Esileht Pereelu ja suhted Isa kohustused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Isa kohustused

Postitas:

Tere
Mis kohustused tulevad laste isale, kui soovib oma kaks alaealist last maha jätta, üks kooliealine, üks kohe kahe aastane ja kolmas sünnib kohe. Nimelt soovib mees, et me tema elust kaoks ja minema tema korterist koliks. Tema arvates ei pea ta lapsi toetama, kui alimendid ametlikult peal ja koos elame. Praegu ei ole ta lapsi rahaliselt toetanud, kuigi elame koos. Kõik lastega seonduvad kulud olen mina maksnud, suurema lapse trenn, kooliasjad, riided, kõik uue lapse sünniga seonduv, söök ja muud laste soovid. Ühesõnaga kõik on olnud minu muretseda. Kuna mees käib välismaal tööl siis, siis kodus olles kujutab ette, et kui ostab kappi piima ja vanemale lapsele mängiasja on kõik teinud ja tema peab meid üleval. Kuigi isegi söögi ostan meile kappi mina.
Ühesõnaga on minul ja lastel sellest elust kõrini ja tahaks rahulikult elada. Mis kohustused tulevad mehele , kui meid korterist välja ajab, üks laps kohe sündimas ja kaks väiksemat kuna ta nii väga seda soovib siis olen valmis minema aga see juures kasutaksin kõiki õigusi mis mul oleks võimalik.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.09 04:54; 10.09 09:26; 10.09 09:30; 10.09 09:37; 10.09 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega muud ei olegi, kui et saad nõuda elatiseraha. Vägisi hoolima või tegelema panna ei saa kahjuks. On teil kuhu minna?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elatise võid välja nõuda ka aasta tagantjärele, kui tõestad ära, et isa pole lapsi toetanud. Paraku tema korteris elamist võidakse selleks toetamiseks lugeda küll.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 06:55; 10.09 08:11; 10.09 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pole laste kasvatamisse kunagi panustanud, aga lapsed muudkui sünnivad riburadapidi…

+26
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katus on sul ja lastel pea kohal ja sa jultunud inimene väidad, et mees ei toeta sind. Kas korter oli mehele jumala kingitus? Mida sa inimene krutid? See ongi ju loogiline, et üks kannab eluasemega seotud kulud ja teine igapäevaseid väljaminekuid. Kas mehel välismaal ei ole kulu? prügikastis elab või?
Hea elu on sinust naisest teinud pimeda, aga head õigustepäeva sulle!

+6
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 07:59; 10.09 08:29; 10.09 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees oma lapsed lihtsalt kodust välja tõstab, siis see on ikka jõhker küll ja ma saan aru soovist seda kuidagi kompenseerida. Lihtsalt seaduse piires pole selleks eriti võimalust.

Normaalne inimene jätaks kas lapsed endale või aitaks neile uue elamise otsida, nt toetaks üürikat sissemaksuraha ja tagatise maksmisega.

Siin on olnud teemasid, kus eksmees ei taha naise korterist välja kolida, siis küll haugutakse naise kallal, et ju ta tegi sul remonti ja nii edasi. Aga need mehed peaks minema ilma lasteta ja see on neile palju lihtsam. Peatselt kolme lapsega emal on oluliselt keerulisem uut elamispinda leida.

Üks võimalus, muidugi, teemaalgataja, on kasutada sama nõksu, mis need lahkumast keelduvad mehed – ütled oma laste isale, et vabatahtlikult sa nii ei lähe, tal tuleb sind kas kohtuga välja tõsta või aidata sul uus elukoht leida ja kompenseerida sulle kolimise kulud.
Aga selle protsessiga võid sa kaotada rohkem kui võita.
Noh ja elatise kättesaamine läheb sul ka keeruliseks, kui ta töötab välismaal, nii et valmistu halbadeks aegadeks.

Aga tõsiselt, kes siin teemaalgataja kallal hauguvad – palun kujutage ette, et te ise ütleksite ühel hetkel oma väikeste laste isale, et võta lapsed ja kao mu korterist? Armastus on otsas, mine ja võta oma jõmpsikad? Teeksite seda, tõsiselt või? Mismoodi te seda meest praegu õigustada saate?

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 06:55; 10.09 08:11; 10.09 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katus on sul ja lastel pea kohal ja sa jultunud inimene väidad, et mees ei toeta sind

Kas need mehe lapsed ei olegi? Mis isa see on, kes oma lapsed lihtsalt välja viskab?

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 06:55; 10.09 08:11; 10.09 08:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tõsiselt, kes siin teemaalgataja kallal hauguvad – palun kujutage ette, et te ise ütleksite ühel hetkel oma väikeste laste isale, et võta lapsed ja kao mu korterist? Armastus on otsas, mine ja võta oma jõmpsikad? Teeksite seda, tõsiselt või? Mismoodi te seda meest praegu õigustada saate?

Järgmine sõel on kohal. Teretulemast.
Naine on rase ja vingub mehelt raha. No nii läbinäha teema. Ega niisama öelda, et head tüli ei tasu raisku lasta. Mis te tõesti arvate, et mees on hakanud naist ja lapsi ajaviiteks tänavale ajama? Ei iial. Arusaadav, et mees on pühapäeva õhtul laevale minnes tüli lõpuks olnud nii väsinud ja öelnud, et naise vingumine ajab teda hulluks ja mingu siis minema kui miski ei sobi. Tänavale minek on raseda naise enda ultimaatum ja kui mees ütleb, et mine siis, vot siis on kisa- vaadake, mida mees mulle teeb.
Kõikide muude nõudmiste lisaks, soovitan nõuda, et mees läheks ja ise kolmanda lapse sünnitaks.

+5
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 07:59; 10.09 08:29; 10.09 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru, et teemaalgataja elabki mehe korteris koos lastega, on mehelt ametlikult elatised välja nõudnud lastele, sest mees töötab välismaal ega ole pidevalt kodus olemas kulusid kandmas ning sellele vaatamata naaksub mehe kallal, kui too kodus viibib, et ta siis veelgi enam lisaks täiendavaid kulusid ei tee. Naisel endal on mehest kõrini ja otsib ise võimalust mehe juurest koos lastega minema minna, kuid tahab lisaks juba väljamõistetud elatistele veel midagi välja kaubelda. Antagu siin vaid hüva nõu, et mida ja kuidas ning kinnitatagu, et temal on selleks õigus ning mees on süüdi, kuivõrd ei ole see viimane uksematt, kellest naine võiks rahulikult üle trampida ja julgeb midagi vastu kobiseda.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tõsiselt, kes siin teemaalgataja kallal hauguvad – palun kujutage ette, et te ise ütleksite ühel hetkel oma väikeste laste isale, et võta lapsed ja kao mu korterist? Armastus on otsas, mine ja võta oma jõmpsikad? Teeksite seda, tõsiselt või? Mismoodi te seda meest praegu õigustada saate?

Järgmine sõel on kohal. Teretulemast.

Naine on rase ja vingub mehelt raha. No nii läbinäha teema. Ega niisama öelda, et head tüli ei tasu raisku lasta. Mis te tõesti arvate, et mees on hakanud naist ja lapsi ajaviiteks tänavale ajama? Ei iial. Arusaadav, et mees on pühapäeva õhtul laevale minnes tüli lõpuks olnud nii väsinud ja öelnud, et naise vingumine ajab teda hulluks ja mingu siis minema kui miski ei sobi. Tänavale minek on raseda naise enda ultimaatum ja kui mees ütleb, et mine siis, vot siis on kisa- vaadake, mida mees mulle teeb.

Kõikide muude nõudmiste lisaks, soovitan nõuda, et mees läheks ja ise kolmanda lapse sünnitaks.

Ise oled see mees või kust sa nii hästi tead?

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 08:36; 10.09 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ise lambist ütles sulle, et kaduge mu elamisest minema? Või kuidas see tuli? Kas ta on alati majandamisest eemale hoidnud? Või kuidas te siiani majandanud olete üldse? Kes maksab mis asjad ja kulud. Kuidas ta lastega suhtleb.
Sellise kirja põhjal loeb välja seda, et mees ei salli oma naist ja lapsi, teenib välismaal, aga raha majajapidamisse ja pereellu ei panusta, ostab vaid piima ja ühe mänguasja ühele lapsele, kui kodus käib.

Tema arvates ei pea ta lapsi toetama, kui alimendid ametlikult peal ja koos elame

See lause on mulle segane, mis see täpselt tähendab. Kas seda, et ta maksab juba elatist sulle, kuigi elate koos?
Mida ta ütles, kui lapsi tegi, teil ju suur pere?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 08:38; 10.09 09:39; 10.09 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel tekib siis kohustus maksta lastele elatist.
Aga muidu on meil näiteks täiesti toimivas pereelus niimoodi kujunenud, et mina maksan kõik lastega seotud kulud, mees eluaseme- ja autokulud. Toidu ostan samuti suuremalt jaolt mina. Mul pole pähegi tulnud viriseda, et mees lapsi rahaliselt ei toeta ja ma usun, et laias laastus panustame mõlemad umbes sama palju.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 08:55; 10.09 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimelt soovib mees, et me tema elust kaoks ja minema tema korterist koliks.

Ühesõnaga on minul ja lastel sellest elust kõrini ja tahaks rahulikult elada. Mis kohustused tulevad mehele

Kes nüüd siiski lahku minna soovib – sina või mees? Kui sul ei ole muid muresid peale rahaprobleemide, siis vormista ametlikult elatisenõue. Sa ei pea selleks väljagi kolima, aga arvesta siis, et elatise määramisel võidakse arvestada sellega, et elad mehe korteris ja eluaseme (üüri, laenu) peale sul ei kulu väga.
Kui see aitab, et enam mehe kallal ei vingu, siis äkki mees lubab teil jäädagi.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 09:08; 10.09 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ise lambist ütles sulle, et kaduge mu elamisest minema? Või kuidas see tuli? Kas ta on alati majandamisest eemale hoidnud? Või kuidas te siiani majandanud olete üldse? Kes maksab mis asjad ja kulud. Kuidas ta lastega suhtleb.

Sellise kirja põhjal loeb välja seda, et mees ei salli oma naist ja lapsi, teenib välismaal, aga raha majajapidamisse ja pereellu ei panusta, ostab vaid piima ja ühe mänguasja ühele lapsele, kui kodus käib.

Tema arvates ei pea ta lapsi toetama, kui alimendid ametlikult peal ja koos elame

See lause on mulle segane, mis see täpselt tähendab. Kas seda, et ta maksab juba elatist sulle, kuigi elate koos?

Mida ta ütles, kui lapsi tegi, teil ju suur pere?

Mehe arvates ei pea ta laste kulude jne jaoks raha andma, kuna ta ei ole ju kohustatud, sest alimendid ei ole ametlikult peale andnud. Ega ma ei vingugi, augustis olid suured välja minekud, koolitarbed, kooliriided suuremale lapsele, väiksemale sügisriided ja sündivale beebile kõik mis vajalik apteegi tarvetest turvahällini välja, kõik need asjad ostsin lastele mina. Mees maksab vaid korteri kommunaalmakseid, laene ei ole. Ja siis veel oma autoga seonduvad kulud. Meil autot ei ole, sest võin tema arust jala käia. Sest teised saavad ju hakkama ilma autota. Kuna kool asub kodust 4km kaugusel siis on mul siiski autot vaja,sest rasedana ja väikselapse ja koolilapsega jala hommikul kodust minema hakata on raske, selleks on mul ajutine auto kasutada kuni mees siis koju jõuab siis liigume tema autoga. Tema arvates peaksin mina autot ka remontima kui sõita tahan,sest kohe kui olen sõitnud siis tema arvates sõidan kõik autod katki. Ühesõnaga mehe arvates ei pea ta laste jaoks raha andma, isegi kui koos elame kui alimendid pole ametlikult peal, enne ei saa sentigi. Lastele ostabki vaid headparemat kodus olles ja mänguasju, neid asju jaksan ma oma rahadega ka osta.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.09 04:54; 10.09 09:26; 10.09 09:30; 10.09 09:37; 10.09 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps oli tema soov. Mina kahtlesin, sest ütlesin talle, et pead mind toetada,sest üksi ma hakkama ei saa. Lubas pere jaoks siis kõik teha, suurema elamise, ühe auto lisaks, sest lastega kooli, arsti juurde jne vaja mul üksi käia. Nüüd saadab pikalt saa ise hakkama, teda ei huvita. Sest lubadusi täita ei suutnud, saagu me nüüd ise hakkama või koligu minema

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.09 04:54; 10.09 09:26; 10.09 09:30; 10.09 09:37; 10.09 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja selleks küsingi, kui olen valmis minema kolima, siis mis kohustused tekivad mehel? Sest tema ei pea ju lastele sentigi andma.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.09 04:54; 10.09 09:26; 10.09 09:30; 10.09 09:37; 10.09 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida ta selle kohta siis ütleb, et ta enne ju lubas perekonda toetada? Millest selline käitumine tuli või on see alati nii olnud.
Mulle jäi silma sinu jutust, et mida lastele ostsid natuke üks asi, mis ehk minu viga vaid. Et ostsid asju ja palju kohe. Keskmine laps on nii väike, kas temast siis turvahälli ja muud kraami, riided, jms väiksemale alles ei jäänud? Et kas ostsid kõik uued või oled ka taaskasutuse pooldaja, eriti lastele?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 08:38; 10.09 09:39; 10.09 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katus on sul ja lastel pea kohal ja sa jultunud inimene väidad, et mees ei toeta sind. Kas korter oli mehele jumala kingitus? Mida sa inimene krutid? See ongi ju loogiline, et üks kannab eluasemega seotud kulud ja teine igapäevaseid väljaminekuid. Kas mehel välismaal ei ole kulu? prügikastis elab või?

Hea elu on sinust naisest teinud pimeda, aga head õigustepäeva sulle!

Kusjuures võib nii öelda küll, sest korteri ostsid tema ema ja isa talle. Sellest

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.09 04:54; 10.09 09:26; 10.09 09:30; 10.09 09:37; 10.09 09:45;
To report this post you need to login first.

lihtsalt ja juriidiliselt – mehe kohustuseks jääb elatis kolmele lapsele, ning lisaks elatis sulle ka.
Soovitaks leida mingi vahekoht (vanemate juures?), kus elada lastega seni kuni uus elamine leitud, elatis kenasti igakuiselt laekub jne. Emapalga ja lapsetoetustega saate ilmselt kenasti hakkama, aga mingi puhver peab olema, juhuks kui elatis tõesti ei laeku.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps oli tema soov. Mina kahtlesin, sest ütlesin talle, et pead mind toetada,sest üksi ma hakkama ei saa. Lubas pere jaoks siis kõik teha, suurema elamise, ühe auto lisaks, sest lastega kooli, arsti juurde jne vaja mul üksi käia. Nüüd saadab pikalt saa ise hakkama, teda ei huvita. Sest lubadusi täita ei suutnud, saagu me nüüd ise hakkama või koligu minema

Appi

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 07:59; 10.09 08:29; 10.09 09:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolmas laps oli tema soov. Mina kahtlesin, sest ütlesin talle, et pead mind toetada,sest üksi ma hakkama ei saa. Lubas pere jaoks siis kõik teha, suurema elamise, ühe auto lisaks, sest lastega kooli, arsti juurde jne vaja mul üksi käia. Nüüd saadab pikalt saa ise hakkama, teda ei huvita. Sest lubadusi täita ei suutnud, saagu me nüüd ise hakkama või koligu minema

Jeerum, kolmas eesti möllab jälle, kolm korda sama reha otsa. Kas sa oled kolmeaastane, et sind niimoodi kommiga ära saab petta?? Endal pead ei ole otsas? Et kui mees aga tahab, nii laps tulemas, täiesti vastutustundetult. Mees sul ka muidugi paras sooda, aga ausalt, loll saab kirikus ka peksa, öeldakse selle peale. Ja siit siis tulevadki need kuuelapselised naised, kellel oma lastega kuskile minna pole, sest endal pole hinge taga midagi, aga muudkui toodetakse juurde. Kvaliteet on ka oluline, mitteainult kvantiteet!

Nüüd aga nõua mehelt elatis lastele välja ja kui kolmas sündinud, siis ka endale, sest ega sa veel tööle ei saa minna. Otsid uue elukoha, õnneks kolme lapsega saad juba rohkem abi riigi poolt, selle, emapalga ja elatise abil on sul võimalik ka üürikorter saada.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 08:36; 10.09 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest lubadusi täita ei suutnud, saagu me nüüd ise hakkama või koligu minema

Mis lubadusi? Sina ju täitsid lubadusi ja said hurraaga kolmanda lapse?
Nonii, kuna korter on nii ehk naa mehe oma, siis tuleb teil minna, mehele jääb elatise maksmise kohustus (annad sisse kui kolmas laps on sündinud, tagasiulatuvalt, elatise hagi on tasuta ja saab ka kiirkorras taotleda. Lisaks on mehel sinu ülalpidamise kohustus kuni oled töövõimetu, samas saad edasi sama vanemahüvitist mis enne ja suure pere toetust, niiet pole nagu paljas kui püksinööp ikka). Kui tahad ja suudad tõestada, et tema lapsi pole toetanud, siis tagasiulatuvalt max aasta. Samas on tema korteris elamine ja kui tema maksab kommunaalid ikka toetamine küll, paljud pered elavad nii- mees maksab elamise kulud, naine söögi ja laste asjad. Sul on kolm väikese vahega last, mida sul sellele kolmandale vaja osta on, mida suurematest alles pole? Mul kolmandale ei läinud muud kui mähkmeid, sest voodid-turvahällid jne olid olemas, no peaaegu nii.
Ma arvan, et teema on liba, “naine nõuab kohtus alimente”- kirjaoskamatut ja töötut ja opakat meest mänginud teemaalgataja kehastus ümber sama opakakas naispooleks ja nalja jätkub jälle mõneks päevaks. Mitte et ma ei usuks, et nii heausklikke ja oma kohustustest ning õigustest lapsevanemana õndsas teadmatuses elavaid naisi ei oleks, aga kurb lugeda, kui kolme lapse ema nii uhhuu oleks…
No “pane siis alimendid kohe peale”, kui mees muidu keeldub maksmast, küll kohus arutab, kas ja kuipalju keegi panustab ja peab panustama.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ise lambist ütles sulle, et kaduge mu elamisest minema? Või kuidas see tuli? Kas ta on alati majandamisest eemale hoidnud? Või kuidas te siiani majandanud olete üldse? Kes maksab mis asjad ja kulud. Kuidas ta lastega suhtleb.

Sellise kirja põhjal loeb välja seda, et mees ei salli oma naist ja lapsi, teenib välismaal, aga raha majajapidamisse ja pereellu ei panusta, ostab vaid piima ja ühe mänguasja ühele lapsele, kui kodus käib.

Tema arvates ei pea ta lapsi toetama, kui alimendid ametlikult peal ja koos elame

See lause on mulle segane, mis see täpselt tähendab. Kas seda, et ta maksab juba elatist sulle, kuigi elate koos?

Mida ta ütles, kui lapsi tegi, teil ju suur pere?

Mehe arvates ei pea ta laste kulude jne jaoks raha andma, kuna ta ei ole ju kohustatud, sest alimendid ei ole ametlikult peale andnud. Ega ma ei vingugi, augustis olid suured välja minekud, koolitarbed, kooliriided suuremale lapsele, väiksemale sügisriided ja sündivale beebile kõik mis vajalik apteegi tarvetest turvahällini välja, kõik need asjad ostsin lastele mina. Mees maksab vaid korteri kommunaalmakseid, laene ei ole. Ja siis veel oma autoga seonduvad kulud. Meil autot ei ole, sest võin tema arust jala käia. Sest teised saavad ju hakkama ilma autota. Kuna kool asub kodust 4km kaugusel siis on mul siiski autot vaja,sest rasedana ja väikselapse ja koolilapsega jala hommikul kodust minema hakata on raske, selleks on mul ajutine auto kasutada kuni mees siis koju jõuab siis liigume tema autoga. Tema arvates peaksin mina autot ka remontima kui sõita tahan,sest kohe kui olen sõitnud siis tema arvates sõidan kõik autod katki. Ühesõnaga mehe arvates ei pea ta laste jaoks raha andma, isegi kui koos elame kui alimendid pole ametlikult peal, enne ei saa sentigi. Lastele ostabki vaid headparemat kodus olles ja mänguasju, neid asju jaksan ma oma rahadega ka osta.

Mees pakub eluaset ja tasub kommunaalid. Tema on oma osa LASTE ees rohkem ja küll täitnud.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa, teemaalgataja, saad sellise mehega KOLM!!! last? Ma saan aru, et üks laps võib tulla ka kogemata, või eelneva isakogemuseta mehe puhul võib alles lapsesaamine tema tegeliku palge välja tuua. Aga KOLM??
See ei ole retooriline küsimus. Ma tõesti tahaks teada, mis toimub selliste naiste peades, kes selliste meestega saavad järjest mitu last. Ja siis veel on nördinud, et isa ei kasvata ega toeta rahaliselt.
Ma saaks täiesti aru, kui naine on kole nagu sookoll, 35+ vana ja (peaaegu) süütu, ning siis satub selline macho kalevipoeg ette, et kasutad teda lihtsalt spermadoonorina lapse saamiseks, sest bioloogiline kell tiksub ja paremaid isakandidaate pole võtta. Aga siis ongi ju tegemist puhtalt spermadoonorlusega ja spermadoonoritelt ju ei oodata elatist ega abi laste kasvatamisel.
Ja see sõna on ELATIS! Alimendid oli kasutusel nõukogude ajal, sellest on möödas üle veerand sajandi. Katsuge juba meelde jätta, see sõna on ELATIS!

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu välja tuleb, on mees katnud eluaseme kulud. Meie peres kulub sellele (+ auto) laias laastus sama palju kui toidule jm esmatarvetele kuus. Ei oskaks rohkem mehelt küsida.

Raske uskuda, et see on päris teema, aga tunneks siiski huvi, mis puudutab beebile vajalikke asju, mida siis mees ütles selle peale, kui naine andis teada, et nüüd vaja turvahälli, vankrit jne Ütleski selge sõnaga, et pole tema asi peale eelnevaid lubadusi? Päevapealt oli kahest olemasolevast lapsest ja sündivast beebist ükskõik?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 09:08; 10.09 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su mees oli algusest peale sellise suhtumisega (kaduge välja mu majast..)või tekkis see muutus mingil ajal? Või on see probleem tekkinud mingi viimase aja ühe kahe tüli tulemusena. Või on ta välismaal muutunud mingi mõjutaja abil( uus tuttav, teine naine, uued sõbrad jn).
Meie siin muudkui oletame.
Veelkord küsin, et kas sa tõesti ostsid kõik uued asjad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.09 08:38; 10.09 09:39; 10.09 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti kohutav mees. Lisaks kommunaalidele oleks normaalne 1000.-/kuus perele majandamiskuludeks jätta.
Kuhu ta selle raha paneb siis, kui perele midagi ei panusta? Sada eurot kamba peale on kõva panustamine küll. Täielik jobu.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.09 12:57; 10.09 15:39; 10.09 17:05; 10.09 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu ta selle raha paneb siis, kui perele midagi ei panusta? Sada eurot kamba peale on kõva panustamine küll. Täielik jobu.

Kõik lapsed ei pruugi olla tema omad.
See teemaalgataja on selleks piisav ossitar küll.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 13:11; 10.09 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolige minema. Kolmele lapsele elatist maksta on tunduvalt kallim kui neid laenuta korteris ülal pidada ja tagada lihtsalt söögi-riiete raha. On need lapsed üldse kõik tema omad? Natuke veider tundub selline pereelu mulle endale, kui reaalne ühine majapidamine puudub, aga eks issanda loomaaed on kirju.

Muidugi on ka variant mehega hakata vägikaigast vedama ja mitte välja kolida ja öelda, et peab välja viskama. Kui need lapsed on tema omad ja ta soovib sind koos lastega välja visata, sisi saab see üks huvitav asi olema, kuidas olukord laheneb – st ta peaks saama kohtu kaudu väljatõstmisõiguse oma alaealiste laste suhtes…oleks huvitav. Lastest ainult kahju selles tülis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd aga nõua mehelt elatis lastele välja ja kui kolmas sündinud, siis ka endale, sest ega sa veel tööle ei saa minna. Otsid uue elukoha, õnneks kolme lapsega saad juba rohkem abi riigi poolt, selle, emapalga ja elatise abil on sul võimalik ka üürikorter saada.

mis elatist emale, kui ema saab vanemahüvitist? nalja teed? emal ju sissetulek olemas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Isa kohustused