Esileht Pereelu ja suhted Intiimelu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )

Teema: Intiimelu

Postitas:

4 last – 28, 24, 15 ja 5.

2-3 korda nädalas, rohkem ei õnnestu, kuna viiene pidevalt “valvab”, et rohkem lapsi ei tuleks. Oli vanematele vendadele lubanud meil silma peal hoida:)

Päris haige perekond, kus pisikese lapsega suguelu arutatakse.

No vaevalt need vanemad vennad 5-aastasega oma vanemate suguelu arutavad. Pigem käib asjaga kaasas kerge huumor, et kui ta vanematele peale ei passi, siis on varsti uus titt kodus vm selles stiilis.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 21:30; 29.07 08:12; 29.07 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vaevalt need vanemad vennad 5-aastasega oma vanemate suguelu arutavad. Pigem käib asjaga kaasas kerge huumor, et kui ta vanematele peale ei passi, siis on varsti uus titt kodus vm selles stiilis.

Seda ma sain aru jah, et ema arvates jube naljakas nali, et selline loll jutt üldse siia kirja pandud sai.

+6
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 18:42; 28.07 21:33; 29.07 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vaevalt need vanemad vennad 5-aastasega oma vanemate suguelu arutavad. Pigem käib asjaga kaasas kerge huumor, et kui ta vanematele peale ei passi, siis on varsti uus titt kodus vm selles stiilis.

Seda ma sain aru jah, et ema arvates jube naljakas nali, et selline loll jutt üldse siia kirja pandud sai.

Ma üritan tavaliselt inimestega viisakas olla, aga sinu kommentaare lugedes ei saa küsimata jätta, et kumb sul puudub, kas lapsed või intiimelu? Huumorimeel nagunii.

+15
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 21:30; 29.07 08:12; 29.07 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan tavaliselt inimestega viisakas olla, aga sinu kommentaare lugedes ei saa küsimata jätta, et kumb sul puudub, kas lapsed või intiimelu? Huumorimeel nagunii.

Pole ju naljakas. Mingi teise eesti jaoks ehk tõesti. Mul oleks häbi sellist loba ajada.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 18:42; 28.07 21:33; 29.07 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan tavaliselt inimestega viisakas olla, aga sinu kommentaare lugedes ei saa küsimata jätta, et kumb sul puudub, kas lapsed või intiimelu? Huumorimeel nagunii.

Pole ju naljakas. Mingi teise eesti jaoks ehk tõesti. Mul oleks häbi sellist loba ajada.

Inimesed on erinevad. Mina (ka suure vanusevahega laste emana) sain sinu halvakspanu osaks saanud kommentaarist väga hästi aru, ei ole häbi. Samas oleks mul häbi sinu moodi vinguda.

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 21:30; 29.07 08:12; 29.07 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last, 28 ja 32 aastat vanad.
Suguelu kord-paar nädalas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kurb lugeda osasi vastuseid 🙁
Me pea 16a koos. Lapsed 13, 3, 10k. Noh nädalas ikka 2-4x. Hetkel abikaasa komandeeringus E-R, seega jäävad L ja P ainult 🙂 kuigi enamasti nädala sees kõik minu õlul(mehel pikad päevad, aga ka 90% maksukoormus tema peal), kolmene on meil väga metsik laps ja 10k ärkab ikka 2-3h tagant öösel, siiski seks on mu jaoks oluline, tähtis ja öõnus pingete langetaja. Selleta läheks päris lolliks vist ????

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 last, teismelised. Keskmiselt vast korra kuus õnnestub naine seksima saada. Tegelikult arusaadav, kui tead, et lapsed kõrvaltubades magavad, ega siis eriti seksida ei julge.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme ühe 2aastase lapse vanemad (kolmekümnendates) ja seksime 1-2 x nädalas. Mul endal ilmselt max 1 x näd piisaks, aga mees on küll iga päev nii hakkamist täis, see on jube väsitav. Eriti pärast aktiivseid päevi lapsega. Ma ei kujuta ette, et suudaksin vastu tahtmist rohkem pakkuda, nagu siin üks paljude lastega eelkirjutaja kirjutas – kähkukas kuni 2 x päevas. Nagu mingi ämber, kuhu kaasa saab end igal ajal tühjaks lasta. Ma vahel luban mehel ka enda peale masturbeerida, kui muuks tuju pole, aga tegelikult see mulle väga ei meeldi. Enda rahuldamisega ise pigem tegeleks siis juba privaatselt. Sõbrannadega olen teemat arutanud (kõigil 1-2 kuni 10a last), keskmiselt ollakse vahekorras 1-2 x nädalas. Mul on kindlasti pärast sünnitust libiido languses.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast esimese lapse sündi seksisime naisega umbes korra kuus. Pärast teise lapse sündi umbes poole vähem. Lapsed magavad kõrvaltoas ja lähevad hilja magama ka. Ma olen üsna kindel, et sugueluga on asjad jäädavalt ühel pool kui just naist ei vaheta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 23:15; 13.08 07:30;
To report this post you need to login first.

ei loe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üsna kindel, et sugueluga on asjad jäädavalt ühel pool kui just naist ei vaheta.

Miks su naine siis rohkem ei taha? Oskad ainult lapsi teha, enamat ei suuda naisele voodis pakkuda?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 12:37; 06.08 11:08; 08.08 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last vanuses 13a-9k ja umbes 3-4x nädalas seksime

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud, 11a ja 11a.
Seksime korra nädalas keskmiselt. Vahel harvem. See on tekitanud mõningaid pingeid, kuna mina (mees) sooviksin ja suudaksin seksida vähemalt 2 korda päevas. Aga masturbeerimine on minu juhul alternatiiv, sest ega ma ei loodagi, et naine suudaks minu seksiisu täielikult rahuldada. Ilmselt üsna tavaline olukord nii mitmeski peres.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 08:11; 06.08 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last, vanuses põhikooli keskaste kuni sõim. On periooditi 4-5x nädalas, tavapärane on 2-3x nädalas, stressirohkematel perioodidel vähem kui korra nädalas. Tihemini jääb asi tegemata mehe pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks su naine siis rohkem ei taha? Oskad ainult lapsi teha, enamat ei suuda naisele voodis pakkuda?

Oled sa kunagi näinud naist, kes ise teakski, mida ta voodis tahab? Aga mees peab teadma, muidu on möku.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 21:49; 06.08 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled sa kunagi näinud naist, kes ise teakski, mida ta voodis tahab?

Ma ise küll naistega ei maga, aga loomulikult olen näinud. Üks vaihb peeglist igapäevaselt vastu.
Imelik küsimus. Ükskõik kumb sa oled, mees või naine, seda mida ISE voodis tahad, ikka ju tead (kui ei tea, siis tõesti, tunnen kaasa!)

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 12:37; 06.08 11:08; 08.08 07:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksi aeg peeretamine on kole tegevus

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 12:18; 07.08 20:46; 07.08 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last, 28 ja 32 aastat vanad.

Suguelu kord-paar nädalas.

Koos lastega? No reaalselt, õppige lauseid moodustama, paljude vastustest jääb mulje nagu ronitakse koos lastega voodisse

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 20:38; 26.07 09:20; 06.08 13:21; 06.08 13:23; 07.08 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud, 11a ja 11a

Poleks arvanudki, et kaksikud ühe vanused on.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 20:38; 26.07 09:20; 06.08 13:21; 06.08 13:23; 07.08 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks eelteismelist üks teismeline kodus. Paar korda kuus seksime. Mina seksiks rohkem, ikka mõne hetke leiaks. Aga mehel on kerged potentsiprobleemid ja teda on alati häirinud see, kui lapsed üleval on, siis ta ei suuda seksida, isegi kui uks vahelt kinni. Õhtul ta väsib enne ära kui lapsed voodisse lähevad ja hommikul ärkab vara ning lahkub tööle. Vähem lapsi poleks meid ka aidanud, lapsed on väikese vanusevahega ja samal moel segab üks laps kui kolm last.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 last – 28, 24, 15 ja 5.

2-3 korda nädalas, rohkem ei õnnestu, kuna viiene pidevalt “valvab”, et rohkem lapsi ei tuleks. Oli vanematele vendadele lubanud meil silma peal hoida:)

Labane.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismelised. U 3-4 korda nädalas. Tahaks iga päev (sest juhtub harva, kui ma orgasmi ei saa), aga mees ei suuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaksikud, 11a ja 11a

Poleks arvanudki, et kaksikud ühe vanused on.

Perekoolis tuleb paraku puust ja punaselt lahti seletada, sest siin liigub ringi kontingent, kes näiteks ei oska kirjutada kokku “ühevanused”.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 08:11; 06.08 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kodus neli last. Aastasest kuni teismeliseni. Kehv kooslus- teismeline istub öö läbi üleval, st et elutoas ei saa asjatada, meie magamistoas aga magavad veel kõige pisemad 🙁
Me reaalselt teeme seksimise õhtuid- saadame suuremaid kodust ära ????. Vahest saab ka hästi vaikselt teki all nahistada ja vannitoas toimetada, aga see pole ikka see. Ma reaalselt tahaksin oma meest igapäevaselt, sest ta on tohutult erutav mu jaoks ja meil on väga hea seksuaalne klapp. Eesmärk oleks siiski, et lapsed magavad oma toas ja meie saaksime öösel rahulikult oma toas seksida, siis oleks seksuaalelu igaöine. Hetkel siis ca 2-3 õhtul nädalas.

Aga vahepeal ei tahtnud mees üldse seksida! Ma siiani mõtlen, milles asi oli… Mina olen teda koguaeg tahtnud, ei mingit libiido langust peale rasedusi.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodis peeretamine rikub iha

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 12:18; 07.08 20:46; 07.08 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodis peeretamine rikub iha

Ära peereta siis. Kui on mingi kontrollimatu peeretamine, siis pöördu arstile. Tundub, et sind see peeretamine ikkagi erutab kui seda juba teist korda siin teemas välja tood.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.07 20:38; 26.07 09:20; 06.08 13:21; 06.08 13:23; 07.08 21:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodis peeretamine rikub iha

Ära peereta siis. Kui on mingi kontrollimatu peeretamine, siis pöördu arstile. Tundub, et sind see peeretamine ikkagi erutab kui seda juba teist korda siin teemas välja tood.

https://youtu.be/fe1b_cO8L6o

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.08 12:18; 07.08 20:46; 07.08 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üsna kindel, et sugueluga on asjad jäädavalt ühel pool kui just naist ei vaheta.

Miks su naine siis rohkem ei taha? Oskad ainult lapsi teha, enamat ei suuda naisele voodis pakkuda?

Miks sa kuri oled?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üsna kindel, et sugueluga on asjad jäädavalt ühel pool kui just naist ei vaheta.

Miks su naine siis rohkem ei taha? Oskad ainult lapsi teha, enamat ei suuda naisele voodis pakkuda?

Miks sa kuri oled?

Ei ole kuri, uudishimu tekkis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.08 12:37; 06.08 11:08; 08.08 07:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Intiimelu