Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Isa

Postitas:
Kägu

Mida tähendab teie jaoks sõna “isa”?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

+23
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Turvalisus, täpsus, huumorimeel. Töötas väga vastutaval kohal (mitte mingis parteiliinis, vaid ettevõtte juhina),  aga tööd koju ei toonud v.a. kui arutas emaga mõnda teemat, mis haakus erialaga (ema oli raamatupidaja). Suviti maakodus ajas meid hommikuti metsajooksule, tegi väga hästi süüa, tundis mõnu, et sai oma käega ehitada. Ema käis maalt tööl, et saaksime 2 kuud maal olla (kuu emaga ja kuu isaga).

 

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eeskuju ja turvaisik, keegi, kes kaitseb ja hoiab ja juhendab. Õpetab elutõdesid ja julgustab kukkumiste järel püsti tõusma.

Minul kahjuks ei ole kunagi isa olnud ja see on arengut väga tugevalt mõjutanud. Olen alati kadestanud neid inimesi, kellel on isa, vahet pole, kas ta on bioloogiline- või kasuisa, elab emaga koos või eraldi. Tõeline isa on suur väärtus.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Unustasid öelda, et peab olema härrasmees

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Unustasid öelda, et peab olema härrasmees

Ei maksa nüüd tühjast kohast ka ülbitseda ja iroonitseda. Härrasmehelikkus on tema juures nii kõikehõlmav omadus (nagu sinu puhul vist rumaluse ja õeluse kokteil), et seda ei saa eales liialt rõhutada.

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui olin laps, tähendas isa minu jaoks liitlast, tasakaalustajat ema kohati liigse korralikkuse ja süsteemsuse kõrval, isa oli lõbus, optimistlik, viskas vimkat, võttis asju kergelt. Tõsiste murede ja küsimustega läksime aga alati pigem ema juurde. Kui ema ja isa vaidlesid – nad peaaegu kunagi ei tülitsenud, vaid olid ja on siiani väga ühtne paar, aga vaidlesid vahel küll – olime kuni hilisteismelise-eani õega alati isa poolt. Praegu tunduvad ema seisukohad arusaadavamad: tema tahtis stabiilsust, enne plaanid läbi mõelda, igaks juhuks arvestada ka variant b, c ja d-ga, kontrollida ja siis veel üle kontrollida, kas nii või naa ikka saab. Isa oli selline, et mis seal ikka, hakkame otsast pihta ja küll siis näeb, kuhu välja jõuame! Huvitaval kombel tagaski see isa alustamistuhin ja ema ülepaanitsemine selle, et enamik plaane (pikad reisid, majaehitus, suvekodu ost ja ehitus jne) saigi tehtud (ja seejuures väga hästi tehtud!) neil – isa lihtsalt hakkas pihta ja küll ema siis mõtles, kuidas see projekt realistlikult lõpule viia. Meie mehega näiteks ei tasakaalusta teineteist üldse nii hästi kui mu vanemad, oleme mõlemad pigem alalhoidlikud ja kaalujad, isal oleks (ema manitsuste ja muretsemise saatel) mitmed meie soiku jäänud plaanid juba ammu õhinapõhiselt realiseeritud. Aga selline oli minu isa. Mu lase isa on hoopis teistsugune. Ja ei oskaks lapse seisukohast kumbagi teisele eelistada.

Sõna isa – ma arvan, et isad võivadki olla nii tohutult erinevad, aga neil peab olema olemas armastamisvõime. Ja armastus ei tähenda üksnes ebamäärast tunnet isa südames, vaid peab ikka lapsele välja ka paistma. Sagedamini, kui ainult isadepäeval.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna “isa” on minu jaoks üldmõiste, mis tähistab meessoost lapsevanemat.

Millisena ma isa ette kujutan, oleneb sellest, kelle peale mõtlen. Isad on erinevad, ei ole olemas mingit isaetaloni, millele kõik isad vastaksid.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tähendab “isa” mõttetut kuju. Kodus pilt oli aga häält üldse mitte. Täitsa 0.
Õiget isa kasvatuse mõttes mul ei ole olnud ja ei oska seda ka igatseda/tahta.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõna isa – ma arvan, et isad võivadki olla nii tohutult erinevad, aga neil peab olema olemas armastamisvõime. Ja armastus ei tähenda üksnes ebamäärast tunnet isa südames, vaid peab ikka lapsele välja ka paistma.

See on väga õigesti öeldud. Minu abikaasa on väga vähese jutuga mees ja mingeid komplimente ja armastuse avaldusi temalt ei kuule. Minul ei ole sellest midagi, aga tütar, kes nüüdseks on juba täiealine, on siiani õnnetu, et isa pole teda üldse kiitnud (ei kenat välimust näiteks kooli lõpetamisel, ei ilusti joonistatud pilti jne) ega mingit tunnustust avaldanud. Ega seda ei tule ka, sest ta lihtsalt ei tee seda. Ta nagu häbeneks midagi ilusat või kiitvat öelda ja on lihtsalt vait või ütleb – ahah või ja-jah.

Muidugi on mul ka sellest väga kahju, aga no sellise mehe ma valisin, üle 20 aasta abielu ka selja taga, kaks last valmis teinud, mis siin enam kurta või muuta. Ehk saab tütar endale mehe, kes teda ja nende tulevasi lapsi( kui muidugi tulevad) kiidab ja tunnustab, sest see on tegelikult elus väga oluline- öelda teistele, kui on midagi ilusti või hästi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigest saan aru, aga kuidas paeltega kingad aitavad parem isa olla kui need, kellel on “lapatsiga” kingad, ei saa.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigest saan aru, aga kuidas paeltega kingad aitavad parem isa olla kui need, kellel on “lapatsiga” kingad, ei saa.

Paeltega kingadedega mehed on härrasmehed.

Tegelikult jäin selle härrasmehe jutu üle mõtlema. Nooremana ei oska seda väga märgata/hinnata. Nüüd 50 aastaselt ootan meestelt rohkem härrasmehelikkust ja ka oma isa puhul, kellel on ka palju miinuseid, jäävad + poolele härrasmehelikud omadused.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tähendab see sõna hooldekoduarveid.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isa on mulle olnud inimene, kes on mind üles kasvatanud ja minu jaoks tõepoolest olemas olnud. siiamaani on inimene, kes on toetav ja armastav ka siis, kui ta pole minuga ühel nõul ja ma ei ole tema arvates õigeid valikuid teinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõprast litsmees.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõprast litsmees

Kurb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Hull härrasmees küll, kes jättis ema maha. Kinga jutt on veidi haiglane juba.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alkoholihais, köögi laua taga tiksuv purjus mees, kainena vihkab kõike- välismaalasi, homosid, loomi ja eriti laste mängu ja naeru, purjus peaga vahepeal tahab juttu rääkida ja teeb koerale pai. Mingeid “meestetöid” mulle õpetada ei viitsi, garaaži tema juurde minna ei tohi. Seisab traditsioonilise pere eest, samas kogu vastutus pere finantsilise ja muu toimimise eest on ema õlgadele lükatud, aeg-ajalt on isa kuude kaupa töötu. Sünnipäeva kingituste eest ei muretse, oma vanematel ega lastel külas ei käi, kui just keegi teine teda kohale ei vii. Lapselastega ei räägi, ainult riidleb kui nad jooksevad või liiga kõva häält teevad. Aga õnneks huvitub ta poliitikast ja hoolitseb selle eest, et ükski moslem siia ta lapselapsi vägistama ei pääseks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Pärast selle postituse läbilugemist ei kasuta ma ilmselt vähemalt 10 aastat sõna ‘härrasmees’

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole oma teadlikust elust päevagi isaga koos elanud. Lapsepõlvest on üksikud mälestused isaga koos tegutsemisest. Isaga käisime ka kahekesi reisil. Aga alati, kui isa külla tuli, olin väga õnnelik. Siis oli periood, kus temast räägiti meie kodus halvasti ja mina alati kaitsesin teda. Mulle tundus isa alati hea, ema aga kuri. Isa oli kunstiinimene ja naistemees kuni kõrge vanuseni, ema aga täielik materjalist.
Isaga seostub mulle kõige raskem olukord minu elus. Sõitsin oma perega haigla poole ja mõttes korrutasin, et ma ei taha minna. Isa oli suremas ja mina kirjutasin alla paberitele, et teda enam ei opereerita. Selleks ajaks oli isa minu jaoks võõras. Seisin voodi ääres ja ei osanud midagi öelda. Ta ainult vaatas ja ootas surma. Rääkida ei suutnud. Suri 2 nädalat hiljem 80-aastaselt. Maiset vara temast maha ei jäänud. Tal polnud hinge taga midagi, ainult tema kuulsus vastavas ringkonnas. Ma pole kordagi temast puudust tundnud. Samas ma olen ainus lastest, kes tema haual käib. Sest keegi peab ju käima.

Ja nüüd ma vaatan oma abikaasat. Mees, kes on samuti ilma isata üleskasvanud. Neil peres oli vähemalt kasuisa. Mingeid sooje suhteid polnud isegi emaga. Ei tea ka tema, kuidas olla hea isa oma lastele. Teismelised ei teinud temast väljagi isadepäeval. Mina soovisin kohe hommikul õnne ja rääkisin koogi küpsetamisest lastele. Andsin mõista, aga lapsed ei soovinud õnne. Ainult 5-aastane rippus issil kaelas, rääkis armastusest ja joonistas kohe kaardi issile. Kuidagi kurb. Ometigi isa tegeleb lastega, ei joo, ei peksa, aga on karm, näägutab palju, ei kiida kunagi, ei kallista, ei ütle ühtegi head sõna. Ja samaga vastavad ka lapsed. Isa on ainult selleks, et saaks temalt aina kallemaid asju. Hea oleks, kui isa kuskil kaugel töötaks ja käiks võimalikult harva kodus ja tooks häid asju.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas.

Ma ei arvanud, et siin 70-aastaseid liigub.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Hull härrasmees küll, kes jättis ema maha. Kinga jutt on veidi haiglane juba.

ma mõtlesin ka selle lause peale. aga tõepoolest – pigem lahkuda väärikalt naise juurest, kes iga päev alandab sind näägutamisega kui et laskuda sama madalale.

paari oma tuttava pere pealt näen ka, et mees peaks suhte lõpetama, mitte naisega vastastikku ära panema ja tüli üles kiskuma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jättis ema maha, aga vähemalt kingad pole lapatsiga. Ikkagi härrasmees!

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Hull härrasmees küll, kes jättis ema maha. Kinga jutt on veidi haiglane juba.

ma mõtlesin ka selle lause peale. aga tõepoolest – pigem lahkuda väärikalt naise juurest, kes iga päev alandab sind näägutamisega kui et laskuda sama madalale.

paari oma tuttava pere pealt näen ka, et mees peaks suhte lõpetama, mitte naisega vastastikku ära panema ja tüli üles kiskuma.

Aga äkki õige härrasmees kannatab hambad ristis?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jättis ema maha, aga vähemalt kingad pole lapatsiga. Ikkagi härrasmees!

Jah, kui sa tapad inimese või tüssad maksuametit või müüd salajast infot võõrriigi luurele, siis ei saa see ju ometi olla nii hull kui ema mahajätmine ometigi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jättis ema maha, aga vähemalt kingad pole lapatsiga. Ikkagi härrasmees!

Jah, kui sa tapad inimese või tüssad maksuametit või müüd salajast infot võõrriigi luurele, siis ei saa see ju ometi olla nii hull kui ema mahajätmine ometigi.

Ei viitsi siin eriti diskuteerida selle üle, mis on suurem patt. Lihtsalt see härrasmehe jutt oli siin üsna imal ja tüütu ning jutt kingadest juba tõesti napakuse valdkonda kuuluv.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei viitsi siin eriti diskuteerida selle üle, mis on suurem patt. Lihtsalt see härrasmehe jutt oli siin üsna imal ja tüütu ning jutt kingadest juba tõesti napakuse valdkonda kuuluv.

Paljude naiste esimene kriteerium mehe juures ongi tema kingad ja käekell.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd 50 aastaselt ootan meestelt rohkem härrasmehelikkust

Eks sa võid ju oodata, aga nüüd on juba hilja. Kes sinu pärast üldse enam tõmblema hakkab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jättis ema maha, aga vähemalt kingad pole lapatsiga. Ikkagi härrasmees!

Jaa, aga ema oligi ju paha, üritas kasvatada ja rabas tööd teha, et söök oleks laual. Aga härrasmees lahkus väärikalt armukese juurde ja ilmutas ennast sobival hetkel. Oi kui palju selliseid lapsi olen näinud, kes teevad maha mahajäetud ema, kes olevat olnud kurb ja kibestunud, samas idealiseerivad liiderdajast isa, kes ema närvid ära sõi ja lõpuks uue naise sabas jalga lasi. Lapsed aga ootavad ja ootavad, millal issi ikka tuleb ja paha emme on süüdi, et issil oli parematki teha. Ühel sõbrannal süüdistab täiskasvanud laps ema, et tal ei olnud iialgi lapse jaoks aega. Ei olnud jah, sest üritas raha teenida, et lapsel oleks kõik olemas. Lapse isa ei toetanud ühegi sendiga kogu lapse kasvamise ajal, nägu ka ei näidanud, aga nüüd on maailma parim issi, sest kui laps sai 20, ujus välja ja kinkis lapsele korteri. Nüüd on issi hea ja emme halb, kuigi ema on 20 aasta jooksul kolme korteri raha lapsele kulutanud ilma igasuguse abita. Aga mis sellest, õiendas ju ka, et vaja tuba koristada, koolitükke teha jne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks sa võid ju oodata, aga nüüd on juba hilja. Kes sinu pärast üldse enam tõmblema hakkab.

Mina olen 50 ja minu pärast tõmblevad ka 15 aastat nooremad 😀

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )