Esileht Pereelu ja suhted Intiimelu

Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )

Teema: Intiimelu

Postitas:

Lapsed 3k, 2a ja 4a. Üldjuhul nädalas korra. Kõik on tegelikult väga tore ja sujub hästi aga tundub jõle suur ja energiat vajav ettevõtmine. Ja energiat praegu meil kummalgi just üleliia pole 🙂 Enne lapsi oli meil väga aktiivne intiimelu, seetõttu tundub kord nädalas maru vähe. Aga räägime sellest avatult ja mõistame, et see on lihtsalt selline eluperiood.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üsna kindel, et sugueluga on asjad jäädavalt ühel pool kui just naist ei vaheta.

Miks su naine siis rohkem ei taha? Oskad ainult lapsi teha, enamat ei suuda naisele voodis pakkuda?

Võibolla tõesti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 23:15; 13.08 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipalju hülgemöla, mida enda lohutuseks raiutakse

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 18 aastat koos olnud, 2 last (7 ja 11).
See, kui seksuaalsed oleme, varieerub, on väga erinevaid perioode olnud. Raseduste ajal oli mul libiido suur ümmargune null, vist 9 kuu jooksul umbes 3-4 korda seksisimegi, mul ajas see konkreetselt südame pahaks ja ainsatki erutavat tunnet ei tundnud. Imetamiste lõpetamisel on jälle mõlemal korral tulnud väga äkiline aktiivsuse tõus, ehkki imikutena olid mõlemad lapsed jubedad juurikad ja keeruline oli omavahelist aega leida. Aga leidsime ikka piisavalt.

Nüüd, kus lapsed on juba üpris mõistlikus vanuses, oleneb hästi sellest, kas on stressirohkem periood või puhkuseaeg, nüüd suvel puhkuse ajal seksime kas iga päev või üle päeva, samas tihedal-kurnaval töö-kooli-trennide-ringide-jne oravaratta ajal võib-olla 2-3 korda kuus. Samuti mõjutab minu libiidot suurel määral tsükliseis, enne ovulatsiooni ja selle ajal olen alati valmis, aga umbes nädal enne päevi ja päevade ajal on seksist suhteliselt kama kaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:19; 15.08 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga umbes nädal enne päevi ja päevade ajal on seksist suhteliselt kama kaks.

Kui nii pikk suhe siis kuidas mees selle üle elanud on? Kolmandik kuust oleks nagu kepivaba. Võtad suhu see aeg?
Ei õnnestu kuidgi üle 3 päeva ilma jätta. Suhe muidugi 3a alles.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga umbes nädal enne päevi ja päevade ajal on seksist suhteliselt kama kaks.

Kui nii pikk suhe siis kuidas mees selle üle elanud on? Kolmandik kuust oleks nagu kepivaba. Võtad suhu see aeg?

Ei õnnestu kuidgi üle 3 päeva ilma jätta. Suhe muidugi 3a alles.

Mh? Esiteks ei öelnud ma, et kolmandik kuust on kepivaba, vaid et mul on tsükli II pooles seksist suht kama, st ma ei ole sel perioodil enamasti ise alagataja pool ja ei tunne seksist puudust. Kuna mees on sama meldiv inimene ikka edasi mu tsükliseisule vaatamata, siis ta ikka suudab mind õigesse meeleollu viia ja siis on tore kõik, aga ma ise sellist aktiivset tungi tunnen tugevamalt tüskli I pooles ja seetõttu oleme siis ka tegusemad, sest mõlemapoolne motivatsioon teineteisele aega leida on siis suurem.

Teiseks on üks absurdsemaid soovitusi, et võta suhu, kui seksiisu pole. Suht seksuaalne tegevus mu meelest, ei? Mis vahet seal siis on, kas ma vastutahtmist seksin n-ö klassikaliselt või võtan suhu? Või arvab keegi, et kui naine parasjagu ei soovi seksida, siis ta ei soovi justnimelt orgasmi saada, aga niisama mehe kallal vehkida võiks vabalt? (Vale vastus!)
Ja ma ei tea, mulle poleks sugugi erutav, kui tean, et mees nt parasjagu seksitujus pole, aga siis kohusetundest(?) või mingist haletsusest(?) või no ühesõnaga nii vastutuleku korras teeks mulle suuseksi ikka. Mitte et alati peaks mõlemad ühe palju tahtma või metsikut iha tundma, pikas suhtes see kindlasti varieerub, aga siiski võiks mõlemad paarilised mõttega asja juures olla ja kedagi survestada ja vägisi (süümekaid tekitades, paludes, manipuleerides jne) ennast rahuldama panna tunduks ikka nõme küll.

Kolmandaks ei ole kõik mehed sellised, kes tahaks iga päev seksida ja ilma elada ja olla ei suudaks. See on üldistus lihtsalt, üsna meelevaldne, nii nagu naiste seas, nii on ka meeste hulgas väga erinevate seksuaalsete vajadustega inimesi. Päris paljudel on elus muid asju, väljakutseid, enese (maha)laadimisvõimalusi ka ja nädal või kuu seksita ei muuda neid inimvaredeks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:19; 15.08 14:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 61 kuni 66 (kokku 66 )


Esileht Pereelu ja suhted Intiimelu