Esileht Ilu ja tervis Intiimne probleem :(

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Intiimne probleem :(

Postitas:

Tahaks teada, mis põhjustab tupe kuivust? Ja mis nippidega seda probleemi lahendada saaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 09:07; 21.05 10:54; 21.05 11:36; 21.05 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõtled seksi ajal, siis aitab libesti ja/või oskajam mees. Kui igapäevaelus häirib kuiv tunne, siis soovitaksin pöörduda günekoloogi poole või siis äkki oskab apteeker aidata. Muidugi võiks günek. juurde igal juhul pöörduda kontrolliks. Äkki on sul mingi meditsiiniline probleem, millele on lihtne lahendus.
Midagi, mis selle kohaga kokkupuutumiseks mõeldud ei ole, nt beebiõli, võib põhjustada jällegi teistsuguseid probleeme, nt ärritus jm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb tupe normaalne mikrofloora korda teha. Sobivad nt Gynolact tupetabletid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nippidega lahendada? Täiskasvanud naine võiks osata pöörduda arsti poole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutasin ja kasutan ka praegu Johnsoni beebiöli. Mulle aitab.[/tsitaat]Mismoodi sa seda beebiõli tupes kasutad? Seespidiselt? Päriselt ka või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tuleb tupe normaalne mikrofloora korda teha. Sobivad nt Gynolact tupetabletid. [/tsitaat]

Kas neid saab retseptita osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 09:07; 21.05 10:54; 21.05 11:36; 21.05 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Ritabell kirjutas:[/small]

Kas neid saab retseptita osta? [/tsitaat]

Jah, need on käsimüügis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Ritabell kirjutas:[/small]

Kas neid saab retseptita osta? [/tsitaat]
Jah. Lisaks on veel gyno-caps tabletid, samuti ilma retseptita ja veel mõned muud piimhappebaktereid sisaldavad mikrofloorat tasakaalustavad käsimüügi vahendid. Mina olen päris mitut proovinud. Kõige paremini mõjuvad mulle gynolact tabletid kombineeritud teepuu-õli sisaldava intiimpesugeeliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 09:07; 21.05 10:54; 21.05 11:36; 21.05 17:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutasin ja kasutan ka praegu Johnsoni beebiöli. Mulle aitab.[/tsitaat] ‘Tea, kas sa sooviksid siis ka seda sama \”beebiõli\” oma suguelunditel kasutada, kui koostisainete nimekirja loeksid ja sealt naftatööstuse subproduktid avastaksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antibeebipillid põhjustavad. Ühesõnaga hormonaalsed häired või ebapiisav erutumine vahekorra ajal. Apteegis müüakse MultiGyn liquigeeli, mida siis vahekorra ajal soovitaksin kasutada. Paljud teised libestid võivad asja hullemaks teha, põhjustada bakteriaalset vaginoosi jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kahjuks jah beebipillide kõrvalmõju. ammu enam ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kasuta beebipille…
Ja põhjus ei saa ka olla ebapiisavas erutumises, tunnen, et olen täiesti üles köetud jne, kuid tupp ikkagi kuiv 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 09:07; 21.05 10:54; 21.05 11:36; 21.05 17:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Intiimne probleem :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.