Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Isa

Postitas:
Kägu

Eks sa võid ju oodata, aga nüüd on juba hilja. Kes sinu pärast üldse enam tõmblema hakkab.

Mina olen 50 ja minu pärast tõmblevad ka 15 aastat nooremad ????

Maski all paistan isegi noorem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maski all paistan isegi noorem.

Maski?

Ma olen terve elu ikka ilma maskita inimestega suhelnud. Kui sa nii kole oled, siis peadki hoidma maski näos väljaspool kodu.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maski all paistan isegi noorem.

Maski?

Ma olen terve elu ikka ilma maskita inimestega suhelnud. Kui sa nii kole oled, siis peadki hoidma maski näos väljaspool kodu.

Üle poole elust on möödas. 70sena ei löö sulle keegi külge, kui just rahamaias aafriklasest prints pole. Perverssne emaga keppida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle poole elust on möödas. 70sena ei löö sulle keegi külge, kui just rahamaias aafriklasest prints pole. Perverssne emaga keppida.

Polegi vaja, valisin parima 10+ noorema mehe välja ja oleme koos.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle poole elust on möödas. 70sena ei löö sulle keegi külge, kui just rahamaias aafriklasest prints pole. Perverssne emaga keppida.

Polegi vaja, valisin parima 10+ noorema mehe välja ja oleme koos.

10+ on normaalne. Kui on hea mees, hooldab, peseb, söödab sind tulevikus. Enne ei saa öelda, kas oli parim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10+ on normaalne. Kui on hea mees, hooldab, peseb, söödab sind tulevikus. Enne ei saa öelda, kas oli parim.

Miks ta mind hooldama peaks? Selle 1400 eurot kuus, et hooldekodus elada, ikka leian. Või palkan hooldaja.

Sa otsid meest, et ta sind hooldaks? Nunuh.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10+ on normaalne. Kui on hea mees, hooldab, peseb, söödab sind tulevikus. Enne ei saa öelda, kas oli parim.

Miks ta mind hooldama peaks? Selle 1400 eurot kuus, et hooldekodus elada, ikka leian. Või palkan hooldaja.

Sa otsid meest, et ta sind hooldaks? Nunuh.

Ei tähenda, et hooldekodus ei võiks elada. Kui sina oled hooldekodus, on tema 10 aastat noorema juures. Parim selle kohta öelda ei saa, ainult saab öelda, et ilmselt on ta sul majanduslikult edukas ja noorem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

70sena ei löö sulle keegi külge,

Sama vanad või vanemad võivad küll lüüa külge. Kust see rumal arvamus, et seitsmekümnesena tahan kahekümnest meest. Minu vanaema abiellus 75 aastaselt. See oli tal kolmas kord siis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama vanad või vanemad võivad küll lüüa külge. Kust see rumal arvamus, et seitsmekümnesena tahan kahekümnest meest. Minu vanaema abiellus 75 aastaselt. See oli tal kolmas kord siis.

See rumal komme pole minu väljamõeldud. Mehed võtavad nooremaid naisi. Sinu kallis vanaema oli sulaselge erand. Need 2 esimest surid maha?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed võtavad nooremaid naisi.

Nooremad naised ka ei taha ju päris vanamehi. Kui oled juba 70+, mis noor naine sellist tahab siis. Minu vanaema esimese mehega lahutas, teine suri maha jah. Kolmas praegu elab ja õitseb, on vanaemaga ühevanused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nooremad naised ka ei taha ju päris vanamehi. Kui oled juba 70+, mis noor naine sellist tahab siis. Minu vanaema esimese mehega lahutas, teine suri maha jah. Kolmas praegu elab ja õitseb, on vanaemaga ühevanused.

Miks kasutad sõna noor? Seaduse järgi on noor kuni 26 (k.a). 50 ja 70 on bioloogiliselt lähedal, aga milleks end siduda noorega, kes nagunii maha jätab. Naine, kes on harjunud 10+ aastaid noorema mehega ei soovi enam endavanust meest. On 60sel naisel siis kerge leida endale 30-40aastast meest, kui rahakott pole naisel puuga seljas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine, kes on harjunud 10+ aastaid noorema mehega ei soovi enam endavanust meest. On 60sel naisel siis kerge leida endale 30-40aastast meest, kui rahakott pole naisel puuga seljas?

Ükski 60-ne ei taha 30-40 meest. 50-60  täiesti sobib.

Mees tulebki võtta 10-15 aastat noorem, siis surevad suht samal ajal(ilmselt mees varem muidugi).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tähenda, et hooldekodus ei võiks elada. Kui sina oled hooldekodus, on tema 10 aastat noorema juures. Parim selle kohta öelda ei saa, ainult saab öelda, et ilmselt on ta sul majanduslikult edukas ja noorem.

Teda pole elus ilmselt siis enam 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski 60-ne ei taha 30-40 meest. 50-60  täiesti sobib.

Mees tulebki võtta 10-15 aastat noorem, siis surevad suht samal ajal(ilmselt mees varem muidugi).

10 aastat käib küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teda pole elus ilmselt siis enam ????

Miks ei peaks? Mehed surevad varem, aga mitte tingimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tähendab ema kaasat. Minu jaoks oli ta ei keegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üle poole elust on möödas. 70sena ei löö sulle keegi külge, kui just rahamaias aafriklasest prints pole. Perverssne emaga keppida.

Perversssssssssnee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Napsu nalja ja löömamees.

Mul oli väga hea isa aga napsu armastas ka. Suure südamega ja mind armastas ta maailmas üle kõige, olen talle väga tänulik kõige eest. See on suur asi ühe paksukese plika elus, kui tal on olemas fännist isa, kes teda kõiges toetab ja alati olemas.

Mul tuleb alati pisar silma, kui mul esimene laps sündis ja isa nuttis telefonis õnnest. Ühtlasi küsis ta, kas mul on väga raske ja kas mu mees ikka aitab mind. Et kui vaja ta tuleb kohe appi. Mul polnud tegelt mingit abi väga vaja, rakendasin ta siis beebiga jalutamise projekti, tegi 3 tunnised pargiringid, imetles beebit ja läks koju tagasi.

Kahjuks on ta juba taevastel radadel. Mingil imetabasel kombel on kõik järgnevad mehed minu elus olnud ka samuti suurepärased.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paeltega kingadedega mehed on härrasmehed.

King ei tee härrasmeest. Ja iga härrasmees pole hea isa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paeltega kingadedega mehed on härrasmehed.

King ei tee härrasmeest. Ja iga härrasmees pole hea isa.

Kle. Itaalia king, Šveitsi käekell ja rätsepaülikond on mehe mõõdupuu üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Ja kogu kiidulaulule tõmbab kriipsu peale vaid üks lause: jättis maha ema!

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kodus tegi kogu “töö” ära ema. Olen 70ndate alguspoolel sündinud laps ja toona oli kombeks, et lastega tegelavad emad. Isa oli ju olemas, aga tema oli niisama taustaks ja lihtsalt tore inimene. Miskipärast aga kujunes peres ikka isa populaarsemaks kui ema (meil oli mitu last peres). Ja seda kuni täiskasvanueani.

Nüüd, kus isa enam ei ole, aga mina olen suure pere ema, tunnetan ajaloo ringkäiku. Lapsed hoiavad tugevalt isa poole, ehkki, tema on kordi vähem pereellu panustanud ja olulisi ning määravaid otsuseid teinud. Olen kurb, kuid ilmselt tuleb sellega leppida.

Veel teemasse, minu isa oli intelligentne, heatahtlik ja lõbus. Suure asutuse juht. Kahjuks vist ka naiste- ja napsumees. Samas, mitte iialgi vägivaldne, mitte kellegi suhtes. Ja see mulle meeldib väga.

Igatsen teda väga!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kle. Itaalia king, Šveitsi käekell ja rätsepaülikond on mehe mõõdupuu üldse.

Mingi 1928 moeajakirja järgi kindlasti. Härrasmees ja isa olemiseks on täna siiski teised mõõdupuud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes olenemata sellest, et jättis maha ema (ja õigesti tegi – lahutas ja sai õnnelikuks), hoolitses laste eest. Härrasmees, kes oma lahutatud naise ehk meie ema kohta ei öelnud iial ühtki halba sõna. Härrasmees, kes mitte iial ei kasutanud ühtki vägisõna üldse. Härrasmees, kes õpetas oma lapsed armastama kirjandust, eriti luulet. Mängima bridži ja malet. Hindama loodust ja armastama loomi. Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas. Härrasmees, kes ei eksi iial lauakommete vastu ning oskab tulla ja lahkuda nii, et see ei tõmba liigset tähelepanu. Härrasmees, kelle kingad on alati ideaalselt viksitud ja alati paeltega, mitte lapatsiga. Härrasmees, kes võib mõne inimese või nähtuse kohta kergelt muiates köhatada, aga mitte iial kellelegi peale hüpata. Härrasmees, kes lolliga vestlema sattudes palub end vabandada ja lahkub/eemaldub, mitte ei hakka jaurama ja solvama. Härrasmees, kes on oma laste ja lastelaste ja lastelastelaste suhtes alati helde nii aja, raha kui ka esemetega. Härrasmees, kes on lastele tõeline eeskuju. Härrasmees, kes õpetas meile, et andma peab sooja südamega ning iga päev on väärtuslik, tee kõik, et olla õnnelik. Härrasmees, kes hindab aega, ei hiline kunagi. Härrasmees, kes sõnades on alati täpne ja selge ning kuulates on tähelepanelik ja huvitatud.

Ja kogu kiidulaulule tõmbab kriipsu peale vaid üks lause: jättis maha ema!

Kujutad ette eksole! Emad tohivad isasid maha jätta aga isad emasid ei või kui on selgunud, et omavahel ei sobi? Huvitav miks?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad ette eksole! Emad tohivad isasid maha jätta aga isad emasid ei või kui on selgunud, et omavahel ei sobi? Huvitav miks?

Ei! Ideaalses pereelus (mida ju konkreetene kirjeldus endast kätkes) ei tohiks ka emad isasid maha jätta.

Aga kirjeldada, et nii lahe, et ikka, et minu lahe paps mu ema maha jättis…

No ok!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad ette eksole! Emad tohivad isasid maha jätta aga isad emasid ei või kui on selgunud, et omavahel ei sobi? Huvitav miks?

Ei! Ideaalses pereelus (mida ju konkreetene kirjeldus endast kätkes) ei tohiks ka emad isasid maha jätta.

Aga kirjeldada, et nii lahe, et ikka, et minu lahe paps mu ema maha jättis…

No ok!

Ju oli põhjust. Suhe on ikkagi kahepoolne ju. Aga see pole meie arutada, igas suhtes on omad põhjused, miks nad püsivad või miks nad ei püsi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Härrasmees, kes senini (ta on 91) tõuseb automaatselt püsti, kui tuppa siseneb mõni naisterahvas.

Ma ei arvanud, et siin 70-aastaseid liigub.

Mina olen 47 ja kui mu isa elaks, oleks ta ka täna 91.  Mis siin imelikku on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju oli põhjust. Suhe on ikkagi kahepoolne ju. Aga see pole meie arutada, igas suhtes on omad põhjused, miks nad püsivad või miks nad ei püsi.

Ju oli! Aga miks seda siin teemas positiivse omadusena välja tuua, ei mõista.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. tähendus: lapse eostaja 2. tähendus lapse kasvataja ja tema eest hoolitseja lisaks emale, ideaalis võiksid olla kaks tähendust ühes, reaalsuses see kahjuks sageli nii pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 47 ja kui mu isa elaks, oleks ta ka täna 91.  Mis siin imelikku on?

Minu isa sai mu üsna vanalt, 27-selt. Mina olen 50 ja isa oleks 77.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )