Esileht Tööelu, raha ja seadused. Isale hooldusleht alla 3a hooldamiseks?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Isale hooldusleht alla 3a hooldamiseks?

Postitas:

Tere!

Olen aru saanud, et kui mina kui alla 3-aastaste hooldaja olen nö. “rivist väljas” (haiglas), siis saab isa perearstilt võtta hoolduslehe pisikestega koju jäämiseks.
Kas sellise lehe vormistamisel on ka mingit vahet selles, mis põhjustel mina haiglas olen, st. kas ma olengi haige või hoopis sünnitan…? On see lehte vormistades oluline arsti jaoks? (meil mehega erinevad perearstid ja no mitte ei taha tollele latatarale öelda, et laps enneaegselt sündimas…)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 08:43; 13.06 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll. Aga seda lehte ei vormista mehe perearst, vaid sinu ja lapse oma (teil vist ühine arst?).

https://www.haigekassa.ee/inimesele/haigekassa-huvitised/toovoimetushuvitised/hooldushuvitis

Targemad, palun parandage, kui ma eksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll. Aga seda lehte ei vormista mehe perearst, vaid sinu ja lapse oma (teil vist ühine arst?).
https://www.haigekassa.ee/inimesele/haigekassa-huvitised/toovoimetushuvitised/hooldushuvitis
Targemad, palun parandage, kui ma eksin.

Ma usun, et sa ei eksi. Hoolduslehe annab see perearst, kelle patsient hooldust vajab.
Mu mehel ja lapsel on ka erinevad perearstid ja kui laps haigeks jääb, siis hoolduslehe väljastab mehele lapse perearst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eriti super! Jah, oleks võinud ju ise ka selle peale tulla, et LAPSED vajavad ju hooldust, järelikult laste perearsti teema…
Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 08:43; 13.06 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd mõelda sõna perarst algse tähendus üle…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd mõelda sõna perarst algse tähendus üle…

Selle perearsti algse tähendusega on paraku nii, et taheti parimat, välja kukkus nii nagu…

Kui minul on normaalne perearst ja elukaaslasel on normaalne perearst, siis isegi abielludes ei hakka ju emb-kumb perearsti vahetama. Ja kuilapsed sünnivad, oleks mõistlik nende perearsti omada keskuses, kus lastega tegeleb hoopis lastearst ja kui kummagi vanema perearsti puhul see võimalik pole, ongi lastel veel kolmas arst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kõigil on erinevad perarstid, siis hoolduslehe laste hooldamiseks haige oleva pereliikme aendamiseks väljastab ikka see arst, kes haiget ravib.

kui mina olin nt haiglas operatsioonil, siis väljastas meie alla-aastase poja hooldamiseks hoolduslehe minu mehele küll hoopis minu raviarst (günekoloog), kel polnud ei mu mehe ega pojaga mingit pistmist, kui see, et mina olin tema patsient.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Isale hooldusleht alla 3a hooldamiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.