Esileht Tööelu, raha ja seadused. Isaduse kande kustutamine

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Isaduse kande kustutamine

Postitas:
Kägu

Sain teada, et laps, kelle oma nimele võtsin, ei pruugi olla minu. Lapse ema on nõus tegema DNA testi.

Kui see osutub negatiivseks ja lähen sellega kohtusse, kas siis kustutatakse isaduse sissekanne ja lapse emast saab üksikema?

Kui kaua võtab aega DNA testi tulemus?

 Kas kohtule tehtavas avalduses tuleb kogu meie suhe ära kirjeldada või piisab situatsiooni lühikirjeldusest ja DNA testi tulemusest?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kohtule tehtavas avalduses tuleb kogu meie suhe ära kirjeldada või piisab situatsiooni lühikirjeldusest ja DNA testi tulemusest?

Miks peaks üldse midagi kirjeldama, kui on olemas peaaegu 100-liselt täpne tõend – DNA.

Naabrinaisi veeti kohtusse suhete tõendamiseks siiski DNA-eelsel ajal.

Kande vaidlustamise kohta loe nt siit:

https://www.juristaitab.ee/forum/viewtopic.php?t=2652

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänud vastuse eest.

Kuulsin, et tuleb teha avaldus ja seda blanketti kusagil ei ole, seega tuleb juristi abi kasutada seega oletasin, et see selline veenev kiri peab olema. Kuigi DNA testi tulemus on/oleks juba vaga veenev…

Võimalik, et see õigusbüroode viis raha teenida…

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siiski arvan, et kui lapse ema on nõus tegema DNA testi, siis ta on piisavalt kindel selles, et sa siiski oled selle lapse isa.

Juhul kui ema ei ole nõus testi tegema, siis saab seda muidugi ka kohtu kaudu taotleda. Kui vabatahtlikult tehtud testist ilmneb, et sa ei ole isa, siis ei pea sa midagi rohkem kirjeldama, annad testi tulemuse.

Aga ära igaksjuhuks enne tulemuste saabumist nii kindel selles ole, et sina ei ole isa. Kuidas see kahtlus sinuni üldse jõudis, et sa ei pruugi isa olla, keegi kolmas isik kuskil rääkis või?

+12
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse tuleb esitada nõuetekohaselt vormistatud hagiavaldus, tasuda riigilõiv jne. Kirja võid saata maale vanaisale.  Tõesti, kohtusse hagiavalduste koostamine on juristide, advokaatide viis raha teenida. Kui sa raha selle eest maksta ei taha, siis tee ise.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siiski arvan, et kui lapse ema on nõus tegema DNA testi, siis ta on piisavalt kindel selles, et sa siiski oled selle lapse isa.

või tahab lapse ema ka teada, kelle laps see lõppude lõpuks on 🙂

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Testi võid ju teha, aga isadusest ei pea ju loobuma isegi kui pole bioloogiline laps. Sul on võimalus sellele lapsele isaks olla ja hiljem vanaduses on see sulla ju vaid kasuks, et sa kedagi kotid.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siiski arvan, et kui lapse ema on nõus tegema DNA testi, siis ta on piisavalt kindel selles, et sa siiski oled selle lapse isa.

või tahab lapse ema ka teada, kelle laps see lõppude lõpuks on ????

Seda ju ei saa sealt teada…ainult seds infot kas konkreetne laps on selle isa oma või mitte.

 

aga vaene laps ma ütleks…eriti kohutav on see kui tuleb välja, et dna klapib….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga vaene laps ma ütleks…eriti kohutav on see kui tuleb välja, et dna klapib….

Miks vaene? Tore ju, kui DNA klapib. Laps ise vast ei saa midagi teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Sain teada, et laps, kelle oma nimele võtsin, ei pruugi olla minu. Lapse ema on nõus tegema DNA testi.

    Kui see osutub negatiivseks ja lähen sellega kohtusse, kas siis kustutatakse isaduse sissekanne ja lapse emast saab üksikema?

    Kui kaua võtab aega DNA testi tulemus?

    Kas kohtule tehtavas avalduses tuleb kogu meie suhe ära kirjeldada või piisab situatsiooni lühikirjeldusest ja DNA testi tulemusest?

    Vaevalt sinu suhe lapse emaga kedagi huvitab, abielus sa vaevalt oled selle naisega, siis natuke keerulisem. Dna testi tulemustest piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Isaduse kande kustutamine