Esileht Pereelu ja suhted Ise ei tea, mis mulle on hea?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ise ei tea, mis mulle on hea?

Postitas:

Mida sa teeksid siis kui su lähedane sugulane otsustab, mis on sinu jaoks hea ja käitub sellele vastavalt. Kuigi sa ise sugugi ei leia, et see kuidagi hea on. Aga tema jätkab kangekaelselt, põhjendades et see on sulle parim. Ta teab suurepäraselt, et tema “abi” ei ole soovitud ja et tema teguviis on sulle vastukarva, aga ta väidab end siiski kõige paremini teadvat, mis on õige ja hea.
Mina näiteks pean ausust siin elus väga oluliseks. Ometi ma ei suudaks minna sellesama inimese mehele rääkima, et naine teda ühise tuttavaga petnud on, sest ma leian et mul pole siiski õigust otsustada mis teise jaoks kõige õigem on. Aga teine inimene on endale võtnud õiguse otsustada, mis minu jaoks õige on. Ja see on väga ebameeldiv.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 20:04; 11.08 20:45; 11.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa teeksid siis kui su lähedane sugulane otsustab, mis on sinu jaoks hea ja käitub sellele vastavalt. Kuigi sa ise sugugi ei leia, et see kuidagi hea on. Aga tema jätkab kangekaelselt, põhjendades et see on sulle parim. Ta teab suurepäraselt, et tema “abi” ei ole soovitud ja et tema teguviis on sulle vastukarva, aga ta väidab end siiski kõige paremini teadvat, mis on õige ja hea.
Mina näiteks pean ausust siin elus väga oluliseks. Ometi ma ei suudaks minna sellesama inimese mehele rääkima, et naine teda ühise tuttavaga petnud on, sest ma leian et mul pole siiski õigust otsustada mis teise jaoks kõige õigem on. Aga teine inimene on endale võtnud õiguse otsustada, mis minu jaoks õige on. Ja see on väga ebameeldiv.[/tsitaat]

Lihtsalt ela oma elu!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtsalt ela oma elu!![/tsitaat]
Elan edasi niikuinii, suitsiidiplaane ei ole.
Aga kahjuks selle inimese käitumine on väga segav ja hakkab juba fataalseid negatiivseid tagajärgi tekitama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 20:04; 11.08 20:45; 11.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mismoodi üks kõrvalseisev isik üldse su ellu sekkuda saab? oled sa ta ülalpeetav või kuidagi temast sõltuv?
ignoreeri ta sekkumisi, sa ei pea igast mõttetust asjast kohe tuld võtma ja lippude lehvides oma õigusi kaitsma tormama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:23; 12.08 00:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa teeksid siis kui su lähedane sugulane otsustab, mis on sinu jaoks hea ja käitub sellele vastavalt. Kuigi sa ise sugugi ei leia, et see kuidagi hea on. Aga tema jätkab kangekaelselt, põhjendades et see on sulle parim. Ta teab suurepäraselt, et tema “abi” ei ole soovitud ja et tema teguviis on sulle vastukarva, aga ta väidab end siiski kõige paremini teadvat, mis on õige ja hea.
Mina näiteks pean ausust siin elus väga oluliseks. Ometi ma ei suudaks minna sellesama inimese mehele rääkima, et naine teda ühise tuttavaga petnud on, sest ma leian et mul pole siiski õigust otsustada mis teise jaoks kõige õigem on. Aga teine inimene on endale võtnud õiguse otsustada, mis minu jaoks õige on. Ja see on väga ebameeldiv.[/tsitaat]

Ütle talle, et kui ta järele ei jäta, räägid sa ta mehele ära, et ta oma meest pettis. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mida sa teeksid siis kui su lähedane sugulane otsustab, mis on sinu jaoks hea ja käitub sellele vastavalt. Kuigi sa ise sugugi ei leia, et see kuidagi hea on. Aga tema jätkab kangekaelselt, põhjendades et see on sulle parim. Ta teab suurepäraselt, et tema “abi” ei ole soovitud ja et tema teguviis on sulle vastukarva, aga ta väidab end siiski kõige paremini teadvat, mis on õige ja hea.
Mina näiteks pean ausust siin elus väga oluliseks. Ometi ma ei suudaks minna sellesama inimese mehele rääkima, et naine teda ühise tuttavaga petnud on, sest ma leian et mul pole siiski õigust otsustada mis teise jaoks kõige
õigem on. Aga teine inimene on endale võtnud õiguse otsustada, mis minu jaoks õige on. Ja see on väga ebameeldiv.[/tsitaat]

Sa ela ikka oma elu ja ära otsusta teiste elu üle – mida keegi ütleb vms.
Miks see sind nii häirib? Kas su lähedane sugulane otsustab sinu eest ka, aga sulle ei meeldi? Miks sa talle ei ütle, et see ei meeldi sulle vms. Miks sa lihtsalt seljataga arvustad teda? Tegelikkuses ikka inimesed ju suhtlevad omavahel. Sul polegi oma arvamust? Arvamuse avaldamine on sinu arvates alati “out” või?
Ei saa aru teemapüstitusest!
Ausus ongi ju ka oma arvamuse avaldamine. Seljataga rääkimist ja susserdamist peaks aga pigem ebaaususeks….
Petmisest ühise tuttavaga tuleks ikka parimale sõbrale vast rääkida, kui see ikka hea sõber on ja talle tehakse seljataga “haiget” n.ö enese hea tuttavaga… Siin ei saanud aru sinu “aususe” mõttest… See on pigem silmakirjalik ju !

Pea meeles, et inimesed ilmas on erinevad. Ja see ongi huvitav ja lahe!
Mõtle, kui kõik oleksid sinusugused ja mõtleksid ainult sinumoodi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sa ela ikka oma elu ja ära otsusta teiste elu üle – mida keegi ütleb vms.
Miks see sind nii häirib? Kas su lähedane sugulane otsustab sinu eest ka, aga sulle ei meeldi? Miks sa talle ei ütle, et see ei meeldi sulle vms. Miks sa lihtsalt seljataga arvustad teda? Tegelikkuses ikka inimesed ju suhtlevad omavahel. Sul polegi oma arvamust? Arvamuse avaldamine on sinu arvates alati “out” või?
Ei saa aru teemapüstitusest!
Ausus ongi ju ka oma arvamuse avaldamine. Seljataga rääkimist ja susserdamist peaks aga pigem ebaaususeks….
Petmisest ühise tuttavaga tuleks ikka parimale sõbrale vast rääkida, kui see ikka hea sõber on ja talle tehakse seljataga “haiget” n.ö enese hea tuttavaga… Siin ei saanud aru sinu “aususe” mõttest… See on pigem silmakirjalik ju !

Pea meeles, et inimesed ilmas on erinevad. Ja see ongi huvitav ja lahe!
Mõtle, kui kõik oleksid sinusugused ja mõtleksid ainult sinumoodi!

[/tsitaat]
Jah see lähedane inimene otsustab minu eest ka ja muidugi ei meeldi see mulle. Ja olen rääkinud, korduvalt. Pole kasu, ta peab ennast targemaks.

Mul poleks mõtet teda ähvardada sest ta tunneb mind piisavalt hästi, et teada, et ma nii madalale ei laskuks nagunii.
Aususe all pidasin silmas ausust selle paarikese omavahelistes suhetes. Ei ole kolmanda inimese (minu) asi minna sinna vahele oma tõe kuulutamisega. Selle inimese mees ei ole minu parim sõber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 20:04; 11.08 20:45; 11.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jah see lähedane inimene otsustab minu eest ka ja muidugi ei meeldi see mulle. Ja olen rääkinud, korduvalt. Pole kasu, ta peab ennast targemaks.
[/tsitaat]
Mismoodi see sinu eest otsutamine käib? Otsustab, kus sa töötad? Otsutab kus sa elad? Otustab, millega sa vabal ajal tegeled?
Sa ei pea ju tema otsuste järgi tegema ometi.

Või seleta natuke täpsemalt, kuidas see sinu eest otsustamine käib ning miks sa lhtsalt edasi elada ei saa oma elu, tema otsuseid ignoreerides?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks sa ei vasta küsimusele, kas oled temast majanduslikult sõltuv?

lõpuks tuleb välja, et oled kellegi ülalpeetav ja need “sinu eest otsustamised” seisnevad selles, et ülalpidaja on puugist tüdinenud ja otsis sulle töökoha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:23; 12.08 00:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Ise ei tea, mis mulle on hea?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.