Esileht Pereelu ja suhted Intiimsus ja lähedus pikajalises suhtes

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Intiimsus ja lähedus pikajalises suhtes

Postitas:

Tunnen huvi, kas siin leidub 20+ aastat koos olnud paaride esindajaid, kes on suutnud pikaajalises suhtes lähedust ja intiimsust hoida ja/või seda taastada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnen huvi, kas siin leidub 20+ aastat koos olnud paaride esindajaid, kes on suutnud pikaajalises suhtes lähedust ja intiimsust hoida ja/või seda taastada?

Lähedus on hingeline, intiimsus kehaline. Lähedust saab tunda ka siis kui intiimsust pole ja intiimsus ei tähenda veel lähedust. Läheduse jaoks on vaja hingehoidmist. Kõigepealt enda hingehoidmist ja siis suudad ka teise hinge märgata ja hoida. Lähedus võib hüppeliselt kasvada ka siis kui intiimsust enam pole. Intiimsus kahjuks ei kasva kui lähedus puudub. Saab ainult väheneda.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa küsid, mina küll aru ei saa. Ära keeruta, küsi selgemalt. Muidu saad vastuseks udujuttu. Defineeri intiimsus, defineeri lähedus.
Kuni definitsiooni pole – jah, loomulikult. Seksime ja hoolime.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kohe suure pahameeletormi osaliseks, aga mina olen veendunud, et läheduse ja intiimsuse säilumiseks peab olema esikohal inimene ise, siis partner ja seejärel lapsed. Selline pere on kõige parem kasvukeskkond ka nendelesamadele lastele. Nii tunnevad lapsed end turvaliselt ja soojendavad end vanemate armastuse paistel.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:10; 14.08 23:31; 15.08 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei suutnud. Sain aru küll, et aina kaugeneme teineteisest, algul pingutasin, et asja parandada, aga siis lõin käega. Milleks? Peale 25-aastast kooselu läksime laiali, kummalgi uut kaaslast polnud. Lihtsalt kooselul ka enam mõtet ei olnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme suutnud hoida, kaotada, taastada. Hetkel on kõik hästi, mis edasi saab, seda näitab aeg.
Koos elanud 22a.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme suutnud hoida, kaotada, taastada. Hetkel on kõik hästi, mis edasi saab, seda näitab aeg.

Koos elanud 22a.

Sama. Koos 20 aastat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina ei suutnud. Sain aru küll, et aina kaugeneme teineteisest, algul pingutasin, et asja parandada, aga siis lõin käega. Milleks? Peale 25-aastast kooselu läksime laiali, kummalgi uut kaaslast polnud. Lihtsalt kooselul ka enam mõtet ei olnud.

Aga miks ei võiks lihtsalt koos elada? Kas sõprus kadus ka ära?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kohe suure pahameeletormi osaliseks, aga mina olen veendunud, et läheduse ja intiimsuse säilumiseks peab olema esikohal inimene ise, siis partner ja seejärel lapsed. Selline pere on kõige parem kasvukeskkond ka nendelesamadele lastele. Nii tunnevad lapsed end turvaliselt ja soojendavad end vanemate armastuse paistel.

Miks pahameele? Sul on täiesti õigus. Omast kogemusest lisan, et suhtele parim on kui lapsi pole, saab alati teineteisele pühenduda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan kohe suure pahameeletormi osaliseks, aga mina olen veendunud, et läheduse ja intiimsuse säilumiseks peab olema esikohal inimene ise, siis partner ja seejärel lapsed. Selline pere on kõige parem kasvukeskkond ka nendelesamadele lastele. Nii tunnevad lapsed end turvaliselt ja soojendavad end vanemate armastuse paistel.

Miks pahameele? Sul on täiesti õigus. Omast kogemusest lisan, et suhtele parim on kui lapsi pole, saab alati teineteisele pühenduda.

Ilmselt sa siiski ei saanud minust aru.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:10; 14.08 23:31; 15.08 10:21;
To report this post you need to login first.

minumeelest on pika suhte tõehetk siis, kui laps(ed) kodust välja kolivad. Kui seejärel on ikkagi tore, on hästi. Kui elu ilma lasteta on tühi ja mõtetu, siis pole paarisuhet ilmselt enam olemas.
28a koos, viimased 8 taas kahekesi. Muidugi käib mees vahel närvidele, aga üldjoontes pole viga:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minumeelest on pika suhte tõehetk siis, kui laps(ed) kodust välja kolivad. Kui seejärel on ikkagi tore, on hästi. Kui elu ilma lasteta on tühi ja mõtetu, siis pole paarisuhet ilmselt enam olemas.

28a koos, viimased 8 taas kahekesi. Muidugi käib mees vahel närvidele, aga üldjoontes pole viga:)

Just sellest ma eespool kirjutasingi – lapsed ei tohi muutuda ainsaks elu sisuks ja eesmärgiks, esikohal on ikka partnerlussuhe.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.08 12:10; 14.08 23:31; 15.08 10:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, polügaamia on võtmesõnaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin oma mehega 22 aastat koos, arvasin, et nii intiimsus kui lähedus on väga head, aga hoopis leidis minu selja taga noorema naise

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Intiimsus ja lähedus pikajalises suhtes

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.