Esileht Pereelu ja suhted Intiimpartner läbi aastate/kümnete

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Intiimpartner läbi aastate/kümnete

Postitas:

Ma ei pea silmas abikaasasid või elukaaslaseid. On siin inimesi, kellel on läbi pikkade aastate või aastakümnete üks friend with benefits, ainult intiimpartner.
Teineteise ellu ilmutakse kui mõlemad on vabad ja vallalised. Kindlasti on ka neid, keda ei häiri paraku ka oma elukaaslase olemasolu. Aga ma ei räägi mingist klassikalisest armukesepidamisest.

Ongi selline kirg ja tõmme, mis võib kesta läbi aastakümnete. Teate mõnda sellist juhtumit või on teil endal keegi kindel?

Tundub, et minul on. Aga olen ammu õnnelikus suhtes. Ei räägi kõigi eest, aga tundub, et naisele on oma püsipartner pigem takistuseks sellistele afääridele kui meestel. Isegi elukaaslane võib vahetuda, aga see tõmme kellegagi taastub taas.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 15:46; 10.11 17:15; 10.11 21:36; 11.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et minul on. Aga olen ammu õnnelikus suhtes. Ei räägi kõigi eest, aga tundub, et naisele on oma püsipartner pigem takistuseks sellistele afääridele kui meestel. Isegi elukaaslane võib vahetuda, aga see tõmme kellegagi taastub taas.

Mis soost sa ise oled, et sellist juttu räägid?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 15:51; 10.11 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea silmas abikaasasid või elukaaslaseid. On siin inimesi, kellel on läbi pikkade aastate või aastakümnete üks friend with benefits, ainult intiimpartner.

Teineteise ellu ilmutakse kui mõlemad on vabad ja vallalised. Kindlasti on ka neid, keda ei häiri paraku ka oma elukaaslase olemasolu. Aga ma ei räägi mingist klassikalisest armukesepidamisest.

Ongi selline kirg ja tõmme, mis võib kesta läbi aastakümnete. Teate mõnda sellist juhtumit või on teil endal keegi kindel?

Tundub, et minul on. Aga olen ammu õnnelikus suhtes. Ei räägi kõigi eest, aga tundub, et naisele on oma püsipartner pigem takistuseks sellistele afääridele kui meestel. Isegi elukaaslane võib vahetuda, aga see tõmme kellegagi taastub taas.

oma fantaasiates võid sa ju kõike olla sariteemade postitaja
kõik su teemad on väljamõeldised

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 16:03; 10.11 16:25; 10.11 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks, kellega olen kohtunud umbes 8aastat. Regulaarselt ei kohtu. Vahel mõned korrad aastas, vahel tihedamini. Elame erinevates asulates.

Olime mõlemad vabad, kui tuttavaks saime. Mina olen siiani vaba, tema kohta ei oska 100% kindlalt öelda, pole kunagi küsinud seda temalt aga mulje on jäänud, et pole suhtes.

N38

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks, kellega olen kohtunud umbes 8aastat. Regulaarselt ei kohtu. Vahel mõned korrad aastas, vahel tihedamini. Elame erinevates asulates.

Olime mõlemad vabad, kui tuttavaks saime. Mina olen siiani vaba, tema kohta ei oska 100% kindlalt öelda, pole kunagi küsinud seda temalt aga mulje on jäänud, et pole suhtes.

N38

Varikontoga ise vastad oma teemale.

+2
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 16:03; 10.11 16:25; 10.11 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on ka neid, keda ei häiri paraku ka oma elukaaslase olemasolu. Aga ma ei räägi mingist klassikalisest armukesepidamisest.

Sa räägid mitteklassikalisest armukesepidamisest? Sest armukesepidamine see ju siiski on, mis siis, et armuke oli enne kui oma naine(mees).

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea silmas abikaasasid või elukaaslaseid. On siin inimesi, kellel on läbi pikkade aastate või aastakümnete üks friend with benefits, ainult intiimpartner.

Teineteise ellu ilmutakse kui mõlemad on vabad ja vallalised. Kindlasti on ka neid, keda ei häiri paraku ka oma elukaaslase olemasolu. Aga ma ei räägi mingist klassikalisest armukesepidamisest.

Ongi selline kirg ja tõmme, mis võib kesta läbi aastakümnete. Teate mõnda sellist juhtumit või on teil endal keegi kindel?

Tundub, et minul on. Aga olen ammu õnnelikus suhtes. Ei räägi kõigi eest, aga tundub, et naisele on oma püsipartner pigem takistuseks sellistele afääridele kui meestel. Isegi elukaaslane võib vahetuda, aga see tõmme kellegagi taastub taas.

oma fantaasiates võid sa ju kõike olla sariteemade postitaja

kõik su teemad on väljamõeldised

Mis aineid sina tarbinud oled? Püüa rahuneda ja ära loe end ärritavaid teemasid.

Mis need “kõik minu teemad” on? Viimati tegin teema siia, ei mäletagi võibolla pool aastat või aasta tagasi. Ülehindad oma selgeltnägija võimeid.

TA olen, naine 41. Nn suhe oli on ja off mu vanuses 23-30. Oleks võinud vabalt jätkuda siiani. Suhtleme platooniliselt edasi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 15:46; 10.11 17:15; 10.11 21:36; 11.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varikontoga ise vastad oma teemale.

Mis see perekooli “varikonto” sinu arust siis on? Mul ka palju kontosid, aga millene neist see “vari siis on”? Kõik on ju varjud, kui nii võtta, sest homme saadab mulle keegi islamlane 100 ebasobivat ja see järjekordne vari on ajalugu. Postitan sellega, mida google esimesena lahtrisse pakub.

TA olen, naine 41. Nn suhe oli on ja off mu vanuses 23-30. Oleks võinud vabalt jätkuda siiani.

Aina segasemaks läheb. Kes mäletaks nii teravalt mingit 10a tagasi olnud suhet, et sellest täna teematama kukkuda?
Või siis täna igatsed seda 10a tagasi olnut taga või?
See pole enam sama…

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.11 15:51; 10.11 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pea silmas abikaasasid või elukaaslaseid. On siin inimesi, kellel on läbi pikkade aastate või aastakümnete üks friend with benefits, ainult intiimpartner.

Teineteise ellu ilmutakse kui mõlemad on vabad ja vallalised. Kindlasti on ka neid, keda ei häiri paraku ka oma elukaaslase olemasolu. Aga ma ei räägi mingist klassikalisest armukesepidamisest.

Ongi selline kirg ja tõmme, mis võib kesta läbi aastakümnete. Teate mõnda sellist juhtumit või on teil endal keegi kindel?

Tundub, et minul on. Aga olen ammu õnnelikus suhtes. Ei räägi kõigi eest, aga tundub, et naisele on oma püsipartner pigem takistuseks sellistele afääridele kui meestel. Isegi elukaaslane võib vahetuda, aga see tõmme kellegagi taastub taas.

oma fantaasiates võid sa ju kõike olla sariteemade postitaja

kõik su teemad on väljamõeldised

Mis aineid sina tarbinud oled? Püüa rahuneda ja ära loe end ärritavaid teemasid.

Mis need “kõik minu teemad” on? Viimati tegin teema siia, ei mäletagi võibolla pool aastat või aasta tagasi. Ülehindad oma selgeltnägija võimeid.

TA olen, naine 41. Nn suhe oli on ja off mu vanuses 23-30. Oleks võinud vabalt jätkuda siiani.

Ma näen ju nimesid kes teevad teemasid…

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 16:03; 10.11 16:25; 10.11 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline kindel sõber 2 aastat olnud. Kui peaks suhe tekkima, siis kindlasti see lõppeks. Muidugi, kui juhtuks ka aastaid hiljem, et mõlemad oleks vallalised, siis võiks ikka jätkuda see.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline suhe. ~30 aastat. Ise suhtes olles on see suhe pausil olnud. Ja pärast jätkunud samast kohast. Me ei kohtu väga sageli. 1-2x kuus vast. Saan temalt igal õhtul sõnumiga südame. Minu südamesse jääb ta alatiseks.

N 54

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 21:00; 11.11 20:33; 11.11 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline suhe. ~30 aastat. Ise suhtes olles on see suhe pausil olnud. Ja pärast jätkunud samast kohast. Me ei kohtu väga sageli. 1-2x kuus vast. Saan temalt igal õhtul sõnumiga südame. Minu südamesse jääb ta alatiseks.

N 54

Vau! Nüüd tekib loogiline küsimus, et miks mitte temaga pärissuhe pole tekkinud?
Mis on peamised põhjused?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 15:46; 10.11 17:15; 10.11 21:36; 11.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 26, kui see suhe algas. Nüüd olen 54, ja tema suri aasta tagasi.

Selle aja jooksul kohtusime vahel sagedamini, vahel harvemini.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline suhe. ~30 aastat. Ise suhtes olles on see suhe pausil olnud. Ja pärast jätkunud samast kohast. Me ei kohtu väga sageli. 1-2x kuus vast. Saan temalt igal õhtul sõnumiga südame. Minu südamesse jääb ta alatiseks.

N 54

Ausalt öeldes on see haige. Mingi Hans Christian Anderson. Miks peaks keegi kellelegi saatma südameid igal õhtul, kuid mitte temaga suhet alustama? Haige. Või fantaasia.

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 01:30; 11.11 22:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen, naine 41. Nn suhe oli on ja off mu vanuses 23-30. Oleks võinud vabalt jätkuda siiani. Suhtleme platooniliselt edasi.

Ära ole selles nii kindel. Pigem püüa näha seost oma vanuse muutumise ja suhte platooniliseks muutumise vahel. Sellel mehel on juba ammu teine, kolmas või neljas 23-30 aastane. Või teiSED.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen, naine 41. Nn suhe oli on ja off mu vanuses 23-30. Oleks võinud vabalt jätkuda siiani. Suhtleme platooniliselt edasi.

Ära ole selles nii kindel. Pigem püüa näha seost oma vanuse muutumise ja suhte platooniliseks muutumise vahel. Sellel mehel on juba ammu teine, kolmas või neljas 23-30 aastane. Või teiSED.

Ära ole hale:) Sina ei tea palju ta minuga kontakti otsib läbi aastate. Ja lõppude lõpuks on temaga ka niisama tore vestelda.

Selles aga meie vahe ongi, et mina (naine) olen ammu õnnelikus suhtes. Ei peta oma meest, nii pole kooselul mõtet. Tema (mees) ei kõhelnud enne ega kõhkleks nüüd petmisel.

Ja ta on minust vanem. Ülla ülla, abs kõik vananevad iga päev. Isegi sina.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.11 15:46; 10.11 17:15; 10.11 21:36; 11.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen ju nimesid kes teevad teemasid…

Foorumi kasutajatel on õigus teada, kuidas ja mismoodi selliseid asju keegi näeb? Niisiis, kuidas see võimalik on?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma näen ju nimesid kes teevad teemasid…

Foorumi kasutajatel on õigus teada, kuidas ja mismoodi selliseid asju keegi näeb? Niisiis, kuidas see võimalik on?

Ah mingi uustulnukas vist. Vahel ikka kohtab neid, kes arvavad, et Kägu on üks ja seesama postitaja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi Hans Christian Anderson.

Hans Christian Andersen

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta on abielus. Ja ei kavatse seda staatust muuta. Meie kohtumise hetkel ammusel ajal olid  kõigil võrdsed võimalused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 21:00; 11.11 20:33; 11.11 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on selline suhe. ~30 aastat. Ise suhtes olles on see suhe pausil olnud. Ja pärast jätkunud samast kohast. Me ei kohtu väga sageli. 1-2x kuus vast. Saan temalt igal õhtul sõnumiga südame. Minu südamesse jääb ta alatiseks.

N 54

Ausalt öeldes on see haige. Mingi Hans Christian Anderson. Miks peaks keegi kellelegi saatma südameid igal õhtul, kuid mitte temaga suhet alustama? Haige. Või fantaasia.

Ju siis südamepõhjas armastab ja hoolib päriselt. Ei ole muinasjutt ☺️

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.11 21:00; 11.11 20:33; 11.11 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi Hans Christian Anderson.

Hans Christian Andersen

No tuhat vabandust. Kummardus ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 01:30; 11.11 22:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Intiimpartner läbi aastate/kümnete