Esileht Ilu Intervallpaastujad: millal nägite tulemusi?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Intervallpaastujad: millal nägite tulemusi?

Postitas:
Kägu

Milline on teie paasturežiim? Kuidas toitute söömisakna ajal ja kas teete lisaks trenni?

Olen nüüd IP teinud 4 nädalat. Tunnen, et kõht on küll väiksemaks natuke läinud, aga ainult natuke.

Ise paastun 16:8 süsteemis, see sobib mulle hästi – kadunud on seedehäired, puhitus ja ausalt öeldes ka peavalusid on palju vähem.

Sisuliselt tähendab see minu jaoks hommikusöögi ära jätmist – ma ei tunne, et õgiksin end selle 8 h sees kättemaksuks täis. Magusat piiran ikka, aga luban igapäevaselt mõne kommi või šokolaaditüki, meega kreeka jogurtit jne.

Mis ma ise avastasin ja mis leidis uurimise järel kinnitust: üks nädal ENNE päevi on raske paastuda ja soovitatakse ollagi leebem sel ajal, teha nt lühem paast. Aga eks see ole enesetunde asi.

Miks ma selle teema tegin? Lihtsalt et leida kaaspaastujaid ja inspiratsiooni. Võibolla lootsin suuremaid tulemusi, samas annan endale aru, et see ongi aeglane protsess. Lisan veel, et trenni ma spetsiifiliselt ei tee, aga igapäevasõidud teen rattaga.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, umbes sealmaal hakkab kaal ka väiksemaid numbreid näitama. Ja ikka oleneb ka, kuipalju ja mida sa sööd see 8t sees.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen vist pool oma teadlikku elu olnud nö intervallpaastuja, kuna hommikusööki ei söö ja enamasti lõuna ca 12-13 ja õhtusöök 6-7-8 ajal. Ja kaal tõuseb ikka, seega ainult kellaaegadest kinnipidamisest on vähe kasu nö, vaid loeb ikka see, mida süüakse ka.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Magusat piiran ikka, aga luban igapäevaselt mõne kommi või šokolaaditüki

Imestan alati, kui inimesed, kelle soov on iga hinna eest kaalu alandada, ei saa aru sellest, et see “luban iga päev mõne kommi või jäätise” ei kuulu kaalulangetaja menüüsse.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen TA.
Viimasele: ma ei loe enda postitusest välja mingit “iga-hinna-eest-saledaks”-hüsteeriat, millele osutad. Palun mitte projitseerida oma hirme teistele.
Mis puutub magusasse, siis on ju vahe, kas me räägime šokolaaditükist voi jäätisest! Miks on nii raske keskenduda sisule ja jätta oma subjektiivsed kollid kappi?

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen TA.

Viimasele: ma ei loe enda postitusest välja mingit “iga-hinna-eest-saledaks”-hüsteeriat, millele osutad. Palun mitte projitseerida oma hirme teistele.

Mis puutub magusasse, siis on ju vahe, kas me räägime šokolaaditükist voi jäätisest! Miks on nii raske keskenduda sisule ja jätta oma subjektiivsed kollid kappi?

No aga ole rahul siis, et 4 nädalat ja no result 🙂

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA.

Arvad tõega, et loobumine kahest kommist v sokolaadiruudust aitab kaalu langetada, kui ülejäänud menüü samaks jätta? Võtad alla 0 grammi, on õige vastus. Kasu oleks, kui ruutude asemel oleks 100g soksi

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selleks, et kaalu hoida teen igapäevaselt 16:8 režiimi. Selleks, et kaalu kaotada, pidin üle minema OMADile (One Meal A Day ehk üks toidukord päevas) või tegema 1 terve paastupäeva iga nädal.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on 16:8 režiimiga nähtavad tulemused juba esimese nädalaga. 2 kuuga võtsin 3-4 kg alla, niiet ka kõik teised nägid juba muutust (ma pole ülekaaluline, vaid selline igavene liigse 5 kg-ga võitleja).

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen TA.

Arvad tõega, et loobumine kahest kommist v sokolaadiruudust aitab kaalu langetada, kui ülejäänud menüü samaks jätta? Võtad alla 0 grammi, on õige vastus. Kasu oleks, kui ruutude asemel oleks 100g soksi

Jah, iga jumala päev kommisöömine on päris loll harjumus. Milleks hoida ennast mingi suhkruvajaduse lõa otsas?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Iga normaalne toidunõustaja ütleb, et väike tükk tumedat šokolaadi päevas on ok. See kõigekeelamine ja rasvavaba toitumine jäägu 90ndatesse.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mul oli vaja alla võtta, siis ma ka sõin endiselt veidi magusat. Mul võttis see sellise “dieedi” tunde maha ja polnud pidevalt tunnet, et on keelatud asju. Mida rohkem keelan, seda rohkem tahan. Võtsin edukalt alla ja sõin ka paar ruutu šokolaadi või kommi.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui me räägime tõsiselt ÜHEST kommist või RUUDUST sokolaadist päevas, siis see nüüd küll ei tapa kedagi, jäägem normaalsuse piiridesse. Kes tahab, tehku ketot, ja siis ilmselgelt komm ei lähe. Kausis tatrapudrus on ka rohkem kaloreid ja süsivesikuid kui ühes kommis! (jättes välja lihtsüsivesikud vs tervislikumad liitsüsivesikud tatras ja et tatar on täisväärtuslik toidukord vs komm ja kui kalor ei võrdu päris kalor vaid +toiteväärtus.)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina hakkasin ikka suht kohe tulemusi nägema kaalusingi iga hommik. Trenni ei teinud ja ei tee praegu ka, mul oli vaja aga ainult 5kg alla võtta. Praegu teadlikult ei tee paastu, aga harjunud,et õhtul ei söö ja kaal püsib.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun vastata ainult int.paastujatel: milline teie päevamenüü umbes oli?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ise pole proovinud, kuid mu mees on intervallpaastuga aastaga u. 15kg alla võtnud.
Hommikul ei söö, lõunatab u 11:30 ajal ja siis õhtusöök 17-18-19 ajal. Sööb kõike, mis kapis on (üldjuhul me poolfabrikaate ja väga ebatervislikke asju ei tarbigi). Vett joob, kohvi ka paar tassi päevas. No ja nädalavahetustel ja pidudel tuleb patustamist ka ette.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul kell 7.00 hommikusöök: puder, juustuvõileib ja tass piparmündi teed. Umbes 10.00 tass keefiri ja mõni puuvili. Lõuna kell 12.00 korralik praad või supp. Umbes 15.00 siis kas puuvili, juurvili või koh.kreem ja kõik rohkem ei söö. Päeva jooksul joon umbes 1l vett ja kui on magusa isu siis söön kas kommi, küpsist või shokolaadi. Nädalavahetusel söön suvalistel aegadel.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milline on teie paasturežiim? Kuidas toitute söömisakna ajal ja kas teete lisaks trenni?

Olen nüüd IP teinud 4 nädalat. Tunnen, et kõht on küll väiksemaks natuke läinud, aga ainult natuke.

Ise paastun 16:8 süsteemis, see sobib mulle hästi – kadunud on seedehäired, puhitus ja ausalt öeldes ka peavalusid on palju vähem.

Sisuliselt tähendab see minu jaoks hommikusöögi ära jätmist – ma ei tunne, et õgiksin end selle 8 h sees kättemaksuks täis. Magusat piiran ikka, aga luban igapäevaselt mõne kommi või šokolaaditüki, meega kreeka jogurtit jne.

Mis ma ise avastasin ja mis leidis uurimise järel kinnitust: üks nädal ENNE päevi on raske paastuda ja soovitatakse ollagi leebem sel ajal, teha nt lühem paast. Aga eks see ole enesetunde asi.

Miks ma selle teema tegin? Lihtsalt et leida kaaspaastujaid ja inspiratsiooni. Võibolla lootsin suuremaid tulemusi, samas annan endale aru, et see ongi aeglane protsess. Lisan veel, et trenni ma spetsiifiliselt ei tee, aga igapäevasõidud teen rattaga.

Tulemus tuleb vastavalt konkreetse paastuja algsest kaalust. Kellel palju ülekaalu sellel hakkab kohe mühinal kilosid kaduma. Kel vaid paar kilo või tahaks lihtsalt veel saledamaks saada tuleb tublisti oodata. Kehal pole liigset resurssi mille tagavaradest puudujäävaid harjunud kaloreid asendada ja mille vähenemisest kilod kohe kaduma hakkaksid. Seedeelundid saavad nüüd oma puhkuseaja mil midagi juurde ei tule ja seetõttu kadusid seedehäired ja puhitus. Väga erinevad probleemid saavad alguse seedeelundite seisukorrast ja tööst, ka paljud peavalud muide.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Imestan alati, kui inimesed, kelle soov on iga hinna eest kaalu alandada, ei saa aru sellest, et see “luban iga päev mõne kommi või jäätise” ei kuulu kaalulangetaja menüüsse.

Mina jälle ei saa aru neist, kes arvavad et 1 komm v jäätis midagi muudab. Asi on minu arvates ikka kogu menüüs. Mina kasutan kalorikalkulaatorit ja jälgin, et saaksin vajalikud ained kätte. Söön kooki suht igapäev, aga eelistan isetehtud kohupiimakooke, sest nii saan vajaliku koguse piimatoodetest tulevaid aineid ja rasvad tasakaalu. Ilma koogita on minu toitumiseelistuste puhul rasva tarbimine alla igasugust arvestust, sama süsivesikutega. Olen valinud dieedi ilma suurte loobumisteta ja toimib alati.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru neist, kes arvavad et 1 komm v jäätis midagi muudab. Asi on minu arvates ikka kogu menüüs. Mina kasutan kalorikalkulaatorit ja jälgin, et saaksin vajalikud ained kätte. Söön kooki suht igapäev, aga eelistan isetehtud kohupiimakooke, sest nii saan vajaliku koguse piimatoodetest tulevaid aineid ja rasvad tasakaalu. Ilma koogita on minu toitumiseelistuste puhul rasva tarbimine alla igasugust arvestust, sama süsivesikutega. Olen valinud dieedi ilma suurte loobumisteta ja toimib alati.

No aga kui vana sa oled ja tegelikult mingil määral loevad ka geenid, st kui palju keegi õigupoolest ikkagi sööb. Kui suur on see kook mida sööb üks ja teine? Lõppeks, alati inimesed luiskavad end ilusamaks ja paremaks, aga siiski loeb ikka see millega keegi ise rahul on. Raha keegi kõhnumise eest ei anna.

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ilu Intervallpaastujad: millal nägite tulemusi?