Esileht Pereelu ja suhted Pereisa välismaal tööl olek, kui peres väiksed lapsed.

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Pereisa välismaal tööl olek, kui peres väiksed lapsed.

Postitas:

Selline asi püsima ei jää, isa võõrdub perest ja hakkab mujal elama oma elu – see on paratamatu. Ja teie elate kodus oma elu.

ei pruugi võõrduda, võib ka hakata peret hoopis kõrgemalt hindama https://ekspress.delfi.ee/elu/kalevipoja-kojutulek?id=87680029

kõik oleneb konkreetsetest inimestest

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 19:43; 26.10 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ma ei kujutaks ettegi, et mu abikaasa iga päev kodus on, nii tekivadki nääklemised, tülid, üksteise iseenesest mõistetavana võtmine”

Ilmselt ei peaks olema jah sellise inimesega koos. Ja kõik naised on 100% kindlad, et mehel pole teises riigis uut naist. Enamasti on paraku.

Aga kui ollakse koguaeg ninapidi koos, tekivadki tülid ja pinged – tuttavate puhul seda liigagi palju nähtud.

Mina oma viimast eriarvamust mehega ei mäletagi, oli teine vist ca 5 aastat tagasi. Tülidest ei tea me midagi. Kirjutasin ju, et oleme mehega nagu äsjaarmunud ja seda juba 8 aastat. Miks ma ei peaks siis sellise inimesega koos olema, kui me õnnelikud oleme?

Ja ära näe iga puu taga tonti, mu mehel ei ole Norras pruuti. Ühesõnaga, lepi sellega, et mõnel võib ka hästi minna, kõik mehed siin maamunal ei olegi sead ja tõprad, eks ????

Kui sul tekiks muidu oma mehega kogu aeg nääklemised ja tülid, siis te pole inimesed, kes omavahel sobiks. Me töötame mehega ühes ettevõttes ja mõlemad kodukontorist, nii et me oleme põhimõtteliselt kogu aeg koos. Tülisid ei ole.
Kahju, et sulle tuttavad lähisuhted kõik nii vildakad on, et näed ainsa võimalusena mehega valdavalt erinevates riikides elamist. Igapäevaselt koos elavatel paaridel, kui nad tõesti teineteisega sobivad, tegelikult siiski ei ole normiks tülid.

Mul on vanade klassikaaslaste seas paar tuttavat naist, kellel mehed ka juba aastaid välismaal, ja nemad ka kiidavad, et küll neil on väga hea ja tugev suhe tänu sellele. Kahju on lugeda, et inimesi peab lahutama sadu või tuhandeid kilomeetreid selleks, et suhe püsiks. Tugevusest siinkohal siiski rääkida ei maksa.

Ja ainus inimene, kes saab kindel olla, kas su mehel on armuke või ei ole, on su mees. Sina võid uskuda ja loota, teada sa seda siiski kuidagi ei saa.
Nii julgeid väiteid ei teeks ma isegi enda mehe kohta, kuigi ma nii vaadates tõesti ei näe võimalust, kuidas tal saaks olla. Aga inimesed võivad vajadusel olla väga leidlikud.
Ammugi on lihtne pidada armukest juhul, kui naine on suisa teises riigis.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Pereelu ja suhted Pereisa välismaal tööl olek, kui peres väiksed lapsed.