Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ipod nano

Postitas:
Kägu

On mõnel see jublakas. Paluksin nõu. Kui te selle itunesiga ühendate, kas teile tuleb sinna info ipodist, mis seeria see on, kui palju on salvestusruumi. Minul ei näita salvestusruumi, on ainult miinus selle koha peal ja ütleb, et ipodi programm seal sees on vist katki. Kas võibki täitsa uus jublakas kohe katki olla. Sain selle Applelt selle vahetuse kaudu. Vahetati need aastal 2006 ostetud ipodid uute vastu. Nüüd siis tuli uus ja katki. Ei tea, kuhu pöörduda ka.

Please wait...
Postitas:
delta

RE: Ipod nano

Natuke segane teemaalgatus, aga proovin vastata:

mul endal on Ipod Nano, osteud Applelt 2011 ja næitab salvestusruumi (kui palju kasutatud ja kui palju vaba).

Minul siiani toiminud hæsti (samuti eelmine), ent eelmine tøøtas hæsti ja olin rahul, aga oma hoolimatuse tøttu trenni tehes kukkus Ipod maha, asfaldile ja loomulikult klaaspaneel tuhandeks væikseks tykiks, mis tegi kasutamise vøimatuks. Minul seda esinduses v’lja ei vahetatud, kuna enda tekitatud viga ja ma ei olnud kindlustust ostnud sellele, soovitati yhe variandina vaid, et saadadvad tøøkotta minu kulul, aga ei garanteeri, et saavad selle klaasi vahetatud. Møttetult kalliks oleks læinud – ostsin uue.

Minu teada on garantii paar aastat ja vøiksid minna Apple kohalikku esindusse ja ræækida oma murest. Kindlasti on mingi lahendus ja kui on elektroonikas viga, siis on see nende vastutusel.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.