Esileht Pereelu ja suhted Intiimelu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Intiimelu

Postitas:

Lastega vanematele küsimus – mitu last teil on (kui vanad ka?) ning kui tihti te seksite?
Konservatiivsemad võivad teema kinni klõpsata 😉

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 laps, 5a
Ülepäeviti või iga päev ja nii juba lapse sünnist alates.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 14:57; 26.07 10:14; 26.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega vanematele küsimus – mitu last teil on (kui vanad ka?) ning kui tihti te seksite?

Sa oled see, kelle mehel enam sinu peale ei seisa we?

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last.
31, 31, 28.
Seksime umbes 1-2 päeval nädalas, aga alati vähemalt kolme minu orgasmini, st vahekordade arv on kuni 3.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 17:38; 26.07 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 18:25; 26.07 02:15; 26.07 02:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

Kas sa tõesti tahaksid seksida ka siis, kui naine ei soovi? Sisuliselt naist vägistada?

Me abikaasaga seksime ka harva, vbla ka paar korda kuus, aga alati ikka siis, kui mina tahan ja tema ka tahab. Kui üks meist ei taha, siis ei seksi.

+18
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega vanematele küsimus – mitu last teil on (kui vanad ka?) ning kui tihti te seksite?

Konservatiivsemad võivad teema kinni klõpsata ????

Kellega seksin? Lastega?

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 20:38; 26.07 09:20; 06.08 13:21; 06.08 13:23; 07.08 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last.

31, 31, 28.

Seksime umbes 1-2 päeval nädalas, aga alati vähemalt kolme minu orgasmini, st vahekordade arv on kuni 3.

Kõik elavad teiega samas korteris ja üritavad öösel teie voodisse pugeda?

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:47; 26.07 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last ja viimati aprillis. Äkki augustis uuesti? Millalgi ju peab, kuigi ise ei taha.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

Kas sa tõesti tahaksid seksida ka siis, kui naine ei soovi? Sisuliselt naist vägistada?

Me abikaasaga seksime ka harva, vbla ka paar korda kuus, aga alati ikka siis, kui mina tahan ja tema ka tahab. Kui üks meist ei taha, siis ei seksi.

Sa saad üht kahest:
* mõlemad on seksuaalselt rahuldatud ja ei vaata perest väljapoole,
või
* mõni võib olla oma mehe/naise tõttu seksuaalselt rahuldamata (sest “mul on vibraator ja seega mul on kõik korras, mind ei huvita, kuidas sinul on” või muud taolist) ja vaatab seetõttu omale lisaks seksisõbra.

Aga ei ole võimalik saada mõlemast punktist ainult endale sobiv.

Muidu endal 4 last, seks on 2-3 korda nädalas.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 21:49; 06.08 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

Kas sa tõesti tahaksid seksida ka siis, kui naine ei soovi? Sisuliselt naist vägistada?

Me abikaasaga seksime ka harva, vbla ka paar korda kuus, aga alati ikka siis, kui mina tahan ja tema ka tahab. Kui üks meist ei taha, siis ei seksi.

Mõte polnud teravust luua. Olen seksuaalselt rahuldamata mees.
Naine valib seksiks aja ja koha (minu lähenemine põlatakse ära). Tegin seksi osas vale valiku, erinevad vajadused. 2x kuus pole vastuvõetav. Ei hakka rongaisaks, aga võtan peagi kõrvalt.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 18:25; 26.07 02:15; 26.07 02:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

Kas sa tõesti tahaksid seksida ka siis, kui naine ei soovi? Sisuliselt naist vägistada?

Me abikaasaga seksime ka harva, vbla ka paar korda kuus, aga alati ikka siis, kui mina tahan ja tema ka tahab. Kui üks meist ei taha, siis ei seksi.

Sa saad üht kahest:

* mõlemad on seksuaalselt rahuldatud ja ei vaata perest väljapoole,

või

* mõni võib olla oma mehe/naise tõttu seksuaalselt rahuldamata (sest “mul on vibraator ja seega mul on kõik korras, mind ei huvita, kuidas sinul on” või muud taolist) ja vaatab seetõttu omale lisaks seksisõbra.

Aga ei ole võimalik saada mõlemast punktist ainult endale sobiv.

Muidu endal 4 last, seks on 2-3 korda nädalas.

Täiesti nõus. Kooki ei saa ära süüa ning samal ajal külmikusse panna. Vali üks.
Üldine elu on hea, seks ei klapi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 18:25; 26.07 02:15; 26.07 02:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last ja korra nädalas proovime ikka jõuda. On juhtunud ka korra kuus, kui koroona ajal kogu see lastekari pidevalt kodus istus, ise ka kuhugi välja ei saanud. Pole ikka laste kõrvalt kerge aega ja võimalust leida, eriti kui pole nii suur elamine, kus oma magamistuba kuskil teises maja otsas eraldatuses asub. Natuke ikka saab vaikselt ja kiirelt, aga see pole see. Oma parimatelt sõbrannadelt tean ka, et üldjuhul tehakse 2-4 korda kuus. Jutt siis neist paaridest, kes 20a koos olnud. Nooremad ja uuemad paarid ehk sagedamini, aga mina ei jõua. Täiskohaga töö, täiskohaga kool, maja, aed, lapsed, koer…no ei ole seks just maailma suurim prioriteet.
Kui mehele ei sobi, võib lahkuda. Kuna ta mulle elatist nelja eest maksta ei jõua, saab lapsed, maja, aia ja koera omale ja mina maksan. Kahjuks see tema sekselu just aktiivsemaks ei tee. Minul võib aga vabalt teha.

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 09:17; 26.07 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last ja korra nädalas proovime ikka jõuda. On juhtunud ka korra kuus, kui koroona ajal kogu see lastekari pidevalt kodus istus, ise ka kuhugi välja ei saanud. Pole ikka laste kõrvalt kerge aega ja võimalust leida, eriti kui pole nii suur elamine, kus oma magamistuba kuskil teises maja otsas eraldatuses asub. Natuke ikka saab vaikselt ja kiirelt, aga see pole see. Oma parimatelt sõbrannadelt tean ka, et üldjuhul tehakse 2-4 korda kuus. Jutt siis neist paaridest, kes 20a koos olnud. Nooremad ja uuemad paarid ehk sagedamini, aga mina ei jõua. Täiskohaga töö, täiskohaga kool, maja, aed, lapsed, koer…no ei ole seks just maailma suurim prioriteet.

Kui mehele ei sobi, võib lahkuda. Kuna ta mulle elatist nelja eest maksta ei jõua, saab lapsed, maja, aia ja koera omale ja mina maksan. Kahjuks see tema sekselu just aktiivsemaks ei tee. Minul võib aga vabalt teha.

Ärge tehke siis endale nii suurt lastekarja, jõuate äkki oma elu ka elada

+13
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 20:38; 26.07 09:20; 06.08 13:21; 06.08 13:23; 07.08 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

Kas sa tõesti tahaksid seksida ka siis, kui naine ei soovi? Sisuliselt naist vägistada?

Me abikaasaga seksime ka harva, vbla ka paar korda kuus, aga alati ikka siis, kui mina tahan ja tema ka tahab. Kui üks meist ei taha, siis ei seksi.

Sa saad üht kahest:

* mõlemad on seksuaalselt rahuldatud ja ei vaata perest väljapoole,

või

* mõni võib olla oma mehe/naise tõttu seksuaalselt rahuldamata (sest “mul on vibraator ja seega mul on kõik korras, mind ei huvita, kuidas sinul on” või muud taolist) ja vaatab seetõttu omale lisaks seksisõbra.

Aga ei ole võimalik saada mõlemast punktist ainult endale sobiv.

Muidu endal 4 last, seks on 2-3 korda nädalas.

Eip, on ka variant, et mõlemad lepivad praeguse olukorraga ja ootavad paremaid aegu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge tehke siis endale nii suurt lastekarja, jõuate äkki oma elu ka elada

Päris andekas soovitus. Tehke vähem lapsi, saate rohkem seksida! Juhhuu, milline rõõm. Täpselt minu elu mõte. Aga sina ära tee üldse lapsi, saad iga päev piiranguteta seksida. Kahju lihtsalt, kui inimesel muid väärtusi polegi.

+14
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 09:17; 26.07 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge tehke siis endale nii suurt lastekarja, jõuate äkki oma elu ka elada

Päris andekas soovitus. Tehke vähem lapsi, saate rohkem seksida! Juhhuu, milline rõõm. Täpselt minu elu mõte. Aga sina ära tee üldse lapsi, saad iga päev piiranguteta seksida. Kahju lihtsalt, kui inimesel muid väärtusi polegi.

Miks kahju? Inimene on rahul ja õnnelik. Teie pole. Ja ise veel räägid “lastekarjast”. Ilmselgelt õnnetu oma väärtustega

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:47; 26.07 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last. 11 ja 8. Seksime vaid siis kui naine soovib. Selle aasta korrad 7 kuu peale ära jagades ~2x kuus. Naine näitas ühel päeval öökapi sahtlit lahti tõmmates vibraatorit ja ütles, et tal kõik hästi. Jumal temaga.

Kas sa tõesti tahaksid seksida ka siis, kui naine ei soovi? Sisuliselt naist vägistada?

Me abikaasaga seksime ka harva, vbla ka paar korda kuus, aga alati ikka siis, kui mina tahan ja tema ka tahab. Kui üks meist ei taha, siis ei seksi.

Mõte polnud teravust luua. Olen seksuaalselt rahuldamata mees.

Naine valib seksiks aja ja koha (minu lähenemine põlatakse ära). Tegin seksi osas vale valiku, erinevad vajadused. 2x kuus pole vastuvõetav. Ei hakka rongaisaks, aga võtan peagi kõrvalt.

Hei,Mees!
Kaua sellist elu kannatanud oled? Kui palju lapsi teil on, ehk naine ei jõua, sest tegeleb nendega enamuse ajast?
Oled teda enne juba petnud ka? Kavatsed siis laste nimel terve elu tsõlibaati kannatada? Ükski armuke ei pruugi olla igavene ja samas, enamik ei tahagi mingi teise naise rollis olla(kui kindlat partnerit otsid, kellega magada). Kui aga üheöösuhteid, siis on teine asi.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 14:57; 26.07 10:14; 26.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei õigusta midagi, aga enamikes suhetes kus naine seksida enam soovi, nii läheb-nähtud ja kunagi ka kogetud.See on elu, end ei paku välja, mul on kõik hästi ????
Lihtsalt andsin sellele mehele mõtteainet.

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 14:57; 26.07 10:14; 26.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last.

31, 31, 28.

Seksime umbes 1-2 päeval nädalas, aga alati vähemalt kolme minu orgasmini, st vahekordade arv on kuni 3.

Kõik elavad teiega samas korteris ja üritavad öösel teie voodisse pugeda?

Ei püüa meie voodisse pugeda. Teemaalgataja ju ei ütle, et rääkida võiks ainult alla puberteediealistest. Või sinu 14-aastane poeg püüab su voodisse pugeda? Hmmm….

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 17:38; 26.07 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm last alla 10a vanad ning neljas tulemas. Kähkukas keskmiselt 7x nädalas (0-2 korda päevas), aga pikk ja põhjalik seks ehk 1-2 korda kuus. Mulle endale ei ole nii tihti vaja, aga mehele tulen enamasti vastu, kui tema tahab.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last.

31, 31, 28.

Seksime umbes 1-2 päeval nädalas, aga alati vähemalt kolme minu orgasmini, st vahekordade arv on kuni 3.

Kõik elavad teiega samas korteris ja üritavad öösel teie voodisse pugeda?

Taolisele mõtteviisile soovitakse empaatiat. Kui lapsed on juba nii vanad paaril, siis tähedab see seda, et selle pere elus on see voodissepugemise etapp tegelikult läbitud. Et nad selle läbisisid, tõestab see, et nad on koos ja intiimelu toimib. Ega see tegelikult 50+ vanuses, eluaegse partneriga, polegi käkitegu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge tehke siis endale nii suurt lastekarja, jõuate äkki oma elu ka elada

Päris andekas soovitus. Tehke vähem lapsi, saate rohkem seksida! Juhhuu, milline rõõm. Täpselt minu elu mõte. Aga sina ära tee üldse lapsi, saad iga päev piiranguteta seksida. Kahju lihtsalt, kui inimesel muid väärtusi polegi.

Aga mis ta valesti ütles?
Meil on 2 last ja rohkem ei plaani, sest juba 2 lapse kõrvalt on keeruline iseendale aega leida. Mu ämm käib ja viib jutu alati sellele, et meil võiks rohkem lapsi olla. Miks!? Et kõik kohustuse virn tõuseks üle pea?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last – 28, 24, 15 ja 5.

2-3 korda nädalas, rohkem ei õnnestu, kuna viiene pidevalt “valvab”, et rohkem lapsi ei tuleks. Oli vanematele vendadele lubanud meil silma peal hoida:)

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last – 28, 24, 15 ja 5.

2-3 korda nädalas, rohkem ei õnnestu, kuna viiene pidevalt “valvab”, et rohkem lapsi ei tuleks. Oli vanematele vendadele lubanud meil silma peal hoida:)

Kui teie viiekümnestelt ülepäeviti leiate aega uhada seda seksivärki ja isegi kaebled, et rohkem ei saa teha, siis on sugueluga kõik korras. Äkki sa liialdad veitsa?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed gümnaasiumis ja põhikooli lõpus. Seksime kord nädalas. Seksiks rohkem, kui saaks ise valida aega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps kahene ja iga hetk teine tulekul, kuskil 1-2x kuus. Vahepeal oli veel harvemini, siis läks asi paremaks ja nüüd ei ole enam ühtegi normaalset asendit. Eks poolteist aastat veel ja hakkab ehk jälle paremaks minema olukord. Mees on õnneks mõistev, või noh, vajub tihti niikuinii koos lapsega magama.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 last. 15, 9,2
Seks kuidas kunagi. Mingil perioodil iga päev, teinekord jälle paar korda kuus. Praegu umbes kord nädalas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last – 28, 24, 15 ja 5.

2-3 korda nädalas, rohkem ei õnnestu, kuna viiene pidevalt “valvab”, et rohkem lapsi ei tuleks. Oli vanematele vendadele lubanud meil silma peal hoida:)

Päris haige perekond, kus pisikese lapsega suguelu arutatakse.

+6
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 18:42; 28.07 21:33; 29.07 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last (7 a ja 9 a)

Meil suhte algusest peale suht sama seksimise sagedus, st 3-6 x nädalas, võib juhtuda, oleneb ju nii paljudest asjadest. Madalseis oli ilmselt esimese lapse sünni järel, siis olin lihtsalt nii väsinud, et mõtlesin ainult unest.

Lapsed on lastetoas, meie magamistuppa rändamise kommet keset ööd või õhtul, kui juba voodis olema, neil väga ei ole. Paneme oma magamistoa ukse igaks juhuks seestpoolt lukku ka, et nad üllatama ei tuleks, nii et laste pärast küll seksimata ei jää. On muidugi õhtuid, kui ootame juba, et nad magama jääks, ja nad ikka möllavad ringi, aga tavaliselt saab õhtul ikka kahekesi olemiseks ka vaikse aja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Intiimelu