Esileht Väikelaps Isa kasvatab last või laps kasvatab isa ??

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Isa kasvatab last või laps kasvatab isa ??

Postitas:
Kägu

Teema siis ühest sugulasest ja tema 4a pojast, mees on üksikisa ja elab koos lapsega.
Isa lubab lapsel teha kõike mida laps tahab. Hommikul söögiks jäätis või saiakesed. Laps võib süüa korraga tahvli shokolaadi või 2-3 jäätist järjest.
Öösel läheb laps magama kell 23-24, kuigi peab tõusma juba enne 6. Siis imestatakse et laps ei saa kuidagi ülesse hommikul. Autosse ja lasteaeda tassitakse last süles, jah 4a last. Väheke imelik ju ??

Laps on täielik memmekas, nii kui tema ei saa mida tahab siis pistab kisama. Keegi ei tohi ilma loata tema mänguasju võtta ja katsuda.
Käisime hiljuti ühe teise lapse sünnipäeval ja selle isa laps istus koguaeg isa juures. Kui minu laps ja sünnipäeva laps jooksid ringi ja kiusaisid üksteist ning kisasid natuke kõvemini, siis see poiss jooksis voodi taha nutma ja ütles et läheme koju.
Kahjuks ei saa isa ka aru et teeb midagi valesti. Kui talle öelda siis see ei mõju.
Teises osas on ta väga kindel oma arvamusele. Kui räägime et pane lapsele soojemad riided ja anna normaalset toitu, siis ei kuulata. Laps sööb magusaid pudinguid, vorstikesi ja friikaid sisse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Isa kasvatab last või laps kasvatab isa ??

Ja mida Sa oma teemaga tahad? Kui tahad sugulast aidata, siis räägi temaga. Praegune on vaid klat¨ ja tagarääkimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma kirjutasin et rääkimine ei aita. Tahan kuulda teiste arvamust ja ka nõuandeid kuidas inimesele asja selgeks teha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk oleks abi, kui kingiksid talle mõne kasvatusalase raamatu. Mõni inimene lihtsalt ei kuula teisi (kuna on võtnud seisukoha, et ta ainuke tark) ja kasuks tuleb, kui ta ise avastab (raamatut lugedes), et nii on õige või tema teguviis on vale. Võibolla tal on ka raske kuulda seda mõne naise suust. Hoop eneseuhkusele. Võibolla oleks abi, kui mõni mees räägiks temaga või keegi kelle arvamus talle korda läheb. Osade meeste puhul lastekasvatuse alal suur arvamusliider on nende ema.
Lapsest on kahju, tal tulevikus kindlasti palju raskem 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil ka üks selline tuttav üksikisa. Aga ta on üleüldse suhtelislt vastuvõetamatute arusaamadega. Asi polegi selles, et ta on isa, naised on ka samasugused mõned. Kui talle midagi rääkida, siis ta vaatab nagu räägitaks miskit udujuttu talle ja tal on 1000 põhjendust, miks tema kasvatusmeetodid on õiged. Minu meelest ei ole sellistele üldse mõtet midagi rääkida. Ta on ju niii tark ja ei näe, et lapsele see ehk ei ole parim.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olgu ta siis üksikisa või üksikema – nad teevad oma elu lihtsamaks sellega, kui lubavad kõike ja on järeleandlikumad.

Ma ei ütle, et kõik üksikud nii teevad, kuid tutvusringkonnas on paar sellist juhust. Üks üksikema lubas tõesti kõike ja andis igakord mingi maiustuse kätte, kui endal oli vaja kas midagi teha või lihtsalt olla. Pärast oli tal üpris raske, kuid nüüd on laps koolis esimeses klassis ja polegi nii hull laps midagi 🙂 See jonni-vingu-periood on üle läinud.

Olen ise ka üksikema, kuid nii kergelt magusat ei saa ja uneaeg on ka 21-22 vahel. Mul lihtsalt on igapäev nii palju tegemist, et aeg lendab ja kui avastan, et kell nii palju, siis rutturuttu hambaid pesema ja tuttu.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Väikelaps Isa kasvatab last või laps kasvatab isa ??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.