Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ise oled oma teenuse visiitkaardiks

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Ise oled oma teenuse visiitkaardiks

Postitas:
Kägu

Kuidas ja milliste vahenditega reklaamid oma toodet/teenust. On teil korralikud kodulehed, visiitkaardid ja kaubanduslik välimus.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teil korralikud kodulehed, visiitkaardid ja kaubanduslik välimus.

Kodulehte ja visiitkaarti ei ole. Kaubanduslik välimus on olemas, ilusad fotod samuti. Reklaamin teenust internetis ühel kindlal lehel. Seal on ilusti kirjas minu pikkus kaal vanus asukoht ja tel.number.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On teil korralikud kodulehed, visiitkaardid ja kaubanduslik välimus.

Kodulehte ja visiitkaarti ei ole. Kaubanduslik välimus on olemas, ilusad fotod samuti. Reklaamin teenust internetis ühel kindlal lehel. Seal on ilusti kirjas minu pikkus kaal vanus asukoht ja tel.number.

Läbikukkunud provokatsioon, sest vigu täis. Kuulutuses peab olema kirjas ka juuste värv ja rinnaümbermõõt.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ja milliste vahenditega reklaamid oma toodet/teenust. On teil korralikud kodulehed, visiitkaardid ja kaubanduslik välimus.

Välimus? Müüd oma keha? Onlyfans?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen täielikult ebakaubandusliku välimusega, aga õnneks ei müü ma ennast, nii et sel pole tähtsust, missugune ma välja näen

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige paremad teenused reklaamivad ennast ise, info levib suust suhu. Need teenused, mida ma ise tarbin, ei tee üldse endale reklaami. Sellised on näiteks mu hambaarst, juuksur, koduabiline, autoteenindus jne, jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodulehte ja visiitkaarti ei ole. Kaubanduslik välimus on olemas, ilusad fotod samuti. Reklaamin teenust internetis ühel kindlal lehel. Seal on ilusti kirjas minu pikkus kaal vanus asukoht ja tel.number.

Ja mis siis saab kui ilu enam ei ole? Ja tervist enam ei ole. Mis teenus see selline on? Seksiteenus see küll olla ei saa, selleks tegevuseks on ainult augu olemasolu vaja.

Jessss, olen nii õnnelik enda üle! Müün aju, ei keha. Jesss, aitäh vanemad, õppejõud, Eesti riik, maailm, pere, lapsed, koduloomad. Jess, olen õnnelik!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kummaline teemapüstitus see nüüd siis on? Kui mul on vaja näiteks siseruumide maalrit või palgata kedagi hekki istutama, siis minu valikut ei mõjuta absoluutselt see, kas firmaomanik näeb “kaubanduslik” välja või mitte. Väga suure tõenäosusega ma isegi ei näe teda kunagi. Samuti on mul kama kaks kuidas näeb välja selle seakasvanduse omanik, kelle toodetud liha ma eile poest ostsin.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis siis saab kui ilu enam ei ole? Ja tervist enam ei ole. Mis teenus see selline on? Seksiteenus see küll olla ei saa, selleks tegevuseks on ainult augu olemasolu vaja.

Selleks ajaks on korteri ostuks vajalik summa koos. Eks ma mõnele vanemale ja rikkamale mehele ennast kaaslaseks sokutan ja siis saan jälle prii ülalpidamise. Mis teenust ma praegu osutan, selle pead ise välja mõtlema, oled ju koolis käinud, nagu sa siin kilkad.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks ajaks on korteri ostuks vajalik summa koos. Eks ma mõnele vanemale ja rikkamale mehele ennast kaaslaseks sokutan ja siis saan jälle prii ülalpidamise. Mis teenust ma praegu osutan, selle pead ise välja mõtlema, oled ju koolis käinud, nagu sa siin kilkad.

Ei ole eelarvamusi. Ei oska öelda, kus päritakse kaalu ja pikkust ja milleks see vajalik on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud arstid tekitavad imestust küll, et miks nad ise enda sõnade järgi ei ela.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud arstid on vägagi OK. Nimelt tegelevad nemad patsiendi konkreetse kaebusega, mitte ei hiili kaebuse lahendamisest kõrvale. Väga ebaprofessionaalne on alustada patsiendiga juttu tema kaalust, eriti veel kui patsiendi kaebus ei ole üleüldse kaaluga seotud (nt valutab kõrv), aga see paistab olevat “kaubandusliku välimusega” arstide üks meelelahutusi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud arstid tekitavad imestust küll, et miks nad ise enda sõnade järgi ei ela.

Sellepärast, et arstid võivad ka haiged olla või toidusõltuvuse küüsis. Arstiks olemine ei välista haigestumist. Kas nad on paremad või halvemad arstid, seal pole minu arvates seost.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud arstid on vägagi OK. Nimelt tegelevad nemad patsiendi konkreetse kaebusega, mitte ei hiili kaebuse lahendamisest kõrvale. Väga ebaprofessionaalne on alustada patsiendiga juttu tema kaalust, eriti veel kui patsiendi kaebus ei ole üleüldse kaaluga seotud (nt valutab kõrv), aga see paistab olevat “kaubandusliku välimusega” arstide üks meelelahutusi.

Minul sellist kogemust pole ja pakse arste olen ka vähemuses näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et arstid võivad ka haiged olla või toidusõltuvuse küüsis. Arstiks olemine ei välista haigestumist. Kas nad on paremad või halvemad arstid, seal pole minu arvates seost.

Tõega või? Tavainimeste puhul leiavad sellised põhjused ainult mõnitamist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõega või? Tavainimeste puhul leiavad sellised põhjused ainult mõnitamist.

No ma pole ülbet arsti näinud, aga olen inid arste, kes ei oska suhelda, sh kehakeelt kasutada. Kuidas see mõnitamine välja näeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma pole ülbet arsti näinud, aga olen inid arste, kes ei oska suhelda, sh kehakeelt kasutada. Kuidas see mõnitamine välja näeb?

kes ütles, et mõnitajad on arstid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui toitumisnõustaja või dieediõde on ise paks, siis sinna vastuvõtule ma ei läheks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes ütles, et mõnitajad on arstid?

Ma pole hiromant. Nii väideti. Aitaab siis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui toitumisnõustaja või dieediõde on ise paks, siis sinna vastuvõtule ma ei läheks.

Enamus õdesid on saledad, keda kohanud. Toitumisnõustajaid olen tv näinud, samuti saledad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes ütles, et mõnitajad on arstid? Ma pole hiromant. Nii väideti. Aitaab siis.

Ei väidetud, katsu loetust õigesti aru saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes ütles, et mõnitajad on arstid? Ma pole hiromant. Nii väideti. Aitaab siis.

Ei väidetud, katsu loetust õigesti aru saada.

Siis ma vastan nii:
Kui tavainimesed mõnitavad pakse inimesi, siis mõnitavad nad ka pakse arste, õdesid, dieedinõustajad, füsioterapeute. Nad ei pruugi seda välja öelda, kardavad, et arst enam vastuvõtule ei võta. Seda mõeldi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud arstid tekitavad imestust küll, et miks nad ise enda sõnade järgi ei ela.

Mina vastasin sellele. Miks keegi hakkas rääkima, et arste ei mõnitata? Võibolla mitte näo ees, aga selja taga kindlalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi pakse arste on vähemuses, palse inimesi aga enamuses.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma olen täielikult ebakaubandusliku välimusega, aga õnneks ei müü ma ennast, nii et sel pole tähtsust, missugune ma välja näen

Sama siin. Olen üsna ilmetu, kui mitte öelda inetu, välimusega naine. Aga ettevõte on igal aastal tunnustatud edukaks Eesti ettevõtteks, käive ja kasum on korralikud, tööpuudus ei kummita. Minu alal on muud kriteeroumid olulisemad kui enda kaubanduslik välimus.
Kodulehe eest vastutab selle tegija. See on selge, arusaadav ja mugav kasutada. Ilus? Ütleks, et pigem asjalik. Sel alal pole ilu eriti määrav.
Visiitkaardid? Otse loomulikult on olemas. Samuti selge informatsiooniga ja asjalikud. Kui ma mõtlen aastate jooksul saadud visiitkaartide peale, siis ei meenu vist ühtki veidrat või siis eemaletõukavat kaarti. Küll aga on mu rätsepal neoonroosa pärlmutter visiitkaart. Peab siiski mainima, et mingil kummalisel kombel tundub see sellel alal täitsa ok. Tegu ikkagi loomingulise ettevõtte ja alaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ise oled oma teenuse visiitkaardiks