Esileht Pereelu ja suhted Introverdist lapsevanemad

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Introverdist lapsevanemad

Postitas:

Aga mis puutub küsimusse, kuidas introverdid tutvuvad, siis vastan, et ega nad ju päris koopas ei ela, vahel ikka väljas või pidudel käivad ja suhtlevad, eriti kui ongi tõsine huvi kaaslast leida. Introvertsus ja ekstravertsus pole absoluutomadused vaid libiseva skaala kaks eri otsa.
Mina tutvusin oma praeguse mehega internetis, eelmine tuli koos kooliaegse sõbrannaga mulle koju külla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 08:28; 07.09 08:34; 07.09 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Introverte ja ekstraverte eristab see, kust nad energiat saavad. Introvert saab üksiolemisest, 1:1 suhtlemusest jne. Ekstravert saab suures seltskonnas pidutsemusest. Sotsiofoobe, ärevikke, puudulike suhtlusoskusega või vastupidi, hea suhtlusoskusega on nii introvertide kui ka ekstravertide seas. Lihtsalt ühed saavad suhtlemisest energiat juurde, teistel see pigem kulutab energiat.

Inimorganism saab energiat toidust.

Ime, et veel kristallidest ega universumist saadavast energiast ei räägita.

Kas sa ei ole kunagi pärast väsitavat suhtlemist isegi täis kõhuga väsimust tundnud? Mul on üksi ja väikese seltskonnas rohkem jaksu ja väsin aeglasemalt kui suuremas seltskonnas. Eriti kohutavad on laste sünnipäevad mängutubades. Tohutult väsitav vaimselt. Kuigi süüa on valdavalt kõvasti.

Ja muide, energiat annab ka sport (fakt), kuigi füüsiliselt sa annad energiat ära, samuti võid saada energiat õigete inimestega suhtlemisest, kes sind innustavad.
Kristallidest ei tea ma midagi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 09:49; 06.09 14:37; 07.09 08:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Introverdist lapsevanemad