Esileht Tööelu, raha ja seadused. Isaduse tõestamine pärast isa surma ja pärimine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Teema: Isaduse tõestamine pärast isa surma ja pärimine

Postitas:
Kägu

Lisaks eirasid sugulased kõiki soove teda mattes.

Sul ju hullult vedas, et nad tuhastamise soove eirasid, mida sa muidu oleks siis välja kaevanud ja kohtusse tassinud? Peaksid põlvili neid sugulasi tänama. Oleks kohe inimese soove järgitud, oleks sul olnud tühjad pihud. Aga muidu su jutt on selline nii ja naa, raske eristada, mis on päris ja mis fantaasia.

Kui end juriidiliste nüanssidega kurssi viia, pole midagi rasket.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui end juriidiliste nüanssidega kurssi viia, pole midagi rasket.

Sa ei saanud vist mu jutu mõttest aru, aga olgu peale. Virised siin, et sugulased ei täitnud mehe viimast soovi ja kohe ei lasknud meest peale surma tuhastada, aga kui nad oleks seda teinud, kuidas oleks sa saanud siis meest peale surma välja kaevata ja kuskile analüüsimisele viia, et ta ikka su lapse isa on?

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

?

Mind ei huvita sinu p..k. On ka võimalik ausalt elada, ja need sinu võidud tulevad iseenesest. Vot nii!

Mulle näib, et väga huvitab. Juba teist päeva käid siin seda kommenteerimas. Näita mulle inimest, kes tänapäeval ausalt elab. Mis ühe jaoks aus, see teise jaoks patt. Ei leia, et oleksin pidanud nende kahe aasta jooksul kui abikaasaga lahus elasime, talle truu olema. Ka tema elas eraldi elu. Last muidugi saada ei plaaninud, aga võib-olla selle tõttu me lõpuks ei lahutanudki. Kui minu enda abikaasa ei pea seda patuks, siis kes on suvaline PK kägu, et hinnanguid anda? 🙂 Hoopis suurem patt on see, mida sugulased teha üritasid. Oma sugulase lapse tagant varastada…

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei saanud vist mu jutu mõttest aru, aga olgu peale. Virised siin, et sugulased ei täitnud mehe viimast soovi ja kohe ei lasknud meest peale surma tuhastada, aga kui nad oleks seda teinud, kuidas oleks sa saanud siis meest peale surma välja kaevata ja kuskile analüüsimisele viia, et ta ikka su lapse isa on?

Pealekauba on nüüd see hea asi ka, et rohkem seda väljakaevamist teha ei saa, nüüd põletati ju vaene mees lõplikult ära. Kui veel mõni salalapse ema välja ujub, kes tahaks ka mingit noosi saada, siis võta näpust.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sinu elu oleks ka kohe palju kergem olnud, kui oleks maganud ainult selle mehega, kellega abielus olid ja lapse isa oleks selge olnud.

Sul on elu väga mustvalge. Tegelikkuses ei ole abielus inimeste vahel tihtipeale mingeid abielulisi suhteid ja abielus ollakse vaid seetõttu, et üks pool ei nõustu lahutusega.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul on elu väga mustvalge. Tegelikkuses ei ole abielus inimeste vahel tihtipeale mingeid abielulisi suhteid ja abielus ollakse vaid seetõttu, et üks pool ei nõustu lahutusega.

Väga vale arusaam. Mitte kedagi ei saa sundida abielus olema. Kui üks pool seda enam ei soovi, ei ole teise poole nõusolek sugugi oluline. Sellist jura armastavad ajada abielumehed, kes tahavad mõne naiivse naisterahva õnge tõmmata. Ei soovita lahutada, sest oma naisel pole midagi viga, pereelu on korras, aga tahaks ikka vahelduseks mõnda teist ka panna, see on see põhjus.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabanda, aga ikkagi jääb arusaamatuks, miks siis kohe asju korda ei aetud – teadis, et oli lapse isa, maailm keerles tema ümber jne – ometi jättis maha sellise segapudru, kohtus käimise, surnu üleskaevamise, rääkimata tülidest vara pärast. Kui laps sünnib, siis tulebki kohe isa sünnitunnistusele kanda, asi selge, kes on pärija ja kui palju pärib.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga vale arusaam. Mitte kedagi ei saa sundida abielus olema. Kui üks pool seda enam ei soovi, ei ole teise poole nõusolek sugugi oluline. Sellist jura armastavad ajada abielumehed, kes tahavad mõne naiivse naisterahva õnge tõmmata. Ei soovita lahutada, sest oma naisel pole midagi viga, pereelu on korras, aga tahaks ikka vahelduseks mõnda teist ka panna, see on see põhjus.

Kui abielulahutusega minnakse kohtusse põhjusel, et üks pool ei nõustu, siis paar aastat siiski annab venitada. Lõputult õnneks mitte. Tutvusringkonnas kaks sellist juhtumit olnud. Kohus üritas paare lepitada, pidid käima nõustamises jne. Ühe paari puhul oli eriti õudne see, et tegu oli lähisuhtevägivalla all kannatava naisega, olid ka vastavad tõendid.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui abielulahutusega minnakse kohtusse põhjusel, et üks pool ei nõustu, siis paar aastat siiski annab venitada.

Aitab rumalast jutust! Tuttavad on sind naturaalselt petnud.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabanda, aga ikkagi jääb arusaamatuks, miks siis kohe asju korda ei aetud – teadis, et oli lapse isa, maailm keerles tema ümber jne – ometi jättis maha sellise segapudru, kohtus käimise, surnu üleskaevamise, rääkimata tülidest vara pärast. Kui laps sünnib, siis tulebki kohe isa sünnitunnistusele kanda, asi selge, kes on pärija ja kui palju pärib.

Tegu polnud esimese inimesega, kes peale surma segapudru maha jättis. Meie läbisaamine katkes peale põgusat suhtlust ja ta isegi ei teadnud, et last ootan. Lapse tegelikku isa teadsime vaid meie abikaasaga. Lapse isale rääkisime veidi hiljem kui olime välja mõelnud, kas oleme valmis, et meil peres üks inimene juures on tema näol ja pabereid ajasime korda, aga hagi lõpetati seoses tema surmaga. Advokaat Eestis ütles, et oleks ta kaks nädalat kauem elanud, oleks kohtuasi välismaal ilmselt olemata jäänud. Läks lihtsalt nii, mis seal ikka tagantjärele nutta.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui abielulahutusega minnakse kohtusse põhjusel, et üks pool ei nõustu, siis paar aastat siiski annab venitada.

Aitab rumalast jutust! Tuttavad on sind naturaalselt petnud.

Ma nende tuttavate kohta ei tea, aga seadusest loeb samuti välja, et pikalt annab venitada.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegu polnud esimese inimesega, kes peale surma segapudru maha jättis. Meie läbisaamine katkes peale põgusat suhtlust ja ta isegi ei teadnud, et last ootan. Lapse tegelikku isa teadsime vaid meie abikaasaga. Lapse isale rääkisime veidi hiljem kui olime välja mõelnud, kas oleme valmis, et meil peres üks inimene juures on tema näol ja pabereid ajasime korda, aga hagi lõpetati seoses tema surmaga. Advokaat Eestis ütles, et oleks ta kaks nädalat kauem elanud, oleks kohtuasi välismaal ilmselt olemata jäänud. Läks lihtsalt nii, mis seal ikka tagantjärele nutta.

üks vale teise otsa. küll tehti dna-testi, küll kaevati üles, küll saadi välismaalt kinnisvara. vaktsineeritud oled?

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

üks vale teise otsa. küll tehti dna-testi, küll kaevati üles, küll saadi välismaalt kinnisvara. vaktsineeritud oled?

Mina olen, aga arvestades, et sina oled vist enda meelest selgeltnägija, siis ilmselt sina ise pole? Talisman kaelas kaitseb? Mina tean, et minu jutt, kogemused ja läbielamised on 100% tõde ja mul on kahju, et sinu elu nii igav on, et kui kellegil pole, siis see kohe valetamisena tundub. Aga las ta tundub. See ei muuda seda, mis oli.

Teemaalgatuse juurde tagasi, et pöördu hea advokaadi poole. Advokaadi pealt ära raha kokku hoia, tema või isegi nemad on kogu asja võti. Vaata ka seda, millele spetsialiseerunud ja eelista tuntud nimesid, küsi kas selle asjaga kogemusi. Nagu näed, siis siit sa mingeid asjalikke vastuseid ei saa. Mina ka kahjuks Eesti osas aidata ei oska. Advokaadibürood oskan ehk soovitada, mida ise kasutasin ja rahule jäin. https://leadell.ee/

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen, aga arvestades, et sina oled vist enda meelest selgeltnägija, siis ilmselt sina ise pole? Talisman kaelas kaitseb? Mina tean, et minu jutt, kogemused ja läbielamised on 100% tõde ja mul on kahju, et sinu elu nii igav on, et kui kellegil pole, siis see kohe valetamisena tundub. Aga las ta tundub. See ei muuda seda, mis oli. Teemaalgatuse juurde tagasi, et pöördu hea advokaadi poole. Advokaadi pealt ära raha kokku hoia, tema või isegi nemad on kogu asja võti. Vaata ka seda, millele spetsialiseerunud ja eelista tuntud nimesid, küsi kas selle asjaga kogemusi. Nagu näed, siis siit sa mingeid asjalikke vastuseid ei saa. Mina ka kahjuks Eesti osas aidata ei oska. Advokaadibürood oskan ehk soovitada, mida ise kasutasin ja rahule jäin. https://leadell.ee/

Aga nüüd peadki oma sõnu ise sööma, sina olid see, kes väitis, et nii sina kui ka teised ei ole ausad. Nii sa ise mõni hetk tagasi kirjutasid, et ausaid ei ole. Välismaal kehtivad ikka välismaa seadused, sa kaevad endale ise auku.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen, aga arvestades, et sina oled vist enda meelest selgeltnägija, siis ilmselt sina ise pole? Talisman kaelas kaitseb? Mina tean, et minu jutt, kogemused ja läbielamised on 100% tõde ja mul on kahju, et sinu elu nii igav on, et kui kellegil pole, siis see kohe valetamisena tundub. Aga las ta tundub. See ei muuda seda, mis oli. Teemaalgatuse juurde tagasi, et pöördu hea advokaadi poole. Advokaadi pealt ära raha kokku hoia, tema või isegi nemad on kogu asja võti. Vaata ka seda, millele spetsialiseerunud ja eelista tuntud nimesid, küsi kas selle asjaga kogemusi. Nagu näed, siis siit sa mingeid asjalikke vastuseid ei saa. Mina ka kahjuks Eesti osas aidata ei oska. Advokaadibürood oskan ehk soovitada, mida ise kasutasin ja rahule jäin. https://leadell.ee/

Aga nüüd peadki oma sõnu ise sööma, sina olid see, kes väitis, et nii sina kui ka teised ei ole ausad. Nii sa ise mõni hetk tagasi kirjutasid, et ausaid ei ole. Välismaal kehtivad ikka välismaa seadused, sa kaevad endale ise auku.

Vabandust, aga mulle tundub, et sul on funktsionaalse lugemisoskusega veidi probleeme. Kahju, et kohe ära ei jaganud.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, aga mulle tundub, et sul on funktsionaalse lugemisoskusega veidi probleeme. Kahju, et kohe ära ei jaganud.

See on puhas su oma ebakindlus.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean ka üht inimest, kes magas abielu ajal teise mehega ja alguses ütles, et laps on enda mehe oma. Aga kuna lapse isa oli jõukas mees, siis mingil ajal arutasid oma mehega, et ikka võiks võtta selle isa. Alguses tõrjusid nö isa minema, aga mingil ajal otsustasid, et raha ikka tahaks. Selleks ajaks oli mees ka abiellunud ja see liiderdajast naisega paarike tekitasid teise inimese peres palju stressi ja segadust oma lapsejutuga. Mina sellistest küll lugu ei oska pidada. See laibakaevur siin on veel kraad kangem.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean ka üht inimest, kes magas abielu ajal teise mehega ja alguses ütles, et laps on enda mehe oma. Aga kuna lapse isa oli jõukas mees, siis mingil ajal arutasid oma mehega, et ikka võiks võtta selle isa. Alguses tõrjusid nö isa minema, aga mingil ajal otsustasid, et raha ikka tahaks. Selleks ajaks oli mees ka abiellunud ja see liiderdajast naisega paarike tekitasid teise inimese peres palju stressi ja segadust oma lapsejutuga. Mina sellistest küll lugu ei oska pidada. See laibakaevur siin on veel kraad kangem.

Minule tahetakse siin mingil põhjusel valetaja tiitlit kaela määrida, aga neid valesid minu kohta ja minu suust mõtlete te ju ise oma rikutud fantaasiatega välja. Minu abielu toimis sel ajal ainult paberil, mõlemad elasime omaette elu ja polnud isegi samas riigis. Läbi saime, vaenu polnud, aga midagi muud ka polnud ja tundsime et oleme veel liiga noored ja tegime vea. Lapse isa polnud mingi rikas mees, kaugel sellest. Sõitis vana motorolleriga, mis vahel käimagi ei läinud, ajas väikest pagariäri-kohvikut. Koroonaga see sissetulekuallikas kadus. Tema kinnisvaradest saime me teada peale seda kui olime lapsest teatanud ning kogu päranduse suurusest alles testamenti lugedes. Oluliselt jõukam on minu abikaasa ning olen ma ise. Me poleks suutnud muidu neid kulusid makstagi, ühe advokaadi tunnihind oli 270-350eur vahel ja neid oli kahe riigi peale kokku kolm. Advokaadikulud on ainult osa sellest, mis kogu selle asja peale kulus. Maksime ka tema advokaadikulud, meid esindas sama advokaat, kes koostas kaks erinevat hagi Eestis. Endal tal seda raha polnud. Abistasime teda ka muudes asjades, ostsime lennupileteid, et ta saaks Eestis käia, maksime vahel elektriarveid jms. Meie pere pole nii rikas, et see kõik eelarvesse üldse jälge poleks jätnud, aga jätsime mõned teised asjad ära ja saime hakkama. Rahaliselt ei ole me teadlikult kokku löönud kui palju see trall meile maksma läks, aga teemaalgatajale julgustuseks, et see juhtum on rahvusvaheline ja seetõttu ka kulukam ja keerulisem. Nii palju tean peast, et puhtalt pärandi pealt makstavate maksude asemel oleksime oma suvekodu saanud korralikult ära restaureerida. Nendest maksudest poleks aga nii-ehk-naa pääsenud. Ülejäänud summade eest oleks ehk veel ühe suvekodu saanud osta ja korda teha.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arusaamatu, mis hagisid siis mehel vaja oli Eestis? Ise elas välismaal, keda ta siin hages ja miks? Su jutt on jah nii segane, et tõesti aru ei saa, kus on tõde ja kus unistused. Ja see jutt, et mees ei saanud eluajal toetada last, sest ta omas nii palju kinnisvara, mis oli kulukas ja üürihinnad olid madalad, see on ju lausa naeruväärne.  Pärast minu surma tulgu või veeuputus…

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arusaamatu, mis hagisid siis mehel vaja oli Eestis? Ise elas välismaal, keda ta siin hages ja miks? Su jutt on jah nii segane, et tõesti aru ei saa, kus on tõde ja kus unistused. Ja see jutt, et mees ei saanud eluajal toetada last, sest ta omas nii palju kinnisvara, mis oli kulukas ja üürihinnad olid madalad, see on ju lausa naeruväärne. Pärast minu surma tulgu või veeuputus…

See, et saa midagi sellist unistuseks pead, näitab ära, mis sind tegelikult terve selle aja närinud on. Pead seda mingiks õela kuninganna dream come true’ks, kust sina Tuhkatriinuna oleks ka pidanud osa saama. Kes on ise kunagi ükskõik millistel teemadel kohtuvaidlusi läbi teinud, oodanud pingsalt advokaatide meile, kõnesid, tähtaegu, kohtuistungeid jne saab aru, et see pole mingi unistus. Veel enam siis kui sul on endal majanduslik stabiilsus sh kinnisvara ja sul ei ole tegelikult seda kõike vaja. Nagu öeldud, siis meie kaotasime sellega raha ja palju. Aga lubadus sai antud, et see jääb lapsele ja iga vanem tegutseb selle nimel, et oma last kaitsta. Kuna isa suri ja ise last enam sugulaste eest kaitsta ei saanud, tegin seda ise. Isa suri teadmisega, et kõik on korda aetud, testament oli ju kirjutatud ja ta teadis, et suudame kinnisvara piisavalt korda teha, et seda nt Airbnb’s rentida või maha müüa.
Sinule on võibolla arusaamatu, mis hagisid mehele vaja oli. Juurateadmistega inimene saab sellest aru, et niisama lapse sünnitunnistusel isa nime ei vaheta.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et saa midagi sellist unistuseks pead, näitab ära, mis sind tegelikult terve selle aja närinud on. Pead seda mingiks õela kuninganna dream come true’ks, kust sina Tuhkatriinuna oleks ka pidanud osa saama. Kes on ise kunagi ükskõik millistel teemadel kohtuvaidlusi läbi teinud, oodanud pingsalt advokaatide meile, kõnesid, tähtaegu, kohtuistungeid jne saab aru, et see pole mingi unistus. Veel enam siis kui sul on endal majanduslik stabiilsus sh kinnisvara ja sul ei ole tegelikult seda kõike vaja. Nagu öeldud, siis meie kaotasime sellega raha ja palju. Aga lubadus sai antud, et see jääb lapsele ja iga vanem tegutseb selle nimel, et oma last kaitsta. Kuna isa suri ja ise last enam sugulaste eest kaitsta ei saanud, tegin seda ise. Isa suri teadmisega, et kõik on korda aetud, testament oli ju kirjutatud ja ta teadis, et suudame kinnisvara piisavalt korda teha, et seda nt Airbnb’s rentida või maha müüa. Sinule on võibolla arusaamatu, mis hagisid mehele vaja oli. Juurateadmistega inimene saab sellest aru, et niisama lapse sünnitunnistusel isa nime ei vaheta.

Su jutt läheb aina hullemaks jamaks.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arusaamatu, mis hagisid siis mehel vaja oli Eestis? Ise elas välismaal, keda ta siin hages ja miks? Su jutt on jah nii segane, et tõesti aru ei saa, kus on tõde ja kus unistused. Ja see jutt, et mees ei saanud eluajal toetada last, sest ta omas nii palju kinnisvara, mis oli kulukas ja üürihinnad olid madalad, see on ju lausa naeruväärne. Pärast minu surma tulgu või veeuputus…

See, et saa midagi sellist unistuseks pead, näitab ära, mis sind tegelikult terve selle aja närinud on. Pead seda mingiks õela kuninganna dream come true’ks, kust sina Tuhkatriinuna oleks ka pidanud osa saama. Kes on ise kunagi ükskõik millistel teemadel kohtuvaidlusi läbi teinud, oodanud pingsalt advokaatide meile, kõnesid, tähtaegu, kohtuistungeid jne saab aru, et see pole mingi unistus. Veel enam siis kui sul on endal majanduslik stabiilsus sh kinnisvara ja sul ei ole tegelikult seda kõike vaja. Nagu öeldud, siis meie kaotasime sellega raha ja palju. Aga lubadus sai antud, et see jääb lapsele ja iga vanem tegutseb selle nimel, et oma last kaitsta. Kuna isa suri ja ise last enam sugulaste eest kaitsta ei saanud, tegin seda ise. Isa suri teadmisega, et kõik on korda aetud, testament oli ju kirjutatud ja ta teadis, et suudame kinnisvara piisavalt korda teha, et seda nt Airbnb’s rentida või maha müüa.

Sinule on võibolla arusaamatu, mis hagisid mehele vaja oli. Juurateadmistega inimene saab sellest aru, et niisama lapse sünnitunnistusel isa nime ei vaheta.

Mis sa ikka nende kiusukägudega üritad vaielda. Mina lugesin sinu teksti ja sain kohe kõigest aru, need siin iga natukese aja tagant möh ja möh. Pole haridust ega haritust.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

See, et saa midagi sellist unistuseks pead, näitab ära, mis sind tegelikult terve selle aja närinud on. Pead seda mingiks õela kuninganna dream come true’ks, kust sina Tuhkatriinuna oleks ka pidanud osa saama. Kes on ise kunagi ükskõik millistel teemadel kohtuvaidlusi läbi teinud, oodanud pingsalt advokaatide meile, kõnesid, tähtaegu, kohtuistungeid jne saab aru, et see pole mingi unistus. Veel enam siis kui sul on endal majanduslik stabiilsus sh kinnisvara ja sul ei ole tegelikult seda kõike vaja. Nagu öeldud, siis meie kaotasime sellega raha ja palju. Aga lubadus sai antud, et see jääb lapsele ja iga vanem tegutseb selle nimel, et oma last kaitsta. Kuna isa suri ja ise last enam sugulaste eest kaitsta ei saanud, tegin seda ise. Isa suri teadmisega, et kõik on korda aetud, testament oli ju kirjutatud ja ta teadis, et suudame kinnisvara piisavalt korda teha, et seda nt Airbnb’s rentida või maha müüa.

Mis sa ikka nende kiusukägudega üritad vaielda. Mina lugesin sinu teksti ja sain kohe kõigest aru, need siin iga natukese aja tagant möh ja möh. Pole haridust ega haritust.

Neid kiusukägusid ongi siin kirjastiili järgi kaks ja üks neist eriti aktiivne. Eks see vaidlemine veidi meelelahutuslik ole 🙂 Istun haigena voodis, uudised on loetud, raamatu lugemiseks jaksu pole, Netflixis midagi head endale ei leidnud, PÖFF’i ja Jupiteri välismaalt vaadata ei lase. Natukene on ju naljakas vaadata, kuidas võõra inimese elu teistele nii korda läheb, sõnu suhu pannakse, oma rikutuse tasemel järeldusi tehakse jne. Naljakas ja samas kurb, et inimesed nii õnnetud ja rahulolematud on oma eluga.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jupiteri välismaalt vaadata ei lase.

Laseb küll, ainult konto tuleb teha. Kes nüüd see harimatu on.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jupiteri välismaalt vaadata ei lase.

Laseb küll, ainult konto tuleb teha. Kes nüüd see harimatu on.

Konto on ammu olemas, saan vaadata ainult mingeid ERR asju.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas ja samas kurb, et inimesed nii õnnetud ja rahulolematud on oma eluga.

Ega see eesti naise maine päris iseenesest ei teki! Kui seda ka ei tea, kes lapse tegi, siis ei ole selle inimesega väga midagi arutada. Aga sina naera hästi kõvasti, naera, naera.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas ja samas kurb, et inimesed nii õnnetud ja rahulolematud on oma eluga.

Ega see eesti naise maine päris iseenesest ei teki! Kui seda ka ei tea, kes lapse tegi, siis ei ole selle inimesega väga midagi arutada. Aga sina naera hästi kõvasti, naera, naera.

Mina ei lugenud ühestki kommentaarist välja, et ema lapse eostajat ei teadnud?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei lugenud ühestki kommentaarist välja, et ema lapse eostajat ei teadnud?

Alguses ju rääkis, et ei teadnud, et mingit DNA apteegitesti tegi. Ja oma mehega alguses arutasid, et ei räägi ka. Kuigi samal ajal olevat nagu oma mehest lahus olnud. Ühesõnaga segane lugu.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan nii aru, et kõigepealt abiellusid ühe mehega, siis said abielu ajal lapse selle nüüdseks surnud välismaalasega, kuid lapse isa kohta lasid sünniakti kanda oma abikaasa.  Siis abiellusid teist korda ja siis otsisid lapse isa üles ning otsustasid, et sünniakti tuleb kanda tegelik isa.  Saan ma aru, et selline saaga oli?  Siis hakkasid kohtus isadust vaidlustama, kuid biol. isa suri sel ajal ära.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan nii aru, et kõigepealt abiellusid ühe mehega, siis said abielu ajal lapse selle nüüdseks surnud välismaalasega, kuid lapse isa kohta lasid sünniakti kanda oma abikaasa. Siis abiellusid teist korda ja siis otsisid lapse isa üles ning otsustasid, et sünniakti tuleb kanda tegelik isa. Saan ma aru, et selline saaga oli? Siis hakkasid kohtus isadust vaidlustama, kuid biol. isa suri sel ajal ära.

Arvestades kui segane lugu see kokku on ja kui valesti siin mõni teine aru saanud, siis peaaegu. 🙂 Abielus olen olnud ühe korra, otsustasime peale pausi koos jätkata. Abikaasa kanti sünnitunnistusele automaatselt kui ma õigesti mäletan.
Eelmisele kommenteerijale: kirjutasin varem selgelt, et DNA-testi tegime isaduse tuvastamiseks välismaalasega. Mina teadsin, mu mees teadis ja tegelikult ka tema uskus, aga kindlust oli vaja. Aga jällegi – enda rikutuse tasemel on minu kommentaaridest välja lugeda enda elustiilile vastavaid nupukesi, mida seal üldse olla ei pruugi.

+2
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 102 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Isaduse tõestamine pärast isa surma ja pärimine