Esileht Ilu ja tervis Intiimpiirkond sügeleb.

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Intiimpiirkond sügeleb.

Postitas:

Ole 53. See on kestnud umbes pool aastat. Mingit punetust ei ole. Mingit voolust ei ole. Midagi nagu viga ei ole, ometi on sügelus aeg-ajalt nii tugev, et hakka või avalikus kohas kratsima. Olen selle aja peale vahetanud välja intiimpesu vahendi, ei midagi, ikka sügeleb. Olen kasutanud kreemi tupe kuivuse vastu, ka pole abi. On kellelgi sarnast kogemust? Mida teha võiks?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 22:22; 06.05 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selle aja peale vahetanud välja intiimpesu vahendi, ei midagi, ikka sügeleb.

Pese mõnda aega vaid palja veega. Vaata üle ka pesupesemisvahendid, võimalusel kasuta lõhnatut või lisaloputust.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 23:11; 07.05 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Menopaus? Östrogeeni puudus võib tekitada sügelust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Günekoloogi juurde tasuta kontrolli minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veresuhkrut on kontrollitud? Ka diabeet võib naha ja limaskestade sügelust põhjustada, loe nt https://tervis.postimees.ee/6416066/tasub-teada-nende-markide-jargi-saad-aru-kas-diabeet-hiilib-juba-ligi. Ja tuleks minna ka naistearstile, kui võib olla ka mingi ekseem vmt probleem.

Milleks miinustada? Diabeeti pakkusin, kuna selle peale, kui ise mõni aasta tagasi arusaamatu sügelusega naistearsti poole pöördusin, tegi ta muude analüüside seas ka vereproovi, et veresuhkrut kontrollida. Kuna mingit löövet ega punetust ei olnud, oli diabeet üks neist võimalustest, mida ta kontrollida tahtis.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on sügelistega. Apteegis on Benzotal salv vabas müügis.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antibiootikume ei ole võtnud?

Mul oli borrelioos ja pärast seda lõi välja (ilmselt) kunagi kauges nooruses olnud ja mitte väljaravitud trihhomonoos. Sügeles hooti mis kole, vahetasin seepi ja pesu, suguhaigust ei osanud kahtlustada, sest polnud aasta seksinud. Siis käisin sõeluuringul ja kuidagi nad tuvastasid pap-i käigus ka minimaalse koguse seda. Sain tableti ja enam pole mingit sügelust. Arst ütles, et vahel võibki bakter või parasiit pikalt mitteaktiivses olekus olla ja kui siis tugevamad pealt ära tappa, lööb jälle välja. Samuti võib mõni tupeseen nii käituda. Nt ema tegi kunagi 3 ringi erinevaid antibiootikumikuure enne lõikust, kuniks proov puhas oli, sest iga kuuri järel aktiveerus järgmine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antibiootikume ei ole võtnud?

Mul oli borrelioos ja pärast seda lõi välja (ilmselt) kunagi kauges nooruses olnud ja mitte väljaravitud trihhomonoos. Sügeles hooti mis kole, vahetasin seepi ja pesu, suguhaigust ei osanud kahtlustada, sest polnud aasta seksinud. Siis käisin sõeluuringul ja kuidagi nad tuvastasid pap-i käigus ka minimaalse koguse seda. Sain tableti ja enam pole mingit sügelust. Arst ütles, et vahel võibki bakter või parasiit pikalt mitteaktiivses olekus olla ja kui siis tugevamad pealt ära tappa, lööb jälle välja. Samuti võib mõni tupeseen nii käituda. Nt ema tegi kunagi 3 ringi erinevaid antibiootikumikuure enne lõikust, kuniks proov puhas oli, sest iga kuuri järel aktiveerus järgmine.

Just. Antibiootikumid võivad seda põhjustada. Minul tekitab penitsiliin sellist asja. Otseselt nagu seen pole aga tupe limaskest läheb tulipunaseks, sügeleb, kuumab ja tekivad lausa haavandid. Ilmselt on penitsiliini tudlikus nii suur. Seda alati mainin ka arstile, kui keegi peaks ab määrama. Ab sain hamba väljatõmbasise pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis ühe ravimi kõrvaltoimena vulva seeninfektsioon. Mitte tupe, seega polnud ka mingit voolust. Sümptomiks oli samuti pidev sügelus ja ebamugavustunne. Lõpetasin ravimi kasutamise peale kahte aastat kannatamist ja kadus ka sügelus. Veel otsustasin teha kubemepiirkonna karvkattega 1:0. Raseerin iga päev ja absoluutselt igasugused vaevused seal all on kadunud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 17:38; 07.05 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen – ravimitest on mul ainult Elicea, midagi muud ei võta. Antibiootikume võtnud pole. Aitäh, kes te vastasite! Katsun kõigi pakutud võimaluste kohta uurida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 22:22; 06.05 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on sügelistega. Apteegis on Benzotal salv vabas müügis.

Sügelised ainult intiimpiirkonnas? ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekib mõnest raseerijast seen. Žiletitera    aares on pehmendav riba ja see ei sobi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel otsustasin teha kubemepiirkonna karvkattega 1:0. Raseerin iga päev ja absoluutselt igasugused vaevused seal all on kadunud.

oot, see ju pigem soodustab kõiksugu põletikke, sügelust ja ärritusi?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama teema, olen 46. Kestendab ja sügeleb. Günekoloog ei osanud midagi arvata. Lihtsalt kreemitan iga päev. Kui hulluks läheb, siis hormoonsalvi mõnda aega. Vahepeal oli mõnda aega parem, kui võtsin Multi B Strong vitamiine, ehk siis B-kompleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama teema, olen 46. Kestendab ja sügeleb. Günekoloog ei osanud midagi arvata. Lihtsalt kreemitan iga päev. Kui hulluks läheb, siis hormoonsalvi mõnda aega. Vahepeal oli mõnda aega parem, kui võtsin Multi B Strong vitamiine, ehk siis B-kompleks.

Mina sain B-kompleksi nii, et käskisin mehel õlut juua (selles on palju erinevaid B rühma vitamiine) ja siis … tuleb rakett taeva poole saada ja mahlad lendu lasta. Kadus ka sügelus. Naabrimehega ei kadunud.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel otsustasin teha kubemepiirkonna karvkattega 1:0. Raseerin iga päev ja absoluutselt igasugused vaevused seal all on kadunud.

oot, see ju pigem soodustab kõiksugu põletikke, sügelust ja ärritusi?

Ainult perekoolikatel

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 23:11; 07.05 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas limaskestad või ümberringi n.ö.?

Minul hakkasid sügelema häbemekink ja reievahed. No ikka kohutav oli. Arstiga ei vedanud, mingeid uuringuid ei kavatsenudki teha. Soovitas pesuvahendeid muuta jne. Midagi ei muutunud. Samas hakkasid hullult sügelema ka rinnaalused, no ikka nii, et kratsisin lõhki.  Igasugu asju proovisin, ei aidanud. Aitas seenerohi Travocort. Aga selle retsepti sain lõpuks perearstilt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel otsustasin teha kubemepiirkonna karvkattega 1:0. Raseerin iga päev ja absoluutselt igasugused vaevused seal all on kadunud.

oot, see ju pigem soodustab kõiksugu põletikke, sügelust ja ärritusi?

Minul mitte. Olen ise ka üllatunud. Varem, kui raseerisin nö vajadusel, oli tõesti sügelus, sisse kasvanud karvad jne. Nüüd, kui tõesti iga päev raseerin, pole midagi.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 17:38; 07.05 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka pikalt see probleem. Selgus et mul on allergia. Minul oli see kondoomide ning libesti vastu. Mulle nimelt sobivad kõige tavalisemad lateksist kondoomid ja need,mis on mingist polüpropüleenist ei sobi. Käisin mööda arste. Kõik analüüsid korras….lõpuks siis hakkasime lihtsalt välistama erinevaid ärritajaid.

Võib olla süüdi mitte-puuvillane pesu. Võib olla pesukaitsmed. Võib-olla dushigeel…jnejne

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, kes te vastasite! Katsun kõigi pakutud võimaluste kohta uurida.

Kõigepealt vast need, kus naistearstile soovitati minna, eks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lichen Sclerosus, eesti keeeles lihtlihhen vist.

Mul arstid ei leidnud 2 aastat põhjust sügelusele, lõpuks tehti koeproov.

Aitab ainult hormoonkreem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul algas nõgestõbi nii (ilma kupladeta seal) Põhjuseks oli antidepressandi kõrvaltoime. Allergiarohi aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole 53. See on kestnud umbes pool aastat. Mingit punetust ei ole. Mingit voolust ei ole. Midagi nagu viga ei ole, ometi on sügelus aeg-ajalt nii tugev, et hakka või avalikus kohas kratsima. Olen selle aja peale vahetanud välja intiimpesu vahendi, ei midagi, ikka sügeleb. Olen kasutanud kreemi tupe kuivuse vastu, ka pole abi. On kellelgi sarnast kogemust? Mida teha võiks?

Kontrolli veresuhkrut.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas proovisite PruruGyne kreemi? Ta on mõeldud intiimpiirkonna jaoks. Sügeluse, punetuse, ärituse vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas proovisite PruruGyne kreemi? Ta on mõeldud intiimpiirkonna jaoks. Sügeluse, punetuse, ärituse vastu.

https://www.apotheka.ee/prurigyne-intiimkreem-ph-5-5-30ml-pmm0135188ee

mul on see kreem, mind häirib selle jube tugev lõhn ja mina tunnen seda kogu aeg ise. Kas seda võib ka tuppe panna? Aga jah mina ei taha seda just selle imala lõhna pärast, selline tunne, et kõik teised tunnevad ka seda lõhna 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 14:46; 11.05 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole 53. See on kestnud umbes pool aastat. Mingit punetust ei ole. Mingit voolust ei ole. Midagi nagu viga ei ole, ometi on sügelus aeg-ajalt nii tugev, et hakka või avalikus kohas kratsima. Olen selle aja peale vahetanud välja intiimpesu vahendi, ei midagi, ikka sügeleb. Olen kasutanud kreemi tupe kuivuse vastu, ka pole abi. On kellelgi sarnast kogemust? Mida teha võiks?

see vanusega, ma sama vana ja aeg ajalt lööb samuti välja. Mis kreemi sa kasutad tupe kuivuse vastu, pole seni midagi head leidnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.05 14:46; 11.05 14:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutasin Klotrimasool kreemi, saab apteegist ilma retseptita. Sain jagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Intiimpiirkond sügeleb.