Esileht Beebi ja mitmikud ISADEPÄEV

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: ISADEPÄEV

Postitas:

Mida plaanite isale kinkida 🙂 meil esimene isadepäev ja ei oskagi nagu, terve fb müüb neid niiöelda plakateid mida seina peale panna :Minu isale. Mibuarust need nii imalad. On kellelgi ideid ?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küpsisetort.

Ma tean, et esimese lapsega on see isadepäev esimesel korral nii megasuper-überäge. Aga no mõtle ise, see kingitus ei ole ju lapselt. Ja kui lapsi oleks 5, siis kuhu need plakatid jm träni kõik toppida? iga jumala aasta?

Kas sa ise ootad emadepäeval kingitust või hea sõna ja lilled on täiesti rahuldav? tordi teevad ka pooled emad ise endale 😀 Mida lapsed lasteaias isadele teevad? – kaardi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres tuli isadepäev umbes 1,5 nädalat peale lapse sündi. Ja siis ma otsisin põhimõtteliselt viimasel minutil ühe firma, kes printis suure kohvitassi peale meie esimese perepildi, kus olime kolmekesi haiglas voodi peal pikali ja poseerisime. Selgitasin, mis värk on ja miks väga kiiresti vaja on – tulid mulle vastu, sest ilmselgelt oli tellimusi väga palju. Minu ema aitas tassi ära tuua mulle sealt firmast ja siis pakkisin ära ning andsime isadepäeval üle. Mees oli ikka väga üllatunud, küsis, et kuidas sul see nüüd nii kähku õnnestus 😀

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 20:19; 15.10 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie jälgime,millele issi silma peale paneb ehituspoes jne. Nii et üks tööriistakarp tuleb kingituseks.
Väga hea variant on veel soolane lillekimp vorstidest, juustudest, õllest jne. Kui midagi pisemat, mida väike saaks peost üle anda, siis mõni väiksem tööriist, lipsuke ümber 🙂

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head isadepäeva ja hommikusöök. Õhtusöögi teeb juba isa ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres tuli isadepäev umbes 1,5 nädalat peale lapse sündi.

Sa olid 1,5 nädalat vana ja otsisid oma isale kinki? Väga absurdne. Sama absurdne on oma mehel isadepäevaks kinki viia- ta ei ole sinu issi.

Täiesti õudne on see partneritevaheline emmetamine ja issitamine ja üksteisele kinkide tegemine- vorstikimp koos õllega, no mida veel! Loodetavasti annad need õlled ikka oma isale, mitte ei saada väikelast kuupakk näpus issile õnne soovima.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres tuli isadepäev umbes 1,5 nädalat peale lapse sündi.

Sa olid 1,5 nädalat vana ja otsisid oma isale kinki? Väga absurdne. Sama absurdne on oma mehel isadepäevaks kinki viia- ta ei ole sinu issi.

Täiesti õudne on see partneritevaheline emmetamine ja issitamine ja üksteisele kinkide tegemine- vorstikimp koos õllega, no mida veel! Loodetavasti annad need õlled ikka oma isale, mitte ei saada väikelast kuupakk näpus issile õnne soovima.

Lollakas peast, mis kuradi kuuspakk?! Minu isa on surnud, et sa teaks ja kõike muud kinkisin mina talle kui õlut, kes nii lolli idee peale üldse tuleb! Muide, kõigis peredes ei kaani isad õlut sisse nagu vett, suits hambus ja vorstikärakas näpus. Ei maksa enda diivanikaunistusega võrrelda. Seega jah, meie PERES polegi rohkem ühtegi isa peale lapse isa, kellega isadepäeva tähistada. Ja selge on ka see, et 1,5 nädalat vana laps ei tee veel ise oma isale mingit üllatust. See on sinu puue, kui sul ei ole koos oma mehega midagi tähistada sel päeval ja kui tema isa tiitlit ei vääri oma kuuspaki ja vorstikimbuga.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 20:19; 15.10 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ikka tähistame isadepäeva ja kingituse mõtlen välja mina, sest lapsed veel liiga väikesed ise mõtlemaks 🙂 MInu arvates pole midagi imelikku, et mina abikaasale kingituse välja mõtlen, mina ju näen kuidas ta naudib isaks olemis ja kui olulised lapsed talle on, miks mitte siis kord aastas seda tähtsat rolli tähistada. Eelmine aasta käisime Lätis spas, see aasta vast läheme eestis spasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ei kingi midagi. Meie isa nimelt ei ela meiega koos ning las uus naine ja uued lapsed kingivad kui tahavad. Lasteaias tuleb meil isadepäeva asemel perepäev. Kuidagi ei tähista seda päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud ISADEPÄEV

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.