Esileht Kodunurk Ise tehtud pelmeenid.

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ise tehtud pelmeenid.

Postitas:

Jagage häid nippe kuidas teete Teie pelmeene. Kas on keegi kuskil Tallinnas või e-poes näinud pelmeeni vormi(ei tea kuidas neid nimetatakse)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pw, kas sa oled need lingides olevad nipir/retseptid ise järgi proovinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vormi ostsin balti jaama turult mingist putkast (uuena).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ka mina ostsin selle vene pelmeenivormi, kuid minul need pelmeenid küll kuskilt alla ise ei kukkunud. Taignarulliga jah pealt rullides läksid vormi, aga vot välja võtmisega igavene jama. Kas mingi nipp, kuidas neid kätte saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: kas jahu panid ikka vormi peale? Pelmeenid ei kuku alla ka siis, kui täidist liiga palju.
Kui koju jõuan, kirjutan siia oma pelmeeniretsepti, leidsin kuskilt blogist, mille aadressi olen unustanud. (aga võibolla isegi leian koduarvutist lingi)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 12:07; 06.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema ütles alati, et õigeid pelmeene poe hakklihast ei saa.
Ta siberis kohalike käes nooruses õppis seda värki.
Lasi turul sobivad lihatükid hakkliha masinast läbi lasta ja siis sellest tegigi.
Oli jah sea ja veiseliha, aga millised tükid ei mäleta. Veist veidi hohkem.
Hakkliha segas kausis koos maitseainete ja sibulaga ja siis kloppis sinna veel hulga vett sisse. Just see vee lisamine tundus uskumatuna esimesel korral. Aga täidise maitse oli muidugi super.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin pelmeenivormi Keilast Rõõmu Kaubamajast. Valmistatud Poolas, plastmassist. Mingi värvivalik oli ka, kuid mina võtsin värvitu (läbipaistva). Pelmeene saab sellega teha küll ning tulevad ka kenasti vormist välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin kägu 12:07 koduarvutis nüüd 🙂
Leidsin pelmeenide retsepti, mille järgi ise pelmeene valmistasin. See asub siin: http://thredahlia.blogspot.com/2006/01/pelmeenid.html

Head pelmeenid!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 12:07; 06.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://kiisuemmekokablog.blogspot.com/2011/07/pelmeenid.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]pw, kas sa oled need lingides olevad nipir/retseptid ise järgi proovinud?[/tsitaat]
Ma pole pw, aga näiteks lingil http://pada.siilu.org/index.php?option=com_content&view=article&id=122&catid=67&Itemid=91 kirjeldatud pelmeenitegu on kindla peale minek. Ma ise olen selle retsepti järgi mitu korda teinud ja alati on õnnestunud. Ma teen poolte kogustega, sest nagu retseptis öeldud, siis täiskoguste puhul peab sul olema suur pelmeeniisu ja suur sügavkülm. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on Tupperware pelmeenivorm, millega saab teha südamekujulisi pelmeene, pirukaid jm. Tegin nädalavahetusel esimest korda elus pelmeene ja terve pere kiitis. Erinevaid pelmeenide retsepte on mul pdf-failina, huvilised võivad kirjutada liblikas.01@hot.ee. Ja seda vormi saab ka minu kaudu osta, praegu veel soodushinnaga![/tsitaat]

Söö s**ta! Vastik võrkturustaja! Igale poole teid jätkub! Saa aru, su mõttetult kallis Tupevaara ei ole oma hinda väärt. Plastmass nagu iga teinegi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teab järsku kui palju kaloreid on vareenikutes, näiteks vaarika täitega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Söö s**ta! Vastik võrkturustaja! Igale poole teid jätkub! Saa aru, su mõttetult kallis Tupevaara ei ole oma hinda väärt. Plastmass nagu iga teinegi![/tsitaat]

Seda võid sa ise süüa 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Ise tehtud pelmeenid.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.