Esileht Ajaviite- ja muud jutud invakohale parkimine

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: invakohale parkimine

Postitas:
Kägu

RE: invakohale parkimine

Kui puude taotlemise tulemusel ekspertiis kirjutab otsusesse, et liikumispuue siis nn invakaardi ka saad, mis siis, et viga südames (üldhaigestumine). Kui aga ekspertiis määrab üldhaigestumine siis inva kaarti ei saa.
Endal sama asi: saad autost välja, toetud autole ja puhkad, siis võtad hoogu ja sõltuvalt vahemaast puhkad veel vahepeal. Üldjuhul käin ühes ja samas poes, sest tean, kus miski asub ja ei tatsa liigseid meetreid.
Väliselt ei saagi aru, kas ma olen liikumispuudega, ma ju lihtsalt seisan autode vahel ja puhkan, ei lõõtsuta ega midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Lisberg kirjutas:[/small]

Kui sul sinu tite asemel oleks liikumis -ja vaimupuudega laps vói mees, siis saaksid aru miks invaparkimiskohti vaja on. Me keegi pole önnetuste eest kaitstud.
[/tsitaat]

Aga tal ei ole liikumispuudega last või meest, tal on liikumispuudega ÄMM keda tuleb vahetevahel sohverdada.
Mispidi liikumispuudega laps või mees uhkem artikkel on kui liikumispuudega ämm?

Please wait...
Postitas:
SunnyD

Vastates konkreetsele teemapüstitusele ja eeldades, et see invakaart on siiski ausal teel saadud, siis ei häiri ja jätaks selle puhtalt parkija enda südametunnistuse ja sisetunde asjaks. Ma ei saa ju ometi eeldada, et invaliid on mingi asi, mida peab koguaerg autos kaasas sõidutama. Seega ei saa ma ka kuidagi teada, kas antud invamärgiga auto pargib seal, sest juht läks just ratastoolis last laulutunnist ära tooma või on antud auto pargitud sinna, et oleks lähem tee shoppamast autosse maanduda ja invaliid ise on üldse juba kolmandat nädalat maal ära. Niiet ma lähtun mõttest, et kui pargib ja on märk, ju siis on vaja ja rohkem enda pead ei vaevaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen näinud,kuidas politseinik oma autoga ja ilma vormita pargib invaliidi kohale.Kas Eesti Politseis on invaliidid ametis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen näinud,kuidas politseinik oma autoga ja ilma vormita pargib invaliidi kohale.Kas Eesti Politseis on invaliidid ametis?[/tsitaat]Kui autole on väljastatud invakaart, siis selle juht ei pruugi olla invaliid. See kaart antakse ka lähedase invaliidi transportimiseks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui autole on väljastatud invakaart, siis selle juht ei pruugi olla invaliid. See kaart antakse ka lähedase invaliidi transportimiseks. [/tsitaat]

Viis invaliidi poodi ja sõitis ise minema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Rabakana

Viis invaliidi poodi ja sõitis ise minema?[/tsitaat]
Miks mitte? Invaliid võib vabalt poes ostlemisega ise hakkama saada, lihtsalt transpordiga on nirusti. Juht käib seni ja ajab muid (olulisi) asju. Pärast tuleb tagasi, saavad kokkulepitud pingi juures kokku ja lähevad jälle minema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Rabakana kirjutas:[/small]

Miks mitte? Invaliid võib vabalt poes ostlemisega ise hakkama saada, lihtsalt transpordiga on nirusti. Juht käib seni ja ajab muid (olulisi) asju. Pärast tuleb tagasi, saavad kokkulepitud pingi juures kokku ja lähevad jälle minema.[/tsitaat]

Ise ka usud oma muinasjuttu? Kas oled ka üks petturitest, et pingutad iga hinna eest neid õigustada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui autole on väljastatud invakaart, siis selle juht ei pruugi olla invaliid. See kaart antakse ka lähedase invaliidi transportimiseks. [/tsitaat]Tean,aga minu teada ta suundus poodi üksi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean,aga minu teada ta suundus poodi üksi.[/tsitaat]
Passisid sa ikka kindlasti kuni ta ka üksi poest ka välja tuli ?
Mina tegelikult lausa jälestan jõmluse mõtteviisi kandjaid, aga no päris ulluks ei maksa ka minna ja igas inimeses pätti ja kaabakat oletada.
Sina ju ei tea mis miks ja millal.
Põhjus vihastavaks käitumiseks võib olla selline, et pärast tuleb tõrva loopijal endal häbenedes silmi peita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülbus?

muidugi
kas sa siis ei tea, et kui üle 10m jala käia, siis jalad kukuvad alt ära…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Solvusin siiski nii, et tegin kõigist nendest autodest pilti ja kaalun tõsiselt nende veebi välja panemist.

Ära üldse kahtlegi. Pane pildid netti ja postita link siia. Las inimesed saavad teada, kes need mölakad sellised on. Kindlasti on tegemist luksusautode või maasturitega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Solvusin siiski nii, et tegin kõigist nendest autodest pilti ja kaalun tõsiselt nende veebi välja panemist.

Ära üldse kahtlegi. Pane pildid netti ja postita link siia. Las inimesed saavad teada, kes need mölakad sellised on. Kindlasti on tegemist luksusautode või maasturitega.

Miks ei tohi liikumispuudega invaliid sõita luksusautoga või siis lausa maasturiga?
Et kui tervis juba on nigel siis peaks auto samamoodi olema?

Teil on ikka väga rõve nägu, palun liikuge õues ainult öösiti!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks ei tohi liikumispuudega invaliid sõita luksusautoga või siis lausa maasturiga?

Millegipärast on just invaliidid alati need, kel on raske liikumispuue ja luksusauto?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema: invakohale parkimine

Kanäe, ahv ka surnuist üles äratatud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kanäe, ahv ka surnuist üles äratatud!

sa ärata oma silmanägemine üles, 2012a teema ju

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa loogikast aru, miks puudega inimesel ei tohiks olla korralik auto.

Ei noh, loomulikult tohib puudega inimesel olla auto, kuid jääb arusaamatuks, et kas (luksus)auto peab samal ajal kompenseerima puuet?

Please wait...
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud invakohale parkimine