Esileht Ilu Ise endal juuste lõikamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Ise endal juuste lõikamine

Postitas:

On keegi proovinud? Jagaks kogemusi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 16:57; 11.02 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu juuksed olid poolde selga, siis otste lõikamine polnud probleem, sai koguaeg ise lõigatud max 2 cm. Nüüd sügisel hakkasid pikad juuksed väga segama mantliga käies, seega otsustasin need õlgadeni lõigata. See lõikus kahjuks nii hästi ei õnnestunud: üks pool on natuke pikem kui teine ja lõpuks pidin ka abikaasal paluma ebatasased kohad seljatagant üle käia:P Õnneks seda pikkuse erinevust näen (loodetavasti) vaid mina ise ja juuksed nagunii enamasti kinni. Ega ma mingit super tulemust lootnudki, sest ma pole siiski õppinud juuksur ning ka neil oleks iseendale lõikuse tegemine puht füüsiliselt juba keeruline.

Seega kui tahad lühemaid juukseid, siis või ise ju proovida, soengut ilmselt päris keeruline endale lõigata. Harjutamine teeb meistriks.

NB. kindlasti tuleb endale korralikud käärid hankida, mitte köögikääridega nüsida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lõikan juba üle 10a aasta ise. Hakkasin lõikama, kui oma juuksur kuhugi ära kadus. Proovisin teisi juuksureid, keegi meeldinud. Mul poisipea ja peale ise lõikama hakkamist hakkasid juuksed lokki hoidma.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, millega te tegelete 🙁

Isegi juuksurid ei lõika oma juukseid ise.

+7
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 19:28; 25.11 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanarahvas armastas selle kohta öelda, et lõikad omal mõistuse peast!

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mu juuksed olid poolde selga, siis otste lõikamine polnud probleem, sai koguaeg ise lõigatud max 2 cm.

Huvitav oleks näha, kuidas see protsess välja näeb.. 🙂

Mul on samuti poolde selga (paksud) juuksed.

Kui juuksur neid lõikama (otsi tasandama) asub, siis esmalt enamuse neist sätib klambritega pealaele, jättes mingi osa juukseid alla langema, mida lõikama asub. Seejärel u. 4 satsina lasebki järjest neid pealaelt alla (esmalt taha, siis kahelepoole kõrvale) ja lõikab eelneva kihi järgi tasaseks.

Kuidas seda ise teostada… tundub küll võimatu! 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav oleks näha, kuidas see protsess välja näeb.. ????

Veel huvitavam oleks seda tulemust näha 😀

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 22:03; 26.12 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tukka lõikan päris sageli. Vilumus tekib ajaga, algul peab seda võtma kui eksperimenti 🙂
Eriolukorra ajal sai mehel mitu korda juukseid lõigatud (kääridega, mitte masinaga).
Kuidas protsess välja näeb? Youtube lahti ja saate kiirelt ülevaate

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 08:23; 26.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tukka lõikan küll endal ise. Sest enamus juuksureid, nii veider kui see ka pole, ei oska tukka lõigata. hakkasin peale seda ise lõikama, kui mu senine juuksur läks LHP-le ja ridamisi oli ebaõnnestunud tukalõikusi.

tagant – ma ei kujuta ette. Toimiks vist ainult siis, kui nagunii koguaeg juuksed patsis, et no siis pole oluline ühtlane tulemus jne. Küll aga lasin eriolukorra ajal mehel lõigata, kuna otsad vajasid lõikust, ja lisaks olen korduvalt lasknud kas mehel või mõnel sõbrannal lõigata peale ebaõnnestunud juukselõikust 😀 Osadele juuksuritele kohe meeldib mingit väljavenitatud vanilla-ninja soengut teha, et see on ainuke “järkus” lõikus, mida nad tunnistavad…3x olen niimoodi juuksurist väljunud, et annan kodus kellelegi käärid kätte, et 5 cm maha võetaks 😀 Konkreetselt lähen juuksurisse iluaste juustega ja tagasi tulles on nagu mingi kalts kukla küljes…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tukka parandan pea alati kodus, kui olen juuksurist tulnud 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav oleks näha, kuidas see protsess välja näeb.. ????

Veel huvitavam oleks seda tulemust näha ????

Hahaa. Endal juuste lõikamine pole mingi koroonaime. Mul sõbranna lõikas endal aeg-ajalt ise, sest tal lihtsalt tuli tuhin peale. Ma mõtlesin alati, et mis asja. Aru ei olnud saada küll, kas ise või juuksur, sest tal pikad sirged juuksed ja miskit soengut ta ei ole kunagi lasknud teha.

Aga mina ostsin koroona ajal juuksuri käärid ja hakkasin pojale ise soengut lõikama, sest nii igav oli 🙂 Ühtlasi lõikasin endal ka otsi. Mul on pikad laines juuksed. Kui kuskil ongi ebatasasus, siis seda ei ole võimalik registreerida tänu lokile. AGa muidu lõikan nii, et teen tagant pooleks pea ja tõmban juuksed ette rinnale. Kammin hoolega sirgeks ja lõikan otsad maha. Mõõdan ikka üle ka ja kontrolline peeglitega, kuidas tagant pilt on. Kui mul oleks paksud juuksed, siis tunduks keerulisem tänu sellele, et käärid ju kogu pahmakt läbi ei saeks.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 13:31; 24.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba aastaid lõikan ise. Pole mingi tuumateadus.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan mõelda, miks te juuksurisse ei lähe, aga ei mõtle vist välja.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 19:28; 25.11 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan mõelda, miks te juuksurisse ei lähe, aga ei mõtle vist välja.

Milleks aega raisata?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 08:23; 26.11 08:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Youtube on paksult täis endal ise juuste lõikamise õpetusi. Mõned isegi juuksurite tehtud 🙂 Saab ka muud kasulikku teadmist: milleks mingit tüüpi hari või kamm hea on või ei ole, ja kuidas igasugu juuksekatastroofe ära hoida. Käärid kätte ja vaatama;)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba aastaid lõikan ise. Pole mingi tuumateadus.

Sama. Pikkadel juustel otsi maha lõigata pole mingi probleem, eriti kui pole paksud juuksed. Head käärid peavad ka olema. Juuksuris ei käi seepärast, et raha on vähe, aega veel vähem. See on ka põhjus, miks mul on tavalised pikad värvimata juuksed. Teadlik valik.

Kui oleks näiteks mingi peent värvi ja mudellõikusega poisipea,  siis tuleks ilmselt iga kuu leida paar tundi + min 50€. Ei soovi sellega jamada. Ma armastan mõelda, et inimesi kaunistab juustest rohkem see, mis nende alla jääb.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on täiesti tavaline sirge, ühepikkune juus ja piisavalt pikk, siis ei ole mingit probleemi teha nii nagu keegi eelnevalt kirjeldas – teed kuklas lahu ja tood juuksed kahelt poolt ette. Salkhaaval lõigates saab üsna täpselt teha ja mõõta, kas on mõlemalt poolt samal maal. Pereliikmel võib lasta pärast kontrollida. Kunagi tegin ka ise nii, siis kui juukseid ei värvinud. Vot seda ma küll kodus teha ei viitsi.

Lokkis, väga paksud või õhukesed juuksed, soengu jmt puhul – parem minna juuksurisse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Youtubes on sadu videosid. Paremini õnnestub see muidugi pikkade juustega, ei tea, kuidas ise endale poisipea lõikamine õnnestuks, tukka ja tagant lühemaks veel saab, vabalt. Laste juukseid olen kogu aeg ise lõiganud, 10+a.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üritan mõelda, miks te juuksurisse ei lähe, aga ei mõtle vist välja.

1) säästab aega, 2) saab kohe ja ei pea ootama, 3) ei julge usaldada, sest mõned juuksurid lähevad lõigates väga hoogu.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikad ja üpris paksud juuksed, mida – oh horrorit! – ise kodus värvin. Kooner olen, sellepärast! ???? Poest saab nii häid värve, et minu arust on mõttetu mitmekordne summa salongi jätta. Aga mul on muidugi aastatepikkune kogemus ka ja  überplaatinablondi vms keerulist taga ei aja. Nüüd olen lausa nii mugavaks muutunud, et ei värvi enam üldse juurtest otsteni, vaid n-ö petan silma varjundite ja salguti värvimise abil ära – nii on väljakasv aeglasem ja märkamatum. Soovitan proovida, kes viitsib – netis on videosid küllaga.

Juuksuri juures käisin viimati augustis, oli selline peenem salong, mille kinkekaardi sünnipäevaks sain. Lasin teha kerge järgu ja poolviltuse tuka (mis ei kukkunud kahjuks välja nii, nagu soovisin). Koju tulnud, avastasin, et üks pool on ikka teisest lühemaks lõigatud. Olin väga pettunud, aga mis enam teha… Võtsin mehe juukselõikusaparaadi ja tegin ise korda.

Ja nüüd kord kuus lasengi otstest mõned mm maha; tuka kasvatasin välja. Täitsa piisav ja jääb ära närveldamine, kas juuksur ikka sai aru, mida ma tahtsin jne.

Aga need, kel on “oma” juuksur, neil seda probleemi muidugi pole. Minu lemmiktegija pani ameti maha ja väärilist asendajat ma talle leidnud polegi.

 

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama soeng ja lõikan ka nagu see naine videos. Video kahjuks veidi aeglane, silub ennast liiga kaua, aga keda huvitab kerige kiiremini edasi. Selline lõikus ja näiteks välja kasvanud 1cm juure värvimine läheks juuksuris maksma u 50€. Värvin ja lõikan siis juba ise. Pole raske.

http://capelli-juuksed.blogspot.com/2012/02/kuidas-loigata-juukseid.html

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 19:36; 26.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama soeng ja lõikan ka nagu see naine videos. Video kahjuks veidi aeglane, silub ennast liiga kaua, aga keda huvitab kerige kiiremini edasi. Selline lõikus ja näiteks välja kasvanud 1cm juure värvimine läheks juuksuris maksma u 50€. Värvin ja lõikan siis juba ise. Pole raske.

http://capelli-juuksed.blogspot.com/2012/02/kuidas-loigata-juukseid.html

Soory, see tulemus küll hea ei saanud ja ülikole ja tobe oli see mutsis nägu kogu protseduuri ajal, kui preili muuudkui oma huuli pidi punnitama nagu peaks see ilus olema. Komöödia????????

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama soeng ja lõikan ka nagu see naine videos. Video kahjuks veidi aeglane, silub ennast liiga kaua, aga keda huvitab kerige kiiremini edasi. Selline lõikus ja näiteks välja kasvanud 1cm juure värvimine läheks juuksuris maksma u 50€. Värvin ja lõikan siis juba ise. Pole raske.

http://capelli-juuksed.blogspot.com/2012/02/kuidas-loigata-juukseid.html

Lõikas oma hõredate juuste otsast siit-sealt cm maha ja nimetab seda lõikuseks? 😀
Lõpptulemust ka väga ei näidatud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 22:03; 26.12 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõikas oma hõredate juuste otsast siit-sealt cm maha ja nimetab seda lõikuseks? ???? Lõpptulemust ka väga ei näidatud.

Küll kritiseeriks. Minu arust olid tal ilusad juuksed ja tulemusel ei olnud viga midagi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Video on jama jah, paremat näidet lihtsalt polnud võtta. Soeng mul sarnane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.12 19:36; 26.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikad paksud lokkis juuksed ja ausalt, ma olen ka nii palju kord pidanud pettuma juuksurites-ise kodus üle lõikama et nüüd lõikangi ise. Ise vähemalt olen rahul nii tulemusega kui sellega et raha jääb alles ja mis peamine aega ei kulu.Mul lihtsalt pole aega juuksurisse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mul juuksed koguaeg ühe pikad ja mingit erilist lõikust ei vaja, siis olen juba aastaid ise otsi lõiganud. Jälgin kuu faasi (võibolla kellegi jaoks kummaline) ja kasutan kvaliteetseid kääre.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise lõikamine pole mul häid tulemusi andnud. Küll aga palun teinekord mehel oma juukseid lõigata (pikad sirged juuksed). Lõikuse ajakulu on u 5 minutit. See on ka peamine põhjus, miks ma juuksuris ei käi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kunagi ka ise lõiganud, nüüd lõikab mees. Mõnikord teeb mõne video järgi, vahel lõikab niisama minu juhendusel. Pole vist  juuksuris nii vaimustavaid soenguid saanud, et selle raha eest väga tagasi tahaks minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 20:34; 08.01 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ma siis tean miks linnapildis nii palju halvasti värvitud ja kohutavalt lõigatud juustega inimesi on. Nad ei käi juuksuris ! Mina pidasin juuksuri juures käimist elementaarseks ja loomulikuks. Isegi mu ülilühikese soenguga sõdurpoiss käib juuksuris mitte ei nudi ise.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.01 19:05; 09.01 17:41; 09.01 17:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu Ise endal juuste lõikamine