Esileht Pereelu ja suhted Investeerimissõltuvus?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Investeerimissõltuvus?

Postitas:

Mees on viimastel aastatel tegelenud aktiivselt investeerimisega ning unistab finantsvabadusest. Samas on see minu meelest juba kujunenud sõltuvuseks, sest teda enam miski muu ei huvita. Lisaks tekivad pidevalt tülid raha pärast, kuna ta on muutunud äärmiselt kokkuhoidlikuks ning peab perega ühiselt veedetud aega (nt vahel kuskil söömas käimist, spaasid jms) raha raiskamiseks. Viimasel ajal häirivad teda isegi laste hobidega seotud kulutused (mis pole väga suured).

Kuna ta on ettevõtja, siis planeerib oma aega ise ning hommikul esimene ja õhtul viimane asi on oma tabelite täitmine ja jälgimine, kus siis kõik kirjas. Suur osa isegi neutraalsetest jutuajamistest lõpeb tüliga ning kodus on väga halb õhkkond. Tundub, et tal on ka depressioonile viitavaid tunnuseid. Tema ainus huvi on igasuguste finantsfoorumite lugemine ning jututeemaks seltskonnas on ainult rahateemad. Tunnen, et ma ei jaksa seda enam taluda. Iga asjaga saab minna äärmusesse ning mulle tundub, et tal on sõltuvus. Kas kellelgi on ka sarnast kogemust?

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 22:04; 30.08 22:23; 31.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ta investeerib ja on kokkhoidlik. Tasu siis sina oma sissetulekutest need ühised söömaskäimised ja kvaliteet aja veetmised. Kui ei jaksa taluda, saate ju lahutada. Üksi on ju niivõrd mõnus elada ja otsustada, milleks raha jagub või mitte. Töö tegemine ei ole sõltuvus. kui inimene töötab, siis peab olema väga täpne, kuna teist inimest kõnetab. Möödaminnes tühja loba ajama hakata olukorras, kus teise peas on töömõtted, on suhte kiire lõpp. Neutraalset jututeemat alustades võid olla agressor ja see, kes ei talu ja on viimse piirini viidud on, on hoopis mees. Mis puudub kokkuhoidu ja raha paigustamisesse, siis see on kordades parem olukorras, kus inimene kulutab oma sissetulekud lõbustustele ja kui sureb on päranduseks võlad, mida teised peavad tasuma.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See läheb hullemaks, vajab psühholoogilist nõustamist. Kahjuks üks tuttav kaotaski seetõttu ka oma pere kuna muu maailm kadus ta jaoks täiesti ära.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma tavaliselt tasungi need ühiselt veedetud ajaga seotud kulud, aga tema meelest on see ikkagi raha raiskamine. Ja on tegelikult näha, et ta ei taha koos midagi teha ning mõtted on mujal, st füüsiliselt on kohal, aga vaimselt mitte. Vahel tundub, et need n-ö finantsgurud, kelle tegemisi ta jälgib, on talle rohkem juba nagu oma inimesed ning on nende eluga paremini kursis kui enda perega.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 22:04; 30.08 22:23; 31.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei jaksa taluda, saate ju lahutada.

Haige inimene tuleb maha jätta? Kas abieluvanne, isegi kui see pole antud kirikus, ei maksa midagi? Ehe näide vasakliberaalsest väärtuslodevusest.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et ta ainult iseenda jaoks investeerib, ikka selleks et perel oleks hea. Jah, selleks peab kulutusi vähendama et oleks rohkem raha onvesteerida, aga see ei tähenda lõppu pereelule.
Las ta mõtleb välja ühiseid tegevusi mis ei kuluta palju raha. Las õpetab ka lastele rahaga ümber käimist. Pere ühised tegevused ei pea olema väljas söömine ja Spa tingimata. Äkki on kõigil tore kui midagi muud proovite.
Laste hobitegevuseks võiks anda lastele nii palju raha et nad ise maksavad oma hobi eest. See on finantshariduse osa kui lastel on oma raha ja nad peavad õppima seda meeldivate ja harivate jne kategooriate vahel jagama

+8
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 00:10; 31.08 17:00; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et ta ainult iseenda jaoks investeerib, ikka selleks et perel oleks hea.

Mismoodi see perele hea on, kui meest peale tema rahatabelite enam miski muu ei huvita, peres on pidevalt tülid raha pärast, koos perega väljas praktiliselt ei käida ja ette jäävad isegi laste hobidega seotud kulutused …

Seda aega, kui finantsvabadus saabub, ei pruugi üldse tulla, kuna mehe “hobi” lihtsalt ei luba tal ka suuremate võimaluste korral pere peale rohkem kulutada. Ühel hetkel võin investeerimissõltuvusest saada lihtsalt pere arvelt koonerdamine.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 02:06; 31.08 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on alguse asi, kõik tundub alguses nii põnev ja tähtis. Las elab ühe kriisi läbi. Kui sellest eluga välja tuleb, siis saab ehk aru, et maailmas on muud ka peale raha.

Leppige kokku, et tema investeerimishobi alla läheb ainult mingi % tema sissetulekutest. Ülejäänu jagage muude oluliste asjade peale ära nii, et tema hobi ei mõjutaks negatiivselt näiteks muid kohustusi. Kui mees sellise mõistliku ettepanekuga nõus ei ole, siis võiks midagi ette võtta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sarnane minu probleem. Mees on täielik “finantsvabaduse sõltlane”
See tähendab ka seda, et kulud on kokku tõmmatud.
Ütlesin nt, et mul on vaja uut telefoni ja ja ainult iphone harjunud. Mees karjus mulle vastu, et vaata mis raha sa kulutad-selle eests saaks juba 1000 euri eest aktsiaid osta.
Meil ka lapsed ja ka seal ta on veidi vabam kulutustes, kuid hoiab ka seal silma peal.

Korrutab mulle kogu aeg, et tema ei taha rotiks jääda, vaid tahab 50-selt “pensionile” minna ja mina oma rajuda kulutamisega rikun ta elu.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 10:09; 31.08 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures näen seda asja krvalt tuttava pealt-see on haigus.
Tuttaval on pool miljonit juba koos-sõidab ikka panniga ja säästab tugevalt.
Sulle jääbgi tunduma, et koguaeg on väga vaja 1,5 10 miljonit-et ära elada

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 10:09; 31.08 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma olen ise selline. Õnneks elan üksi. Kogun ja investeerin seitsmendat aastat.

Positiivne on see, et hakkasin paremini sööma e ise kokkama ning mul on tekkinud märgatav rahavaru, lisaks tarbin-reostan vähem, aga.
Aga ma ei ole enam peast korras, sest närutamine on seal maal, et ma isegi katskist pistikut välja vahetada ei raatsi, mul on ju mitu töötavat veel! Remonti ka ei tee, kuigi elamine on jube. Mul oli kass, kes mööbli, tapeedi, uksepiidad jne ära kratsis, kõik narmendab. Kass teist aastat surnud ja mina elan ikka nagu asotsiaal. Kedagi endale külla kutsuda ei julge. Ja ometi raha remondiks ja mööbliks oleks laenuta olemas.

Mõni lähedasem püüab mind vahel nõustamisse saata. Ehk peabki minema. Millaski.

Nii et jah, see on haigus ja sõltuvus.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas investeerimine on tema põhitöö? Kui mitte, siis ei pea 2x päevas börsiülevaadet tegema. Investorid heidavad nädalas 1-2x oma väärtpaberitele pilgu peale. Kui mõni kord ka vahele jääb, siis pole midagi katki. Investeerimine on aastakümnete pikkune tegevus, üks päev ei anna midagi juurde. Las proovib niimoodi, et nädal aega ei jälgi oma tabeleid. Kui saab niimoodi elatud, siis lootust on.
Investeerimine ei ole ainult raha paigutamine väärtpaberitesse.
Investeerida tuleks ka inimsuhetesse – mitte rahaga, vaid aja ja tähelepanuga. Hobidesse tuleks kindlasti investeerida – hobi võib tulevikus hakata ka raha sisse tooma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks elada tuleb ikka oma võimete kohaselt ning mingi varuraha peab inimesel alati hinge taga olema, aga sellise haiglase koonerdamise kohta on mul enda tutvusringkonnast yks kurb näide. Oli pere kahe lapsega , kus mõlemad vanemad teenisid väga hästi. Selles peres oli ka mees, kes pidevalt koonerdas ning hoidis kokku. Perega nad kunagi kusagil ei käinud , et raha kokku hoida.
Nii lapsed kui naine soovisid reisida, aga mees vingus ja käskis raha säästa “tuleviku” nimel. Kui pereisa oli umbes 47a , diagnoositi tal ajuvähk staadiumis, kus sellel enam ravi ei olnud. Tema suurim kahetsus elu lõpus oli, et ta kõiki neid asju , mida ta tuleviku ja raha säästmise nimel edasi lykkas , perega kunagi teha ei saanudki.
Elu on ikka elamiseks, seniks kui seda on..

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et ta ainult iseenda jaoks investeerib, ikka selleks et perel oleks hea.

Mismoodi see perele hea on, kui meest peale tema rahatabelite enam miski muu ei huvita, peres on pidevalt tülid raha pärast, koos perega väljas praktiliselt ei käida ja ette jäävad isegi laste hobidega seotud kulutused …

Seda aega, kui finantsvabadus saabub, ei pruugi üldse tulla, kuna mehe “hobi” lihtsalt ei luba tal ka suuremate võimaluste korral pere peale rohkem kulutada. Ühel hetkel võin investeerimissõltuvusest saada lihtsalt pere arvelt koonerdamine.

Tead, üksi ei saa tülitseda. Ja vaadates kuidas sa ründad siin endast erineva arvamusega inimest kes tahtis head nõu anda ei usu ma ka et su mees nende tülide algataja on.
Te saaksite väljas käia kui sa ei kisuks tüli ja heaga arutaksite läbi variandid mis on vastu võetavad. Aga sina selle asemel tülitsed mehega, kisud foorumis tüli.
Edu, varsti on sul eksmees.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 00:10; 31.08 17:00; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures näen seda asja krvalt tuttava pealt-see on haigus.

Tuttaval on pool miljonit juba koos-sõidab ikka panniga ja säästab tugevalt.

Sulle jääbgi tunduma, et koguaeg on väga vaja 1,5 10 miljonit-et ära elada

Aga mis põhjusel on tuttaval teist autot vaja kui praegune töötab?
Mul on pool miljonit ja sõidan jalgrattaga igapäevaselt. Maailma rikkaim inimene sõidab igapäevaselt tavalise hondaga.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.08 00:10; 31.08 17:00; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et ta ainult iseenda jaoks investeerib, ikka selleks et perel oleks hea.

Mismoodi see perele hea on, kui meest peale tema rahatabelite enam miski muu ei huvita, peres on pidevalt tülid raha pärast, koos perega väljas praktiliselt ei käida ja ette jäävad isegi laste hobidega seotud kulutused …

Seda aega, kui finantsvabadus saabub, ei pruugi üldse tulla, kuna mehe “hobi” lihtsalt ei luba tal ka suuremate võimaluste korral pere peale rohkem kulutada. Ühel hetkel võin investeerimissõltuvusest saada lihtsalt pere arvelt koonerdamine.

Tead, üksi ei saa tülitseda. Ja vaadates kuidas sa ründad siin endast erineva arvamusega inimest kes tahtis head nõu anda ei usu ma ka et su mees nende tülide algataja on.

Te saaksite väljas käia kui sa ei kisuks tüli ja heaga arutaksite läbi variandid mis on vastu võetavad. Aga sina selle asemel tülitsed mehega, kisud foorumis tüli.

Edu, varsti on sul eksmees.

Keda ja mismoodi ma ründasin, tüli kisun või kuidas minu mees üldse asjasse puutub?

Ma arvan, et kui sa just kedagi teist tsiteerida ei tahtnud, siis on sul luulud:)

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 02:06; 31.08 17:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas investeerimine on tema põhitöö? Kui mitte, siis ei pea 2x päevas börsiülevaadet tegema. Investorid heidavad nädalas 1-2x oma väärtpaberitele pilgu peale. Kui mõni kord ka vahele jääb, siis pole midagi katki. Investeerimine on aastakümnete pikkune tegevus, üks päev ei anna midagi juurde. Las proovib niimoodi, et nädal aega ei jälgi oma tabeleid. Kui saab niimoodi elatud, siis lootust on.

Investeerimine ei ole ainult raha paigutamine väärtpaberitesse.

Investeerida tuleks ka inimsuhetesse – mitte rahaga, vaid aja ja tähelepanuga. Hobidesse tuleks kindlasti investeerida – hobi võib tulevikus hakata ka raha sisse tooma.

sinu nõuanded ei jõua ju teemaalgataja meheni, eks terve mõistusega kaaslane on neid asju ka oma kaasale soovitanud.
Ma kujutan ette, mis investeerimishullu inimese peas toimub, numbrihull ja ilmselt teab kõike komakohtadest edasigi.

Tõesti tahaks öelda: jumal, palun üks majanduskriis, paljud asjad läheksid tagasi rööpasse (kasvõi korraks).
Ühes FB grupis on teema, et Wolt võiks prügikasti ka välja viia. :DDD

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks tundub tõesti, et mees on raha pärast segi keeranud. Seda ei taluks ise ka. Koisid ei kannata ja ise ka selline pole.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 21:23; 31.08 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et ta ainult iseenda jaoks investeerib, ikka selleks et perel oleks hea. Jah, selleks peab kulutusi vähendama et oleks rohkem raha onvesteerida, aga see ei tähenda lõppu pereelule.

Las ta mõtleb välja ühiseid tegevusi mis ei kuluta palju raha. Las õpetab ka lastele rahaga ümber käimist. Pere ühised tegevused ei pea olema väljas söömine ja Spa tingimata. Äkki on kõigil tore kui midagi muud proovite.

Laste hobitegevuseks võiks anda lastele nii palju raha et nad ise maksavad oma hobi eest. See on finantshariduse osa kui lastel on oma raha ja nad peavad õppima seda meeldivate ja harivate jne kategooriate vahel jagama

Nii rumal jutt. Lastele on vaja talveriideid osta jne. See tähendab seda, et üks ei panustagi peresse, vaid investeerib oma isikliku heaolu tarbeks vaid. Kes seda ütleb, et perele? Tema enda konto ilmselt ju, mida vaid üksi haldab. Milline pereliige sellest osa veel saab ja huvitav millal, kui üldse.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 21:23; 31.08 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et ta ainult iseenda jaoks investeerib, ikka selleks et perel oleks hea.

Mismoodi see perele hea on, kui meest peale tema rahatabelite enam miski muu ei huvita, peres on pidevalt tülid raha pärast, koos perega väljas praktiliselt ei käida ja ette jäävad isegi laste hobidega seotud kulutused …

Seda aega, kui finantsvabadus saabub, ei pruugi üldse tulla, kuna mehe “hobi” lihtsalt ei luba tal ka suuremate võimaluste korral pere peale rohkem kulutada. Ühel hetkel võin investeerimissõltuvusest saada lihtsalt pere arvelt koonerdamine.

Tead, üksi ei saa tülitseda. Ja vaadates kuidas sa ründad siin endast erineva arvamusega inimest kes tahtis head nõu anda ei usu ma ka et su mees nende tülide algataja on.

Te saaksite väljas käia kui sa ei kisuks tüli ja heaga arutaksite läbi variandid mis on vastu võetavad. Aga sina selle asemel tülitsed mehega, kisud foorumis tüli.

Edu, varsti on sul eksmees.

Olen teemaalgataja. Sa vist ajad siin mitu kägu segamini, ma pole seda vastust kirjutanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.08 22:04; 30.08 22:23; 31.08 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ma olen ise selline. Õnneks elan üksi. Kogun ja investeerin seitsmendat aastat.

Positiivne on see, et hakkasin paremini sööma e ise kokkama ning mul on tekkinud märgatav rahavaru, lisaks tarbin-reostan vähem, aga.

Aga ma ei ole enam peast korras, sest närutamine on seal maal, et ma isegi katskist pistikut välja vahetada ei raatsi, mul on ju mitu töötavat veel! Remonti ka ei tee, kuigi elamine on jube. Mul oli kass, kes mööbli, tapeedi, uksepiidad jne ära kratsis, kõik narmendab. Kass teist aastat surnud ja mina elan ikka nagu asotsiaal. Kedagi endale külla kutsuda ei julge. Ja ometi raha remondiks ja mööbliks oleks laenuta olemas.

Mõni lähedasem püüab mind vahel nõustamisse saata. Ehk peabki minema. Millaski.

Nii et jah, see on haigus ja sõltuvus.

Mõtle, et sa tegelikult ei saa kontrollida mitte miskit. Ela täna, sa võid olla homme surnud. Investeeri see, mis jääb üle sellest, et sa tunned ennast hetkel õnnelikuna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kuulda, et mees tegeleb sul investeerimisega ja mõtleb ka tuleviku peale. Soovitaks tal näiteks ühendust võtta mõne oma eeskujuga, kellel ehk ka pere olemas ja uurida, et kuidas nemad oma rahaasju plneerivad, et tülisid ei tuleks.

Näiteks on olemas selline reegel, et sissetulekust investeerid ära 50% ja ülejäänud vōid rahuga ära kulutada. Kui see summa liiga suur, siis peaks mõtlema, et kuidas sissetulekut suurendada. Kui 50% sissetulekust ära investeerida iga aasta, siis ei pea raha pärast tülitsema.

Tegelen näiteks ise ka ettevõtlusega, investeerimisega ja on ilusti pere jaoks ka aega. Meie perega investeerime ca70% sissetulekust. Samas saame käima reisimas, elame oma majas ja omame ka paari autot. Seega kõik ilusti tasakaalus ja saab ka investeerimisega tegeleda.

Loodan, et ta uurib kellegi käest, et kuidas teised teevad, et tülisi pole.

Parimat

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kuulda, et mees tegeleb sul investeerimisega ja mõtleb ka tuleviku peale. Soovitaks tal näiteks ühendust võtta mõne oma eeskujuga, kellel ehk ka pere olemas ja uurida, et kuidas nemad oma rahaasju plneerivad, et tülisid ei tuleks.

Näiteks on olemas selline reegel, et sissetulekust investeerid ära 50% ja ülejäänud vōid rahuga ära kulutada. Kui see summa liiga suur, siis peaks mõtlema, et kuidas sissetulekut suurendada. Kui 50% sissetulekust ära investeerida iga aasta, siis ei pea raha pärast tülitsema.

Tegelen näiteks ise ka ettevõtlusega, investeerimisega ja on ilusti pere jaoks ka aega. Meie perega investeerime ca70% sissetulekust. Samas saame käima reisimas, elame oma majas ja omame ka paari autot. Seega kõik ilusti tasakaalus ja saab ka investeerimisega tegeleda.

Loodan, et ta uurib kellegi käest, et kuidas teised teevad, et tülisi pole.

Parimat

Natuke eluvõõras jutt. 50 % sissetulekust saab investeerida kui see on vähemalt 2x suurem püsikuludest. W. B. investeerib arvatavasti veel suurema osa oma sissetulekust. Seega sul on veel arenemisruumi ja targutama tule siis kui W. B. tasemel oled.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 10:05; 03.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore kuulda, et mees tegeleb sul investeerimisega ja mõtleb ka tuleviku peale. Soovitaks tal näiteks ühendust võtta mõne oma eeskujuga, kellel ehk ka pere olemas ja uurida, et kuidas nemad oma rahaasju plneerivad, et tülisid ei tuleks.

Näiteks on olemas selline reegel, et sissetulekust investeerid ära 50% ja ülejäänud vōid rahuga ära kulutada. Kui see summa liiga suur, siis peaks mõtlema, et kuidas sissetulekut suurendada. Kui 50% sissetulekust ära investeerida iga aasta, siis ei pea raha pärast tülitsema.

Tegelen näiteks ise ka ettevõtlusega, investeerimisega ja on ilusti pere jaoks ka aega. Meie perega investeerime ca70% sissetulekust. Samas saame käima reisimas, elame oma majas ja omame ka paari autot. Seega kõik ilusti tasakaalus ja saab ka investeerimisega tegeleda.

Loodan, et ta uurib kellegi käest, et kuidas teised teevad, et tülisi pole.

Parimat

Natuke eluvõõras jutt. 50 % sissetulekust saab investeerida kui see on vähemalt 2x suurem püsikuludest. W. B. investeerib arvatavasti veel suurema osa oma sissetulekust. Seega sul on veel arenemisruumi ja targutama tule siis kui W. B. tasemel oled.

Mis sa klähvid asja eest, teist taga. Teise nõuanne oli igati adekvaatne, sul lihtsalt lõi summade suurusele mõeldes kadedus üle pea.

Õige oleks, et pere arutab läbi, millise osa sissetulekust mees investeerib, et investeerimine ei mõjutaks drastiliselt teiste pereliikmete elukvaliteeti. Olgu selleks siis 10% või 80%.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige oleks, et pere arutab läbi, millise osa sissetulekust mees investeerib, et investeerimine ei mõjutaks drastiliselt teiste pereliikmete elukvaliteeti. Olgu selleks siis 10% või 80%.

See jutt on mõistlik.
Ettepanekut 50% sissetulekust kuus investeerida saab endale lubada siiski väga väike osa elanikkonnast.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 10:05; 03.09 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha kogumine… Koguda tuleb seda, mida koi ei söö ja rooste ei riku, tänapäeval on selleks teadmised.
Raha väärtust võivad kahandada väga mitmesugused protsessid, raha on alati ainult kokkulepe inimeste vahel. Teadmised, oskused ja kinnisvara on need, mis ei devalveeru.

Seega, laste hobidele ja ükskõik kelle haridusele kulutamine on tegelikult tasuvaim investeering, mida saad teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen näiteks ise ka ettevõtlusega, investeerimisega ja on ilusti pere jaoks ka aega. Meie perega investeerime ca70% sissetulekust. Samas saame käima reisimas, elame oma majas ja omame ka paari autot. Seega kõik ilusti tasakaalus ja saab ka investeerimisega tegeleda.

See on nüüd küll perekooli klassika. Ühest kanast tervele perele nädalaks söök ja jääb ülegi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinnisvara … ei devalveeru.

No ikka devalveerub küll, oleneb ajast ja kohast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Investeerimissõltuvus?