[/tsitaat]

Mind tabas ka masendus eesti tutvumissaitide mehi vaadates, seega mina tegin välismaisesse portaali konto.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 15:43; 15.08 07:49; 15.08 10:47; 15.08 15:52; 25.08 17:33; 26.08 12:49; 26.08 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

olen sama meelt hetkel. ainuüksi vaadates nende meeste pilte, ei teki mul tahtmist isegi mitte \”tere\” neile öelda. isegi mitte naljaviluks ega isegi mitte ajaviiteks. praegu küll tundub, et valik on mega-kohutav. suurele osale on otsa ette kirjutatud \”jõmm\”, suur osa on rasvunud ja eksponeerivad oma õllekõhtu (öäk) nagu mingit aaret, suur osa on sellistes \”isa\” poosides, et süda läheb pahaks jne.[/tsitaat]

Soe soovitus – ära pilte vaata! Olen 6 aastat õnnelikus abielus mehega, kes pildil kõige eemaletõukavam tundus. Kõik inimesed ei ole fotogeenilised, samuti võib inimeses olla see miski, mis korvab täielikult puudujäägid välimuses. Soovitan eelsorteerimist praktiliselt üldse mitte teha ja hoopis kohe kokku saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 19:10; 15.08 10:36; 15.08 10:58; 15.08 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Netitutvus..Tänan ei. Käisin kohtamas ja kohale tuli enamvähem hambutu mees, kusjuures pilt mille oli eelnevalt saatnud oli igati tip top. No ei kutsu enam mitte üks vägi netitutvusi looma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 15:49; 25.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul lihtsalt ebaõnnestus üks kord. Ikka juhtub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 15:43; 15.08 07:49; 15.08 10:47; 15.08 15:52; 25.08 17:33; 26.08 12:49; 26.08 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Netitutvus..Tänan ei. Käisin kohtamas ja kohale tuli enamvähem hambutu mees, kusjuures pilt mille oli eelnevalt saatnud oli igati tip top. No ei kutsu enam mitte üks vägi netitutvusi looma.[/tsitaat]

No vot, sellepärast ma kirjutasingi, et jäta pildid kõrvale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.08 19:10; 15.08 10:36; 15.08 10:58; 15.08 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mrs Maurus, mis kasutajanimega sa Kreisiraadios olid, kui tohib küsida? 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

:)))) Keegi tolleaegne tuttav? Ma siia oma tollast nime ei kirjuta sest olin ka siin mingi aeg hiljem selle nimega ja sellest on ainult halvad mälestused. Aga kindlasti ütlen ma seda meili teel sulle! 🙂 Kriba mulle: Kim.Star@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Soe soovitus – ära pilte vaata! Olen 6 aastat õnnelikus abielus mehega, kes pildil kõige eemaletõukavam tundus. Kõik inimesed ei ole fotogeenilised, samuti võib inimeses olla see miski, mis korvab täielikult puudujäägid välimuses. Soovitan eelsorteerimist praktiliselt üldse mitte teha ja hoopis kohe kokku saada. [/tsitaat]

Väga õige soovitus!

Pealegi muutuvad inimesed neid tundma õppides ilusamaks ja ka koledamaks, kui selgub, et inimene sisemiselt on tühi – seda viimast olen just täheldanud oma tuttavate puhul, kes tutvuse algul paistavad nii kaunid ja sümpaatsed, aga kui neid lähemalt tundma õppida siis oioioi, mis kõik välja tuleb. Samas, kui inimesed, kellele algul peale vaadates olen mõelnud, et mõnele pole üldse ilu antud, muutuvad neid tundma õppides palju ilusamaks.

Ilu on sisemise ja välise harmoonia ja kõik on vaataja silmis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla \”head juttu oskab enamus ajada\” – netist otsivad kaaslast tihti just need, kes tänaval (piltlikult) kedagi ära rääkida ei suuda (ja miks peakski). Netis on suhtlemine vabam ja ega siis ei saa eeldada, et kõik ka mingid perverdid on, enamik ikka täiesti normaalsed inimesed. Kui alguses klapib, siis edasi saab ju \”päriselus\” suhelda, võtke vabamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

netis on sama normaalsed inimesed kui mujal meie ümber 🙂 ärge arvake, et kõik teie toredad trenni- või töökaaslased intiimselt suheldes nii üheselt toredad on. paljud koduseintevahelised taskuhitlerid on võõramate inimeste arvates ülitoredad ja lugupeetud.

minul on netist leitud mees, jutukast. sõbrannal samuti. meil on selja taga 15 koosoldud aastat, neist pool abielus, kolm last ja elu läheb aina edasi, ikka koos ja õnnelikult 🙂 sõbranna on koos juba üle 10 aasta, neist 8 abielus. ka lapsed, samuti õnnelik. üks tuttav leidis netist mehe väga teadusliku lähenemisega 😀 avaldas kuulutuse ja hakkas süstemaatiliselt läbi kammima, mingit suuremat suhtlemist ei hakanudki pidama enne kui reaalses elus üle vaadatud.

minu soovitus on samuti, et kui alguses tundub jutt meeldiv, siis tehke üks formaalne kohvikuskäik ja kui siis ka sobib, siis aretage asja edasi vähemalt paralleelselt. ära piltidele väga keskendu, reaalselt jätavad inimesed enamasti teise mulje kui pildi pealt. ja ära kuldset kuud enne selga mõtle kui päriselus kohtunud pole 🙂

tegelikult, ega ühest retsepti polegi. hakkasin praegu mõtlema, et üks väga hea tuttav leidis omale välismaa mehe just meile vahetades ja eelnevalt kuldse kuu selga mõeldes(oli selline tutvumissait, kus suhtlus käis meili teel, ei mingit jutukat ega foorumit). oli kõrvuni ära armunud, enne kui lõpuks kokku said, aga praegu ka õnnelikus pereelus, laps ja puha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, osadele sobib siga kotis osta. Mulle mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 16:46; 08.08 17:23; 08.08 18:20; 25.08 00:17; 25.08 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Netitutvus..Tänan ei. Käisin kohtamas ja kohale tuli enamvähem hambutu mees, kusjuures pilt mille oli eelnevalt saatnud oli igati tip top. No ei kutsu enam mitte üks vägi netitutvusi looma.[/tsitaat]

Hahaaha. Vedas sul 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.08 16:46; 08.08 17:23; 08.08 18:20; 25.08 00:17; 25.08 00:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Netitutvus..Tänan ei. Käisin kohtamas ja kohale tuli enamvähem hambutu mees, kusjuures pilt mille oli eelnevalt saatnud oli igati tip top. No ei kutsu enam mitte üks vägi netitutvusi looma.[/tsitaat]
Kui sulle hammaste arv on oluline,miks sa ei küsinud siis neti teel hammaste arvu.Seega oled ise süüdi,et hambutuga kohtuma läksid.
Mind näiteks hammaste arv ei huvita,mul on teised ktriteeriumid ja nende kohta ma küsin kohe,et vältida kohtumisi naistega,kes mulle nagunii ei sobiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sulle hammaste arv on oluline,miks sa ei küsinud siis neti teel hammaste arvu.Seega oled ise süüdi,et hambutuga kohtuma läksid.
Mind näiteks hammaste arv ei huvita,mul on teised ktriteeriumid ja nende kohta ma küsin kohe,et vältida kohtumisi naistega,kes mulle nagunii ei sobiks.[/tsitaat]
Kuule sa oled ikka täiesti soe peast! Päris ausalt! Mina arvamus on, et hoolitsemine suu ja hammaste korrashoiu eest on elementaarne. Ei arva, et peaksin seda ekstra küsima peaksin. Aga nagu sinu kirjest näha sobivad sulle ka hambutud , peaasi et alla 32 või palju ta oligi…
Hammaste korrashoid näitab inimese tervist ja kuipalju ta hoolt enda eest kannab! Aga sa ilmselt ei tea seda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 15:49; 25.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu. Oleme iga päev kokku saanud ja aega veetud… no lihtsalt super! Ma olen nii õnnelik, et internet on olemas ja et seal on tutvumisportaalid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 15:43; 15.08 07:49; 15.08 10:47; 15.08 15:52; 25.08 17:33; 26.08 12:49; 26.08 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kokku sain mitmega, mõnest sai sõber, mõnest ajutine suhe, mõnega ei toimunud mitte midagi.
netis suhtme hakkamisest kuni härra õigeni läks 3 aastat ja ega eesmärk ei olnudki meest leida vaid uusi tutvusi ja natuke sarvi maha joosta.

Aga jah ka mitmed minu sõbrad said netist kaaslased või abikaasad. OLi selline jutukate aeg meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mulle käib üle jõu netti oma pilt panna. Kaaslase otsingusse. Google otsing on teine asi, seal tuleb muidugi mu kohta pildirida ette, aga pole silti õnneks otsaees, et otsin meest.
Kuidas te sellisest tõrkest üle saite või kas see on ainult minu kiiks :o? Tuttavad-sugulased ka ju näevad, et ehh, see otsib meest. Masendav.[/tsitaat]
Ka mina ei julgeks panna oma pilti üles eesti tutvumisportaali. Ka rahvusvahelise puhul mõtlesin mitu kuud ja kogusin julgust. Kõigepealt panin pildi, kus olin peaaegu, et seljaga, st nägu näha polnud. Siis lisasin pildi, kus olin täispikkuses, st et nägu oli kaugelt näha, mitte lähedalt. Siis pidasin mitu nädalat vahet ja lõpuks ühel õhtul, kui olin veidi veini joonud, panin portree pildid ka :))) Olen väga rahul, et julguse kokku võtsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 15:43; 15.08 07:49; 15.08 10:47; 15.08 15:52; 25.08 17:33; 26.08 12:49; 26.08 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin mehe kirjasõprade saidilt. Ei olnudki plaani suhteid luua, aga armusin lihtsalt ära. Algul meilisime (tol ajal ei teadnud küll midagi msn-idest, skaibid olid olemata ja feisbuuki looja õppis tol ajal tõenäoliselt veerima alles), siis rääkisime tundide kaupa telefonis. Pimekohting oli. Ma pean ütlema, et ega me tavaelus kohtudes ei oleks iial paariks saanud, sest ei välimuselt (mul on eluaeg olnud tõsine tõrge pikkade brünettide meeste suhtes) ega olemiselt (on vaikse loomuga, ei kipu seltskonnas esile) poleks ta mulle silma jäänud. St tänu netitutvusele nägin kõigepealt inimese hinge ja alles pärast seda, mis väljaspoolt pealiskaudsel vaatlusel paistab. Nüüd oleme 14 aastat koos elanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas leidsid välismaa mehe? Aga ma tahaks omamaist![/tsitaat]
eesti mehed on ka välismaiste saitide kasutajad. seal ongi tõenäoliselt paremat sorti kaader eesti mehi, kui delfi date jms

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 15:43; 15.08 07:49; 15.08 10:47; 15.08 15:52; 25.08 17:33; 26.08 12:49; 26.08 17:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Internetist mehe leidmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.