Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis intiimpiirkonna probleem

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: intiimpiirkonna probleem

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See võib praegu tunduda küll naljana, aga mina soovitaks proovida turiseisu ja ikka jalad nii sirgelt püsti kui saab, et kohe tunned kuidas õhk õigest august sisse läheb… Ma olen aastakümneid olnud kõva seeneline ja aeg-ajalt ka bakteriaalse vaginoosiga hädas, ravinud pidevalt ja igatpidi, aga kuu pärast on seen raudselt tagasi. Ja nüüd kui ma enda jaoks selle turiseisu avastasin, siis ptüi-ptüi-ptüi, täitsa peaks oma ravimeetodi patendeerima 😀
Pesukaitsmeid kasutan endiselt, aga seent ja haisu ei ole. Ilma pesukaitsmeta mul tundub, et märgadest pükstest saab lisaks veel põiepõletiku ka! Nii kui näen, et voolus muutub kahtlaseks, siis kohe naks turiseisu ja nii mõned korrad päevas on paari päevaga asi unustatud :)Ilmselt mõni vajab lihtsalt aeg-ajalt lisa õhutamist 😀
No proovida igal juhul tasub, ega see suur vaev ju ei ole! Äkki on kasu! Edu![/tsitaat]See on natukene rumal jutt küll. Tuleb meelde, kuidas kunagi kirjutas perekoolis keegi, et tema ravib endal seent niimoodi, et pistab näpu tuppe ja kougib seene (ilmselt mõtles seda seenega kaasnevat pudru) välja. Ja nii saabki terveks. Täiesti tõsiselt rääkis seda juttu.

Voolusega koos olevad püksid külmetust ei tekita. Põiepõletik tekib üldjuhul võõrbakterite – mikroobide, soolekepikeste sattumisest kusitisse, mitte niivõrd külmetamise tagajärjel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Olen 28 aastane naine ja ühe lapse toonud ilmale keisrilõikega.
Mul on alati intiimpiirkonnas rohkelt eritist tulnud. Arst midagi halba ei leia.
[/tsitaat]
Või et arst ei leia seent. Sidemeid ei tohi igapäevaselt kasutada, nagu juba mainiti – need ongi seenetekitajad, iga arst ütleks seda sulle.
Loobu kõigest magusast mõneks ajaks ja tee läbi ravikuur. Kui magusat sööd, on rohud hoopis väiksema toimega.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Teemaalgataja, kas sa kasutad ka pille? Kui jah, siis ilmselt neist. Mina kasutasin aastaid pille ja ei saanud sarnasest voolusest lahti. Jätsin ära ja kohe kõik normaliseerus. Sel aastal proovisin uuesti ning suutsin 5 kuud vastu pidada, lihtsalt kohe tuli see voolusejama kaela. Lõpetasin ära ja taas kõik korras.[/tsitaat]

Sama siin. Pillide kasutamisega olid kõikvõimalikud kõrvalmõjud ja koguaeg haisesin nagu mädamuna. Juba nädal peale nende kasutamise lõpetamist oli kõik iseenesest korras.
Elusees enam sellist sodi sisse ei söö, ennem lähen kloostrisse.

0
0
Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Ilu ja tervis intiimpiirkonna probleem

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.