Esileht Sünnitus Isad ja pered pannakse vaktsineerimisega fakti ette

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Isad ja pered pannakse vaktsineerimisega fakti ette

Postitas:

Olen šokeeritud https://www.facebook.com/synnitusmaja/posts/10159617698702509

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absurd juba.

+8
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 21:57; 04.06 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus on sama lugu. Minumeelest ka nii absurdne. Kui isa juba sünnituse juures saab olla ja testi teeb, siis miks ei tohi tema palatisse saada. Vaktsineeritud inimesed võivad samamoodi haigeks jääda, 100% kaitset ei anna ükski vaktsiin.

Ma pole muidu vaktsiini vastane, aga see vägisi sundimine tekitab vastumeelsuse.

 

+14
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 23:17; 06.06 13:59; 08.06 19:01; 02.07 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui tahaks selle olukorraga kaasa minna, siis näiteks linnas kus ma elan ei ole siiani võimalik olnud saada Pfizeriga vaktsineerimise aega. Ja isegi kui saaks selle aja näiteks järgmisel  paaril nädalal, läheks veel 40 päeva teise süstini+ 7 päeva peale süste, et kuur oleks lõppenud.

Sama aeg umbes Modernaga. Laps sünnib tõenäoliselt enne ära kui isa ennast vakstineeritud saab.

Negatiivse testiga isa on tõenäolisemalt terve kui vaktsineeritud ja testimata isa.

Rasedate vaktsineerimine on maailmas veel väga lahtine teema aga meil lausa surutakse.

Haige olukord. Ebaloogiline ja ebamoraalne.

+11
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:28; 04.06 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kui tahaks selle olukorraga kaasa minna, siis näiteks linnas kus ma elan ei ole siiani võimalik olnud saada Pfizeriga vaktsineerimise aega. Ja isegi kui saaks selle aja näiteks järgmisel paaril nädalal, läheks veel 40 päeva teise süstini+ 7 päeva peale süste, et kuur oleks lõppenud.

Sama aeg umbes Modernaga. Laps sünnib tõenäoliselt enne ära kui isa ennast vakstineeritud saab.

Negatiivse testiga isa on tõenäolisemalt terve kui vaktsineeritud ja testimata isa.

Rasedate vaktsineerimine on maailmas veel väga lahtine teema aga meil lausa surutakse.

Haige olukord. Ebaloogiline ja ebamoraalne.

 

Lisan veel…

Kui isal on minevikus vaktsineerimisest vaktsiinikahjustus- kui õige see kõik siis tundub?

Üleüldse, kõikidel tänastel vaktsiinidel on välistused, kellele soovitatakse mitte teha, peale covidi vaktsiini- kui usaldusväärne see tundub ja kui aus on neid inimesi ebavõrdselt kohelda, kes teavad, et suure tõenäosusega vaktsiin nende tervise viib..?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 09:28; 04.06 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole muidu vaktsiini vastane, aga see vägisi sundimine tekitab vastumeelsuse.

No täpselt. Olen ise vaktsineeritud ja samuti mu lapsed. Selline eksperimentaalne läbiuurimata vaktsiin ja selle pealesurumine aga tekitab lausa õõva.

Minu teada alguses oli vaktsiini infolehel midagi sellist, et enne rasestumist mõni kuu ei tohiks kasutada…, kuhu see info jäi? Siin on ka üks arvamus https://minuaeg.com/endine-pfizeri-teadusdirektor-rikutud-on-mitmeid-uuringute-noudeid-ja-vaktsiini-toimeaine-pohjustab-viljatust/?fbclid=IwAR2ESyIKsueTOArBgFrnUT1fb20GwRlhmIYosRlfJ9EQaTp_cEfg43Usmp4

+6
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 10:11; 08.06 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole muidu vaktsiini vastane, aga see vägisi sundimine tekitab vastumeelsuse.

No täpselt. Olen ise vaktsineeritud ja samuti mu lapsed. Selline eksperimentaalne läbiuurimata vaktsiin ja selle pealesurumine aga tekitab lausa õõva.

Minu teada alguses oli vaktsiini infolehel midagi sellist, et enne rasestumist mõni kuu ei tohiks kasutada…, kuhu see info jäi? Siin on ka üks arvamus https://minuaeg.com/endine-pfizeri-teadusdirektor-rikutud-on-mitmeid-uuringute-noudeid-ja-vaktsiini-toimeaine-pohjustab-viljatust/?fbclid=IwAR2ESyIKsueTOArBgFrnUT1fb20GwRlhmIYosRlfJ9EQaTp_cEfg43Usmp4

Eks see minuaeg.com on üks väga tõenduspõhine allikas. Keegi ei sunni relva ähvardusel vaktsineerima. Kui ei vaktsineeri, siis peab arvestama teatud aspektidega. Võib päris raske elu olla, kui kõik nii šokeeriv ja õõvastav on.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, kuidas pole häbi jagada mingit jura viljatuse põhjustamise kohta… puudub igasugune seos! Nii kahju et inimesed 21.sajandil usuvad kõike muud kui teadust.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isasid lastakse sünnitusjärgsesse osakonda ainult suurte ettevaatusabinõudega. Sünnituspalat on üks asi aga sünnitusjärgses osakonnas viibivad ka teised äsjasünnitanud naised ja nende vastsündinud. Pandeemia ajal on ju tore, et üldse mingitelgi tingimustel isasid perepalatisse lastakse. Emasid ei sunnita ju vaktsineerima, nemad saavad igal juhul haiglas sünnitada. Isad ei pea peale sünnitust perepalatis viibima, keegi ei sunni neid ju vaktsineerima, igal oma valik.

Teine asi on see, et miks raseda naise mees vaktsineerimast üldse keeldub :O Jah, rasedate naiste vaktsineerimine on keeruline teema ning kuigi praeguseks on olemas piisavalt tõendeid, et see on ilmselt lootele ohutu, ei ole ju veel mingit mingit kindlat infot pikaajalisemate mõjude kohta lapsele. Osades riikides on rasedate pereliikmeid lausa eelisjärjekorras vaktsineeritud aga Eestis siis järelikult on paljudel meestel suva, et nende raseda naisega midagi juhtuda võiks. Erinevalt sellest vaktsiinide ohtlikkuse umbluu-jutust on ju piisavalt tõendeid selle kohta kui ohtlik võib COVID läbipõdemine olla rasedale naisele kolmandas trimestris või ka vahetult peale sünnitust.

+12
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 16:14; 05.06 22:24; 06.06 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju et inimesed 21. sajandil usuvad kõike muud kui teadust.

No mis lolli juttu sa räägid? Teadus ei saa veel vaktsiini kõikide tagajärgede kohta mitte midagi öelda, sest teadus on tõenduspõhine. Tõenduspõhisuse jaoks on vaja andmeid, ja neid andmeid lihtsalt veel ei ole, kuna esimestestki vaktsineerimistest ei ole veel piisavalt aega mööd läinud.

Näiteks on juba praegu leitud, et Pfizeri teine süst tuleks teha hoopiski 3-4 kuud pärast esimest süsti, nii on immuunvastuse tase 3,5 korda kõrgem kui 1–kuulise vahega tehtult. Sellele järeldusele on tuldud teaduslikult, st tõenduspõhiselt, st andmeid kogudes ja neid töödeldes. Mida me veel teada saame järgnevate kuude möödudes?

Justnimelt sinu suhtumine ei ole mitte teaduslik (st andmete töötlusele ja analüüsile toetuv), vaid puhtalt usupõhine – keegi tegi oletusi ilma tegelikele teaduslikele andmetele toetumata (sest neid lihtsalt veel ei ole), ja sina kohe karjud kaasa, nõudes ka teistelt pimesi usku. Nagu mingi sektant, tõepoolest.

Kes tahavad, vaktsineerigu ja kes ei taha, ärgu vaktsineerigu. Mõlemal on omamoodi õigus, tegelikku vastust ei tea veel keegi. Aasta või kahe pärast võib selguda, et vaktsineerijad käitusid mõistlikumalt – või et mittevaktsineerijad käitusid mõistlikumalt. Keegi veel ei tea.

Niipalju siis teadusest.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saagi sellest aru, et varasemalt sobis ju neg testiga inimesed?

Miks see kunagi vaktsineeritud inimene peaks olema tervem, kui vaktsineerimata inimene, kes just on andnud neg koroona testi?

Võiks jätta ikka mõlemad variandid sel juhul, nii vaktsineeritud kui ka neg testi vastusega inimesed lubatud peretuppa. Nii nagu ka üritustega tehakse. Aga selline asi, et ainult vaktsineeritud – no vägisi kaldub juba diskrimineerimisele. Vaktsineerimine on siiski vabatahtlik. Sellest ei tohiks tuleneda sellised otsused, kus keegi jääb millestki ilma. Väga s.. korraldus sel juhul.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 21:57; 04.06 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rohkem uurinud, kas haiglal on üldse õigus sellist asja nõuda? Minu arvates on selline asi inimõiguste rikkumine

Kui asjale on mingi ametlikum käik antud, digiallkirjade kogumine vms, liituksin meeleldi

Ausalt öeldes ajab selline asi lihtsalt ropendama

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rohkem uurinud, kas haiglal on üldse õigus sellist asja nõuda? Minu arvates on selline asi inimõiguste rikkumine

Kui asjale on mingi ametlikum käik antud, digiallkirjade kogumine vms, liituksin meeleldi

Ausalt öeldes ajab selline asi lihtsalt ropendama

Haigla osutab tervishoiuteenust. Kas kellegi teise inimese, kes ei sünnita, on med näidustus haiglas ringi konnata?

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 15:16; 08.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina synnitan kodus. Olen astmaatik, aneemik ja riskirase.
keeldun end vaktsineerimast eksperimentaalvaktsiiniga. Pealegi ei anna see ka haiguse eest garantiid. Minu tutvustingkonnas on peale vaktsineerimist surnud 2 tervet inimest trombi kätte. Ametlikult on eestis surnud ainult 1. Kuidas on see voimalik, kui mina tean vähemalt kahte. See on alles yks argument.
palju olulisem on mulle aga see, et ma ei riski sellega, et see vaktsiin satub minu kaudu beebi kehasse.  Meie kehad on meie omad.
seega jah, ma synnitan kodus, ja tugiisikuks on lapse isa, kes saab olla minu kõrval algusest lopuni.

Eks kui synnitusel suren, saab pretsedendi, mis ehk aitab teisi????

 

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 19:17; 05.06 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Eks kui synnitusel suren, saab pretsedendi, mis ehk aitab teisi????

 

Darwini auhinna vast saaksid?! Et kui meest perepalatisse ei lasta, siis parem paned enda ja oma lapse elu ohtu ???? ma loodan, et see on mingi suvaline trollija jonn siin, mitte päriselt kodus sünnitada plaaniv ema.

Ja saage aru, vaktsineerimine ei ole Eestis kohustuslik ning perepalat ei ole inimõigus!

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 16:14; 05.06 22:24; 06.06 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks kui synnitusel suren, saab pretsedendi, mis ehk aitab teisi????

Darwini auhinna vast saaksid?! Et kui meest perepalatisse ei lasta, siis parem paned enda ja oma lapse elu ohtu ???? ma loodan, et see on mingi suvaline trollija jonn siin, mitte päriselt kodus sünnitada plaaniv ema.

Ja saage aru, vaktsineerimine ei ole Eestis kohustuslik ning perepalat ei ole inimõigus!

mitte ainult. ma ei taha ka maskis sünnitada seni kuni  saabub testi vastus.

leian, et haigla paneb hoopis mind ohtu  vaktsineerimise nõudega.  minu jaoks on koroona palju väiksem risk kui võimalikud tüsistused.  olen koroona läbi põdenud aasta tagasi, antikehasid pole ammu ja see kulges kergelt, et ei saanud arugi.  kui mu mees voi tugiisik ei saa mind toetada, on mu jaoks toesti igas mottes parem synnitada kodus, synnitusnoustajaga ofkoors

sina systi end terviseks ja reläks

 

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 19:17; 05.06 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina systi end terviseks ja reläks

Olen rase ja vaktsineeritud küll, mees ka. Loodetavasti püsime ka kolmanda laine ajal hea tervise juures. Vaktsineerimine on igaühe isiklik otsus. Minu tutvusringkonnas pole kahjuks kõigil covidi põdemine nii kergelt läinud. Sel kevadel surid üks minu sugulane ja üks perekonnatuttav, kumbki polnud ennem muldvana ega väga haige. Samuti tunnen ühte naist, kes sattus rasedana 36. nädalal  covidi intensiivi. Õnneks tema ja beebiga läks siiski hästi, ent kogu kogemus oli väga õudne.

Aga sinul puudub ilmselt lugemisoskus kuna tundub, et sa ei saa ka lihtsamatest tekstidest aru. Selleks, et haiglas sünnitada, et pea sa vaktsineeritud olema. Ka sinu mees ei pea olema vaktsineeritud, et sinuga sünnitusel kaasas tugiisikuna olla. Jutt käib ainult mehest perepalatis aga näiteks vabu perepalateid ei pruugi igal ajal saadagi olla. Kas siis oleks ka inimõiguste rikkumine, et just sina seda palatit ei saanud?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 16:14; 05.06 22:24; 06.06 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kes siin täristab, on sama kägu, kes tegi teema, et ei luba haiglas covid testi teha ega last vaktsiineerida.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 23:17; 06.06 13:59; 08.06 19:01; 02.07 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel 2000 paiku Haapsalus sünnitati (meditsiiniliselt lubatud peresünnitus, jah, olid tol ajal sellised väljendid)  siis mingi tähtis arst saatis mu sünnituse alguses pikalt. Enam ei julge ta mulle tänaval vastu tulles silma vaadata ja tere öelda. Minu mölisemise peale kirjutati loetamatus käekirjas kokku epikriis, mida üritati “dešifreerida” teiste laste sündimisel, vot selline karistus.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole probleemi, mees vaktsineeritud juba kaks kuud tagasi???? perepalat plaanis pole, vaid ema-lapse tuba nagu eelminegi kord, aga kindlasti lihtsustab mehel küllatulekut kui peaksin jälle nädala haiglas veetma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rohkem uurinud, kas haiglal on üldse õigus sellist asja nõuda? Minu arvates on selline asi inimõiguste rikkumine

Kui asjale on mingi ametlikum käik antud, digiallkirjade kogumine vms, liituksin meeleldi

Ausalt öeldes ajab selline asi lihtsalt ropendama

Haigla osutab tervishoiuteenust. Kas kellegi teise inimese, kes ei sünnita, on med näidustus haiglas ringi konnata?

Et isad, kes näiteks pärast keisrilõiget või rasket sünnitust naist aitavad, KONDAVAD ringi. Loodan, et sa meedik pole.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 10:11; 08.06 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei panda fakti ette, antakse võimalus tulla ka palatisse, vaktiseerituna. Sünnitustoas ei puutu kellegagi kokku peale personali, sünnitusjärgses tuleb ikka koridori peal ka käia aeg-ajalt. On väga tore, et isad saavad taas võimaluse tulla emadele abiks palatisse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rohkem uurinud, kas haiglal on üldse õigus sellist asja nõuda? Minu arvates on selline asi inimõiguste rikkumine

Kui asjale on mingi ametlikum käik antud, digiallkirjade kogumine vms, liituksin meeleldi

Ausalt öeldes ajab selline asi lihtsalt ropendama

Haigla osutab tervishoiuteenust. Kas kellegi teise inimese, kes ei sünnita, on med näidustus haiglas ringi konnata?

Et isad, kes näiteks pärast keisrilõiget või rasket sünnitust naist aitavad, KONDAVAD ringi. Loodan, et sa meedik pole.

Mina olen see teine sünnutanud naine palatis ja pean võõra mehe kondamist taluma. Ja lootma, et too viirusekandja pole.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 15:16; 08.06 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on rohkem uurinud, kas haiglal on üldse õigus sellist asja nõuda? Minu arvates on selline asi inimõiguste rikkumine

Kui asjale on mingi ametlikum käik antud, digiallkirjade kogumine vms, liituksin meeleldi

Ausalt öeldes ajab selline asi lihtsalt ropendama

Haigla osutab tervishoiuteenust. Kas kellegi teise inimese, kes ei sünnita, on med näidustus haiglas ringi konnata?

Et isad, kes näiteks pärast keisrilõiget või rasket sünnitust naist aitavad, KONDAVAD ringi. Loodan, et sa meedik pole.

Mina olen see teine sünnutanud naine palatis ja pean võõra mehe kondamist taluma. Ja lootma, et too viirusekandja pole.

Miks peaks keegi sinu palatis kondama? Minu meelest käib siin jutt ikka perepalatist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 23:17; 06.06 13:59; 08.06 19:01; 02.07 16:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tutvustingkonnas on peale vaktsineerimist surnud 2 tervet inimest trombi kätte.

Sul on ikka küll halvasti läinud, sest selle tüsistuse tõenäosus on u. 1/1000000 kohta. Või mõtlesid selle ise välja, et see tromb just vaktsineerimisest on põhjustatud? Sa ikka tead, palju inimesi meil igapäevaselt trombi tõttu sureb ilma igasuguse vaktsineerimiseta?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole ennast rasedana lasknud vaktsineerida, sest minu arst arvas, et mul ei ole seda vaja. Istun kodus ja kellegagi kokku ei puutu, minu abikaasa on vaktsineeritud. Mulle sobib, et haigla teeb endast kõik, et mina ja minu vastsündinu riski covidi osas vähendatakse. Kui tahad oma meest kaasa, las vaktsineerib. Kui ei taha kaasa, ärgu vaktsineerigu. Väga lihtne. Kõik siin maailmas ei peagi nii käima, et sul on ainult õigused. Kindlasti ei ole selles olukorras midagi inimõiguste vastast.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Njah, minu vanaema suri ka trombi tõttu vähem kui nädal pärast seda, kui perearst talle helistas ja vaktsineerima kutsus. Ainus konks, et vaktsineerima ta tegelikult ei olnud veel jõudnud – öelge, kulla vaktsiinivastased, kas telefonis vaktsiinist rääkimine ja sellele järgnev tromb läheb ka vaktsiinikahjustuse kätte suremise alla? Arvestades seda, kuidas vaktsineeritud inimese lähedal viibimine pidi kahjulik olema, siis igati loogiline teooria, eks?

 

Igatahes seda umbluud lugedes on mul hea meel, et arstil talle ühtki varasemat aega polnud pakkuda, muidu käiksid ka suvalised naabrid praegu rääkimas, kuidas kindlasti just selle tõttu surigi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et nüüd saavad vaktsineerimata isad ka perepalatisse jääda.  Vähemalt TÜK lehel selline info:
https://www.kliinikum.ee/naistekliinik/osakonnad/sunnitus/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 23:17; 06.06 13:59; 08.06 19:01; 02.07 16:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Sünnitus Isad ja pered pannakse vaktsineerimisega fakti ette