Esileht Lapse ootamine Isapuhkus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Isapuhkus

Postitas:

Kas teil mehed võtavad kõik 30 päeva korraga välja? Kas nii võib ka avaldust teha, et esmaspäevast reedeni? Ja siis tuleks seal eesti.ee lehel näiteks 2 avaldust teha, kui tegelikult soovib kaheks nädalaks. 2x E-R. Tööandjale sobib niimoodi, et nädalavahetus jääb välja. Küsimus ongi, kas sotsiaalkindlustusamet ka aktsepteerib sellist hakkimist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sotsiaalkindlustusamet aktsepteerib loomulikult, sest jagamine osadeks on seadusega lubatud st kasuta või 1p korraga oma 30p kui on viitsimist avaldusi teha
aga
TÖÖANDJAL on õigus KEELDUDA jagamast väiksemateks kui 7p osadeks.
Kui tööandja nõus, pole probleemi.

/Isa täiendava vanemahüvitise saamise ajal peab puhkama kõigi oma tööandjate juurest! Puhkuse kasutamise periood kantakse töötamise registrisse. Isapuhkust saab kasutada nii ühes osas kui osade kaupa. Töölepinguseadusest tulenevalt võib tööandja keelduda puhkuse andmisest lühemaks perioodiks kui 7 kalendripäeva./
https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/lapsed-pered/vanemapuhkuste-ja-huvitiste-susteemi-muudatused#Isa%20t%C3%A4iendav%20vanemah%C3%BCvitis%20ja%2030%20p%C3%A4evane%20isapuhkus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees võtab ilmselt korraga, sest tahab. Tööandja ilmselt eelistaks jupitamist. Mulle meeldis ka 3 ja hiljem 1, aga no see tema puhkus. Ma olengi ise puhkusejupitaja ja eelistan pikale puhkusele pigem sagedasti puhata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tööandjale sobib siis võib ikka aga tööandjal on õigus keelduda lühemast kui 7p.
Minu mees kasutab kõik korraga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine Isapuhkus