Esileht Pereelu ja suhted Isapuhkus ja lahutus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Isapuhkus ja lahutus

Postitas:

Uuringud väidavad küll, et lühiajalistel  (üks kuni kolm kuud) isapuhkustel peaks olema pere kokkujäämisele positiivne mõju aga millegipärast on tekkimas mulje, et kui mehed võtavad enda kanda olulise osa lapsehoolduspuhkusest (poole või rohkem) siis läheb suhe üsna varsti pärast lapsehoolduspuhkuse lõppu laiali. Vähemasti avalikkuse ette jõudnud juhtumitest ei tule küll ühtegi ette, kus oleks mees imikuga kodune olnud ja suhe pärast ilusti edasi oleks toiminud. Sama tegelikult ka tutvusringkonnas üleüldiselt. On see mulje ekslik, või kui mitte, siis mis võiks olla selle põhjus?

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma saan õieti aru, et oled ajakirjanduses tööl, sest omad ülevaadet kõigist avalikkusesse jõudnud juhtumitest.  Sa teed oma järelduse oma tööpõhiselt ja küsid meie käest, miks see nii on? See on nii sellepärast, te õnnelikud pered ei pasunda oma õnnest, vaid elavad õnnelikult. Nendel pole mingit vajadus oma õnne teistega jagada, sest neile endile piisab iseenda õnnest.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisel “laiapõhjalisel” valimil sinu järeldus ka põhineb? Tean mitmeid isasid, kes olid lapsepuhkusel (isegi 7a tagasi, siis polnud see moeasi) ja on alati olnud 50%+ täieõiguslik lapsevanem ja abielu ei ole kuhugi hävinud.

Ja lisaks, nagu eelmine märkis, kokkujäämistest ja tavalisest pereelust ei tee keegi teemat “ajakirjandusse”.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees oli lapsega kodus veidi üle aasta. Mina käisin tööl. Nüüd on mõned aastad möödas, mees tööl tagasi ja oleme ikka koos. Küsiks niipidi, et kui mitu aastat peale “isapuhkust” peab suhe püsima, et TA ei arvaks, et lahutus tuli sellepärast, et isa imikuga kodus oli?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11 a tagasi ja 9 a tagasi oli mu mees (kummagi lapsega) aasta isapuhkusel. (Kokku olid lapsed kodused ligi 3 aastat, nii et mina olin vanemapuhkusel ikkagi suurema osa ajast.)
Lahutust ei plaani.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tundu olevat tõenäoline, et isapuhkus on lahutuse põhjuseks. Küll aga isapuhkus ja hilisem lahutus (nt mõne aasta pärast) võiks näidata, et lahutuse tagant paistavad naise kõrvad. Nimelt, loru ja laisk mees juba isapuhkusele ei jääks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Isapuhkus ja lahutus